خانه انجمن رفتارهای رو مُخی!
١٤٢٥
٢٥١
دخترخاصــ

رفتارهای رو مُخی!

رفتارهای رو مُخی!

حتما تو جامعه با برخوردها و رفتارهای زیادی مواجه شدین که گاهی شما رو متعجب یا غافلگیر می کنه.

اگه پسر هستین از رفتارهای چه خانم هایی تو جامعه بدتون میاد ؟

اگه خانم هستین از چه رفتارهای آقایون تو اجتماع بدتون میاد؟

٩٤/١٠/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢٠
٨
٣
از رفتار اقایان که انتظار سلام شنیدن از بقیه را دارند چه اشنا یا غریبه:-|| عجیب بوده برایم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٦
٠
وآآآ چه چیزا! این مورد و تا حالا بش برنخوردم ツ
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢١
١
٣
خصوصا خانواده هایی که خیلی اداب و رسومی هستن
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
١
چه جالب!
imanhkt
imanhkt
٩٤/١٠/٢٠
٧
٠
اینکه فکر میکنن آرایش کردن بهشون اعتماد به نفس میده ... اما نمیدونن که طرف برعکس فکر میکنه چقدر داغوووون بوده که رفته اینجوری آرایش کرده ... کلا با لوازم آرایشی و عمل زیبایی اعتماد به نفس میگیرن ...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
منم این!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
واقععععععن؟؟؟؟؟همه اقایون همچین حسی رو دارن؟؟!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
بیشتریا/منم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٤
٢
خب اگه بیشتر اقایون بدشون میاد پس چرا اینقد خیره خیره به همچین افرادی نگاه میکنن؟؟!خداییش واسم سواله هم بدشون میاد هم نگاشونو میخ میکنن رو طرف..
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
به نکته ظریفی اشاره کردی آقا ایمان
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
خانم خاص شما نمیدونید که اونی که داره خیره خیره نگاه میکنه تو دلش چی میگه که! شاید بد و بیراه میگه به طرف :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٢
٠
طرز نگاه مشخصه که طرف داره بد و بیراه میگه یا ی چیز دیگه بعدشم جناب دلیریان بد وبیراه یکی ۲ دقیقه طول میکشه گفتنش ای نجور ک بعضی از اقایون نگا میکنن انگار میخان انشا بخونن :)) خخخ
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢١
٧
٢
شاید پسرها از اعتماد به نفس دخترها با ارایش خوششان نیاد ولی از جلوه ای که مفت و مجانی تو خیابان میبینن بدشون هم نمیاد حداقل حس تنوع طلبی اشون ارضا میشود
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
١
٣
مخالف نظر خانوم رضایی که نیستین انصافا؟؟!
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢١
٤
٢
چرا مافقط میدون دادیم دست آقایون ومیګیم اونا تنوع طلبن؟ذات دختر هم میتونه تنوع طلب باشه ملت.انقد تو ګوش پسرا نخونین که اونا تنوع طلبن وفردای روز میرن یک زن دیګه میګیرن میګن این ذاته مرده واسه همون اسلام اجازه داده چندتا زن بګیرن :\ به عینه شنیدم که میګم.پس انقد میدون ندیدین دست کسانی که بخوان پررو بشن.هم ما دخترا پسرا رو پررو میکنیم دیګه
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢١
٣
٢
هم فقط شما دخترا ګذاشتین که مردها با این کلمات قانعتون کنن وتو مغزتون فرو کنن تنوع طلبن.یکم به خودتون بیاین.خدا پاکی رو ذات آدم ها قرار داده نه تنوع طلبی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢١
٢
٢
تنوع طلبی در مردان چه انکارش کنین چه نکنین وجود دار/و اگر هم نبود خداوند در قران صیغه و چند همسری رو حلال نمیکرد و باقی ماجرا که بهتر از من میدونید./باز بگو چند همسری و صیغه بده و شرایط داره و تنوع طلبی وجود نداره و این کارای مردا حرامه.
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
هیچ زنی نمیتونه وجود زن دیګه ای رو تو زندګیش تحمل کنه.تنوع طلبی خودشماها به وجود اوردین وخدا هیچ چیز در این باره تو قرآن چیزی نګفته الکی پای قرآن وسط نکشین آ
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
همونایی که فاطمه میگه درسته :) اما در کل همه چیز تقصیر آقا ایمانه 😂
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
یعنی شما صیغه و چند همسری که در قران و دین اسلام امده رو انکار میکنین/چند همسری پیامبر رو انکار میکنین!عجب
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
برین کمی قران مطالعه کنید خوبه و احکام اسلامی و الکی نیاد بگین تو اسلام صیغه و چند همسری نیست اینو همه میدونن که هست.تعجبمه چرا شما نمیدونین از سنتون بعیده اطلاعاتتون انقدر ضعیفه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
اتفاقا من با چند همسری و صیغه مخالفم اشتباه نشه/چند بار این بحث شده و دیگران فکر کردن من خوشم میاد/برعکس من در نکوهش این جریان و بحث و قانون چند همسری که در اسلام امده اینو میگم یعنی یه جور به در میگم که دیوار بشنوه و کسانی که در راس اسلام چند همسری داشتن یا الان به همین فتوا صیغه میکنن/(روشن بگم من تنوع طلبی در مردان رو قبول دارم که این امر یه چیز ژنتیکی و واقعی هست در همه مردان مثل اینکه حسادت در زنان یه چیز ژنیتیکی هس)اما با چند همسری و صیغه که در اسلام امده کاملا مخالفم///باز هم میگم من هر وقت این بحثو میکنم با کاربرا فکر میکنن من طرفدار صیغه و چند همسریم ولی بر عکس من با این قانون اسلام مخالفم.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
اینو کاربرای قدیمی میدونن که من با اسلام و احکام و مطالبش مینویه خوبی ندارم /پس از این نظر که فکر کنین من طرفدار این چیزا هستم کاملا خیالتون راحت/خ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
قرآن كريم مى فرمايد: «و زنان شوهردار (بر شما حرام است)مگر آن ها را كه مالك شده ايد ، اين ها احكامى است كه خداوند بر شما مقرر داشته و زنان ديگر غير از اين ها (كه گفته شد) براى شما حلال است ، كه با اموال خود آن ها را اختيار كنيد در حالى كه پاكدامن باشيد و از زنا خوددارى نماييد ، و زنانى را كه متعه مى كنيد مهر آنان را واجب است بپردازيد و گناهى بر شما نيست به آن چه با يكديگر توافق كرده ايد بعد از تعيين مهر ، خداوند دانا و حكيم است .»(سوره نساء، آیه 24)آيه مذكور به موضوع ازدواج موقت و به اصطلاح قرآنى آن «متعه» اشاره دارد و از اين آيه و قرائتى كه در آن هست اصل تشريع و حلال بودن ازدواج موقت ثابت مى شود; زيرا كلمه «متعه» كه از «استمتعتم» در آيه گرفته شده در اسلام به معناى ازدواج موقت است و احاديث و روايات اهل بيت نيز اين حقيقت را تأييد مى كند; چنان كه حضرت امام صادق(عليه السلام) مى فرمايد: «حكم «متعه» (ازدواج موقت )در قرآن نازل شده و سنت پيامبر(صلى الله عليه وآله وسلم) بر طبق آن جارى گرديده است .»1 حضرت امام باقر(عليه السلام) در پاسخ شخصى درباره ازدواج موقت مى فرمايد: «خداوند آن را در قرآن و بر زبان پيامبرش(صلى الله عليه وآله وسلم)حلال كرده و آن تا روز قيامت حلال مى باشد .»/////////////
