خانه انجمن اگر جنگ شود؛ چه کار می‌کنید؟
١٥٠٧
١٤١
h_jahanshah

اگر جنگ شود؛ چه کار می‌کنید؟

اگر جنگ شود؛ چه کار می‌کنید؟

همیشه برایم سوال بوده که آیا آن‌هایی که ادعای وطن پرستی و ناموس دوستی و قدم برداشتن در راه خدا دارند. اگر پای عمل بیفتد چه کار می‌کنند؟

یک سوال از شما؟ اگر الان جنگ شود؛ شما چه‌کار می‌کنید؟ به جبهه می‌روید؟ فرار می‌کنید؟ در خانه می‌مانید؟ و...

٩١/١٢/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٥
١
٠
من که دخترم.کار خاصی نمیتونم بکنم.ولی میرم تو نیروهای پشتیبانی.باتوجه به کارایی که بلدم میرم تو بیمارستانا کمک میکنم.
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
مامایی . جنگ.کمک!!!!!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١٤
٠
٠
کارای پرستاری رو که بلدم.
mo_so
mo_so
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
اگر بخواهم حقیقت را بگویم در خانه می مانم
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
عینکتون مارکش چیه ؟! از اینجا دیده نمیشه
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
مهدی (داداشم) تعریف می کرد وقتی پیش دانشگاهی بود معلمشون همینو پرسید و فقط 3 نفر اعلام امادگی کردن!
mo_so
mo_so
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
یادم نیست
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
یعنی امکان داره من الان اول بشم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
نیتت خالص نبود.من اول شدم.
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
برو دو رکعت نماز بخون و دفعه بعد با وضو بیا!! خخخخخ
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخ، ایول دریا..
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
قربونت عزیزم
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
من دوره های پرستاری رو می بینمو میرم .
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
بی زحمت من رو هم ببر دریا جان...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
خخخخخ ساکتو ببند الان میام دنبالت!!!
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٥
٣
٠
منم سرباز فدایی وطن هرچی رهبرم فرمان بده همون کار و می کنم................
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
:))
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٣/١٨
٠
٠
به این میگن مرد.(در خانه می مانم ها)توجه کنند.
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٥
١
٠
انشاالـ... که من جزو اون دسته اییم که به جبهه میرن و از خدا می خوام که به من این توان رو بده که بتونم جلوی نفسم بایستم ...
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
انشاا... !
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
١
٠
منم میرم عینک میفروشم...! افراد خارجی هم خوب جنس میخرن
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
یعنی دفاع نمی کنی از امنیت و ناموس وطنت؟
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
١
٠
چند تا بلیط میگیرم دسته جمعی میریم خارج ! :)) اینم یک دفاع
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
هرکس حق انتخاب داره چی بگم والا!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٥
١
٠
میرم میجنگم!خب مسلما اول نیروهایی که همون موقع درحال خدمتن رو اعزام میکنن!ولی قرار بشه مردمی بشه و همه برن مطمئنا میرم!
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
یک جا واسه ما هم بگیر
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
دوست خوم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
هم بغل دست خودمی بای جان!فقط 2تا از اون عینک ریبنا بیار که رفتیم اونجا هم چشامونو آفتاب اذیت نکنه هم تریپمون مثل فرمانده ها باشه :)))
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
پسر عمو اینقدر به مادیات فکر نکن..حالا خوبه نگفتی پوستم خراب میشه...والا...ولی افرین به روحیه ت ..
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
ریبن اصل که گرونه ! دوتا طرحشو میارم خوبه !؟ راستی خوب شد اسمانه خانم دوست خوبم برای کرم ضد آفتاب یادآوری کرد ! اونو شما بیار ! پیکنیک و سوسیس کالباس و پاچین و .... و نون رو هم قراره ایمان جان دوست خوبم بیاره ...!
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
اقای بای بد نگذره ...عجب پیک نیکی میشه ها..مگه نه...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
به به!چه شود پس!آقا منکه حاضرم!البته بای جان همون طرحو بیار واقعا ریبن اصل حیفه!
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
مام با رفیقامون میایم :)
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
یه هو بگین اخراجی های 4 رو بیان از رو شما بسازن ..
