خانه انجمن هـ مثل هــوو!
١٠٥٤
١٣٣
mery

هـ مثل هــوو!

هـ مثل هــوو!

خانومای جیمی اگه یه روزی بفهمین شوهرتان فیلش یاد هندستون کرده و سرتون هوو آورده چی کار می کنید؟!

آقایون فکر می کنین چی باعث میشه مردا سر زنشون هوو بیارن اصلا ؟

اگه متاهل نیستین فرض کنید متاهلید ! 

٩٤/١٠/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
Cold
Cold
٩٤/١٠/٢٨
٢
١
فک کردم نوشته هـ مثل هلو :D...هیچوقت این کار رو درک نکردم!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٨
٠
١
دقیقن
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١٠/٢٨
٠
١
یه معنی میده دادا!! خخخخ
Cold
Cold
٩٤/١٠/٢٨
٠
١
دهنت سرویس صالح :D
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/١٠/٢٨
٠
١
بی معنی من معنی اون معنی دیگش رو نفهمیدم یه نکته بیاین یا اول حرفش رو بنویسین خخخخخخخخخخ! الکی مثلا ما نفهمیدیم ! دهنتون آسفالت سرد !
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٢٨
٠
١
به قولِ فتوچاپِ عراقچی: من چه بدونم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٨
١
١
هر اشتباه و خطایی پیش من بلاخره یه راه برگشتی داره ولی خیانت هیچ راهی نداره ینی راهی جلوم نمیبینم جز، ط ل ا ق.... عین همین جمله هم به همسرم میگم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٨
٠
١
متاسفانه واقعا راهی نداره!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
شما که خیلی ذوق میکنید تو مساعل خدادادی و علم ثابت شده در روانشناسی ://!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١١/٠١
٠
٠
اینی که گفتین رو نفهمیدم ولی محض اطمینان باید بگم :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/٠١
٠
٠
بگردین جوابش همینجاس بازتاب واکنش شما ب یکی از کامنتا
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١١/٠٢
٠
٠
حالا این یعنی خوبه یا بد؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/٠٢
٠
٠
:/ !
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١١/٠٣
٠
٠
یعنی بهتره دیگه زیر نظرات بقیه کامنتای الکی روانشاناسانه نزارم؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/٠٣
٠
٠
بیخیال!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١١/٠٤
٠
٠
:|
__Mahdie__Fa__
__Mahdie__Fa__
٩٤/١٠/٢٨
٢
٢
طلاااااااااااااااق :||||||||| اصن من باید یک جوری باشم که اون همچین کاری نکنه :@ والااااااااا
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٠/٢٨
١
١
:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٨
٣
١
نباید یک جوری بشین ......... باید جور درستی انتخاب کنین!
هاچ
هاچ
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
یعنی چی؟ یعنی چه جوری باشی؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١١/٠١
١
٠
شما هر چقدرم یه جوری باشین اگه اون اون جوری باشه این کارو می کنه
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/١٠/٢٨
٣
٢
:) فک کنم همینکه زن مردو تمکین نکنه خودش اول و آخر باعث هوو بشه ! من فعلا به ازدواج فکر می کنم ، از این انجمنا می زارین ، بعد واسه تحقیق میان ، مام یه چیزی می نویسیم بخندیم بعد شر میشه واسمون ! خخخخخ ولی من از همین تریبون به همسر آیندم که میاد روزی این نظر رو بخونه(و یا شایدم خونده ) می گم ! که شما هر جور با ما تا کنی ما تو این دنیا به یک حوری بیشتر فکر نمی کنیم که اونم شمایی :) !
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٨
١
١
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٢٨
٢
١
پس گرینه مورد نظر از بچه های جیمه :)))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/١٠/٢٨
٠
١
نه تصمیم دارم برم از گینه نو زن بگیرم: |
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
اوووووووووف بابآآآآآآآآآآ همسرمحترم اقای بهمنی امیدوارم خوشبخت شی ツツツツ پیشاپیش مشتاق دیدن اواتارت هستم ツ
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
مبارکه :)
v-qavam
v-qavam
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
بهمن جان یه نصیحت برادرانه دارم با شناختی که ازت دارم از جیبوتی زن بگیر ولی از گینه نو نگیر خخخخخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
:) خخخخخخخخ
هاچ
هاچ
٩٤/١٠/٢٩
٤
٠
همتون اولش همینو میگین! ولی آخرش چی میشه؟ هیچی. بسیاری از مردهای الان تا چند سال بگذره همه حرفاشونو یادشون میره.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/١٠/٣٠
٠
١
خانم زنبور :| !
