خانه انجمن رای دادن یا ندادن مساله این است !
٩٦٥
١٠٣
s_khorashadi

رای دادن یا ندادن مساله این است !

رای دادن یا ندادن مساله این است !

سلام ، حالا که دوباره به یک انتخابات دیگه نزدیک می شیم. به نظرشما چقدر حضور تو این انتخابات مهمه ، اصلا با شرکت کردن یا نکردن ما چیزی هم عوض خواهد شد ؟

٩٤/١١/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١١/١٠
١٢
٩
وقتی بهتون حق انتخاب میدن، باید ازش استفاده کنید، انتخاب هم حالا یا بین خوب و بدِ، یا بین خوب و خوبتر یا بین بد و بدتر، بالاخره باید یکی باشه شهر یا کشور رو راه ببره، مثلا قوچان خودمون دوسال بی نماینده بود کلی ضرر کرد ولی اگه حتی یه نماینده ی به درد نخور هم می بود شهرمون لااقل ۵ درصد پیشرفت می کرد.
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٤/١١/١١
٠
٠
باور کنین آقای خسرویه بعضی شهرها چندین نماینده دارند ولی تو این سالها هیچ پیشرفتی نکردند ....
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/١١/١٠
١٨
١٩
من که شرکت نمیکنم چون یه آدمی بیست سال یه سره نماینده شهر مون میشه هیچ کاری نمیکنه و همیشه بعد از 4 سال موقع انتخابات باز سر و کله ش تو تلویزیون و شهر پیدا میشه و هی کلنگ افتتاح فرودگاه و ریل رو برامون میزنه ...(فامیلیش هم اسم شهرمه!!) مردم ویه سری اقشار خاص گولشو میخورن و به اون رای میدن و اون هی باز برای خودش میخوره و به ریش ما میخنده، ترجیح میدم به کسی رای ندم تا حداقل تو خراب شدن شهرم سهمی نداشته باشم و بعدا به همونایی که به این آقا رای دادن بخندم و حالشون رو جا بیارم.
ali_sh
ali_sh
٩٤/١١/١٠
١٢
٣
کسایی ک منفی دادن کاش بیان و دلیل مخالفتشون با کامنت خانوم خدایی بیان کنن
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/١١/١٠
٨
٠
تا حالا تو عمرم اینقد منفی نگرفته بودم ایول به خودم =)))) :))))
حلما
حلما
٩٤/١١/١٠
١٦
٩
انتخابات مجلس خبرگان ب مراتب از اهمیت بیشتری نسبت ب نمایندگان شهری برخورداره...در مورد انتخابات شهری رو هم بگم شما خودتون اون فرد رو انتخاب میکنید و بهش رای میدین درواقع برید ته توشو دربیارید آمارشو بگیرید فقط ب خرفاش بسنده نکنسد کاراجرایی قبلی سوابقش از همه مهم تر نکات منفی شو بررسی کنید قشنننگ طرز فکر وبقبه چیزها دستتون میاد و با آگاهی انتخاب کنید...مسلما طرف رای تون رو بشناسیدش اوب و بعد رای بدید بهش مسلما شهرتون دست همچین نماینده هایی نمیفته...ب خداااا همه چی بستگی ب ما داره ما کوتاهی میکنیم ک باعث میشه یه عده ک فقط حرررررف میزنن ولی وقتی پای عمل میرسه میدون خالی میکنند!
