خانه انجمن یک، دو، سه!همه چی عوض میشه !
٥٣٨
٦٦
NINA

یک، دو، سه!همه چی عوض میشه !

یک، دو، سه!همه چی عوض میشه !

اگه مي تونستين خودتون خانواده،تحصيلات و شغل آينده تون رو بدون هيچ تلاش و زحمتى(براي تحصيل )انتخاب كنيد؛ ترجيح مي دادين تو چه خانواده اى بزرگ بشين؟ خانواده اى كه الان داريد يا يه خانواده ديگه؟

سطح تحصيلاتتون چى؟ چه شغلى رو انتخاب مي كردين؟چرا؟

٩٤/١١/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
elnazi
elnazi
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
چه انجمنه محالی ! نمیدونم ! همین که یه شغل خوب وآبروداری داشته باشم کافیه !
NINA
NINA
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
اگه دقت كنين زير گروه آرزو هاست!
elnazi
elnazi
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
والا ماکه حرفی نزدیم نیناجان !
ali_sh
ali_sh
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
چ بی اعصاب شدین نینا خانوم. دوران پسا تحریم رو شمام تاثیر گذاشته؟
NINA
NINA
٩٤/١١/٠٦
٠
٠
شما گفتين انجمن محاله منم گفتم به زيرگروه. آرزو ها توجه كنين!:)...// آقا على فكر نميكنم كامنتم مبني بر بي اعصابى باشه!!:)
v-qavam
v-qavam
٩٤/١١/٠٤
٢
٠
وقتی به دنیا اومدم چون پنجمین فرزند و سومین پسر خانواده بودم و خب خانواده هم اون موقع بضاعت مالی خوبی نداشتن یکی از اقوام دور که باردار نمیشدن خیلی به مامانم اصرار میکنن که شما که چهار تا بچه هم دختر هم پسر دارین این یکیو به من بدنی اما مادر مخالفت شدید می کنن :) و خب بعدا یک دختر رو از بهزیستی به سرپرستی گرفتن و از بچگی که این قضیه رو نمیدونستم همیشه وقتی میرفتیم خونشون به رفاه خانوادگی و خوشبختی اون دختر حسودیم می شد چند سال پیش که قضیه رو فهمیدم به شوخی به مادر گفتم کاش میدادی ولی واقعا هنوزم ته دلم نمیدونم کاش منو به اونا میدادن یا نه:) البته که خانواده مو خیلی خیلی دوست دارم ولی خب...
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١١/٠٤
١
٠
وحید واقعا تحت تاثیر صداقتت قرار گرفتم:)
zakhar
zakhar
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
وحید هنوز نمیدونی؟؟؟؟ :))))) حاجی میخوای برو همون دختر رو بگیر خب
v-qavam
v-qavam
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
من فداییتم صالح یاد پایتخت افتادم تحت تاثیر خخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
دیگه دیره زاخار خخخخخ ازدواج کرده رفته خارج بعدشم کلاسش با ما زمین تا آسمون فرق میکرد خرجشم بالا بود خخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
وحید داداش.من تو چشمام اشک جمع شده:((اخه چرا:(( برای تو نمی گم ها:(برای خانوادت میگم:(اخه تو جز دردسر چیزی نداشتی براشون:(چرا اونا این اشتباه رو کردند و تو رو نگهداشتند:(الان تو باید خارج می بودی نه اینجا:(اخه چرا:(( تو چه بلایی بودی بر ما نازل شدی:))خخخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
دهنت سرویس محمد حسن خخخ رو میز بیلیارد چیکار میکنی؟ میگن چوباش خیلی گرونه مواظب باش نشکنیشون:) خخخخخخخخ
راتا
راتا
٩٤/١١/٠٦
٠
٠
من اگه جای شمابودم شکرمیکردم خداروبخاطرسلامتی وبودن تمام اعضای خانوادم کنارم.
v-qavam
v-qavam
٩٤/١١/٠٦
٠
٠
مگه من گفتم شکر نمی کنم؟ کجای کامنتم ناشکری بود ؟ :)
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٠٦
٠
٠
نه اینا از ازون ارزوناست...از وقتی شما اومدی گرون ها رو شکوندی مدل ارزون میذارن خخخ:)
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
خانواده ام همین خانواده......فقط عموم حضرت علی(ع)......و خاله ام حضرت فاطمه(س)...قاعدتا پدربزرگم پیامبر(ص).....دوست داشتم پسرخاله ام هم حضرت مهدی بود....پسر دایی هام نیوتون و انیشتین بودن....پسر عمه ام هم بتهوون و موزارت بودن......این از خانواده!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/١١/٠٦
٢
٠
:| عموتون حضرت علی باشه بعد پسر عمتون بتهون؟؟؟؟؟؟
راتا