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
جمعیت زیاد شد پس!شمام بیا علیرضا جان!ولی باید یه مینی بوس جدا بگیریم برا خودمون دیگه :)))
A_lemna
A_lemna
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
منم اگه رهبرم فرمان بده میرم. اونم با کله:) البته آقامون هم باید اجازه بده:)
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
٣
١
بدو ! بدو بدو کامپیتور رو خاموش کن و زیر اجاق رو روشن که آقاتون تشریف فرما شدن !
ahkiani
ahkiani
٩١/١٢/٠٥
١
٠
کاری که پدرامون کردن! میریم و مردانه و باغیرت میجنگیم!
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
١
٠
بابابزرگم با 2 تا داداشی که داشت به خاطر اینکه سربازی نرن میرن سه تاییشون فامیلاشون رو عوض میکنن ! D: اول فامیلمون رنجبر بود !
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
چه با افتخار تعریف میکنی جناب بای ... !!!
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٥
١
٠
من گوش به امر رهبرم هستم اگر فرمان بدن با جان و دل در خدمتم...
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
واقعا ؟!
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
بله واقعا ...
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
من به این موضوع خیلی فکر کردم .البته از جنگ خوشم نمی اید . از خشونت متنفرم .ولی وقتی که حرف دفاع باشه و فرمان ولی امر باید رفت . به اندازه زن بودنم باید تاثیر بذارم و کمک کنم.گاهی فکر میکنم که اگر از جنگ بترسم و از کشته شدن هراس داشته باشم .اگر امام زمانم بیاد و سرباز بخواد از یاری کردن امام زمانم هم عاجز هستم . دوست نداشتم اینها رو بگم تا یه عده بیان بگن شعار نده و مسخره کنند افکارم رو ولی این عین واقعیته که ما همیشه باید روحیه شهادت طلبی رو در خودمون زنده نگه داریم تا بتونیم به موقعش سرباز امام زمان هم باشیم.
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
ما هم هستیم اسمانه جان ( من + مزدوجم)
bye
bye
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١٢/٠٥
١
٠
سلام/البته جواب این سوال بازم میشه حرف و تا عمل فاصله زیادی داره اما اگر این اتفاق بیفته منم شرکت میکنم دلم یکرنگی و مردونگی جبهه میخواد...
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
من هم همین طور...دلم یک رنگی میخواد ...
وصال
وصال
٩١/١٢/٠٥
١
٠
هرچی رهبرم دستور بدند
وصال
وصال
٩١/١٢/٠٥
١
٠
خدا نکنه که جنگ بشه من که امیدوارم یه روز تمام جنگ ها تموم بشه
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
١
٠
آفرین ! به تو میگن دختر غیور ایرانی !
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٥
١
٠
من هم از جنگ متنفرم ..
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠٥
٠
١
تصمیم نگرفتم
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
آرشام جان دوست خوبم ! فقط تصمیم گرفتی یک تک بزن با برو بچ بریزیم میدون...
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
تصمیمتو بگیر خب!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
ما ب دور از تعصب ما تا آخر ایستاده ایم...
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
کجا؟
maryam
maryam
٩١/١٢/٠٥
١
٠
مبارزه
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٥
١
٠
اورین اورین مریم بانو/...
حسن
حسن
٩١/١٢/٠٥
٢
٢
مگه روانی ام برم جنگ؟! اون زمانی که همه با جان و دل می رفتند جنگ، مسئولین فقط به فکر پر کردن جیب خودشون نبودن، تشنه قدرت نبودند، شیفته خدمت بودند
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
٠
٢
آفرین ! منم موافقم
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١٢/٠٥
٥
١
اون زمانم آدمایی مثل تو زیاد بودن!
m_kashiyan
m_kashiyan
٩١/١٢/٠٥
٠
٢
واقعااااا.موافقم.
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٥
٤
٠
مگه به خاطر مسئولین میخوای بری بجنگی . مگه با اونها میخوای معامله کنی .دفاع از کشور اسلامی جهاد فی سبیل الله هست.اجرشم با خداست نه با مسئولین...اگر کشورمون دست بیگانه بیفته ناموس هممون در خطره نه فقط مسئولین..
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٥
٥
٠
واقعا متاسفم ... غیرتو هر کسی نداره ... مرد باید باشی تا باغیرت باشی ... اینجاست که میگن نیم کیلو باش ولی مرد باش .
tanha
tanha
٩١/١٢/٠٥
١
٠
واقعن برات متأسفم.....با این عقاید مزخرفت....
من
من
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
قرار نیست به عقاید همدیگه توهین کنیم ، درضمن من هم 90درصد باهات موافقم
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
90 درصد با کی موافقی من؟
من
من
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
نه با آقای حسن
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
پس اون کامنت پایین که دادی چیه من؟ واسه تو هم متاسفم !!!
