خانه انجمن دروغ گو دشمن خداست !
٧٥٣
٨٠
سناتور :[]

دروغ گو دشمن خداست !

دروغ گو دشمن خداست !

آخرین دروغی که گفتید کی بوده، به چه کسی بوده؟

راستش رو بگید چرا دروغ گفتید اصلأ ؟

٩٤/١١/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١٣
٠
٠
خخخ چه سوالی! اصلا یادم نیس!!
محمد-۱۵۱:)
٩٤/١١/١٣
٠
٠
یه خورده فکر کنید!!حتمأ یادتون میاد!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١٤
٠
٠
از زیادی ش یادم نیست!! اینقد در لحظه لحظه اتفاق میوفته یا عمدا یه سهوا ک یادم نمیمونه :دی
٩٤/١١/١٣
٠
٠
خودم اول شدم;-) حالا شروع کنید دروغاتونو رو کنید!!
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/١٣
٠
٠
تراکم زیاده خخخخ همه با هم اول شدیم دعوا نکنیم
٩٤/١١/١٣
٠
٠
انجمن خودمه!!پس اول خودمم!!بحث نکنید دیگه!!!
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/١٣
٠
٠
نچ امکان نداره تقصیر جیمیا شد دیر تایید کردن
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١٣
٠
٠
چرا الکی دعوا میکنید دوستان؟؟!ا اول ک منم!!
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/١٣
٠
٠
اولللللل خخخخخ
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/١٣
٠
٠
بر منکر تیتر لعنت...خب من نمیگم چون طرفم همینجاس بعد میبینه لو میرم خخخخخخخ همین الان مجبور شدم دروغ بگم خب... ادمو مجبور میکنن والا وگرنه من دروغ گو نیستم جدی:(
٩٤/١١/١٣
٠
٠
بگید دیگه!!!تعارف میکنید؟!
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/١٣
٠
٠
اره خخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/١١/١٣
٠
٠
://// :|||
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/١٤
٠
٠
خب باشه میگم:دی... هنوز نبخشیدمش چی کار کنم دست خودم نیست بهش گفتم اره بخشیدم ک اذیت نشه ... :دی
م-نص
م-نص
٩٤/١١/١٤
٠
٠
:/// :||||
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٤/١١/١٣
٠
٠
یا حرفی رو نمی زنم یا اگه بخوام حرفی بزنم، راستشو میگم. حالم از دروغ بهم میخوره
م-نص
م-نص
٩٤/١١/١٣
٠
٠
لایک
elnazi
elnazi
٩٤/١١/١٣
٠
٠
یه دروغ مصلحتی دارم میگم به همه....!درنتیجه نمیشه بگمش !!! ولی تقرببا دوماهه.......
٩٤/١١/١٣
٠
٠
یعنی راه نداره اینجا بگید؟!!!
م-نص
م-نص
٩٤/١١/١٣
٠
٠
به همه احتمالا همه جیمی هاست...بعد دارن می گن مصلحتی.چرا مصلختی رو بیان خراب کنن؟؟
elnazi
elnazi
٩٤/١١/١٤
٠
٠
نه نمیشه بگمش :)))) به جیمیا نیس آقای نص !! روزی یکی دوساعت میام جیم چی دروغی میخام بگم باز :|
Samira
Samira
٩٤/١١/١٣
٠
٠
مگه میشه آدم بعضی جاها دروغ نگه؟؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/١١/١٣
٠
٠
نه والا
٩٤/١١/١٣
٠
٠
میشه ،چرا نشه!!!اختیار دارید دیگه!!
ali_sh
ali_sh
٩٤/١١/١٣
٠
٠
خو تو چیکار داری عه :| سرت تو کار خودت باشه بچه جان :دی
٩٤/١١/١٣
٠
٠
میتونی مثل بقیه بپیچونی!
ali_sh
ali_sh
٩٤/١١/١٤
٠
٠
ترجیح میدم نپیچونم
٩٤/١١/١٣
٠
٠
اینطوری فایده نداره!!همه دارن میپیچونن!!خب بگید دیگه!!ترس ندازه ک!!قراره درس عبرت بگیریم و تجربه شه واسه همه!بازده خوبی باید داشته باشه!!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/١٣
٠
٠
یعنی دروغ بگییم تا نصیحت بشنویم!
٩٤/١١/١٣
٠
٠
شما اصلا تیتر انجمن رو خوندید؟!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/١٣
٠
٠
درس عبرت همان نصیحت است
م-نص
م-نص
٩٤/١١/١٣
٠
٠
اقرار به گناه و تعریف گناه خودش گناه
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/١٣
٠
٠
یک کتاب خوب در زمینه دروغ گویی پیشنهاد میکنم ( انحطاط فن دروغ گویی نویسنده: مارک تواین )
م-نص
م-نص
٩٤/١١/١٣
٠
٠
یادم نمیاد...خیلی وقته دروغ رو ترک کردم.غیبتم خیلی وقته ترک کردم.انشاالله بشود عصبانیتم ترک کنم
٩٤/١١/١٤
٠
٠
احسنت به شما!!
یکی
یکی
٩٤/١١/١٤
١
١
عین این انجمن با همین اسم قبلا هم بود:///