حلما
حلما
٩٤/١١/١٠
١٦
٨
شما اگر با آگاهی کامل رای بدید مطمئن باشید تو خراب کردن هیچ نقشی ندارید:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١١/١٠
٣
٨
خیلی خوشحالم حلما که قبل از من یکی هست همه جارو آباد کنه تو جیم.:)
حلما
حلما
٩٤/١١/١٠
٣
٦
نیناا:دییی ...یکی تازه بیاد فکر میکنه جیم چی هس!خخخ مخلص نیناجانمانم هستیم دربست*؛)
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/١١/١٠
٧
٧
حلما بانو اتفاقا من بهش رای ندادم هیچ وقت ! مجلس خبرگان رو راستش خیلی اطلاعات ندارم راجبش اما مجلس شورا تا اونجایی که آمار کاندیداهای شهرم دستم اومده هیچکدوم دلسوز شهرم نیستن و همه فقط فکر خودشونن تو یه کلام خلاصه کنم اینکه هیچکدومو لایق نماینده مجلس شدن نمیبینم
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/١١/١٠
٧
٦
برای همین این حقی که بهم داده شده رو ارزونی میدارم برای بقیه برن حالشو ببرن
م-نص
م-نص
٩٤/١١/١٠
٣١
١٥
صد در صد تاثیر داره...فقط باید مردم دقت کنند...باز گول نخورند...گول اضافه شدن حقوق قبل از انتخابات ها...گول ان حزب دشمن ملت را نخورند..همین
م-نص
م-نص
٩٤/١١/١١
٠
٠
خوشوم میه ملت مدنن نظرات مو مثل باروته.اشتباه بکنن ممکنه بترکه به منفی مثبت بسنده می کنن خخخخ:))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١٠
٢١
٧
(( همه ما یک رای داریم ، ولی این رای ها روی هم جمع میشن و سرنوشت یک ملتو میسازن)) این جمله ای بود که توسط بنده حقیر از صدا و سیما پخش شد قسمت تریبون ازاد. رای های مردمو میگیرم ! :دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١٠
٠
٠
واقعن؟؟؟خخخ هرچی فک میکنم می بینم لایک نداش!!! :دی
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١١/١٠
٣
٠
چی همه مثبت و منفی، من از یه طرف مثبت میدم حل بشه
حلما
حلما
٩٤/١١/١٠
٨
٩
چرا تاثیر نداشته باشه؟وقتی ک حضرت آقا ب عنوان رهبرجامعه میگن کسانی که حتی نظام رو هم قبول ندارند درانتخابات شرکت کنند نشون دهتده عدم حکومتی دیکتاتوری ست...دوستانی ک فکر میکنند هیچ نقشی تو رای گیری ندارن و از پیش تعیین شده اس سختتت در اشتباهن...اینها کل نظام و مملکت رو میبرن زیرسوال ک اصلا درست نیست...نظام مردم سالاری و دموکراتیک مردم رو عامل مهم و دخیل در تصمیم گیری های یک جامعه میدونه و مسلما رای ما بیشتراز اونی ک فکرش رو بکنید تاثیر داره... از همین الانم برید رو نمایتده های شهرتون تحقیق کنید و یک لنتخابی درست و بابصیرت داشته باشید ان شاءالله:)
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١١/١٠
٤
٦
حالا من به بقیش کار ندارم ولی اینکه کسی که نظام رو قبول نداره چرا بیاد رای بده رو نمیفهمم!
d_toktam
d_toktam
٩٤/١١/١٢
٣
٠
چه جرئتیO_o
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١١/١٢
٢
٥
اره!متاسفانه باید اسمشو گذاشت جرات!
حلما
حلما
٩٤/١١/١٠
٧
٧
ب صحنه بیاید و تو سرنوشت مملکتتون تصمیم گیری کنید:))
حلما
حلما
٩٤/١١/١٠
١١
٩
دوستان اگر دقت داشته باشید تو اداره نظام و حکومت ما ک ب اسم جمهوری اسلامیه میبینید که مکانیسم های مختلف وجود داره که مردم می تونن خیلی درش تاثیر گذار باشن و دولت رو وادار کنندکه خواسته ها و امیال مردم را در نظر بگیره. این مکانیسم ها چیه؟همین ادواری بودن انتخابات، ترس از دست دادن پست و مقام، وجود رسانه های همگانی، حفظ مشروعیت مردمی از سوی دولت، و مکانیسم های دیگه همه بیانگراینه که دولت همیشه خواست ها و آرزوهای مردم را در سیاست گذاری خودش مهم بدونه.تنها مشارکت باعث تاثیرگذاری نمی شه بلکه در کنار آن عدم مشارکت سیاسی دسته جمعی نیز تاثیرگذاری جدی بر سیاست های دولت میذاره و در پی اش خودمون زیان میبینیم...وقتی اینطور نباشه و هرکسی بگه تاثیری نداره و از شرکت سرباز بزنه در واقع اولا پس مملکت رو قبول نداره حتما و دوما حق و حقوقات خودشو نادیده گرفته پس میبینید ک رای دادن چقد میتونه اهمیت ساز و تاثیر گذار باشه با توجه ب ا.ن مکانیسم هایی ک گفتم.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١١/١٠
١٠
٧
اگر پیشت بودم میگفتم (تکبیر)..:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١١/١٠
٣
٧
احسنتکم الله
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١١/١١
٤
٥
حقو حقوق اینجا اینکه من جواب نظر شمارو میدم ولی حذف میشه.عدالت د ازادی بیان ...