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٢
١
١
من از این موضوع در تعجبم که میگن از خانومای غرق ارایش خوششون نمیاد ولی از یه طرف دیگه ام زل میزنن ب همچین افرادی.. در رابطه با تنوع طلبی صحبتی نکردم فاطمه جان فک نمیکنی یکم تند رفتی عزیزم؟؟
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢٢
٣
٢
مگه هر پسری که یک خانم خوشگل را دید پس فردایش یا باید صیقه کنه یا دوست اش بشود :-| من گفتم مردها از جلوه ای که مجانی تو خیابان میبینن بدشون نمیاد نگفتم ک خوششان میاد حتما ببخشیدها ولی من هم بدم نمیاد شما هم بدت نمیاد یک خانم یا اقای خوشگل را ببینی الان این حرف من چه نکته تعصبناکی بود ک مخالفت ها سرازیر شده ؟! یه عده میخوان بگن ما خوبیم حس تنوع طلبی مون هیچ شما هم نگو بده بزار زندگی کنیم
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٢
٥
١
اول از همه آقای اشکمهر جواب شما رو میدم.کاملن به دین و جزییاتش واقفم.چندهمسری قدیم بوده واسه گسترس اسلام که همه میدونن.پیامیرها میرفتن از روستای کناری شون یا افردای که اهل بیت زیادی دارن زن میگرفتن که اسلامو گسترش بدن نه واسه تنوع طلبی شون.کدوم قسمت قران نوشته که چون مرد تنوع طلبه اجازه داره بره زن صیغه کنه؟شماها میگین پیامبر فلان کردن واینا الکی جو ندین.ایران سرتاسر اسلامیه وبه گسترش نیازی نداره باید برین خارج از کشور ایران زن بگیرین که اونجا اسلام نیست اگر میخواین راه قرآنیشو پیش بگیرین ومیگن پیامبر ها این کار رو کردن.پای قران وسط نکشین واسه این کارای کثیف که الکی بعضیا میرن زن صیغه میکنن وپابند نیستن به زندگیشون.مرد اگه واقعن مرد باشه به تعهدی که داده تا اخر میمونه وغیرت داشته باشه اندازه یک جو میدونه که نباید زن دیگه ای راه بده به زندگیش.تنوع طلبی خودشماها به وجود اوردین درصورتی که خدا چیزی دراین باره نگفته و اسم این معقوله تو قران هوسه.درضمن تنوع طلبی ویژگی خوبی نیست که شما مرد ها بهش میبالین :)
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٢
٠
١
و اما جواب دختر خاص.آره عزیزم اتفاقن فهمیدم تند رفتم خخخ فقط میخواستم بگم که دوستمون درباره تنوع طلبی حرف میزنه فردا تو زندگیش با این حرفا مردا شیر میشن وفکر میکنن چه خبره. تنوع طلبی هرکسی میتونه داشته باشه حتی ما دخترها واین در دخترا کمتر دیده میشه چون ما کنترلش میکنیم.انقد این حرفا زده میشه که پسرا خودشون بالا میبینن وبعد به یک زن قانع نمیمونن
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٢
٠
١
خانم رضایی خخخ ببخشید عزیزم من با کل حرفت مشکل نداشتم اما از کلمه تنوع طلبی خوشم نیومد چون بعدن تو زندگی خودت میفهمی کاملن کلمه اشتباهیه
h.naderi
h.naderi
٩٤/١٠/٢٢
٢
١
در این زمینه یک حدیثی هست از امام کاظم که «زواقون» لعن شده اند. زواقون کسایی هستند که برای تنوع و چشیدن روابط مختلف می رفتن و متعه می کردند که این کار از نظر اهل بیت مذموم بوده.
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٢
١
١
آقای نادری ی دنیا ممنون وهم تکمیل کردن حرف بنده رو :) وسلام نامه تمام
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
استفاده از فرصت! آقای نادری اون مطلبم در این باره رو تاييد کنید تا همه استفاده کنن! (چه بی ریا) خخخخخخ
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢٤
٠
٠
خانم فرانک از حرف (تنوع طلبی)که گفتم کاملا غلط برداشت کردید من گفتم با دید زدن تو کوچه و خیابان شاید یه عده رضایت پیدا کنن از این کار والا فکر کنم شما از اون ادم هایی هستین که تا ق را میگن تا قله قاف میروی و برمی گردی؛ این حرف را هم که از خودم نساختم توی کتابهای روانشناسی نوشته بود که مردها اغلب تنوع طلب هستند شما من را یاد یکی از همکلاسی هایم انداختی بنده خدا استاد روانشناسی داشت در مورد اینکه مردها چرا زن دوم میگیرن توضیح میداد این خانمه تازه ازدواج کرده بود خیلی ناراحت شده بود از این حرفهاوچون استادمون گفت هر مردی با هر شرایطی میتوانه به زنش خیانت کنه و..دلیل و تجربه بیماران اش را میگفت این خانم همکلاسی اصن نمیزاشت استاد حرف بزنه مدام سر کلاس پارازیت می فرستاد یا با بقیه حرف میزد و..الان هم نه من استادم و نه هیچ کس دیگر تو این بحث فقط نقل قول یه خاطره بود
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٠/٢٤
٠
٠
قبلا اسمش فاطمه بود خخ
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢٧
٠
٠
حالا هرچی
yasoon
yasoon
٩٤/١٠/٢٠
٧
٠
از این که بعضی خانوما توی مهمونی یا معاشرت های معمولا ، چنان با عشوه صحبت میکنن که انگار همه اومدت از صدای اینا لذت ببرن
Cold
Cold
٩٤/١٠/٢٠
١
٠
دیدی همچی ابروهاشونم بالا میندازن که فک کنی چشمامون خیلی درشته :|
sama
sama
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
لام چ جوری وارد حساب کاربری خودم بشم؟ همش میگه رمزاشتباهه درحالیک درسته> اسممو باید مخفف بزنم یاگامل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٣
٠
فک نمیکنم هیچ خانومی هم اینجا باشه که از این دسته از خانومایی که تُن صداشون وقتی با جنس مخالف صوبت میکنن فرق میکنه یا یا قر و ادا صحبت میکنن خوشش بیاد..
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
١
٠
سمای عزیز! با چه اسمی ثبت نام کردی؟؟دقیقا باید با همون اسم کاربریت وارد شی! مثلا من یکی از فاصله های خاص رو کم کنم نمیتونم وارد بشم :دی
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٤/١٠/٢١
١
٠
منم بدم میاد ، فکر نمی کردم آقایون از این کار بدشون بیاد :))
رفیعه
رفیعه
٩٤/١٠/٢٠
٥
٣
چشوم خیرگی اقایون:|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
١
٢
آخ اصن زدی تو خال! این قاشقایی که بستنی بر میدارن باهش ، هستن خب؟؟! با همونا میخای چشاشونو در بیاری!