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١١/١٤
٢
١
سایت جیم از دو سالش هم رد شده، قطعا تمام انجمن ها یک بار رو رد کرده، شاید این انجمن برای من و شما تکراری باشه ولی واسه کاربر های جدید تر، یک انجمن جدید باشه، اون بنده خدا ها که نمیتونند هی برند دنبال فلان انجمن که آیا قبلا بوده یا نه! پس یاد بگیریم یک کوچولو صبوری کنیم و هیچی نگيم، به نظرم تو انجمن کامنت نزارید خیلی بهتره تا اینکه با همچن کامنتی آب پاکی رو روی سر صاحب انجمن بریزین
یکی
یکی
٩٤/١١/١٤
١
١
سرکار خانوم بنده با شما نبودم که اومدین پنج خط واسه من نوشتین و پند واندرز میدین.کاربرها نمیدونن چنین انجمنی قبلا بوده ادمین ها که میدونن. در ضمن من عضو سایت نیستم باز نیاین بگین با اکانت خودت بیا و این حرفا....
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١١/١٥
٠
٠
جواب منطقی دادن ايشون دیگه. علاوه بر این بعضی از انجمنها تاریخ انقضاء ندارن و هر چند وقت تکرار میشن... باشه ما نشناختیم شما رو!!! اکانت بسازید و انجمن جدید بزارید شما!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١١/١٥
٠
٠
چقدر شما یکی شبیه اون یکی هستین که اکانت داره! اصلانم اعصاب نداره عین شما! و اینکه یعنی چون تکراری شده دیگه نباس انجمنی بذاریم؟ نصف زندگی روزمره همه مون هم تکراری شده پس دیگه زندگی نکنیم! :|
یکی
یکی
٩٤/١١/١٥
٠
٠
تاسف که انقدر راحت تهمت میزنید.نخیر جناب آستانه بنده فقط از خوانندگان سایت جیم هستم و اکانتی هم ندارم.چشم جناب صالح اکانت میسازم فقط منتظر دستور شما بودم:/
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١١/١٥
٠
٠
:)
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١١/١٤
٠
٠
این دروغ چی چی ههِ؟
٩٤/١١/١٤
٠
٠
چی هست واقعأ!! داریم مگه؟!!
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/١٤
٠
٠
الان این سوال خودش دروغه:دی
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١١/١٤
٠
٠
این سوالی که گفتین چیه؟
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١١/١٤
٠
٠
آخرین دروغی که گفتم رو یادم نمیاد ولی معمولا خیلی دروغ نمیگم
٩٤/١١/١٤
٠
٠
ممنون بابت نظرتون!خیلیا یادشون نمیاد!
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/١٤
١
٠
واز همه تو انجمن فاز خوبی برداشتن ، یکی اخرین دورغ یادش نمیاد ، یکی علاوه براخرین دروغ ،اخرین عصبانیتم یادش نمیاد ! یکی فاز مادر بزرگ مهربون برداشته ،همه رو دروغ نگفتن دعوت میکنه ! و.... انجمن کاربرای گل و بلبلی داریم ما!
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/١٤
١
٠
کلا اینجا همه خوبن ! فقط نمیدونم اونایی که مادرشون رو میپیچونن بجای دانشگاه میرن تفریح ! دارن با جنس مخالف تو تلگرام چت میکنن ،میگن حاج اقا پیش نماز مسجده دارم ازش سوال شرعی میپرسم ! حال رفتن به مهمونی رو ندارن میگن امتحان داریم و....... کیا هستن ! ما که تو کاربرا ازین دسته افراد اصلا نداریم !
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/١٤
٠
٠
من از همین تریبون اعلام میکنم اخرین دروغم یادم میاد !دیشب حوصله نداشتم برم خونه اقوام حاج خانوم دعای توسل ،گفتم کار دارم ! دلیلش هم این بود که حوصله ی غرغراش رو نداشتم ! دیدید چقدر راحت بود اعتراف ؟؟؟! اسمون ریسمون که نمیخاد ببافید!
elnazi
elnazi
٩٤/١١/١٤
٠
٠
خخخخ ! احسنت...! واقعا پس اینا؛کیان؟؟؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١٤
٠
٠
اگ اقای مهزیار منظورتون منم ک باید بگم متاسفانه اینقدر این امر یعنی دروغ گفتن امری طبیعی شده که تو چشم نمیاد دیگه من بالام عرض کردم بنده به شخصه از زاویه دیگش یادم نمیاد
٩٤/١١/١٤
٠
٠
دم شما خیلی گرم!!بالاخره یکی پیدا شد تعارف و بهانه و..کنار بذاره و بگه!!ممنونم!!
Samira
Samira
٩٤/١١/١٤
٠
٠
من به خانومتون میگم 😆
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/١٤