راتا
٩٤/١١/٠٦
٠
٠
خخخخخ.......عالی بودرویاجون:))
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/١١/٠٤
٢
٠
دوست داشتم " پسا فوق پروفسورا " رو تو تمام علوم محض داشتم.......هچنین پسا دکترای "رشته هوافضا" رو داشتم.....و اینکه استاد دانشکده فیزیک mit بودم و در ناسا به صورت "شب کار" میرفتم یک سر به ایستگاه فضایی میزدم تا ببینم اوضاع روند علمی محقق های تربیت شده ی خودم، خوب پیش میره یا نه......و اینکه صبحا به ادامه تکمیل پرفروش ترین رمان جهان به نویسندگی خودم میپرداختم........و ملکه الیزابت هم به عنوان خدمتکار خونه ام صبحا برام چای میریخت
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
درسته ارزو برجوانان عیب نیست!ولی نه دیگه تا این حد!
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
راستی یادم رفت بگم تو سی چهل تا سمفونی برتر از بتهوون و موزارت هم قراره اجرا کنم
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/١١/٠٤
٣
٠
راستی در جواب اینکه میپرسید " چرا؟ "....منم میگم " چون دوست دارم!!!" جواب بهتری هم ندارم ( راستی یادم رفت بگم که ماشین زمانو هم خودم اختراع میکنم!....هم چنین اینکه همسر+ دوتا بچه ی گوگولی!!!)
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
خدا زیاد کنه آرزوهاتونو خخخ
NINA
NINA
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
آفرين به شما:)
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
شغل:معدن دار و کارخانه دار اونم نه یکی نه دو تا هزار تا....اصلا همه کارخانه ها و معادن ایران باید مال من می بود......تحصیلات:بالاترین درجه زمین شناسی اقتصادی(پروفسور) دامپزشکی هم دوست میدارم (دکتری دامپزشکی) به شدت به ژئوفیزیکم علاقه دارم اگر می شد مدرک فوق لیسانس ژوئو فیزیکم میخواستم...دیگه حالا که دارین مدرکه رو میدین مدرک نقشه کشی معدنم میخوام با اجازتون.دیگه همینا....خانواده هم همین خوبه
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١١/٠٤
١
٠
یاد میو میو عوض میشه افتادم!!
v-qavam
v-qavam
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
دقیقااااااااااا خخخخخخخخخ
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
دقیقا منم :دی
NINA
NINA
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
😐😐
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
من یاد کاراگاه گجت افتادم خخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١١/٠٦
٠
٠
محمدحسن :|
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٠٦
٠
٠
ناراحتی نداره..یاد موش و گربه میوفتم..اصلا اینم اگر بده یاد پلنگ صورتی می افتم:)
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
اقا هرچی فکر کردم نتونستم جوابی واسه سوالا پیدا کنم!
NINA
NINA
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
من ديگه حرفي ندارم:))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
خدا رو شکر از تمام شرایطی که توش هستم راضی ام
NINA
NINA
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
خداروشكر:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
خخخخ اره دوست دارم!
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
چیو دوست دارین؟0_o
NINA
NINA
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
😂😂چي رو؟
elnazi
elnazi
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
خخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١١/٠٦
٠
٠
ک همه چی عوض شه!
f_babaei
f_babaei
٩٤/١١/٠٤
٢
١
همین خانوادمو دوست دارم و واسه تحصیلات میخواستم بهم بګن خانم دکتر.اګر دکتری عکاسی داشته باشم معرکه میشه.اما در واقعیت بخوام دکتری بګیرم باید برم خارج :\ایران خیلی بکشه عکاسیو تا لیسانس داره. واسه شغلم بدون استثنا فقط عکاسیو انتخاب میکنم.عکاسی مدلینګ اونم به طور حرفه ای بهم بدن لطفن.هر فریم عکس هم ۱۰۰ به بالا میګیرم.یعنی میشه واقعن؟:\ چون دوست دارم پولدار بشم واسه خودم ماشین بګیرم وګواهی نامه بګیرم روی هرچی پسره تو رانندګی بخوانم انقد حرف پشت سر خانما نزنن که خانما بلد نیستن رانندګی کنن
