خانه انجمن گوشیت رو قرض می دی؟!
٤١٧
٣٣
sh_doosti

گوشیت رو قرض می دی؟!

گوشیت رو قرض می دی؟!

چند روز پیش یه خانوم بهم گفت یک کار خیلی ضروری دارم و گوشیم خاموشه میشه گوشیتو بدی تماس بگیرم ؟ 

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده که یک فرد ناشناس بهتون بگه گوشیتون رو می دین یک تماس بگیرم. واکنش شما چیه ؟

سوال بعدیم اینه از اعضای خانواده تون اگه یه روز بخواد گوشی تونو قرض بگیره بهش می دین یا بدون گوشی می میرید؟

٩٤/١١/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/١١/١٧
٠
٠
نه گوشی کسی رو میگیرم نه گوشی دست کسی میدم. گوشی الان دیگه خیلییییییییییی شخصیه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/١١/١٧
٠
٠
بعد از مدت هاااااااااا اول شدم :))))
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/١٧
٠
٠
تبریکات مارا بخاطر این موفقیت خطیر تبریک میگویم !یعنی اگه مدیر عامل صانع شرق شده بودید فکر کنم این قدر خوشحال نمیشدید!
Cold
Cold
٩٤/١١/١٧
٠
٠
واقعا بعد مدت ها بود این اتفاق :)))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/١١/١٧
٠
٠
تچکرات. جهت اطلاع من دیگه صانع کار نمیکنم. الان تو دفتر هواپیمایی مشغولم. در جریانید که بسیاااااااااااااار تنوع طلبم :دی
S_SOHA
S_SOHA
٩٤/١١/١٩
٠
٠
تنوع اساسا چیز خوبیه.. رنگ مورد علاقتون چیه؟
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٤/١١/١٧
١
٠
گوشی رو به غریبه ها که نمی دم چون بیشترشون از هزینه ی مکالمه ها خبر ندارن. ولی به خانواده و اقوام تا دلتون بخاد گوشی مو قرض دادم.
م-نص
م-نص
٩٤/١١/١٧
٠
٠
خخخخ
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١١/١٧
٠
٠
ابدا:/
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/١٧
١
٠
خیلی شده که تو خیابون ازم بخوان براشون شماره بگیرم !منم مشکلی نداشتم با این قضیه !
Cold
Cold
٩٤/١١/١٧
٠
٠
من هرکی تا حالا ازم خواسته دادم بهش زنگشو بزنه....ولی اینکه یه روز دست کسی بمونه هیچوقت نمیدم و البته گوشی کسی رو هم هیچوقت نمیگیرم!
م-نص
م-نص
٩٤/١١/١٧
٠
٠
خیلی شده.دادم.یک گوشی و یک خط دارم برام مهم نیستن.البته بودن.الان همشون مهم شدن.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٢/٠٢
٠
٠
قطعا اتفاقی افتاده که مهم شده..
م-نص
م-نص
٩٤/١١/١٧
٠
١
کسیم از اعضای خانواده گوشی قرضی بخواد بهش یک گوشی دیگه میدم:))
م-نص
م-نص
٩٤/١١/١٧
٠
٠
در مورد گرفتن گوشی.تا حالا پیش نیومده از کسی گوشی قرض بگیرم.یا تو خیابون از کسی بخوام گوشیشو بده زنگ بزنم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١١/١٧
٠
٠
خوبه که همه در ابن مورد با هم تفاهم داریم :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١٧
٠
٠
اگه کسی بخاد تماس بگیره میدم گوشی رو گوشی خودمم میدم به بقیه اگه لازم داشته باشن گوشی بقیه هم اگه لازم داشتم میگیرم! :دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١١/١٧
٠
٠
اووم...تا حالا پیش نیومده ک گوشی ای بخام یا کسی ازم بخاد!!نمیدونم عکس العملم چیه در اون لحظه..شاید گوشیمو دادم..
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/١٧
٠
٠
چ کار زشتی نچ نچ نچ ن ک نمیدم از مسواک شخصی تره خخخ والا
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١١/١٧
٠
٠
تو گوشیم هیچ چیز خصوصی ندارم/هر کی خواست بگیره ممهم نیست برام
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١١/١٧
٠
٠
بدم میاادد از کسانی که گوشی رو به ککسی نمیدن یا رمز میزارن روش/بابا کسی گوشیتو نمیخوره
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١١/١٧
٠
٠
اصلا نصف شارژهای که میکنم به نیت زنگ زدن دیگرانه با گوشیم!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١١/١٧
٠
٠
بیا به تو هم میدمشhttp://pocketgames.jp/blog/wp-content/uploads/2008/samsung-g400-1.jpg
S_SOHA
S_SOHA
٩٤/١١/١٩
٠
٠
این صداقتتونه که منو مجحور و ممدوحِ خودش کرده
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/١١/١٧
٠
٠
بله میدم.ولی به شرطی که آمادگی جسمانیم از طرف بیشتر باشه
Samira
Samira
٩٤/١١/١٨
٠
٠
فقط به خانوما چون اگه یه وخ آقایون بخوان بلندش کنن به گرد پاشونم نمیرسم خخ سپردم بعد مرگم گوشیم برسه به کسی که دست خانواده نیوفته 😄
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١١/١٨
٠
٠
اگه کسی بخواد باهاش زنگ بزنه میدم، تو مسافرت که رفته بودیم همه با گوشی من تماس ميگرفتند، حتی به خواهرم هم رمز گوشیمو یاد دادم که هر وقت دوست داره تماس بگیره یا اتصال داده و هات اسپاتم رو، روشن کنه با موبایل خودش بره نت گردی، ولی اینکه بخوام یک روز گوشیم کلا دست یکی باشه نمیتونم، چون بهش عادت کردم.... ولی در کل رمز گوشی منو حتی دوست هامم میدونند مث رمز اکانت دانشجوییم خخخ
Narges_V
Narges_V
٩٤/١١/١٩
٠
٠
ب هیچکسی نمیدم :دی چقد من مهربونم اشک تو. چشام حلقه زد:))
neyosha
neyosha
٩٤/١١/٢٠
٠
٠
امممم تو خیابون بستگی داره طرف چجوری باشه از اون قولدورا نباشه که اگه رف ب گرد پاشم نرسم... اممم ب خانواده هم اگ لازم باشه میدم و میگیرم:دی
آتی
آتی
٩٤/١١/٢١
٠
٠
گوشی از کسی نمیگیرم خودمم قرض به کسی نمیدم چون ی چیز شخصی گوشیای الانم ک ماشالله تو هزار جاش اطلاعاتت ثبت میشه خخخخخ
poone_panahi
poone_panahi
٩٤/١١/٣٠
٠
٠
گوشی من معمولا شارژ نداره خخخ.نمیدم به کسی:-\
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٢/٠٢
٠
٠
بله حتما میدم اگر کسی بخواهد....و اینکه یه روز دستش باشه اونم بله میدم،فقط امیدوارم از زنگ زدناش کلافه نشه.خودمم شده یه هفته گوشی کسیو گرفتم.
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٥/٠٢/١٥
٠
٠
گوشیمو.نمیدم به خانواده ک اصصصصصصصصصصن نمیدم 😀