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
لایک هاچ👍👍👍
هاچ
هاچ
٩٤/١١/٠١
٠
٠
آقای بهمنی! امیدوارم شما جزء این درصد بالا نباشین و این انجمن رو هم یادتون بمونه. :)
محمد-۱۵۱:)
٩٤/١٠/٢٨
١
٢
به نظرم یک مرد وقتی ببینه زنش به خواسته هاش توجه نمیکنه و فقط به فکر خودش و خوش گذرانی هاش باشه٬یا کمبود عشق و محبت از سمت همسرش احساس کنه٬طبیعتأ میره یک زن میگیره ک این آپشن ها رو داشته باشه٬خوشگل تر هم باشه!!والاااا!
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٢٨
١
١
طبیعتا!! فقط آقایون مهم هستن!! زن کم محبتی ببینه اونوقت چیکار کنه؟ اونم بره سراغ یکی دیگه؟ نه واقعا شما خوشتون میاد که یه زن که از لحاظ احساسی لطیف تر از شماس خوشش بیاد؟ چقدر منطقی اصلا :/ :/
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
خب من از سمت خودم گفتم!وگرنه به شخصه اصلأ گرفتن زن دوم رو قبول ندارم٬اولأ باید از همون اول تو انتخاب دقت کرد تا به این مشکلات برنخورد٬دومأ اگر هم چنین اتفاقی افتاد٬باید نشست و صحبت کرد تا حل بشه٬این قضیه دو طرفه س‌.اگر هم که با این کار هم نتیجه نگرفتیم٬باید رفت سراغ گزینه ی تلخ طلاق!
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
بحث خوشگلیو اینحرفا رو که همون اول که میرین خاستگاری میبینین دیگه:| نخواستین نگیرینش؛ اجباری نیس؛ دوما اینکه میگین تمکین وچمدونم خوش گذرونی و...اینحرفا بایدبگم که همونطورکه آقایون یکسری خواسته هادارن خانوماهم دارن پس اووووول مرد باید زن رو به آرامش برسونه بعد مطمئنن اون زن همه تلاششو برای مردش میکنه.....
هاچ
هاچ
٩٤/١٠/٢٩
٥
٠
یک مرد چقدر به خواسته های زن توجه می کنه؟ که نمیذاره بره سر کار؟ که نمیذاره به علایقش برسه؟ که میگه دوست دارم بشینی تو خونه. که مهریه رو هیچ وقت اگر طلاقی در کار نبوده به زن نداده و مهریه رو فقط گذاشتن واسه وقت طلاق!!! که اونم نصفشون سمبل می کنن و نمیدن. و اون مهریه هم حتی جبران صدمات روحی زن رو نمی کنه. یک مرد چقدر به خواسته های زن توجه می کنه؟ که میزدنش؟ که فکر می کنه صاحبشه!!!! بله این ها چیزایی هست که همه ی ما هر روز شاهدش هستیم و هیچی نمیگیم. و ما زن ها هم هی زدیم توی سر خودمون و دم نزدیم که شما هر کار دوست داشتین بکنین.
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
آفرین هاچ لایک
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
چرا میزنید منو!!چند نفر ب یک نفر!!!بابا ب خدا منم از همه ی این اخلاق های مردهایی ک شما گفتید بدم میاد!مقام دختر و زن در اسلام و تشیع مشخصه!منم هنوز ازدواج نکردم٬ولی اگه قرار باشه ازدواج کنم٬خودمو نوکرهمسر و خانواده م میدونم!بدون شعار و تعارف میگم.هر چی نباشه٬مثلا شیعه هستیم و مولامون علی(ع) و مادرمون زهراست(س).همه ی زوج ها باید این زوج آسمونی رو الگوی خودشون قرار بدن تا موفق بشن!اون مردی بخاطر هوس با کسی ازدواج کنه٬قطعأ در آینده به مشکل میخوره.اون مردی ک دستش رو زنش بلند میشه٬مرد نیست٬ نرِ!مردونگی به سبیل و زور بازو نیست ک.اگه ناراحتتون کردم معذرت میخوام!ولی خیلی محکم زدیدا!!