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/٢١
١
٠
بزرگی میفرماید: تا نباشد چیزکی آقایون چشم خیرگی نمیکنن! البته عموم آقایون رو گفته نه موارد خاص!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٢
٣
خب ببینید جناب دلیریان بلاخره این موضوع ۲ سر داره از ی طرف خانوم حجاب درستی نداره از ی طرف دیگه هم اقایون ب اون خانوم نگاه میکنن یا اون خانوم نباید اینجوری تو اجتماع بیاد نه اون اقا چشاشو خیره کنه رو خانوم با اینکه خودم خانوم هستم مورد اول یکم محال به نظر میرسه ولی مورد دوم زیاد محال و دور نیست اقایون میتونن نگاه نکنن اینم سخته ولی بعضی از خانومای بی حجاب نه تنها از نگاه کردن اقایون نسبت ب خودشون بدشون میاد و ناراحت میشن بلکه دفعه بعد مجهز تر میان تا نگاهای بیشتری رو ب طرف خودشون بکشن ولی وقتی اقایون توجهی نداشته باشن به همچین خانومی مطمعنن مفید واقع بشه در اصلاح جامعه....
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢٢
١
٠
با دست غذا خوردن خانم ها و اقایان سر سفره خیلی رو مخه و خیلی زشت /ادم نخستین که نیستی
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
عه چرا نظرم اینجا اومده پایین صفحه گزاشته بودم ها
Cold
Cold
٩٤/١٠/٢٠
٦
٠
همین به حساب باکلاس بازیای بعضی خانوما...که تمرین میکنن شبیه ملکه ها راه برن و رفتار کنن!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
مگه ملکه ها چ طوری ان که سعی میکنن مثه اونا باشن؟! ‌ツ
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
بزرگ دیگه ای در این باره میفرماید که: قشری از خانم ها یا فکر میکنن شبیه فلان ملکه هستند یا شباهت زیادی به فلان بازیگر هالیوودی دارند! اینی که شما گفتی احتمالا جزو همین قشر بوده :)
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
شبیه ملکه ها .!!!!! اینو خیلی باهال اومدی cold عزیز.
zakhar
zakhar
٩٤/١٠/٢٠
٧
٠
بیشتر از همه این دخترای فنچ که آرایش میکنن و تو خیابون با دوستاشون احساس خودشاخ پنداری میکنن رو مخم هستن
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٠
٥
٠
خود داف پنداری :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
١
٠
خدایی منم که دخترم از همچین دخترایی بدم میاد چه برسه بقیه!خخخخ
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
!! یعنی حمید دهنت سرویس.!! مردم از خنده.!!
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
البته به نظر من یک تفاوتی باید بین تمیز و شیک ظاهر شدن و این نوع آرایش ها غائل شد. خانم های کم سن و سالی که کمی هم به خودشون رسیدند هم نباید مورد توهین و تمسخر قرار بگیرند. به هر حال جوون هستند و سراسر هیجان و احساس. اما باز هم میگم که تو هیچ کاری نباید زیادروی بشه.
Elham_n
Elham_n
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
منم بدم میاد از این رفتار بعضی دخترا بدترش اینه که وقتی مثل خودشون رفتار نمی کنی بهت میگن امل :////
محمد-۱۵۱ :)
٩٤/١٠/٢٠
١
٠
اساسأ کل دخترا رو مخم هستند :)ولی از این ک بعضیاشون خیلی پر رو هستن و خودشون رو ملکه ی زیبایی میپندارن٬اصن سکته مغزی میزنم.فکر میکنن از خورتوم ماموت افتادن!!والااا!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
0ـــــــــ0 و نظرتون در رابطه با رفتارای اقایون؟؟!
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
خورتوم ماموت رو خوب امدی آقا محمد! اشاره به فسیل شدن و ترشی انداختن هم داره من باب راهنمایی دوستان :))
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٠/٢١
١
٠
اساسا خانم ها غرور و خودبرتر بینی رو دوست دارن و تمایل دارن تو همین توهم باشند. زیاد خرده نگیرید.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
؟؟؟؟!
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٠/٢١
٠
٣
اقای نایب خوبه همه میدونن که غرورو بیشتر پسرا دارن!!!!!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢٢
٤
١
!(ایکون کسی مخالف پیدا نمیشه با شوخی های از سر حد گذشته;-) :-)
مهربانو
مهربانو
٩٤/١٠/٢٠
٢
٣
از نحوه ی لباس پوشیدن بعضی آقایون....دیگه توضیح ندم بهتره
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٠
١
٠
حالا یکمشو توضیح بدین دیگه! :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
میشه یکم توضیح بدی عزیزم؟ ♥♥
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
اینو منم خیلی قبول دارم متاسفانه داره زیاد هم میشه تو جامعه که نتیجه بی نظارتی ارگان های داخلی خیلی هاش! الان یه سری سایت های با مجوز دارن یه لباس هایی میفروشند که انگار نه انگار قرار آقایون اینا رو بپوشند!!
مهربانو
مهربانو
٩٤/١٠/٢١
٢
٢
خانم خاص عزیز-منظورم لباسای تنگ و کوتاهیه که بعضی آقایون می پوشن....دو سایز کوچیکتر از خودشون لباس می خرند..آخه این یعنی چی؟به قول آقای ژوله توی خندوانه-باید یاالله بگی می خوای از کنارشون رد شی.....-موفق باشی عزیزم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
١
٢
خخخخخ این به کنار ! بعضی از اقا پسرا هستن شلوار زرد یا سبز روشن میپوشن...!اخ اخ اینا دیگه واقعن یه جوری ان ...!
مهربانو
مهربانو
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
الان این منفیا یعنی چی؟یعنی دوستایی که منفی دادن با این کار موافقن؟؟؟وا عجبا.....
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٠/٢٠
١
٠
در هر دو قشر ی خصوصیاتی دارند ک رو مخه منه اون خصوصیات:|
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
بنده هم با شما موافقم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
:) عاطفه باز میکنی یکم حرفتو؟؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
خب ینی هر کدوم چ دختر چ پسر ی بدی هایی دارن یا خصوصیات بد که من اصن ازونا خوشم نمیاد..حتی ممکنه اون خصوصیتو منم داشته باشم!اگه بخام فقط از پسرا بگم میشه ی طرفه ب قاضی رفتن..از خیلی رفتارای دخترا هم متنفرم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
صد درصد موافقم شدیدا! منم با اینکه دخترم ولی از خیلی از رفتارای دخترا بدم میاد.. و باید انصاف داشته باشیم ..:)!
