خانه انجمن ضد پیشنهاد بدین !
٥٦٢
٦٦
asghar

ضد پیشنهاد بدین !

ضد پیشنهاد بدین !

حتما می دونید در مقایل هر کلمه ای یک واژه ی مخالف هم وجود داره. ما می خوایم در مقابل پیشنهاد کلمه ی ضد پیشنهاد را مطرح کنیم.

خب ازتون می خوام یک ضد پیشنهاد بدید فرقی نداره تو چه حوزه ای باشه . مثلا ضد پیشنهاد کتاب، موسیقی ، رفتار

خودم اول شروع می کنم.تلویزیون تان را برای بیدار شدن روی شبکه ی استانی تنظیم نکنید !خخخ.

٩٤/١١/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/٢٣
٠
٠
0ـــــــ0 یکم بیشتر توضیح بدید لطفا ! :دی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١١/٢٣
٠
٠
اینم یه کابر نامرئی دیگه.که فقط انجمن میدن
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
١
اشکمهر جان احیانا موهای سرت در حال ریزش نیست خخخ کمتر حرص بزن
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/١١/٢٣
٠
٠
:) من نفهمیدم در خواست ویدو چک می کنم
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
خوب دقت کن بهمن..یک بار بیشتر نشون نمیدیم..ترمزای سی دی رام اخراشه نمیشه خیلی اسلوموشنش کرد خخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/١١/٢٣
٠
٠
:) خب من باز دوباره هم خوندم نفهمیدم ، هدف این انجمن رو با رسم شکل ترسیم کنید تا بفهمیم :)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/٢٣
٠
٠
ضد پیشنهاد نویسنده کتاب :داستایوفسکی و کافکا چون مخاطب را به علاقه نویسنده که شهرت کاذب از سر توهم گویی است میرساند؛ ضد پیشنهاد موسیقی:رپ ایرانی و ضد پیشنهاد رفتار:وسواس و اظطراب
zakhar
zakhar
٩٤/١١/٢٣
١
٠
مجید خراط ها خوبه حتما؟
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/٢٣
٠
٠
اصلا:-|
Cold
Cold
٩٤/١١/٢٣
٢
٠
تو یکی از آهنگای رپ میگه: مردم چیزی رو که نمیفهمن میترسن ازش :)
zakhar
zakhar
٩٤/١١/٢٣
٠
٠
به نظرم دیدتون به رپ خیلی کلی بود =__=
zakhar
zakhar
٩٤/١١/٢٣
٠
٠
تو یکی دیگه از آهنگا هم میگه مردمی نیستم.....نظرسنجی
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/٢٣
١
٠
اقای کلد اگه قرار بود از اهنگی که متوجه معنی ان نیستیم چیزی یادبگیریم اسمش رپ ایرانی نیست بهش میگن اهنگ خارجی که در عین زیبایی بیان فهوای کلام هم داره نه اینکه یک نفر بیاد مشکلات را طوطی وار بگه یک اهنگ هم میکس کنن واسه تزعین تیتر بخوره باب میل جوان!
Cold
Cold
٩٤/١١/٢٣
٠
٠
مسلمه وقتی رپ درست نشنیدین درست هم نمیتونین نظر بدین...
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
رپ درست چی هست؟
Cold
Cold
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
کلا چندتا کار رپ مگه شنیدین؟...متاسفانه اون آهنگایی که به گوش عموم میرسه آهنگاییه که میخوان به گوشتون برسه ، یه سری آهنگ سطحی و کلیشه ای که خطری هم نداره (رپر بد و غیر حرفه ای زیاد هست منم اینو قبول دارم)...رپر های معناگرا و کلام محور هم تعدادشون کم نیست...منتها جریان مملکت ما طوریه که کسی نمیشناسشون و مردم هم طبق همین جریان حرکت میکنن...قول میدم بعضی اسم هارو اگه بگم حتی یه بار هم به گشتون نخورده چه برسه به این که بدونین چی میخونن...اگه کار ها و صفحه های بعضی رپر هارو کامل دنبال کنین متوجه میشین که یه رپر میتونه چه جریان های فکری بزرگی راه بندازه و رو افکار چه تعداد زیادی از طرفداراش تاثیر بذاره...و با یه بیت شعر یه کاری کنه که طرفداراش به کل از یه شخصیت یا یه طرز فکر متنفر بشن یا عاشقش بشن...اونوقت فک کنم کلمه ی طوطی وار (!!!) به کل از یادتون بره...به هرحال اگه میگفتین سلیقه من رپ رو نمیپسنده یا من خوشم نمیاد من چیزی نمیگفتم ولی وقتی شما با اینکه آگاهی کامل از سبک ندارین میاین رپ رو زیر سوال میبرین به عنوان یه شنونده واقعی رپ نمیتونستم چیزی نگم...عذر خواهی هم میکنم :)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