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٣٠
١
٠
دقیقا هاچ... اینقد به پسرا پرو بال دادن که هر کاری دلشون بخوادمیکنن تهش هم هرچی شد میگن به جهنم ! برا خودشون که اتفاقی نمیفته ! اونا اگه باهززززااااار نفرم باشن انگار بازم دست نخورده وخاص میمونن ! انگارکه هرچی که هس تو دنیا براپسراس،دخترهم وقتی ازدواج کرد بایییییییدددددد بسوزه و بسازه
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٣٠
١
٠
چون بعد طلاق همین آقایون هزار رنگی میگن دس خوردس !!! ما ازدواج کنیم باید باهمه بدبختیای شوهره بسازیم چون همینو تو سرهمه ماها کوبوندن طلاقم بگیریم برا آرامشمون،بازم نمیذارن.....
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٣٠
١
٠
بعد میگن شوهر نیس شوهر نیس خواستگار نیس ! خب وقتی یه همچین چیزایی میبینی نمیتونی ازدواج کنی...!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٨
٢
١
قبلا هم گفتم فقط به خاطر تنوع طلبی مردان/این نوع رفتار مردان یک رفتار ژنتیکی و خدا دادی هست که درون همه مردان بالغ وجود داره.(من تایید نمیکنم که این رفتار خوبه یا نه/فقط میگم وجود داره و باعث این نوع واکنشها میشه )همین.
هاچ
هاچ
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
پس اگر مردها اینجورین دیگه ازدواج چیه این وسط؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
اینو نمیدونم /فقط اگه دوستان یک جستجو در اینترنت بزنن به این مضمون(علت تنوع طلبی جنسی در مردان) دلایل و صحت نظر من رو متوجه میشن و علت هوو گرفتن هاشونو گرفتناشونو
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٨
٤
١
یه حسی توی همه آدما هست ... اینکه دوست ندارین زندگیشونو پای کسی بریزن که واسه یکی دیگه میمیره ... وقتی مرد باشی میگن غیرت ، اگه زن باشی میگن حسادت ... فرقی نمیکنه ... چه مرد ، چه زن ... بهتره بجای تعقیب و گریز و یا تفتیش کنتاکت های موبایل همسرمون ، توی افکار و عقاید خواستگار یا دختر مورد علاقه مون تفتیش کنیم ... تا یک عمر با اطمینان و آرامش زندگی کنیم.
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٢٨
١
٠
پیش گیری بهتر از درمان است :)) همینه که میگن قبل ازدواج چشاتون رو باز کنید و بعد ازدواج چشماتون رو ببندید
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٢٨
٣
١
آفرین واقعا همینه، همیشه میگن پیشگیری بهتر از درمانه، میگن قبل ازدواج چشاتون رو باز کنید بعدش چشماتون رو ببندید همینه که شما می فرمایید! یه بار دیگه نوشتم اینا رو البته فکر کنم پرید:))
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
:-)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
بله خانوم فنایی و آقا مرتضی ، اما هر کاری هم بکنیم این حرفا فقط توی حرف آسونه و وقتی پای رابطه های عاطفی بیاد وسط عقل واقعا کار نمیکنه ... شاید روش های سنتی از این نظر مناسب باشه که لااقل مطمئن هستیم پدر و مادری که 40 ، 50 سال عمر کردن از روی بی تجربگی تصمیم نمیگیرن
هاچ
هاچ
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
همچین میگین قبل ازدواج چشماتونو باز کنین انگار همه ی اونایی که طلاق میگیرن چشم بسته ازدواج کردن! نه والا، دیدیم کسایی که چشماشون باز بوده اما طلاق گرفتن.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
خانوم هاچ ، طلاق هایی که شما میگی در مقابل طلاقهایی که بخاطر شوهریابی های خیابونی اتفاق میفته خیلی ناچیزه!