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
چرا از خصوصیاتی که بدتون میاد خودتون هم داریدشون؟!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
شمام از خصوصیاتی ک بدتون میاد و در بین اقایون اشاره کردید ، خودتون دارید؟؟ مسلما نه پس کسی ک از رفتاری بدش میاد یا خودش اون رفتارو نداره و یا سعی میکنه نداشته باشه
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
خب ببینین مثلا من از لجباز بودن بدم میاد..ک خب فقط مختص دخترا نیس..ولی لجبازم!..ولی خو ی چیزایی رفتار ظاهریه..ک من بدم میاد و اونارو ندارم خب!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٠
٧
٠
دخترا که هیچی ، هرکاری میخوان میکنن ، ولی من از بی حیایی زنای شوهردار توی خیابونای شهر بدم میاد
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٤
:) پسرا چه طور هر کاری بخان انجام نمیدن؟؟!من شدیدا در رابطه با حیای خانومای شوهر دار موافقم ولی، پسرایی هم که تو خیابون میبینن همسرت کنارت ایستاده یا میبینن پدرت کنارته ولی همچین زل میزنن تو چشای ادم هیچ خجالتی هم نمیکشن از فردی که کنارت ایستاده!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
متاسفانه این اتفاق که شما گفتی همیشه میفته و یک مشت ، نگاه هرزه و هوس باز دنبال ناموس مردم هستن و این قضیه تا ابد ادامه داره ...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
هر چند نمیشه ، اما اگه میتونستم حتما پسرایی که اینطوری هستن رو ادب میکردم ......... اما ........ اون زن و دختری رو که کنار پدر یا شوهرش وایستاده و باعث میشه اون نگاه هرزه تبدیل به چشمک و لبخند بشه رو مطمئنا تیکه تیکه میکردم ...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
‌ツ اینجور ادما اساسن چندشن !!
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
آقا حمید این خانم هایی که شما گفتی، احتمالا همون هایی هستند که قبل ازدواج هم کلی دنبال همینطور دوست پسر بازی ها بودند وگرنه خانمی که "خانم" باشه از اول قطعا خودش میدونه چطور باید درست زندگی کنه. البته من موارد خاص رو نمیگم ها. یه سری ها از سر لج یا هر دلیل دیگه ای ممکنه یه کارهایی بکنن که اون ها شرایط خاصِ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
بله جناب دلیریان ، ولی متاسفانه این روزا تعداد این قبیل خانوما خیلی زیاد شده ...
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢١
٢
٢
اینکه زن را بعد از ازدواج اسیر کنید خودخواهی است چه اشکالی دارد که خانم یک نفر با یه مرد غریبه گفت و گو و خنده داشته باشه! در حد یک اداب معاشرت انسان دوستانه نه فکر خیانت و بی حیایی عادت کردیم همیشه بدترین حالت ممکن را در نظر بگیریم نه نرمال ترین رفتار را ؛ به فرض که یک نفر چنین رفتاری را در جامعه ببیند فقط به این فکر میکنه که خیانت از همین لبخندها شروع میشود یه نگاه به خودش و رفتارهایش نمیکنه که من شوهر چکار کردم که خانمم از یک مرد دگه خوشش بیاد والا اگه شوهر نیازهای یک خانم را رفع کنه چنین رفتارهای رو مخی را نمیبینه
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٠/٢١
١
٢
خانم رضایی شما که اینقدر درمورد فلسفه آفرینش انسان زیبا استدلال کردین توقعه که در این موارد هم مواضع اصولی داشته باشید. ما در مورد رعایت این موارد کم مصداق نداریم. اما مشکل وقتی پیدا میشه که ما یک مبنای درستی رو تو ذهنمون تعریف نکردیم. همش دنبال این هستیم که بگیم : چه عیب داره، دلت پاک باشه، حالا مگه چطور میشه.! این ها به نظرم مصداق اباهی گریه.
راتا
راتا
٩٤/١٠/٢١
٢
٢
وهمچنین من هم ازنگاههای مردهایی که زن دارن متنفر:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
منم با نظر سعید موافقم :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
١
٠
منم با راتا موافقم!
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٠/٢١
١
٢
لایک راتا!!!در ضمن به نظرم اقایون بیشتر این کار رو انجام میدن اقای بزرگواری!!!یا مثلا خیانت به خانومشون!!!!یا مثلا میرن یک زن دیگه میگیرن هییچ اشکالی نداره و بعد چند وقت همه چی تمومه و انگار نه انگار با وجود و روح یک زن بازی شده ...یا مثلا در کنار خانمشون چشمشون به خانومای دیگست....اینا رو هم باس تیکه تیکه کنید مستحق ترند:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢١
١
١
نه! ... معتادی رو که به هوس جرعه ای شهوت مدام به این در و اون در میزنه رو اعدام نباید کرد ، چون اگه گیرش نیاد ، ممکنه یک درصد ترک کنه! ..... اونایی رو باید تیکه تیکه کرد که کلید در باغ سبز دستشونه و برای هر کس و ناکسی سیب و گلابی نشون میدن ...
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢٢
٢
٣
یعنی زن بعد از ازدواج نباید با هیچ کس جز محارم حرف بزنه!؟ اگه مردها هم چنین شرطی را در جامعه با خانم های همکار و. ..و..رعایت میکنن که نمیکنند بنده حرفی ندارم، والا دگه غیرت را به اسلام مربوط نکنید؛ بعضی از از اقایان از سر حسادت و غیرت که دو مقوله جدا از دین است به خانم ها استقلال بیان نمیدهن
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢٢
٢
٣
پمقصود ام این نبود که با جملات وسوسه کننده ای مثل دلت پاک باشه عمل کیلو چنده! تفکرات غلط رواج بدهم حرف من اینه اگر خواستی خانمت با یک مرد غریبه هم کلام نشود از سر حسادت و غیرت این کار را نکن چون نتیجه اش فاجعه ای میشه که همه مردها از ان بیزارن (لجبازی) پس در این جور مواقع با حفظ ارامش باید نظرتون را در این باره با همسر در میان بگذارید و حتما نظرها و صحبت های او را هم گوش کنید یا اگه فهمیدین سر یک موضوع جزعی بوده مثلا اطلاع از ساعت کاری مترو و..نگین که چرا از خانمها نپرسیدی! در این صورت اعتماد زن به زندگی کم میشه و لجبازی و دعوا پیش میادک ه شوهرم در حد یک اطلاع عمومی هم نمیخواهد که من حرف بزنم خیلی حسود و خودخواهه که همین یعنی خیانت فکری
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
١
٠
خانوم رضایی ، یه مرد میتونه فرق بین یه خانوم خوش صحبت و خونگرم و یه خانوم بی حیا رو بفهمه .... یه مرد از به یک زن مهربون و خونگرم احترام میزاره (به شخصیتش نه به زن بودنش) .... اما از صحبت کردن با یه زن بی حیا لذت میبره ...... و زن ها این خصوصیت مردانه رو نمیفهمن و مردهای باغیرت رو به تعصب متهم میکنن
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢٤
١
٠
کلام شما صحیح
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
اما مثال مع الفارق نزدم...این مثال نمونه واقعی حسادت برخی مردها کنار درک و روسنفکری عده دیگری است
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
اما مثال مع الفارق نزدم...این مثال نمونه واقعی حسادت برخی مردها کنار درک و روسنفکری عده دیگری است
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/١٠/٢٠
١
٣
اینکه بعضی از آقایون وقتی توی جمعند حس میکنند خیلی دیگه با نمکن و مثلا آره ما خیلی شاخیم!! و آقایونی که میخوان نشون بدن خیلی بارشونه مخصوصا جلو خانما، ینی نمیخوان قبول کنن سررشته ای ازون مساله ندارن واقعا لجم میگیره، حالا جالبه که نظریه غلطشونو هی میگن و اصرار دارن اونا درست میگن، که البته همچین موردی دیدین بنده رو صدا بزنین بیام بشورمش پهنش کنم رو پشت بوم 🙀🙀🙀🙀🙀
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
این روزا فائزه جان افتاب نیست! خشک نمیشن!!