٠
٠
0_0
mahziar
mahziar
٩٤/١١/١٤
٠
٠
😳😳😳😕😕😕😕
صالح
صالح
٩٤/١١/١٤
٠
٠
التماس دعا حاج علی :) خخخخخخ. داغ کردیا :)
سمیرام
سمیرام
٩٤/١١/١٤
٠
٠
😆😆😆😅
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/١٤
٠
٠
😄😄😄😄😄
مریم
مریم
٩٤/١١/١٥
٠
٠
اولا اینکه ، دلیل نمیشه چون شما دروغ زیاد میگی بقیه هم همون اندازه بگن ! بعدشم شما که اینقد طرفدار صداقت و این حرفایی به خانومتون گفتی چه اعتقاداتی دارین؟؟! دیدتون به مساعل چه جوریه؟؟ راست حسینی؟؟؟بیچاره حاج خانوم!
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/١٥
٠
٠
شما احتمالا کاربر تازه واردی و با خلق و خوی من آشنایی نداری! بیشتر کاربرا تو این سایت دوست دارن چهره خیلی خوب و مهربون ، مودب و باکلاسی از خودشون به نمایش بزارن !بخاطر همین محافظه کاری رو تو کامنتاشون به حد اعلا میرسونن و اگه توانجمنا یه نگاهی بندازی ، همه چی گل و بلبله ، هیچ مشکلی وجود نداره ! همه با همه خوبن ! هیچکی نفرتی از کسی ندارن ! هیچکی دوست نداره یکی دیگه رو نفرین کنه ! هیچکی ارزوی کشتن یکی دیگه رو نداره و..... ولی من این شکلی نیستم ! همون چیزی که تو دنیای واقعی هستم رو ، نزدیک به 95 درصدش رو تو دنیای مجازی هم به نمایش میزارم ! حالا هرکی دوست داره بدش بیاد و هرکی هم دوست داره خوشش بیاد ! اگه این همه جوون آرمانی به تعدادی که تو این سایت داریم تو جامعه داشتیم الان تمام مشکلات کشورمون حل شده بود !
Samira
Samira
٩٤/١١/١٥
٠
٠
تکبیر :))))) آقا صلوات بفرستین :)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/١٥
٠
٠
والا...از من یاد بگیریدکتاب معرفی کردم بی مبالغه بی فراموشی...:-)
صالح
صالح
٩٤/١١/١٥
٠
١
علی چه خبر دیگه دادا!؟! نیستی...
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١١/١٤
٠
٠
اخرین دروغ رو همین بیست مین پیش گفتم....یکی از به های کلاس فلش داده بود گف برام فلان فیلکپ بریز..منم حوصله نداشتم گفتم کامپیوترمون ویروس کشش خراب شده سیستم ویروسی میشه بعدا برات میریزم:|خب حوصله نداشتم دیه:دی
٩٤/١١/١٤
٠
٠
:) احسنت به این صداقت و شجاعت!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١١/١٤
١
٠
حٍدیث دٍرم آدم نباید خودشو جلو جمع خراب کنه ... منم که کلا به صادق الاصدقاء معروفم ، دروغم کجا بود!
٩٤/١١/١٤
٠
٠
اصلأ این انجمن واسه شما طراحی نشده بود!!اینجا چیکار میکنی شما!!باید قم باشید!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/١١/١٥
٠
١
همین دیشب... خوشبختی؟...خیلیییییییییی :|
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١١/١٥
٠
٠
دروغ سنگینی بوده... یه دقیقه به احترامش سکوت!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/١٥
٠
٠
یعنی پشیمونی؟؟
ناشناس
ناشناس
٩٤/١١/١٨
٠
٠
نگو که پشیمونی!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١١/١٥
٠
٠
آخرین بار دیشب! مامانم گفت اگه سیرنشدی برات نیمرو بزنم منم گفتم آره! ولی خدایی سیر بودم خیلی هم جاتون خالی چسبید
Samira
Samira
٩٤/١١/١٥
٠
٠
مادرتون و اذیت کردین؟ :|
٩٤/١١/١٥
٠
٠
نوچ نوچ نوچ!!نا امیدم کردی!!
م-نص
م-نص
٩٤/١١/١٥
٠
٠
اه مادر می گیرت چاق می شی خخخخ
yasoon
yasoon
٩٤/١١/١٧
٠
٠
سه شب پیش ! دوستم ساعت هشت یا نه شب زنگ زد و خواست سوال "استوکیومتری " ازم بپرسه ؛ منم حال جواب دادن نداشتم ، بهش گفتم که هیچی استوکیومتری فعلا بلد نیستم و کلا توی مشایل استوکیومتری فلج ام ! اونم بیخیال سوالش شد ...
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/١٧
٠
٠
ها ینی الان شما استوکیومتری رو خیلی فولین خخخ ریا نشه یه وقت:) ریا نشه منم استوکیومتریم خعععلی قوی بود خخخخخ
S_SOHA
S_SOHA
٩٤/١١/١٧
٠
٠
به مادربزرگم گفتم سرم شلوغه فرداشب میام میبینمت.. سرم شلوغ نبود.. با رفیقم داشتیم پی اس بازی میکردیم.. همین دیشب گفتم.. درواقع امشب میرم ببینمش :)