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٠/٢٨
٧
٢
وقتی دو نفر همو با تمام وجودشون دوس دارن و واقعا هیچ چیزی تو زندگی برا هم کم نمیزارن خب خیانت اصلا معنی نمیده :| ب شخصه خودم اگر روزی همسرم یا ... بهم خیانت کنه فک کنم اول اون پسره رو میکشم بعد دختره رو بعدم خودمو :|
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٠/٢٩
١
٠
شما غیر همسر دیگه چی دارین:0؟؟؟؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٩
١
٠
وقت کردی سر راه یه چندتا داعشی هم بکش ، خدا خیرت بده!
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
خیلی چیزا خخخ
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
چشم همسر ایندتون روششششن*_*
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
همسر ایندم چش و چالی براش نمونده ازبس ک من میدرخشم خخخخ
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/٠١
٠
٠
لا اله الا الله ... میخاستم ی چیزی بگم اینجا جاش نبود:\
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٠١
٠
٠
داداش ما یک کشتارگاه زدیم.دست ب کشتنت خوبه بیا استخدامی:)دوستان توجه کننذ ما یک کشتارگاه زدیم.هر کس می خواد زن دوم بگیره اما خانم اولش نمی ذاره بیاد کشتارگاه ما تا زن اولشو بکشیم راحت بشه(نمیشه که همیشه اقایون کشته بشن به خاطر هوو، اقایون بد می گم؟؟)
f_babaei
f_babaei
٩٤/١١/٠١
٠
٠
زن بنظرم تو این قضیه قبل طلاقش آقای نص اول باید خوووووووب مرد رو جز بده و خونشو تو شیشه کنه بعد طلاق بګیره خخخ خانما انقد سیاست دارن که نمیذارن کشته بشن بلکه آقایون ګزینه هایی هستن که له له میشن =)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
دلیلش تنوع طلبی در مردان هست که یک چیز خدادادی و هورمونی و ثابت شده در علم روانشناسی هست.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
:))
translator
translator
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
اگه بفهمم خب انا طلاق میگیرم خخخخخخ خدانکنه برا هیچ بنی بشری واقعا درد بدیه ها :/ بقول یکی ادم شوهرش دزد باشه معتاد باشه ولی هوو باز نباشه خخخخ من دلایلشو این میدونم اینجور اقایون جسارتا دو دسته ان : یک دسته اونایی که با توجه به کاستی ها و کمبودایی که همسرشون براشون میزاره کم کم جذب بیرون منزل میشن و یه دسته اونایی که با وجود تمام و کمال بودن خانم اوشون باز فیلش یاد هندوستان میکنه که این دسته ببخشید مریض هستن( جدی میگم مشکل دارن) دسته ی دوم که هیچ خدا شفاشون بده خخخخخ دسته ی اول باید تماااااااااااااااااااااااااااام سعیشونو برای حفظ زندگیشون بکنن یعنی با همسرشون دررابطه با رفتار یا گفتاری که ازش انتظار دارن صحبت کنن و نکاتی که اذیتشون میکنه رو بگن و حرفای طرف مقابلو گوش کنن ( شاید دلیلی داشته که اقا نمیدونسته ) و بعد اگر دوتایی نتونستن حل کنن برن پیش مشاوره حاذق و با چن نفر بزرگتر که مومن و دلسوز و بی طرفن صحبت کنن و خلاصه خیلی خیلی تلاش کنن دوتایی بعد اخرش اگر به نتیجه نرسیدن بازم اقا هیییییییییییییییییییییچ حقی نداره که بره دنبال یکی دیگه مثه یه همسر خوب میشینه زندگیشو میکنه اصا چه منی داره؟ هوو چیه اصلا عه خخخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
می بینم ک باز این سادیسمی عزیزمون پیداش شده و زرت منفی داده همرو خخخخخ خدایا این شادیارو از ما نگیر خخخخخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
آمین!