من
من
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
گفتم 90 درصد،نه کامل
mahshid
mahshid
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
هیچی
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٥
١
٠
نمی دونم اونجا هم میشه با جرات گفت آره یا نه!من که دخترم اما خیلی به این جریان فکر کردم،مطمئن هرکاری از دستم برمیاد می کنم.بازم میگم به عمل کار برآید به سخن دانی نیست!
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
درستهـ
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
البته که به عمل کار براید به سخندانی نیست پاییز بانو..ولی باید روحیه مون رو اماده کنیم ...
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
لایک پاییز بانو جون....
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
باید شرایطش پیش بیاد، الان اصن نمیتونم تصور کنم!
f.haghighat
f.haghighat
٩١/١٢/٠٥
١
٠
می رم جنگ، امیدوارم بذارن دخترا هم بجنگن.
من
من
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
فقط به خاطر کشورم ،منتظر دستور کسی هم نیستم
من
من
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
ازلطف شما بسیار سپاس گزاریم!!!!
من
من
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
این پیامو براخودم ننوشته بودم،برا نظر پایینی نوشتم
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١٢/٠٥
٠
١
شما برین من واسه سلامتیتون دعا میکنم
من
من
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
از لطف شما بسیار سپاس گزاریم!!!!
mashhadiboy
mashhadiboy
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
من سربازی دیده بان خمپاره 81 بودم !! اگر جنگ بشه میرم به عنوانه دیده بان !!
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٥
٠
١
راستی اون امپول زن کچله کجایه.چرا نیست
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٥
٣
٠
راستش تا الان نظراتو خوندم واسه بعضی ها متاسفم چرا همه به فکر منفعت خودشونن؟؟؟ اول از همه همیشه از خدا خواستم جنگ نشه ولی اگه خدایی نکرده بشه راه عموهامو ادامه میدم زمانه اونا هم بوده مثل خرازی مثل محمود کاوه مثل باکری مثل بقیه شهداء که عاشق ایران بودن غیرت داشتن نمی­تونستن ببینن یکی بیادو کشورشونو ناموس­شونو آرزوهاشونو غارت کنه مردونه رفتنو نذاشتن این اتفاق­ها بیوفته ولی ما چی؟هیچ چی!به جای اینکه راه اونا رو ادامه بدیم خیلی راحت داریم گند میزنیم تو آرماناشون!آخه چرا؟!چرا ما باید این قد راحت خودمونو گم کنیم؟چرا باید این قد راحت گذشته خودمونو فراموش کنیم اونم چه گذشته­ای،گذشته­ای که با افتخار بوده تو هیچ وقت خودمونو خوار نکردیم ولی الان به اسم اینکه نمیدونم غرب خوبه اینو تو آمریکا فلانی پوشیده اینو اون یکی!!!این کارو اون انجام داده پس ما هم باید انجام بدیم!من کار ندارم دینت میخواد چی باشه هرچی هم هست خوبه چون انتخاب خودت بوده ولی اگه خودتو ایرانی میدونی نباید کارایی کنی که ایران کوچیک شه این کشور از اولش تو اوج بوده انشاا... تو اوج هم میمونه این کشور همیشه حیا داشته همیشه غیرت داشته توش بی­بند و باری نبوده ولی الان... اگه خودتو ایرانی میدونی کارایی نکن که آبروی کشور بره کشور تو که تا چند وقت پیش کشورت به کشور عفاف و غیرت معروف بوده الان به کشور بی­بند و باری تبدیل بشه،ایرانی بی غیرت نیست که خودشو ناموس­شو با انجام دادن کارای غربی­ها به دیگران ارائه کنه!!! اگه پیرو حق نیستی نباش ولی ایرانی باش! چون ایرانی فقط ایرانیه همین و بس!!!
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
اورین الهه جان...
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
سلام/آفرین
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
تکبییییییییییییییییر.... عاورین الی جون.....