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/١٢
٣
٠
دگه اواتار حضرت اقا اولویت داره...:-))
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/١٠
٣
٥
من رای میدم ولی درست... با تحقیق اگر کسی بود ک مناسب بود رای میدم... اگر نبود خودمو مدیون نمیکنم
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١١/١٠
٢
٦
http://masaf.ir/Ceremony/Detail/5393/دانلود-فایل-تصویری-سخنرانی-استاد-رائفی-پور-"رئیس-جمهور-علوی"2و3-خرداد92-shia%20muslim
محمد-۱۵۱:)
محمد-۱۵۱:)
٩٤/١١/١٠
٤
٦
به نظرم هرکسی رأی نده به خودش و ارزشی ک واسش قائل شدن توهین کرده!هرکسی هم رأی نده٬بعدأ نباید گله یا شکایتی از نظام داشته باشته٬چون خودش هیچ اهمییتی به نظام و آینده ی خوش و کشورش نداده٬پس حق اعتراض هم نداره.
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١١/١٠
٣
١
همین اول بگم که دارم مثال میزنم پس جبهه گیری نکنید..مثال من در مورد شرایط فعلی و کشور خودمون نیست!!خب...اگه قرار باشه که همه چیز رو مطلق ببینیم درست نیست،مثلا بگیم کسی که رای نده پس به ارزش های خودش اگاه نبوده و به خودش توهین و غیره!به نظر من گاهی اوقات رای دادن یا ندادن میشه زبان مشتررک یه ملت،گاهی افراد برای ابراز نارضایتی خودشون از وضع موجود میتونن رای ندن...مثل اینه که به شما بگن برو نونوایی و نون بگیر اما شما به دلیل کیفت پایین نون از خرید سرباز میزنید،حالا اینجا اگه کسی بگه حتی اگه نون هاش خوب هم نیست نون بگیر یعنی چی؟به نظر شما تا زمانی که ما بدون اعتراض به کیفیت نون از نونوایی خرید کنیم ایا اونها دست به تغییر خواهند زد؟ایا سعی خواهند کرد که کیفیتشونو بالا ببرن؟نه...چون نیازی نمیبینند!حالا در سطح کلان هم همینه و گاهی رای ندادن یک نیاز میشه...
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/١١
١
٠
این هم راه حل خوبی است ولی همه مردم اتحاد ندارن چون از خود گذشتگی ندارن ؛
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١١/١٩
٠
٠
خانم رضایی از مردم مایه نذارید. مردم رو قاطی نظرات احساسی و هیجانی خودتون نکنید.! آقا محسن عزیز مثال شما جای نقد داره. نمیشه موضوع ملی و پراهمیت انتخابات رو با خرید نان از نانوایی مقایسه کرد.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١١/١٠
٣
١
میرم و رای سفید میدم ... چون واقعا هیچ کس رو نمیشناسم! :)
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١١/١٠
١
١
بعد آقایونِ محترم میان و رو برگه ان هر اسمی دلشون خواست می نویسن.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١١/١٠
١
١
جدا؟ ... خب پس یه ضربدر بزرگ رو برگه میکشم ...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١٠
٢
١
جناب تقی زاده لطفا اینقد راحت تهمت نزنید ...چقد راحت قضاوت میکنید.. و شما اقای بزرگواری همیشه هرچیزی که میشنوید باور میکنید؟؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١١/١١
٢
٠
خیلی هم حرف بیراهی نبود ... باید خودمون مراقب باشیم تا دیگران رو به وسوسه نندازیم ... آدم خوب و بد همه جا هست! :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١١/١١
٠
٠
متوجه نشدم!؟ رای سفید؟خب همینم ندین دیگه.دلیلش چیه/ری سفید چه مزیتی داره/ما هم سفید بدیم/اصلا چرا میرید که اینجور رای بدن/حالتون خوبه؟
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١١/١١
١
١
تهمت نیست واقعیته
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/١١/١١
٠
٠
آقای بزرگواری لا اقل اسم ما جیمی ها رو توش بنویسین حیفه برگه سفید آخه :دی
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١١/١١
٠
٠
آقای آتشروان، به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١١
٠
٠
این یه حرفه تحریک کننده ست در عین حال کاملا اشتباه ک خودتونم شنیدین و رو هوا قبولش کردین و امثال اقای اتشروان رو بدبین تر ازقبل میکنید دلیلشم نمیدونم چیه و چرا شخصی مثه شما همچین حرفی میزنه... من اگ دارم حرفی میزنم چون اهل جو دادن نیستم ۶،۷ ساله دیــــــــــــــــــــدم رای شمردنا و سخت گیری هاشو بعدشم برفرض یک نفر همچین کاری کرد اون nنفر دیگه م شما شامل میکنید پشت سرشون تهمت میزنید اینقد راحت...واقعا به چه دلیل؟؟به کجا داریم میریم ما؟؟