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/٢١
١
٠
اینیکه شما گفتید متاسفانه یا شاید هم خوشبختانه تو خون اکثر ما ایرانی ها هست که تو هر کاری خودمون رو اوستا یا حداقل در حد تکنسین جلوه میدیم! حالا دز این کار واسه آقایونی که در برابر خانوم ها قرار میگیرند بیشتر میشه که البته تا حد زیادی هم طبیعی هست.
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
متاسفانه
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
حالا اون یه مقدار طبیعیش اشکال نداره ،ما هم درک میکنیم، منظور من اونایی ان که شورشو در میارن جناب دلیریان، جسارت نباشه به شما 🙊🙊
Samira
Samira
٩٤/١٠/٢٠
٣
٠
از زود جوش اومدن کتری خیلی عصبانی میشم ،دوست دارم هروقت من میخوام جوش بیاد😆
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
سمیرا؟؟؟! خوبی؟؟؟!
Samira
Samira
٩٤/١٠/٢٠
٣
٠
تموم شدن مغز اتود حین نوشتن هم خیلی رو مخه😄
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
سمیرا! خخخخخ نگرانت شدم جدی جدی! اصن انجمن رو خوندی ؟؟فک کنم فقط تیترو خوندی اومدی تو نظر گذاشتی!خخخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
عه ! آره خخخخ لو رفتم😅😂
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
این یکی روی اعصابه واقعن =)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
نخوندن تیتر انجمن و گذاشتن پیام ، هم یکی از رفتارهای روی مخه! :))
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
باور کنین من همیشه میخونم خخ 😆
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
نه زیار رفتار رو مخی نیس!دقیقا مثه بعضی از متناس ک نخونده میگیم عزیزم خیلی قشنگ بود!!!خخخخ سمیرا نا امید شدم اصن...!!
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخ سوتییییی
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
بی حجابی، بی حیایی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
و از رفتارای اقایون چی رو مختونه؟؟
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
بی اعتمادی، دروغ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
چه جالب ...
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
یک رفتار دیگه ی دخترها که رو مخه نازک نارنجی بودنشونه، زود قهرن، با هر مسئله ی کوچیکی زود قهر می کنن.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
١
٠
خخخخ اقا مرتضی زن به ذاته روح لطیفی داره و کلا جنسش حساسه حتی حدیث هم داریم از پیامبر که زن مثل شیشه ست یه جوری باهش رفتار نکن که بشکنه..
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/١٠/٢٠
٦
٠
از این رفتار دخترا که وقتی میگی شمارتو بده، نمیده .بدم میاد D: :)))))))))))
مرتضی
مرتضی
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
:-\
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٠
١
٠
یا اونایی که نمیفهمن جزوه بدون شماره ندن به آدم :))
A_Kh
A_Kh
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
خدایی نکرده اصلا خجالت نکشید! راحت باشید!! :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
¤ــــــــــ¤ واویلآآاآا ! چ خبره اینجا؟!اصن خودش ی انجمنه خخخخ
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
عمو فیلتر چیه بیا این ها رو فیلتر کن بی زحمت!
راتا
راتا
٩٤/١٠/٢١
١
٠
من درشگفتم خداازخلق شمادوتاچیومیخواسته بفهمه:)
راتا
راتا
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
پس شماتمایل به دریافت جزوه همراه باشماره دارید:)
راتا
راتا
٩٤/١٠/٢١
٠
١
واسه همینه که تاصبح مجبوریدشب امتحان بیداربمونیدوبعدازنیماخان حقیقی التماس جزوه وسوال کنید.....شماتازمانی که درجستجوی جزوه باشماره باشی حال وروزت همینه:))
راتا
راتا
٩٤/١٠/٢١
٠
١
وامانیماخان حقیقی به حساب شماهم مدیررسیدگی خواهدکرد.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ راتا! زیاد سخت نگیر داشتن شوخی می کردن!
A_Kh
A_Kh
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
گناه دارند بنده خدا ^ـ^ یه شوخی بود :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
:)) ... آره شوخی بود :))))))
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٠
٠
٣
از آقایونی که مدل موهاشون این تازه اومده اسمش نمیدونم چیه همههههههههه از همون مدل زدن. یک تیکه از سرشون خالیه باز یک تیکه مثل دم اسب بلنده :\ دقیقن حس انزجار به این مدل دارم.آقا جان هرکی دوست داری ول کن این مدل مو رو خخخ داداشم میبینه از این مدل بدم میاد میګه من برم اینطوری بزنم نګام نکنی خخخ تو رو خدا بیخیال این مدل مو بشین دارین مثل کره ای ها مثل هم میشین =) اونا چشماشون مثل همه شماها موهاتون:\
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
چه مدل مویی دوس داری؟ تیفوسی خوبه😂
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
تیفوسی چیه خخخ نګو که مثل آناناس تیغ تیغیه =))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٢
٠
خخخخخخخ به قول اقای زاخار احساس خود ناز پنداری و خود داف پنداری میکنن من بش میگم تاج خروسی!فک کنم اسمشم همین باشه ツ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
سمیرا جون شما چ طوری؟!خخخخخ
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
در بین بعضی از آقایون کلا "سر" یک بحث خیلی گسترده ای داره! مخصوصا بخش موها که خودش دنیایی اصلا! و خب واسه جلب توجه هرکاری که از دستشون بر میاد سرِ سرشون در میارن!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٠/٢٠
٢
٣
خیره نگاه کردن آقایون خیلی رو مخه....و متین نبودن و بی وقاری شون جدن رومخه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٢
١
اره واقعن معضله... و این سنگین نبودن اقایون خیلی زشته خدآآآآاییییییے مرد باس سنگین باشه با جرععععععت میگم اقایون هییییییییچ خانومی نه اینجا نه هرجای دیگه از مردای سبک و ... خوششون نمیاد ツ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٠
٢
٠
دخترای سبک از پسرای سبک هم خوششون میاد/و ماشاله دختر سبک هم کم نداریم/پس این یه چیز اشتباست که شما خانومهای سنگین فکر میکنین پسرهای سبک همه بدن یا خواهانی ندارن/
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
آقای آتشروان بنده نظر شخصیمو گفتم ....و البته این رو اضافه کنم که همه پسرا سبک نیستن :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
من بیشتر روی صحبتم به خانوم خاص بود که فکر میکنند هیچ دختری از این نوع پسرا خششون نمیاد
yasoon
yasoon
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
فکر کنم بهش میگن مدل انگلیسی !! کلا رو مخه :/
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
اقای اشکمهر بنده خوبه موضع یک طرفه ندارمو با صداقت دارم میگم بعضی از رفتارای خانومام واقعه زشته و رو مخهی هستش !بله دخترای سبکم هستن من دوروبرم زیاده ولی فقط جهت فان به اینجور پسرا نگا میکنن پاش برسه نصف نخودم حسابشون نمیکننو دنبال مردای سنگین هستن!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
اقای اتشروان بازم میگم هیچ دختری خوشش نمیاد فقط جهت فان و سرگرمی و خنده هس اگه باهشونن واین بدترین توهین به اون پسره! اینجور نیست؟؟!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
ب چی میگن مدل انگلیسی؟؟!