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٠/٢٩
١
٠
!!:دی..من برم هجدهم کامل شد میام:دی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١١/٠١
٠
٠
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/١٠/٢٩
١
٠
به نظر من خانوما با این مساله به صورت اپن مایند و روشنفکرانه برخورد کنن و به انتخاب شوهرشون احترام بزارن :)))).اما در مورد سوال دوم .یه مرد واقعی هیچوقت اینکارو نمیکنه.اونیکه همچین کاری کرده نامرده.در ضمن بازگشت شکوهمند خودم رو به انجمن های جیم تبریک میگم
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٩
١
٠
:|
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
خب وقتی دونفرهمو بخوان چرا باید خیانت کنن آخهههههه؟؟؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٩
٢
٠
چون فکر میکردن که همو میخوان!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١١/٠١
١
٠
چون بعدش باز یه نفر دیگه میاد که دو نفر همو می خوان! واین قصه سر دراز دارد!
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١٠/٢٩
٥
٠
اون مردی که بتونه تو این اوضاع اقتصادی دو نفرو تامین کنه واقعا دمش گرمه!من به بد بودنش کارش کاری ندارم ولی واقعا میشه؟؟دارییم اصلا؟
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
:)))))))
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٠١
٠
٠
داداش بیا بریم دو تا زن بگیریم امتحان کنیم ببینیم میشه یا نه:)خدا روزی رسونه مسلما میشه
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٠/٢٩
١
٠
هوو بدترین اتفاق تو زندگی یک زنه... وااای از تصورشم گریم میگیره ووبییی .....مردی ک هوس هوو اوردن کنه باید ... نمیشه بگم خیلی صحنش دلخراشه+۱۸اس
٩٤/١٠/٢٩
١
٠
نه بگید!!خواهش!خیلی وقته فیلم +۱۸ ندیدم(فیلم ترسناکا!داستان نسازید واسه ما)
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
مگ حالا چند وقت از ۱۸ساله بودنتون گذشته کلا ک فیلم ندیدین!!!:0
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
من سن عقلی رو گفتم!!الآن ۳۷ سالمه!
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
چ پیر خخخخ من ۲۴سالمه جوون و سرحال خخخخ
٩٤/١١/٠١
٠
٠
بله دیگه!!دوست داشتین نصیحتم بلدم!!به فیض افضل برسونمتون با نصیحت های گوهر بار!
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/٠١
٠
٠
ااا.. در چ زمینه ای هس؟ فیلم +۱۸؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٠١
٠
٠
ته تهش مرده بی جنم باشه بعد از اوردن هوو دو شب پشت در می خوابه.بعدش همه چیز درست میشه خخخ:)
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/٠١
٠
٠
اره حتمااااا دلش میخاد میتونه امتحان کنه:دی
مهربانو
مهربانو
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
با اومدن هوو به زندگی یک زن -عمر خوشی و عاطفی اون زن تموم می شه.شاید الان راحت بگیم اون زن طلاق می گیره و تمام ولی دیدم خیلی ها این موضوع و پذیرفتند فقط به خاطر بچه هاشون.یعنی این وسط خودشون و قربانی یک زندگی سرد و بی روح می کنند تا بچه هاشون لطمه نبینند یا کمتر ببینند.در این که اون مرد نامردی کرده حرفی نیست ولی بدتر از اون زنی هست که با یه مرد متاهل ازدواج می کنه.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١١/٠١
٠
٠
این وسط عشق زن به شوهرش هم هست. معمولا خانم ها در زندگی بیشتر به شوهرشون علاقه مند می شن و خوب این خیانت و اون عشق بدجوری زن رو آسیب می زنه