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٤/١١/١١
٠
٠
آقای بزرگواری فکر نمی کنین بهتره به جای رای سفید دادن دنبال شناخت پیدا کردن از کاندیداها باشین :)
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١١/١١
١
٠
به نظر من اینکه یک برگه سفید دست کاری بشه یه حرف خیلی مبتدیانست!وبه نظر من هیچ وقت چنین چیزی اتفاق نمیوفته وهیچ دولتی هم همچین اجازه ای نمیده!چون به اعتبار خودش خدشه وارد میشه...اما دست کاری های کلان رو من رد نمیکنم!!مثلا جابه جا کردن چندین رای...ضریب ریسک کمتر،بازدهی بیشتر!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١١
٠
٠
این یه بهانه است که افرادی میگن رای نمیدیم چون نمیشناسیم! بهشت به بها میدن نه بهانه ! شناخت پیدا کردن سخت نیست مشورتم میشه کرد
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١١/١٢
٠
٠
اوه اوه چه خبره ...... :)) ........ من اصلا میرم خودم ثبت نام میکنم ، شما بیاین به من رای بدین ، خوبه؟ ..... همگی با هم بگین: نماینده کاری .... حمید بزرگواری :)))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١١/١٢
٠
٠
نه خب/شرمنده ها ولی حرفتون کمی مسخره است/اخه رای صفید یعنی چه/یا رای بدین یا کلا ندین دیگه/این چه مدلشه/میخواین جای مهرش تو شناسنامتون باشه؟والا تو شناسنامه من با این سنم یک مهرم نیست جای دردسر نخوردم نترسین/خ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١١/١٢
٠
٠
جناب آتشروان اونقدرا هم که شما فکر میکنی ذلیل و بدبخت نشدم که به خاطر همچین چیزایی از کسی بترسم!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١١/١٢
٠
٠
رای میدم چون نظام رو قبول دارم ... سفید میدم چون آدماش رو قبول ندارم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١٠
٣
١
یه عده هستن رای نمیدن بعد چتد وقت بعد که یه اتفاقی میوفته میگن معلوم نی کی این نماینده هارو به مجلس اورده..!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/١١
٠
٠
چون تقلب میشه رعیس یکی از صندوقات رای گیری مشهد دوست دایی ام بوده میگفت هر اسمی که. . بگن من از صندوق در می ارم قبل از شمارش ارا، مسعولیت 40 صندوق در مشهد را بعهده داشته این حرف کاملا مستند است
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١١
٠
٠
من دایی شما رو نمیدونم و اطلاعی ندارم ولی همون طور ک گفتم ۶،7سال هست صندوق های مختلف در مکان های مختلف از زندان گرفته تا کلانتری رفتیم و میدونم چه جوریه...
فرگل
فرگل
٩٤/١١/١١
١
١
چه جوریاست که اگه اصول گرا ها رای بیارن میگین تقلبه بعد اصلاح طلبا رای بیارن نبودهه اون وقت....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١١
١
٠
دوست عزیز گرامی که میشناسمت و با اسم دیگه اومدی (!) من نه اصوول گرام نه اصلاح طلب نه چپی نه راستی کلا دارم در رابطه با تقلب صحبت میکنم میگم اشتباهه چه در رابطه با نامزد اصول گرا چه اصلاح طلب! پس اینجوریاست! نه اونجوریا که شما میگی چون نظاره گر نیستم و هر حرفی رو هم رو هوا نمیگیرم
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/١٢
٠
٠
اینجا ک نمیشه اسم و فامیل گفت، ولی قضاوت نمیکردی ، شمایی ک ن اصول گرا ن اصلاح طلب پسندی
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/١١
٢
٢
اصلاح طلب های محترم بیاین وسط تا رای بدهم
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١١/١١
٠
٠
یعنی به نظر شما اول باید ببینیم طرف اصلاح طلب هست یا نه بعد بهش رای بدیم؟
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/١٢
٣
٢
هشت سال مملکت عین دسته گل را تقدیم اصول گراها کردیدنتیجه اش چی شد؟ جز ببکاری و اختلاس ،... و الله قبول ک هر جامعه مشکل داره ولی ی عده اصلاح ناطلب ب فکر منافع شخصی سنگ جلوی پای کج ملت میندازن حالا خود دانید نون خور این دولت ادمهای عادی نیستن ک بگی طرفداری میکنم رای اورد جبران میشه خیال خام!