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١٢/٠٥
٢
٠
خون خواهیم داد به خون خواران ولی دریغ از یک وجب خاک!
tanha
tanha
٩١/١٢/٠٥
٢
٠
با عقایدتون موافقم.....ینی به نظر من همه باید موافق باشن...چون این عقاید آرمان های ماست....اگه جنگ بشه اصن نمیتونم یه لحظه به این فک کنم که دشمن بخواد به وطنم، به سرزمینم به ناموسم تعدی کنه و من بیکار باشم....حتی واقعن برام جای تعجبه بعضیا تو همین انجمن گفتن نمیریم علتش هم گفتن مسئولین؟!....دیگه انگار واژه ای به اسم غیرت از لغت نامه های فارسی حذف شده....نمیدونم واقعن باید چی بگم.....ولی بازم هستن کسایی که غیرت رو میفهمن چیه...هستن کسایی که سرزمین مادری و ناموس رو میدونن چیه...
mashhadiboy
mashhadiboy
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
ماشاا... به غیرتت / یاد بگیرین
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
آفرین الی جون
bye
bye
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
ببین دوست خوبم تنها ! اینجا یک انجمن برای گفتگو ! ثبت نام برای جبهه که نیست ! اینم بدون همون جوونی که موهاشو سیخ سیخ میکنه وو ابروهاشو از خانم ها بیشتر بر میداره ! اولین نفر تو صف جبهه خواهد بود !
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
آره دوست عزیز میدونم قصد توهین ندارم ولی غیرتم خوب چیزیه ...
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
عزیزم برا کشورت باید به فرمان رهبر گوش کنی
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
دوست عزیزم همه که اونجوری نبودن.یه عده مثل بنی صدر خائن اون جوری بودن.بعدشم اونا نهایتا جیب خودشون رو پر میکردن ولی دشمن به پر کردن جیب خودش قانع نمیشه بلکه تمام وجودت رو ازت میگیره جونت رو ازت میگیره ناموست رو ازت میگیره مثل اسراعیل خونت رو ازت میگیره.بعدشم....اصلا ولش کن
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
سلام/اسراییل دیگه؟!
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
اقا این در جواب حسن بود چرا اومد اینجا
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
مریم خانم اقا محترمه بهت افتخار می کنه
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
میریم جنگ.... البته خب چون من یه کم همش یه کم کفشامو اسلوموشن پام میکنم نمیرم خط مقدم خخخخخخخخخ :))))) قسمت پشتیبانی همکاری می کنم.....
مهدی
مهدی
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
کسی ب خودش نگیره ها. منی ک میگم: اگه جنگ شه میرم جبهه اول باید ببینم تو این جنگ عقاید و باورها چند مرده حلاج بودم بعد ب فکر جهاد اصغر باشم.
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٥
١
٠
به خودمان نمی گیریم ولی الان هم جنگه فقط جنگ نرم..یا به قول شما جنگ باورها و عقاید..این جنگی که اینجا میگه جهاد اصغره..جهاد اکبر جهاد با نفسمونه..اگر از پس نفسمون بر اومدیم میریم جنگ و جهاد اصغر...شهدا اول با نفس خودشون جنگیدن تا رسیدن به مقامی که شهید شدن...این همه گفتم تا بگم باهاتون موافقم..
parisa
parisa
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
کلا جنگ و دوس دارم......
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
اوه ه ه ه!!!
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١٢/٠٥
٣
٠
خون خواهیم داد به خون خواران ولی دریغ از یک وجب خاک!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
صحیح است
tanha
tanha
٩١/١٢/٠٥
٢
٠
من میرم جنگ....البته گفتن این حرف اصلن راحت نیست...آدم باید واقعن به عقایدی پای بند باشه تا این حرفو بزنه.....وگرنه یک لحظه هم فک کردن بهش وحشتناکه...اینکه خودت پاشی بری جبهه خودتو بفرستی جلوی گوله...این که ندونی یک ثانیه دیگه زنده ای یا نه....ولی اگه ایمانت محکم باشه به خدا توکل میکنی و میری جلو....
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
راستش خودم حاضرم که هرکاری ازم بربیاد برای دین ووطنم انجام بدم.اما اگرخانوادم راضی نباشن اول ازهمه باید رضایت قلبی اونا رو بدست بیارم.اونقدرا شجاعت ندارم فقط باتوکل بخدا.
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١٢/٠٥
١
٠
ایشالا که جنگ نمیشه و هر جای دنیا هم هست زودتر تموم شه .... اما اون موقع به اندازه خودم کارای پرستاری رو که میتونم انجام میدم...حتما که نباید بریم خط مقدم... در ضمن الانم جنگ نرمو داریم که فک کنم بیشتر باید حواسمون به اون باشه تا اینکه اگه جنگ شد چیکار کنیم نه؟؟؟؟؟؟؟؟
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
اره
پسر جهنمی
پسر جهنمی
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
راستش بدم نمی آد یک cod یا bf یا moh یا... دور هم بزنیم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠٦
٢
٠
منم میرم برای رزمنده ها غذا میپزم..........
bye
bye
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
چه کارخوبی
radyab0
radyab0
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
ببینید باید دید جنگ با کی باشه آمریکا, اسرائیل,آمریکا و اسرائیل. بعد باید دید امکانات اونها چیه و امکانات ما چیه. بعد اگر دیدیم صلاح است میرویم و اگر دیدیم نمی شود نمیرویم :D
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
با هر بی عقلی و با هر نوع سلاحی باشه و هر نوع امکاناتی. یک وجب از خاکو نمیتونن بگیرن ما که نموردیم.