وقتی ضد پیشنهاد رپ ایرانی را پیشنهاد دادم بخاطر این بود که عموما رپرهای ایرانی از کلمات سخیف ... استفاده میکنن و چون قبل از شنیدن موسیقی قضاوت نمیکنم این ضد پیشنهادی بود برای کسانی که اهنگ و نوع بیان در موزیک را دوست دارند نه یادگرفتن و عملی شدن افکاری که به نفع و ضرر جامعه است چند تا از همین خواننده ها که اسم نمیبرم بیانی گذرا و ریتمیک به مشکلات جامعه دارد خب من جوان که میخواهم با شنیدن موزیک به احساسات متنوعی دست پیدا کنم مطمعنا چنین چیزی هیچ وقت من را راضی نگه نمیداره
رادمهر
رادمهر
٩٤/١٢/٠٢
٠
٠
جالبه شما "توهم گویی کافکا و داستایوفسکی "رو ول کردین از رپِ فارسی دفاع می کنین؟؟؟؟داستایوفسکی و کافکا توهمن؟؟؟؟اخه یعنی چی دقیقا؟مگه میشه دو تا از اثر گزارترین نویسنده های روی کره ی زمین فقط شهرت کاذب داشته باشن؟؟؟اینکه شما خوشت نیاد یه چیزه اما اینکه اینجوری راجبشون حرف بزنی چیز دیگه!!البته من تو این سایت زیاد دیدم بچه هایی که رضا امیرخانی رو کافکا و امثال و اون ترجیح میدن خیلی عجیب نیست اما اخه توهم گویی؟؟؟کل ادبیات 20 سال اخیر در زمینه ی رئالیسم رو بذاری رو هم میتونی یه اثر مثل مسخِ کافکا معرفی کنی؟؟؟واقعا داریم به کجا میریم؟؟؟این چه وضع زندگیِ اخه...
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٤
٠
٠
نویسندگی توهم گویی است چون بر پایه وهم و خیال ساخته شده نه واقعیت! تنوع توهم زیاده! یکسری پیش گویی واقعیت یا امال نویسی است و نوع دیگر ان که بنده قبول اش ندارم و خیلی بی سر و ته است عقده نگاری است مثلا یک رمان خواندم از همین جور نویسنده ها فکر کنم از کوئیلو بود که اسم دختر و شیطان را داشت که وسوسه های شیطان به دخترک را ذکر کرده بود هرچند نوع چنین نگارشی با توجه به سن کاراکتر اصلی است ولی جدا از بحث جذابی که میتوانست در این کتاب اتفاق بی افتد و ان عملی شدن وعده ها بود با موج نصیحت گویی راوی و عذاب وجدان خواننده و شخصیت داستان مواجه ایم بعد شما صرفا از اینکه من گفتم توهم گویی شاکی هستید توهم که فقط بد نیست با توضیحاتی که دادم به شرطی که هدفمند باشد خوب است شما فکر میکنی مخترع لامپ یه ادم عالم بود که متوجه خاصیت سیم شد و لامپ را ساخت یا یک ادم خیالاتی که گفت باید جز تیرگی رنگ دیگه ای هم در شب باشد؟ کار نویسنده ها اینطوریه مسخ کافکا یه جور پیچش روانی است که به درد مخاطب ماجراجو الانه نمیخوره شاید چند سال پیش که کافکا شروع کرد به نوشتن و مخاطب را عادت داد به طرفداری فکر نمیکرد موضوعات ماجرایی و واقعی با توصیفات عاقلانه فانتزی بهتر به مذاق خوش بیاید
ali_sh
ali_sh
٩٤/١١/٢٣
٠
٠
ینیییی خداییشش هم هرررررچیییی ک زور میزنم نمیشه نمیفهممش اصلا :/
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/٢٣
٠
٠
زور نزنین فایده نداره برا شما:۱
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
من سه کیلو به جای تو فکر کردم
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/١١/٢٣
٠
٠
واقعا که.نا امیدم کردین جوونا.منظورش اینه مثلا(( بهت پیشنهاد میکنم این کتابو بخون)) یا ((اصلا بهت پیشنهاد نمیکنم همچی کتابی بخونی)).منظور ایشون قسمت دومه.یعنی چیزایی که به نظرتون خوب نیس رو بگین
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/٢٣
٠
٠
ولی شما امیدوارم کردین مرسی:)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/٢٣
٠
٠
:-)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١١/٢٣
١
٠
خیلی به پیشنهاداتم گوش کردین که حالا ضد پیشنهاد میخواین؟
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
:D
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