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/١٠/٢٩
١
٠
دوستان گفتن که هوو خیانته در صورتی که هوودار شدن یه لطفه نسبت به خانوما. میدونید چه قدر زن بیوه وجود داره که برای یه لقمه نون برای بچه هاشون موندن و مجبورن تن به هزارتا پیشنهاد بدن برای تامین زندگی؟ حالا اگه یه آقایی با نیت خیر بیاد ایشون رو بگیره و خرج و مخارج خودش و بچه هاش رو به صورت دائم تامین کنه بده؟ البته همه اینا اول باید با رضایت همسر اول باشه در غیر این صورت همون واژه خیانت مناسبشه.البته تا وقتی مردایی که همسرشون فوت کرده هستن نیازی نیست افرادی که زنشون در قید حیاته به فکر این جور نیات خیر خواهانه بیفتن
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٩
١
٠
مسعله اینه جناب ،که کمتر مردی پیدا میشه ک واسه رضای خدا این نیت بره زن دوم بگیره!! مردا ک از پیامبر دیگ بالاتر نیستن پیامبر تا وقتی همسرشون زنده بود هیچ زنی اختیار نکردن و بعد وفات ایشون با این نیتا ازدواج مجدد داشتن
هاچ
هاچ
٩٤/١٠/٢٩
١
٠
اگر بحث شما کار خیر و کمک هست، بدون ازدواج هم میشه انجامش داد!!!! این بحث دیگه ازدواج نمیخواد. زمان صدر اسلام هم نیستیم که جنگ های به اون شکل توی کشورمون باشه. چشمامونو باز کنیم و به این افرادی که میگین که تعدادشون هم کم نیست کمک کنیم. همه با هم. همه برای هم.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٩
١
٠
خانوم خاص از شما قبلا هم این سوال رو پرسیدم و از خانومهای دیگه هم میپرسم/اگه واقعا متوجه بشین شوهرتون برای رضای خدا میخواد رو سر شما هوو بیاره و ازدواج مجدد بکنه باز هم قبول نمیکنید یا میکنید!!!!دیدید نظرتون منفی هست/ دیدید دین رو گلچین میکنید
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
خانوم خاص الان هم کسی نیست بره زنی دو برابر سن خودشو بگیره!
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
اون مرد اگه میتونه و وصعش خوبه بره در عوضش به خیلی از جوونایی کمک کنه که دوست دارند ازدواج کنند وجوونند ولی هزینشو ندارند!!!این طوری هم میشه کار خیر انجام داد!!!لطف؟؟؟واقعا این لطفه !!!ما خانوما همچین لطفی نخواستیم
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
دین و گلچین میکنیم؟؟؟؟خداوند خودش توی قران گفته ما از هرچیز جفت جفت افریدیم قانون کلیش اینه حالا این وسط ی سری تبصره هایی هم برای زن دوم وجود داره اون جداست!!
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
" هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیره !!! " موافقم باهاتون دخترا... اگ قضیه کمک کردنه ب جوونای دم بخت کمک کنن آقایون ؛ یا اصن آقایون نمیخواد باخانومای مطلقه ازدواج کنن،(براازدواج دوم) بنظرم همین که پیشنهادای مزخرف ندن و نگاهای ناجور نکنن حرفای زشت و رکیک پشت سرشون نزنن خییییییلی لطف کردن ! اینم خودش میشه ثواااااب .... !
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
درسته میشه بدون ازدواج هم نیازهای مالی اون زن رو برطرف کرد ولی اون خانومی که همسرش فوت کرده نیازهای دیگه هم داره که اگه برطرف نشه ضربه های روحی زیادی بهش وارد میشه
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
بخدا همین که حرفای زشت نباشه پشت سرش وپیشنهادای ناجور نباشه بقیه چیزا مشکلی نداره وپیش نمیاره برا زن.....
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
در ضمن؛واقعا بخاطر اینکه ضربه روحی وارد نشه به زن بعد فوت همسرش؛ باهاش ازدواج میکنن آقایون؟؟ O_O زهی خیال باطل !!