d_toktam
d_toktam
٩٤/١١/١٢
٢
٠
الان بخوام حرفم بزنم میگین برو بشین تو بچه ولی فک کنم کلا انتخاباتو گذاشتن واسه یه جناح!میبینید که اصلاح طلبا اومدن ولی همه رد صلاحیت شدن!انگار نه انگار که انتخاباته!
حلما
حلما
٩٤/١١/١٣
٢
٣
دست اصلاح طلبام دادیم مماکت چیزی نشد والا همین الان ک الانم هس هیییچ گل وبلبلی هم ک نشده هیچ وضع هسته ای مونو خودت برو ببین ...همه فرآورده های شهدای هسته ای مونو ب باد دادیم!شهدامونم ک ترور کردن رفت...هیییچ مملکت و دوره ای خالی از عیب و نقص نیس...منکرش نیستیم ولی شما یه جوووری میگید اصلاحیون مملکت دستشون نیفته ک انگارماییم داریم دستی دستی زرتی زرتی فرآورده هامونو ب باد میدیم وبراهرمسئاه کوچیکی زنگ میزنیم با جناب کری خوش بش میکنیم!!! والا هردوجبهه و جناح دارن تلاش و خدماتشونو میکنن حالا یکی بهتریکی کمتر دولت قبلی نقص داشت ولی به جوری میزنین توسربقیه ک انگاری دولت کنونی بریییی از هرگونه عیب وایراده وماهم کووووریم هیچی نمیبینم ک چی شده چی برسر تورم اومده چی برسرکالاه یا خودروهایی ک فرت فرت ازچین وارد میکنن اومده!!!آره ما کوریم!!!...دولت قبل۶۴ تا دونه سانترفیوژ زمان خاتمی رو کرد ۱۹ هزار سانترفیوژ، اما الان روحانی ۱۹ هزارتا رو با مذاکرات پیچیده کرد ۵ هزارتا!!!دولت قبلی غنی سازی ۳.۵ درصد رو رسوند به ۲۰ درصد،روحانی غنی سازی ۲۰ درصد رو رسوند به ۳.۵ درصد. مخالفین حداقل با چشم بااااز مخالفت کنین و یه تحقیقاتی هم درمورد اینام داشته باشین...ماشییففته دولت قبلی نیستیم اتفاقا خییییلی هم از دولت قبلی خصوووصا اواخرکاریش انتقاد داریم اما حرف خقروهم نمیتونیم ندید بگیریم!!!!!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/١٣
٤
١
ان انرژی هسته ای و سانتریفیوژهایش واس ملت علی الخصوص شما نان و اب نمیشد که یه عده زیر بار فقر از سر کبر و تبرج مصاحمت نکردن با قدرت های بزرگ له شدن تا عزت ساختگی اسلام حفظ بشود اسلامی ک به ادم حساب نکردن دشمن ها فرمان نداده که نگاه ویژه ای به مذاکره و صلح با تمام انسانها در هر مقام و منصبی داشته ان طوری که از کامنتهای شما استنباط شده املای ضعیفی دارید و بعضی جملات ناخواناست و اینکه تفکر نه تقلید شرط درست حمایت یا عدم حمایت از عده ای است چون اگر مردم تفکر کنن محال ممکنه که حتی یک نفر در حمایت از اصلاح ناطلب ها کامنت بگزاره 8 سال مملکتی ک خاتمی پرورش داد اقایان ب بهانه عقب نماندن هسته ای ساختند و به بهای جان و مال ملت که هدر رفت حفظ کردن
d_toktam
d_toktam
٩٤/١١/١٤
١
٠