:دی
g.h
g.h
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
:))
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
اخییی چ مظلومانه گفتین الهی:)
javad agha
javad agha
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
من بهتون پیشنهاد میکنم این انجمن رو جدی نگیرید خخخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
دست شما درد نکنه.چشم:)
marjan_mi
marjan_mi
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
من همه چیزشو فهمیدم ها، ضد پیشنهاد خود اصغر اقا رو نفهمیدم :|
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
کفتر کاکل به سر لای لای...خوب بید؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
١
٠
در هنگام دیدن شله کسی جز م-نص را یاد نکنید و برای کسی جز م-نص شله نبرید خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
چراغ قرمز را رد نکنید
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
اب سرد زیاد نخورید
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
درس نخونید
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
امسال چهارشنبه سوزی ترقه در نکنید
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
در هنگام عید و سال تحویل از خودتان قر در نکنید
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
با ادامین شوخی و کل کل نکنید
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
م-نص را اذیت نکنید
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
به تعدد نظرات اعتراض نکنید
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
جان ارشام را بی اجازه من قسم نخورید
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
از صالح بدون فرمان من حمایت نکنید
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
با صالح صحبت نکنید خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
آقا صالح :) خخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
با صالح با ملایمت رفتار نکنید(دو یک) خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
خخخخخخ باچه!
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
با شله شوخی نکنید
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
برای ثبت نام در جشن جدید جیم پیام خصوصی در نکنید
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
یه چیییزاااییی میبینننننم جشششششن جیییم جریان چیههههه
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
مجدد می گم با ادامین شوخی نکنید
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
وقتی من زیاد نظر میذارم از خوشحالی فحش در نکنید
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
١
٠
ادامین در حین تایید نظرات من ذکر های غیر مجاز ول نکنید
javad agha
javad agha
٩٤/١١/٢٥
٠
٠
همینکارارو میکنی همش جزو فعالترینایی
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/٢٥
٠
٠
از وقتی کلاسای من شروع شده تونستن وگرنه امکان نداشت اول شدنمو ب کسی بدم:دی
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
لطفا کار های منو تکرار نکنید
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١١/٢٤
٠
٠
الان اینا پیشنهاد بود یا ضد پیشنهاد!!؟ خوندی موضوع انجمن رو! خخخ
امیر
امیر
٩٤/١١/٢٥
٠
٠
چیییی کارعععع!
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١١/٢٥
٠
٠
زیادن.ترجیح میدم سکوت پیشه کنم:دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/١١/٢٨
١
٠
انجمن های ساده و قابل فهم ارسال نکنین =)
neyosha
neyosha
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
خخخخ
m_meisam
m_meisam
٩٤/١٢/١٥
٠
٠
موبایل!