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
بالاخره این یه معامله 2سر سوده
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٣٠
٠
١
جناب اتشروان ، بنده نه الان نه هیچ وقت دیگه با شما صحبتی ندارم. در ضمن بنده همینجا با شهامت اعلام میکنم اگر قصد همسرم فقط رضای خدا باشه و اینکه زنی رو از گناه نجات بده و اون زن هم دیگه گناه نکنه، اره بهش اجازه میدم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٣٠
٢
٠
اقا سعید حرفی رو ک زدید خودتون قلبا انکارش میکنین نیاز های یه زن مطلقه ک بش اشاره کردید اون قدر حاد و زیاد نیست (در مقایسه با فطرت اقایون) دچار مشکل بشه شما از الان دارین بهانه هاتونو جور میکنیین!! شما لطف کنید یه جور دیگه ای به این مسعله کمک کنین اونجوری خدا راضی تره ツ
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
قلبا انکارش میکنم؟شما آگاه به قلوبید آیا؟در مورد فطرت خانوما هم نمی خوام بحثو باز کنم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
نه خانوم خاص شما نباید از من ناراحت بشین.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
):
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
غلط کردم///حرفمو پس میگیرم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١١/٠١
٠
٠
شمام اگاه به فطرت خانومایید ایآآآا؟؟؟؟؟؟؟ اگ اره ک منم به فطرت اقایون خیلی اگاهن و نمیتونم بحثو باز کنم
هاچ
هاچ
٩٤/١١/٠١
١
٠
آقای داوودی. مردی که همسرش فوت کرده هم نیازهایی داره که اگه برطرف نشه صدمه می خوره. پس یک زن متاهل بره با این مرد ازدواج کنه برای این نیت خوبِ برطرف کردن نیازهای اون مردِ بیوه(!) چطوره؟ پس کار پسندیده ای هست. مثلا همسر شما باشه اون زن.
elnazi
elnazi
٩٤/١١/٠١
٠
٠
معامله 2 سر سود ؟؟برا مردی که زن داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هاچ : لااااایک.....
par!sa
par!sa
٩٤/١١/٠١
١
٠
ضربه های روحی که به زن خودش میخوره رو نادیده بگیره! بره زن دومی بگیره که اون زنه از مرگ شوهرش ضربه روحی نخوره ؟ :|
elnazi
elnazi
٩٤/١١/٠٢
٠
٠
پریسا : والا =))
رادمهر
رادمهر
٩٤/١٠/٣٠
١
٣
واقعا چه اشکالی داره؟؟؟
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
میتونین ۲ تا زن نون بدین؟اصن بهتون میدن؟؟ والا شما همون یکی رو جمع اوری کنین دومی پیش کش =)
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٠١
٠
٠
کسی که ایکس 33 سوار می شده تا 5 را هم می تواند:))خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٤/١١/٠١
٠
٠
شما پسرا همینین دیګه انوقت بعد شاکی میشین یکی به زنتون نګاه کنه یا باهاش شوخی کنه.بعدخودتون حرف از ۵تا ۵ تاش میزنین.
رادمهر
رادمهر
٩٤/١١/٠٢
٠
٠
من اصلا ناراحت نمیشم!
ناشناس
ناشناس
٩٤/١١/٠٥
٢
٠
بی غیرتی همینه دیگه.... وای از اون روزی مردا بی غیرت بشن!
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٣٠
٣
٠
خوب بنظر من بهترین ګزینه طلاقه.الان زن دوم بګیرن یعنی خراب کردن زندګی اول.دیګه زمان هوو واین حرفا ورافتاد.یک زن واسشون بسه.چون واقعن ازپس یکی برنمیان.آقایون به یکی قانع باشین چون فکر نکنین زن دوم ګل بهتری به سرتون میزنه.توزندګی دوم مثلن میخواین به چی دست پیدا کنین؟کسی که زندګی دومی روی زندګی اولش میسازه خودش ضرر میکنه...
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٠١
٣
٣
بنده ریاضیم خیلی خوب بوده.می خوام طبق رابطه ریاضی اثبات کنم..نگاه کنید.جمعیت خانم های ایران دو برابر اقایونه..اگر اقایون از خود گذشتگی نکنند نصف خانم ها تنها می مونند.شما طبق یک رابطه ریاضی می تونید حساب کنید.ما 80 میلیون نفریم.خانم ها دو برابر اقایون هستند.80 میلیون تقسیم به 3 می کنیم26666666 نفر اقا داریم.در نتیحه 26666666 نفر خانم از ترشیدگی خلاص میشوند..حالا می ایم سراغ ان 26666666 نفر خانم دیگر.اگر هر کدام از انها 50 کیلو باشند ما1333333335 کیلو ترشی داریم.ایا تولید این همه ترشی کار درستی است؟ایا مرد ها نباید از دست به اقدام خدا پسندانه بزنن و جلوی اسراف تولید ترشی را بگیرند؟؟ ایا می دانستید بنده از دوم راهنمایی مدام ریاضی را تجدید می شدم؟:))خخخ ایا می دانستید عمر من تمام شده و حدود چند میلیارد خانم برای ریختن خون من لحظه شماری می کنند؟ایا می دانید 26666666 نفر خانم در ایران با دیدن این نظر به دنیا امیدوار می شوند خخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٤/١١/٠١
١
٠
آیا میدانستید یک لګد محکم از زنتون میخورید :\ آیا میدانستید یک دفعه دیګه از این حرفا بشنود از درخت آویزنتون میکنه :\ باز واسه من حرف از ریاضی هم میزنن.شماها نمیخواید جان فدایی کنین برین دخترا رو از ترشیدګی دربیارین.