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
من تو سربازی گروهبان بودم. یه بار رفتیم اردوگاه، من بودم با 2تا سرباز و یه خمپاره 120 با گلوله جنگی و یه خشاب پر ژ3 شب که میشد قرار یود تا صبح نوبتی نگهبانی بدیم.یکی از سربازا بومی بود میرفت نصف شب میومد. تا اون میومد 3 نفری خواب و به نگهبانی ترجیح میدادیم. خمپاره و اونهمه دم و دستگاه ول بود به امان خدا تا صبح. دوست ندارم جنگ بشه ولی اگه بشه دوست دارم فرمانده بشم. از اونهایی که نمیخوابن!
mobin_69
mobin_69
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
این دخترایی که میگن جنگو دوس دارن ایشالا قسمتشون بشه!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠٧
١
٠
میرم خط مقدم جبهه ... مثل مرد.. اما از ته دل میگم خدا نکنه که جنگ بشه چون خیلی مصائب و مشکلات و عقب موندگی برا کشورمون و ملتمون به دنبال داره.. به امید جهانی خالی از توپ تانگ و مسلسل..
نسیم
نسیم
٩١/١٢/١٤
٠
٠
می رم جبهه! همیشه دوست داشتم برم جبهه شهید بشم! (:
persian-girl
persian-girl
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
نمیشه گفت. الان همه میگن 100درصد میریم جبهه ولی پای عمل که برسه خیلیا جا میزنن. نمیگم شما دوستای عزیزم دروغ میگین منظورم با تموم مردم ایرانه. نمیتونم بگم اگه خدای نکرده جنگ بشه چیکار میکنم...
shahrzad_z
shahrzad_z
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
میرم برای خودم جان پناه پیدا کنم. بهتر از اینکه بمیرم!
javad agha
javad agha
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
من هر چند که رشتم پرستاریه ولی دوست دارم تنگ دست بگیرمو به جبهه جنگ برم
SE7EN
SE7EN
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
تا میشه از راه صلح با کشورا برخورد کرد جنگ چرا...
سهره
سهره
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
به کارم ادامه می دم !!!!
faride
faride
٩٢/٠٣/٠٧
١
٠
باید اینو در نظر داشت که اگه جنگ بشه مثل جنگ ایران عراق نیست که با تفنگ و تانک و گلوله بریم بجنگیم.یه موشک هسته ای یا اونا میزنن یا ما و تموم.... هر کی زودتر زد..خخخخخخخخخخ
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٤
٠
٠
ما دختریم با اجازتون.
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٣/١٨
٠
٠
خوب باشیم .یعنی هرکی دختر بود نمی تونه بجنگه من که پاش بیفته حاضرم تا آخرین قطره خونم بجنگم.جنگ پیر وجوون وزن ومرد نداره.ایرانی هستی.؟بسم ا...
faride
faride
٩٢/٠٣/٢٤
٠
٠
وا یعنی چی؟؟ تو زمان جنگ 8 ساله کم دختر تو جنگ بودن؟؟؟
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٣/١٨
٠
٠
من اگر جنگ بشه به عنوان امدادگر به جنگ میرم .نشون به اون نشون که امسال تابستون هم دارم خودم رو برای روبه رویی با یک چنین مسئله ای اماده می کنم ومی خواهم کلاس های آموزش امدادگری حلال اهمر رو شرکت کنم.
s-rastgoo
s-rastgoo
٩٢/٠٤/٢٣
٠
٠
جنگ هشت ساله شرایطش خاص بود!ارتش از هم گسیخته بود و واقعا نیاز به نیروهای مردمی بود!ولی الان ارتش و سپاه انقد قدرت دارند که نیازی به مردم عادی نشه!
کیوکو
کیوکو
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
منکه میرم یه کشوردیگه پناهنده میشم
amin20
amin20
٩٢/٠٥/١٦
٠
٠
میرم میجنگم