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١١/٠٤
١
٠
نچائی...
NINA
NINA
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
قسمت آخر كامنتت خيلي خوب بود 👊
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
من روشونو زمین زدم عزیزم! خیالت تخت!
elnazi
elnazi
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
منم تمرین میکنم عزیزم.... برا رانندگی!!!!! خیالت راحت...خخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١١/٠٤
٠
١
چه چیزا چه حرفا.....
NINA
NINA
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
خيلي كامنت پربارى بود!! نظر ديگه اي كه ندارين ايشالا؟؟!!
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
همین خونواده، تو خسرویه، رشته ی انسانی.
yasoon
yasoon
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
پدرم هانس زیمر... برادرم کلینت منسل ... مادرم ماری کوری ... عموی بزرگم نیل آرمسترانگ ... پسرخاله م همایون شجریان... خواهرم مریم امیرخاتی ... اون یکی خواهرم انوشه انصاری ... دخترخالم "رابعه بنت کعب" ... خودمم که خودم ؛ اگه میشد ... پول هم هرچه بادا باد... با یه مزرعه ی ذرت و شلیل و انبه و سیب ... با یه شترمرغ و کرگدن و گربه ... اینا اولین چیزایی بود که به ذهنم رسید ... بقیه شم بعدا میگم D:
elnazi
elnazi
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
خخخخ !ماری کوری!! بور و ارسطو و پی یرکوری و بویل و مندل و...بقیه دوستانم بگین دیگه!!!!!!!! رابعه بنت کعب !موافقم باهاتون! یامثلا نویسنده ویس ورامین !!!!!
yasoon
yasoon
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
خخخ ... لوشاتلیه هم عموی کوچک D: ... رابعه رو واقعا از ته دل خواستم ، باشد که دخترخاله ام باشد :| ... نویسنده ی ویس و رامین می بود؟ خخه ... میتونه جایگاه داداش کوچیکه رو ایفا کنه :]
elnazi
elnazi
٩٤/١١/٠٦
٠
٠
نویسنده ویس ورامین نقش داداش "کوچیکه " ؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخ !!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
خانواده ام خوبه ، محل زندگیم خوبه ، کشورم خوبه دینمم ومذهبم خوبه ! رشته تحصیلی هم خوبه ولی کاش... بیخی! حالم گرفته شد :/!
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
وای نه وقتی فک میکنم بخوام از خانوادم جدا شم دلم ی جوری میشه ولی در کل دوست داشتم بی زحمت چیزایی ک الان میخام رو ب دست بیارن:(
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/١١/٠٥
٠
٠
همه چی همینجوری خوبه:)) همه رو دوست دارم فقط....! اگه رشتم روانشناسی میشد دیگه نور الا نور بود اما الانم مهم نیس:) چون هیچی تو زندگی ادم اتفاقی نیس :)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/٠٦
٠
٠
دوستت داشتم برادرم اون بازیگره در نقش مایکل اسکوفیلد میبود(اسم اش را یادم نیس)) خواهرم کرولاین در ومپایر / محل زندگی را هم که قبلا گفته بودم
راتا
راتا
٩٤/١١/٠٦
٠
٠
همیشه خداروشکرمیکنم بخاطرخانواده ای که دارم.....فقط جای خالی بابام بدسنگینی میکنه روی دلم.........دوستان مواظب خانوادتون باشیدوهمیشه قدرزحمات پدرومادرتون روبدونید.
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٤/١١/٠٦
٠
٠
همه چی همینجوری خوبه فقط صبحونمو.تو.رخت خواب بخورم
elnazi
elnazi
٩٤/١١/٠٧
٠
٠
:D
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٤/١١/٠٧
٠
٠
خب دوست داشتم یک خانواده ی هنری داشتم.یک برادر و خواهر دو قلو و بزرگ تر از خودمم داشتم...
neyosha
neyosha
٩٤/١١/١١
٠
٠
اول یک حالی بپرسیم از صاحب انجمن ... سلاملکم نینا خانوووووم:)) کجایی تو دختررر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
NINA
NINA
٩٤/١١/١٤
٠
٠
سلااام نيوشااا 😊😊 تو كجايي؟؟! من كه چن وقته درگير كار هامم!😕