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٣٠
٠
٠
به جای زن دوم ګرفتن اګر مردایی هستن که خیلی پولدارن برین یکم به موسسه های خیریه کمک کنین.یکم دستتون به خیربازبشه.یک چیزایی رو وقف کنین.الان حرفم برای مردای پولدار حتمن سنګینه.مطمئن باشین زن ګرفتن دوم هم واسه خانما سنګینه:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١١/٠١
٠
٠
کار خیر بهونه است:| اونم تو این زمونه!
f_babaei
f_babaei
٩٤/١١/٠١
٠
٠
زن ګرفتن دوم هم بهونه ست.اونم تو این زمونه.الان دیګه خیالشون راحته زنم نمیګیرن ولی دوست دختر در کنار زن دارن
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١١/٠١
٠
٠
نمیتونم ببینم که همسرم یک زن دیگه بگیره.. حالا به هر قصد و نیتی من اونو و محبت هاشو به طور کامل میخوام اگه بره یک زن دیگه بگیره ناخودآگاه ممکنه مقایسه کنه یا محبت هاش نصف بشه، واسه همین ترجیح میدم به طور کامل از دستش بدم تا نصفه و نیمه داشته باشمش... قبل اینکه بخواد بره عقد کنه حتما ط ل ا ق میگیرم... اگه مبخواد کار خیر انجام بده بره تو بقیه فعالیت ها شرکت کنه و پول خیرات کنه.. حتی اگه بتونه عدالت رو بین زن هاش اجرا کنه باز هم حاضر نمیشم که به پای زندگیش بمونم، اون بره با قصد خیر خواهی زندگی یک زنی رو نجات بده ولی یادش باشه که به خاطر همین خیر خواهی زندگی یک زن دیگه ای رو خراب میکنه... خودم رو مثال میزنم من یک زنم و کاملا در این موارد حساس، پس قبل اینکه بخواد بره یک زن دیگه بگیره، قبلش باید از من طلاق بگیره.
neyosha
neyosha
٩٤/١١/٠١
٠
٠
م-نص
م-نص
٩٤/١١/٠١
١
٠
خیلی مبحث مهمیه..من به یک نصیحت دوستانه بسنده میکنم. خدا یکی، زن یکی یکی:))
f_babaei
f_babaei
٩٤/١١/٠١
٠
٠
طلاقم یکی یکی =)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١١/٠١
١
٠
با این همه مشکلات و دغدغه کدوم مردی دیگه فکره هووئه؟؟؟؟ الان مردا واسه یه زنشون هم وقت ندارن چه برسه به چندتا! هوو مال قدیم بود که زندگیا مرفح بود مردا می رفتن 4 تا 4تا زن می گرفتن که دورهمی خوش بگذره. به نظر من که واقعا فکر به همسر دوم حتی بعد از طلاق یا فوت همسر؛ خیانت به شریک زندگی هست
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١١/٠١
١
٠
این آقایونی که اینجا میان حرف از زن بیوه و ثواب می زنن، فکر کنم در جریان نیستن که اکثر هووها دخترهای جوان هستن نه زنان مطلقه
elnazi
elnazi
٩٤/١١/٠١
٠
٠
رادمهر
رادمهر
٩٤/١١/٠٢
١
٠
چرا مردارو از طلاق می ترسونین؟اخه مردی که میری یه زن دیگه میگیره واقعا چی برای از دست دادن داره؟