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
حرف آقای اشکمهر درسته، به قول معروف کبوتر با کبوتر، باز با باز. بالاخره هر نوع رفتاری که وجود داره حتما یک خواهانی هم داره که هنوز هست وگرنه اگر خواهان نداشت قطعا سر دو روز به خاطرها سپرده میشد.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
میشه این موضوع هم در نظر بگیریم که سبک بازی به قول معروف تو خون بعضیاست حالا چ دختر چه پسر!حالا هرچقدم ک ب طرف بگی بابا بده اینجوری نباش فوقش یکی ۲ روز تاثیر داره چون تو ذاتشه ترک کردنش راحت نیست همه رفتارایی که وجود دارن ک نمیشه گف خواهان دارن این توجیه غلطی ست ب نظرم چون خیلیام از رو جلب توجه و کمبود توجه یا محبت این جوری ان ツ
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢١
٠
٢
سبک نگین چیه!:-|مگه از وزن حرف میزنید با وقار و بی وقار/با حیا و بی حیا جایگزینهای بهتری اند این سبک سنگین رو مخ بود گفتم:-)
yasoon
yasoon
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
عههه ... ببخشید ... قرار بود واسه ی نظر بالایی کامنت بذارم ، اشتباهی اینجا اومد ... من عذرمیخوام ... شما به بحثتون ادامه بدید ... D:
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
درسته و حق با شماست. این نوع نگاه کردن آقایون به طرز فجیعی بده.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
ممنون آقای نایب....آقا یاسین هواستون کجاست؟؟....ممنون لیلی جان :)چشم از کلمات بهتر استفاده میکنیم.:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
سبک سنگین یه اصطلاحه خیلی رایجه در این زمینه :)) باوشه سعی میکنیم دیگه نگیم!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٠
٤
١
از بلند بلند حرف زدن دخترا با هم/و بی حجابی در حد بالا.در حد معمولی برام مهم نیست.
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
بی حجابی در حد معمولی دقیقأ یعنی چی؟!ی خورده بشکافید!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
یعنی اینکه مثلا مانتوت جلو باز نباشه یا روسریت هیچ جاتو نپوشونه یاشلوارت یک وجب پاینش نباشه/در درجه پاینتر از اینها
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
یا به قولی بی حجابی در حد دهه 80 باشه نه دهه 90!!/خ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
منم از جیغ جیغ کردن دخترا بدم میاد!خخخ و دررابطه با بی حجابی هم به نظرم دهه 70 خوبه 80 و90 که....
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
جالبه واسم که شما آقای اشکمهر اینقدر راحت نظرتون رو میگید. مشخصه آدم صریحی هستید.
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢١
١
٠
دسته جمعی راه رفتن دخترها تو پیاده روهای کم عرض رو مخه
حلما
حلما
٩٤/١٠/٢٧
٠
٠
جالب بود برام!!! داشتیم میگفتن از بی حجابی بدم میاد! دیگه حدبندیشو نشنیده بودم!!!جلالخالق! این مثل این میمونه ک بگی از گناه صغیره با گناهای کوچیک خوشم میاد ولی کبیره یا بزرگاش نه!!!!دی
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
متاسفانه یک رفتار زشت و زننده ای که چند وقتی هست بین نوجوون ها مد شده و دختر و پسر هم چندان نمیشناسه (ولی بین آقایون بیشتر) بلند بلند حرف زدن به چرت و پرت گفتنه! یعنی به تمام معنا چرت و پرت میگن ها! یک حرف هایی که اگر آدم پیش یه آشنایی باشه یا مثلا یکی بیاد رد بشه خجالت میکشه! نمیدونم قرار با این کار چی رو ثابت کنند ولی خب فقط بی ادبی و بد دهن بودن خودشون رو به بقیه نشون میدن! حتی تو محیط های بسته ای مثل اتوبوس یا مترو هم رعایت نمیکنن! من یکی که اگر ببینم تذکر میدم! شما هم بی تفاوت نباشید. بی تفاوتی دردیه که داره از درون جامعه مارو میخوره!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
نمیشه با اینجور افراد دهن به دهن کردن اینا تو سنی هستن که غرور کاذب دارن اگه کسی به غرورشون اونم توجمع توهین کنه مسلما رفتار ناشایستی خواهند داشت علتشم ساده ست جلب توجه بقیه!
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
مورد بعدی هم که به نظرم امد باز هم آقا و خانم خیلی نمیشناسه ولی بین آقایون و جوون ها بیشتر. آقا! خانم! جان مادرت آشغال نریز!!! یعنی به تمام معنا باید با بعضی ها همین شکلی برخورد کرد! در کمال وقاحت پوست یا پاکت هرچی میخورن یا هرچی "دود میکنن" رو ول میکنن هرجا هست! در صورتی که شاید سطل زباله 4 قدم باهاشون فاصله داشته باشه! باور بفرمایید این کار در حد و اندازه موجودات 4 پاست! بلا نسبت همگی؛ بابا نکنید این کارها رو ناسلامتی آدم های متمدنی هستید! ناسلامتی مسلمان هستید! البته باز هم مورد ""بی توافتی"" اینجا هم حسابی کولاک کرده! باز هم میگم اگر دوست دارید تغییری تو جامعه ایجاد بشه، بی تفاوت نباشید... .
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
:) من به شخصه به این موضوع بی تفاوت نیستم اگه یکی اشغال بریزه رو زمین بلافاصله خودم میرم اشغالشو بر میدارم سطل اشغال میندازم چه بسا جلو چشم خودش و این یه درس تاثیر گذاره...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
اقای دلیریان اگه دوست داشتین یه سری به این لینک بزنید! http://jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=3&id=19791
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
به نظر من خانم ها باید بیشتر مراقب خیلی از رفتارهاشون باشند. آموزه های ادبی و دینی ماهم میگه که خانم ها باید بیشتر مراقب حرکاتشون تو اجتماع باشند. اما در مورد پسرها باید بگم که اصولا مرد ها آزاد آفریده شده اند(این آزادی اشتباه ترجمه نشه). اما من به شدت مخالف شکستن این هنجارهایی هستم که متاسفانه بعضی آقا پسرها تو اجتماع انجام میدم. حرکاتی از قبیل بلند صحبت کردن،فحاشی، سبک بازی ، چشم چرانی و غیره.. . یک مثال بزنم متاسفانه از بعضی رفتارهای زننده بعضی خانم ها : من پنج شنبه های هر هفته میرم پارک تا با دوستانم والیبال بازی کنم. جایی که ما بازی میکردیم چند تا دختر خانم هم اومده بودند تا والیبال بازی کنند. اما چه بازی و چه کشکی، از آرایش غلیظ همهشون بگیرتا پوشیدن لباس های جلف و زننده. حالا اون سبک بازی و با صدای بلند خندیدن و حرف زدن به کنار. اطراف ما بودند آقایونی که والیبال بازی میکردند که همین حرکات اون ها باعث شد که با اعتراض شدید یکی از آقایون همراه بشه.! جالبه بدونید که تو پارک ملت یک محوطه ای هست که مختص ورزش کردن خانم هاست . اینه که به نظر من خانم ها می بایست خیلی بیشتر مواظب رفتار هاشون باشند.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
بله صحیح میفرمایید متاسفانه از این جور دخترام کم نیستن وچقد خوبه که از طرف اقایون اعتراض بشنوند چون اعتراض خانوما تاثیری نداره جری ترم میشن کلا هردوتا جنس حرف شنوی بیشتری از جنس مخالف دارن...
