خانه انجمن پایان عصر یخبندان !
٤٧٩
٣٥
a-abolfazli

پایان عصر یخبندان !

پایان عصر یخبندان !

به نظر شما حالا که تحریم ها برداشته شد باید منتظر چه اتفاقاتی باشیم ؟ 

اتفاقات فانی که از نظر شما می تونه اتفاق بیفته رو بگین !خخ

٩٤/١٠/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
Cold
Cold
٩٤/١٠/٢٧
٦
١
اینکه باز یه عده نتیجه هاشو بکوبونن از فردا :)
Cold
Cold
٩٤/١٠/٢٧
٢
٠
که البته مشخص شد از همین امروز کارشون رو شروع کردن :)))
م-نص
م-نص
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
حیف اینجا نمیشه خیلی فیلم ها و چیز ها را گذاشت
Cold
Cold
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
محمدحسن این خانه از پایبست ویران است داداش...این مملکت درست بشو نیست...واسه همین خندش میگیره از کسایی که جبهه میگیرن مقابل این چیزا
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٠/٢٧
٠
٠
تحریما برداشته شد من منتظر شلوغی خیابونا بودم ازونا ک پلیسا میان میگیرنشووووون خخخخ ولی نشد دیگ دیر شد کسی هم جشن خیابونی نگرفت خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٧
٠
٠
چرا عزیزم جشنم گرفتن همون دیشب!شما خواب موندیツ
م-نص
م-نص
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
مردم جوگیرن..هیچ اتفاقی نیافتاده.فقط با احساسات مردم بازی می کنند
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
ای بابا دختر خاص جون چرا بیدارم نکردی خب!!!اینه رسم هم جیمی اخه؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
ツツ شرمنده !خخ
محمد-۱۵۱:)
محمد-۱۵۱:)
٩٤/١٠/٢٧
٠
٠
جنبه ی فانی نمیتونم واسش تصور کنم!!فانم نمیاد! ولی اگه فان نبود٬حرف زیاد دارم واسه گفتن!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٧
٠
٠
یعنی میشه باز پسته بخوریم؟
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
:D
م-نص
م-نص
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
پسته به تحریم چه ربطی داره اخه
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٨
٢
٠
اگه ربطی نداره واسه چی من نمیخوردم؟ :))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٧
٠
٠
بعد این همه یکنواختی یارانه/یارانه بیشتر بشه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
اینکه یه عده فک میکنن دیگه توافق شده از فردا بهشته خخخخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
جنبه غیر فانی! منتظرم ببینم چه اقدامی میکنند، واقعا تحریم ها برداشته میشه یا باز تحریم های دیگه ای رو در قالب یک سری اسم های دیگه بیان میکنند! یا به هر بهانه ای میزنند زیر همه چیز!
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
با یه اسم های دیگه رو خوب اومدی...مثلا تا الان به اسم تحریم هسته ای.....از امروز به اسم برنامه موشکی ... خخخخ والاااا
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
جنبه فانش اینه که هنوزم ماشینای بی کیفیت به جای ما تو شهر نفس بکشن در حالی که با همون پول میتونیم ماشین سالم تری داشته باشیم(ما که دو زیست شدیم دیگه اشکال نداره)میتونه این باشه که با اون همه پول و ارز و طلای ازاد شده بازم گیر بدن به این یارانه 45 تومنی ما و ما براش جوک بسازیم...میتونه...بی خیال
م-نص
م-نص
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
اول از همه کو؟؟کجا برداشتن؟؟نسل بعدی تحریم ها توسط امریکا امضا شده و قراره اجرایی بشه
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
دلمون الکی خوشه! البته ... هعییییی بگذریم
م-نص
م-نص
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
جنبه فانشم اینه به منو شما هیچ سودی نمیرسه.اون کارخانه داره پولدار تر میشه.اون اقازادهه اقازاده تر میشه..نرخ 50 درصدی بیکاری جوانان میشه 60 در صد و کم کم 70 در صد و کم کم میرسیم به مرحله گدایی جوانان
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
محمد حسن جان ، داداش ، من خودم تو شرایط آقای احمدی نزاد کار کردم ، نمی دونم علتش چی بود و چرا این اتفاق افتاد ولی رکود دهن همه ی کارخونه دار ها رو سرویس کرد و کمر ساخت و ساز ها رو شکست ! و این رکود همزمان با تحریم ها شروع شد ! حالا می گم انشاا... که خیره شاید فرجی بشه و ازین آشفته بازار نجات پیدا کنیم
م-نص
م-نص
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
جنبه فان دیگه ای هم دارد.بیشتر نفت می فروشیم نفت ارزان تر میشه.فقط به صورت تساعدی تیشه به ریشه خودمون میزنیم
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
الان 27 دلار !!!
م-نص
م-نص
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
یک جنبه فان دیگم داره.مثل بنزین ملی.میگیم الوده کننده است.درش رو می بندیم جوان رو بیکار می کنیم سرمایه را میدیم از بیرون بنزین گران تر و بی کیفیت تر وارد میکنیم.کشور رو الوده میکنیم از ترس گرفتن سرطان میریم سرکشی از کیش تو بهترین فصل.. مردمم سرطان بگیرن...تا کارخانه چیپس و پفک رو هم میبندیم.بابا جنس بهتر از خارج وارد میکنیم.کی به کیه.مهم اقازاده هان...در ضمن اقتصادمون رو هم مقاوتی میکنیم
م-نص
م-نص
٩٤/١٠/٢٨
١
٠
جنبه فان دیگم داره.افراد منشوری و سابقه دار را دولت تایید صلاحیت میکند تا فشار روی شورای نگهبان بیاد تا بتونن نفوذی های خودشان را وارد مجلس و ایضا مجلس خبرگان کنند.فکر میکنندد مردم نمیفهمند..فکر میکنند نمیدانیم میخواهند چکار کنند.شاید می خواهند وارد کنند یک انقلاب جدید را
Cold
Cold
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
خدا از دهنت بشنوه :)
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٤/١٠/٢٨
١
٠
یه جنبه فان دیگه هم هست دوستان ، دو روز از اعلام رفع تحریم ها گذشته ولی شاخص بورس فقط 600 واحد سقوط کرده ... چیز خاصی نیست هااااا فقط 600تاست دیگه چیزی نیس که!!! خخخ یه جنبه فان دیگه هم هستتتت ....قلب راکتور آب سنگین اراک رو طی دوسال میتونن دوباره باز سازی کنن ...دس بزنیم به افتخار خودمون که فارغ از اینیم که هر یک ساعت که از کار افتادن این راکتور میگذره چننننند میلیارد به ضررمون تموم میشه ....در قبال چی؟؟؟ فقط دومثقال آبنبات قیچی!!! والا
Cold
Cold
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
شما رنگی از اون چند هزار میلیاردی تا حالا از بودنش به نفعمون شده دیدین؟...آخه واسچی شما مردم اینطوری این؟ :))))
Cold
Cold
٩٤/١٠/٢٨
١
٠
از این انجمنا بذارین...زیاد بذارین :))...باحاله آدم روحش شاد میشه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٨
١
٠
خوب تیکه میندازین در لفافه :)))))))))))))
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٠/٢٩
٠
٠
من از نظرا روده بر شدم انقد ک بعضی دوستان شوخ طبعا! واقعت ازین انجمنا زیاد بزارین:)
neyosha
neyosha
٩٤/١١/٠١
٠
٠
:))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٩
١
٠
ظریف در پایان جلسه دیشب، خطاب به سازمان ملل گفت: هرکی دوباره تحریم کنه خره!