هسته ای! نمیدونم چرا سعی دارین موفقیتای کشورمونو به دهن مردم تلخ کنین!اگه شما مذاکراتو ننگ میدونین بقیه همچین فکری ندارن و این فکر مردمو که میگه کشور باید چجور پیش بره و ساخته بشه. چرا باید مملکتی باشیم که با همه سر جنگ داره؟چرا باید تو نمازجمعه ها و راه پیماییامون ب جای اینکه به موفقیتامون افتخار کنیم و از اشتباهاتمون درس بگیریم ،شروع کنیم به مرگ بر گفتن به بقیه و دیگران رو مقصر وضع کشورمون بدونیم؟ ما مسلملنیم!اسلام یعنی صلح نه جنگ!اینکه ما روابط ساسیمونو با کشورای دیگه قطع کنیم پیشرفته؟یا بیشتر از قبل از دنیا عقب میمونیم؟ تا کی میخوایم سرمونو زیر برف کنیم؟اصلاح طلب یعنی کسی که دشمنش رو میشناسه ولی ازش فرار نمیکنه! ولی شما تعبیرتون از اصلاح طلبا یه چیز دیگه اس فکر میکنین فقط خودتون نگران کشورتونین
d_toktam
d_toktam
٩٤/١١/١٤
٠
٠
ما هم معتقد نیستیم که دولت کنونی بی عیب و نقصه ولی معتقدیم از دولت پیشین در اداره کشور موفق تر بوده
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٤/١١/١٤
٠
١
خخخ
علیرضا
علیرضا
٩٤/١١/١٤
٠
٠
تکتم خانم شما اصلاح طلبی یا اصول گرا؟ کامنتتون مبهم بود یعنی با خانم حلما موافقید،!؟
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١١/١٩
٠
٠
عین دسته گل.!! مطلب طنز وشادی آوری بود.
f_ahmadi
f_ahmadi
٩٤/١١/١١
٠
٠
کاندیداهای ما کوشن پس؟ نیستن که بیایم از بینشون چندتا رو انتخاب کنیم. این انتخابات فقط واس اصول گراهاست دیگه! : به قول جواد رضویان انتخابات کلش باس اوناس!! ))
f_ahmadi
f_ahmadi
٩٤/١١/١١
٠
٠
والا با این وضع رد صلاحیتها حتی اونایی که نظامو قبول دارن اما یه گروه خاصو قبول ندارن هم نمیتونن بیان رای بدن! چه برسه به اونایی که کلا نظامو قبول ندارن! :
d_toktam
d_toktam
٩٤/١١/١٢
٠
٠
دقیقا!
م-نص
م-نص
٩٤/١١/١١
٠
٠
اگر قول بدین همتون رای بدین من سری بعدی میرم کاندید میشم تا دل همتون شاد بشه :))
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٤/١١/١٢
٠
٠
بخاطر این مساله هم که شده نمیریم رای بدیم :))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١١/١١
٣
٣
بیای شرکت کنی دهن کجی کردی به ردصلاحیت هایی که به نامردی رد شدن . شرکت نکنی امثال رسایی ها میرن مجلس و فاتحه خونه ملت رو می خونن
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١١
١
٠
فک کنم اون فردی ک مدنظرتونه و رد صلاحیت شدن تو یه ازمونی شرکت نکردن و گفتن نیازی ندارن... من از پدرم شنیدم میرم امشب قضیه شو میفهمم!!
d_toktam
d_toktam
٩٤/١١/١٢
٠
٠
دقیقا آش کشک خاله اس:| انتخاب بین بد و بدتر!:|
حلما
حلما
٩٤/١١/١٢
٣
١
رد صلاخیت ها هم از جبهه اصولیون بوده هم اصلاحیون من نمیدونم چرا بعضی ها انننقد کاسه داغ ترازآش شدند...شورای نگهبان براساس قاون اساس احکام تصکبک گبرب میکنه قرار نیس هرکیسرشو انداخت پایی مورد دارم بوده بش بگن بفرما!!!!!!!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١٢
٠
٠
حلما با من دعوا کردی؟؟!