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
متاسفانه حرف شما درسته!!!من خودم به شخصه همیشه با دوستام پارک بانوان میریم ولی واقعا خیلی فضای کوچیکتری داره باید حد اقل یک سومه پارکو در اختیار خانوم ها قرار میدادن یک سومشو برا اقایون یک سومش هم برا خانواده ها ولی الان یک دهمش مال خانوماست نه دهمشم مال اقایون
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
اممم راجع به اقایون والا زیاد برخوردی نداشتم وزیاد هم دقت نکردم اگرهم چیزی بوده دوستان بالا اشاره کردن اما چیزی که خیلی رو مخمه بعضی طرز تفکراس که باعث بعضی رفتارامیشه مثه اینکه خیلی از اقایون فکر میکنن همه خانوما و دخترا رو میشناسن تا یه چیزی میشه دخترا اینجورین:|از تعمیم دادن جز به کل چه راجع به خانوما چه اقایون متنفرم!:/واز اینکه ادعا دارن همه رو میشناسن و همه مثه همن:|ودیگه اینکه چه خانوم چه اقا کساییکه احساس خوشگلی میکنن حالا با ارایش یا بی ارایش:/از جلب توجه بعضی از دختراهم که چیزی نگم بهتره:/
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
:)) تعمیم دادن درست نیست ولی ما خانومام از این اصطلاح استفاده میکنیم که همه مردا مثه همن و سروته یه کرباسن :)) جلب توجه رو خوب اومدی مخصوصا تومترو یا مکان های عمومی اینقد دوس دارم زایه شون کنم خخخخ
Elham_n
Elham_n
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
همه نظرات بالا قبول دارم به اضافه نظرات بچه ها یه رفتار دیگه ای که دخترا دیدم ونمیدونم پسرا هم همین طورند یا نه اینه که به عقاید دوستشون احترام نمیذارند بابا چه اصراری بخواین بقیه را هم مثل خودتون کنید شاید یکی نخواد مثل شما رفتار کن شاید یکی نمیتونه تو چشمای پسرای غریبه نگاه کنه وحرف بزنه شاید ..... چرا همش عقایدشا مورد تمسخر قرار میدید چرا با گفتن حرفایی مثل امل و بی کلاس و ... میخواین شخصیتشا تخریب کنید (خطاب به بعضی دخترا ) آخیش
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
بله درسته .... متاسفانه
راتا
راتا
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
من اماسخته واسم دیدن پسرهای نوجوون که به خودباوری کاذب رسیدن وسیگارگوشه ی لبشون میبینم:(
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
یادش بخیر! ... یکی از شرایط عضویت توی انجمن اسلامی دانشگاه برای پسرا بود :)))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
اره اینم یه معضله
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
اقای بزرگواری؟؟؟!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
خخخ :)) ... شرط عضویت دخترا هم داف بودن با خلوص 95% بود :))) ... یادش بخیر!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
:/ کدوم یونی میرفتین حضرت اقا؟؟!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
:/ کدوم یونی میرفتین حضرت اقا؟؟!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
دانشگاه رها :))
راتا
راتا
٩٤/١٠/٢٤
٠
٠
فقط میشه لبخندزد......باوربفرماییددیگه نمیشه واسه نجاتتون کاری کردجناب بزرگواری:)
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
ی رفتار دیگه دخترا هم خیلی رو مخمه!!این ک خیلی زود سر یک موضوع ساده گریه و زاری میکنن!!دو کلمه نمیشه باهاشون حرف زد!!اشکشون دم مشکشونه اصن!!خیلی احساسی هستن٬البته این ذاتیه دیگه!دست خودشون نیست!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
خخخخ روجوع شود به کامنت اقای مرتضی تقی زاده خسرویه!
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
حضرت علی تو نهج البلاغشون هم فرمودند که زن مثل گل !!!همونطور که گل خیلی ظریف با کمترین چیزا میشکنه دخترا هم همین طورهستند!!!!این حرف شما ایراد به خلقت خداست چون خدا دخترا رو لطیف و احساسی افریده!!!مثل این که من بگم رفتار خشن اقایون وایضا دل سنگ بعضیاشون رو مخه
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
من نظر شخصیمو گفتم و گفتم ک این اخلاق ذاتیه‌.با خلقت خدا هم مشکلی ندارم!!چرا اینقدر ناراحت میشید!!بعضی وقتا دیگه از حد معمول بیشتر میشه احساسی بودنشون!الآن گریه ک نکردید؟!!
marjan_mi
marjan_mi
٩٤/١٠/٢٢
١
٠
من یک زنم و گریه برایم مقدر است/ اما تو مرد باش و به این اشک ها نخند...
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
عجب حرفی زدی مرجان.....
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
مرجان خانوم!!یعنی کمرم تا شد!!ولی من هیچ وقت به گریه ی کسی نمیخندم!نمیدونم چرا چنین قضاوتی کردید!
marjan_mi
marjan_mi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
الناز : :)) / اقا محمد : من به هیچ عنوان قضاوت نکردم! :)
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
مرجان خانوم!!به طرز خیلی نامحسوسی قضاوت خیلی ملیحی کردید:)
٩٤/١٠/٢١
١
٠
این عروسک به دست بودنشون هم خیلی رو مخه!مورد داشتیم دختره وقت شوهر دادنشه ولی شب بدون عروسکش خوابش نمیبره!!البته اینم ذاتیه!من نمیتونم درکش کنم!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
واای نه من اینجوری نبودم تو بچه گیام بیشتر تفنگ و ماشین داشتم تا عروسک اینقدم بدم میومد از عروسک!
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
اصلا رو مخ نیست!!!!من نمیدونم عروسک داشتن یک دختر چه رو مخی ای برای شما نداره؟!!!در واقع دخترا از بچگی با عروسک هاشون حس مادری شونو دارند ابراز میکنند!!!حالا شاید بزرگ تر هم بشند این حسو داشته باشند
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
ای بابا!!این نظر شخصی منه!!امکان داره هر رفتاری واسه من رو مخ باشه خب!!شخصیه!!ولی الآن ک فلسفشو گفتید٬قانع شدم تا حدودی!ممنون!ناراحتی نداره ک!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
مریم منظورت این بود ک من عمرن مامان خوبی بشم نه؟! :دی
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
ای بابا!!ی چیز دیگه هم یادم اومد!!این نوع صحبت کردنشون:دلام٬عجقم٬ملدم٬تجایی٬اوجگل٬چلا٬عسیسم٬عسدم٬توچولو٬و... یعنی یک دیکشنری کامل دارن واسه خودشون!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
اخ اخ منم متنفرمممممم به معنای واقعی کلمه ....اصن از دخترای لووووس بدم میاد
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
خدایی اینارو منم قبول دارم:)
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
همه رفتارای همه الان رو مخمه :۱ الان هاااا در ان واحد...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
خخخخخخخ چرآآآآ؟؟!
atieh_se
atieh_se
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
جلف بازی از هر چیزی بدتره!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
اره ودختر پسر نمیشناسه...