حلما
حلما
٩٤/١١/١٢
٣
٢
ن حاص جان...خوشون متوجه ان با کیا بودم ضمنا من دعبا ندارم که:))) قفط نمیدونم چرا بعضی ها جوری رفتار میکنند ک انگار بیشتراز شورای نگهبان درجریانند...!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١١/١١
٣
٤
تا حالا یه دونه رای هم به این دولت ندادم/تا اخر عمرم هم نمیدم/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١١/١١
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١١/١٢
٠
٠
بله واقعا سپاسگزارم منم که این یکی دیگه سانسور و حذف نشد/خ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١١/١٢
١
٤
ﻓﻘﻂ ﺗﻮ ﺍیرﺍﻧﻪ ﻛﻪ: ﺩﺍﺭی زیرِ ﺑﺎﺭِ ﻣﺸﻜﻼﺗﺖ ﻟﻪ می شی، می گن ﺑﺮﻭ ﺧﺪﺍ ﺭﻭ ﺷﻜﺮ ﻛﻦ ﺳﺎلمی! ﻣﺮیض می شی، می گن ﺧﺪﺍ ﺭﻭ ﺷﻜﺮ ﻛﻦ ﺯﻧﺪﻩ ﺍی! می میری، می گن ﺧﺪﺍ ﺭﻭ ﺷﻜﺮ، ﻣﺮﺩ ﺭﺍﺣﺖ ﺷﺪ!
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٤/١١/١٢
٠
٢
به نظرتون آقای آتشروان این جور مواقع چی باید گفت ؟ ناشکری کرد یا تسلیم سرنوشت شد ...
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/١٢
٠
٠
هبچ کدوم
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١١/١٢
٠
٠
نه ناشکری نه تسلیم...بلکه تصمیم برای عوض شدن...اولم باید از خودمون شروع کنیم
MahYa_amjad
MahYa_amjad
٩٤/١١/١٢
١
٠
محیا استم ،هنوز نمتونم رای بدم !خخخخخخ
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٤/١١/١٢
٠
٠
ایشاالله شما هم بزرگ میشی رای میدی محیا جان :)
حلما
حلما
٩٤/١١/١٣
٣
٣
اصلاح طلبا برای هر کرسی مجلس حداقل سه نامزد دارند!دعوت به مشارکت اقشار خاکستری دروغ اصلاح طلب ها د رباره رد صلاحیت هاس.. .توجه کرده بودین ازاین باب؟بالاخره باور کنیم که تمام نامزدهایشان رد صلاحیت شدن یا دم خروس دعوت پی در پی برای مشارکت اقشار خاکستری رو ؟!!!قابل توجه اونایی ک همچنان شعار اشتباه در تصمیمات ردصلاحیتاروسرمیدن!یادمه تو فتنه 88 شعار تقلب میدادن!حالا فرق کرده!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/١٣
٠
٠
استغفرالله انقدر به نظر خود پافشاری نکنید انسان عاقل اصرار ندارد تامل دارد
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١١/١٩
٠
٠
ممنون از حلما عزیز. هرکی خواست به من بگه تا لیست خیانت ها و وطن فروشی هایی که حزباصلاح طلب مخلوع در حق مردم وکشورمون انجام دادن رو با سند ومدرک بدم.
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/٢٠
٠
٠
اون لیست مسلما شامل اصول گراها است، اختلاس کننده ای که مردم را به رفاه برساند به از اختلاس گری که مردم را در ظلم و فقر شریک کند
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١١/٢٥
٠
٠
من طرفدار هیچ حزب و گروه سیاسی نیستم. اصولگرا ،اصلاح طلب مخلوع و... اصلا برام مهم نیست. اما ضرباتی که این حزب تاریخ مصرف گذشته به انقلاب زد اسرائیل نزد. از وزرای فراری و جیره بگیر شبکه بی بی سی بگیر تا رئیس جمهور ممنوع التصویرشون. خانم رضایی ،نفس اختلاس درست نیست وبه اصول گرا واصلاح طلب ربطی نداره.! متشکرم از بینش سیاسی بسیار دقیق و تیزبین شما.!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٤
٠
٠
حالا که اختلاس غرب و شرق نمیشناسه چه دوره خاتمی چه دوره ان اصول گرا اختلاس بوده و خواهد بود بحث من این است که حالا که چنین گناهی شده تقریبا رایج مردم را هم بی نصیب نگذارند و حداقل رفاه جامعه را به حدی بالا ببرند که تضاد طبقاتی انقدر ازار دهنده نباشد