blue girl
blue girl
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
هوم یکی به نعل یکی به میخ! از لوس حرف زدن دخترا:| عشوه ریختنشون:| خود شاخ پنداریشون:| از اینک خیلی از پسرا نمیتونن چشمشونو کنترل کنن:| ینی اگ اون انرژی و سماجتی رو ک واس نگاه کردن به یه نفر صرف میکنن رو برا کندن زمین صرف میکردن الان به نفت رسیده بودن:|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
موافقم چ تمثیلی ツツツ
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
خخخخخخخ ایوووووول بلو:)) عجبببب تشبیهی کردیا.... کمرم شکست:))))))))))))))))))))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٢
٢
٠
یه حرفی بگم من با اجازه همه.انقدر هم نباید به این خصوصیات بد دخترها یا پسرا گیر داد/از کجا معلوم شما دختری که از فلان خصوصیت پسرا بدت میاد اگه خودت پسر به دنیا میومدی همون خصوصیت رو در دو ران بلوغ نداشتی؟و یا از کجا معلوم شما پسری که از فلان کار دخترا بدت میاد اگه دختر بودی اونجوری رفتار نمیکردی/پس بدونین اینها یک سری خصوصیات ژنتیکی و گاهی اکتسابی هست که در طول دوران کودکی تا بلوغ یا به صورت ژن یا به صورت عادت در ما پسرا یا دخترا ایجاد شده/پس ممکن بوده ما هم اون حالت به دنیا میومدیم پسر با یک خصوصیات خاص یا دختر با خصوصیات خاص خودش/و اینکه تربیت های خانوادگی و ارتباط های اجتماعیمون باعض بشه به شکل های خاصی رفتار کنیم که شاید جالب نباشه برای گروی دیگری.پس خودمونو تافته جدا بافته ندونیم(شاید ما هم اگر الان جنس مخالفمون بودیم همون رفتارهارو داشتیم ولی چون الان پسر یا دختر هستیم رفتارهای خودمونو جایز و مال جنس مخالفمونو اشتباه میدونیم)ممکن بود همون رفتاری که بدمون میاد هم در خودمون میبود اگه جنس دیگه ای آفریده میشدیم/پایان.
marjan_mi
marjan_mi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
اینم حرف درستیه. :)
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
کاملا حرف شمادرسته:) ولی خب الان باید با دید خودتون بعنوان دختر یا پسر نظرتونو بگین دیگه:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
یعنی منم اگه دختر میشدم ، خانواده و حیا رو میزاشتم کنار و توی خیابونا دنبال عشق و حال و تفریح میبودم؟ فکر نکنم!
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٤/١٠/٢٢
٤
٠
از دو چیز بیزارم....زنانی ک از متانت بویی نبرده اند و زن بودن را فراموش کرده اند و مردانی ک خود را حقیر و خار می کنند تا دیده شوند و مرد بودن را از یاد برده اند:-) ینی ی عان فک کردم حدیث ترجمه کردما...خخخخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٠/٢٢
١
٠
واقعا تعجب کردم همچن جمله ای رو از شما دیدم :دی
Elham_n
Elham_n
٩٤/١٠/٢٢
١
٠
آقای محمد امین خودتونید ؟؟؟ خخخخ
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٢
١
٠
o_O ؟؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
احسنت به شما!
رامین
رامین
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
اینکه دخترا همش میخوان بگن تمام پسرا فاسدن و خودشون پاک پاکن
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٢
١
٦
اینکه شکی درش نیس که درصدبسیاااااااااار زیادی ازدخترا پاکن !!! وبرعکسش براپسرا :))))))))))))))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٢
٠
٣
:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
انجمن خوبی بود 👍
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
قربان شما قابلی نداش! مزین نکردی بانظرت؟؟!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
از نظرات دوستان استفاده کردیم:دی ولی نظرم مثل اکثر نظرات دوستان بود
Khadije
Khadije
٩٤/١٠/٢٢
٠
١
از بددهن بودن اقایون خیلی بدم میاد البته تو خانومام هست الان ولی اقایون دیگه..../ دومین چیزی که بدم میاد بی حیایی اقایونه درسته حیا برای خانوماست بیشتر اما مرد هم باید تا یه حدی حیا داشته باشه نه دیگه این جوری گند بی حیایی رو در بیارن. خانومام خیلی رو مخمن اما با توجه به سوال جواب دادم :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
بله درسته..بد دهنی واقعن بده...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
:)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
اینکه خوراکیایی ک دارن خصوصا اونایی ک مورد علاقه منه رو یه سال باید بذارنبمونه بعد بخورن یا کم کم میخورن ازش، مثلا یه دونه بیسکویت ساقه طلایی ازین کاکائویی هاش رو تو یه ماه شاید بیشتر تموم کنن (بعد باز کردن) :| :)) اشاره ی مستقیم داشت حرفم ب داداش و مادربزرگم ک مثلا ی چیزی ک بابام هم برا من بگیره هم داداشم من همون موقع نهایت یکی دو روز بعد میخورم بعد اون یه سال بعد :/ مادربزرگمم مثلا گیلاس و البالو و اینای یخ زده عمریه تو یخچالش داره بعد نمیخورن :/ میگن یادمون میره یا وقت نمیشه!!!! اخه مگه داریم؟ مگه میشه؟ D:
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
:)) چه جالب...
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٢٢
٤
١
اول در مورد خانم ها: خانم هایی که خودشون رو قبول ندارن، اونایی که فکر میکنن تموم وظیفه یه دختر به پیدا کردن شوهره به هر نحوی، اونایی که خودشون رو کوچیک میکنن، اونایی که اسم دخترای دیگه رو هم بد میکنن، اونایی که طوری آرایش میکنن که بازیگرای هالیوودی هم آرایش نمی کنن یا حتی عربی یا هندی!!! اونایی که به هر نخوی میخوان خودشون رو یه جور دیگه نشون بدن چه ظاهرشون چه باطنشون، دخرچادریایی که خیلی آرایش میکنن و درست لباس نمی پوشن!! دخترایی که تو لباس پوشیدنشون حیا ندارن و تو رفتارشون، اونایی که سالی خدا تومن پول لوازم آرایش و جراحی زیبایی میدن ولی یه کتاب نمیخونن سالی یا حتی دندون خراباشون رو درست نمی کنن با نصف اون پول :/ ، اونایی که غمگین هستن و از زندگیشون ناراضی هستن چه دختر چه پسر .... کلا قضیه رو خیلی جدی گرفتم :))))) در مورد آقایون: همسر-دوست دختر شون کنارشونه آمار یه دختر دیگه رو تا پانکراسش در میارن :| چشم چرونا مخصوصا چشم چرونای غیرتی :|| بی مسئولیتا، بی عرضه ها، اعتماد به نفســـــــــــــــشون :| یعنی این آخری :| حالا این کامنت چند تا منفی میخوره خدا میدونه :)))) اونایی که فکر میکنن تا یه دختری بهشون سلام کرد یعنی فلان :| این هم خیلی رو مخه :| اونایی که به اسم اجتماعی بودن 655 دوست اجتماعی دارن :| یه نفس بگیرم :| آهان اونایی که خودشون بله ولی دنبال یه خانمی برای ازدواج میگردن که نه خیر :| کلا چه دخترا چه پسرا رفتارای خوب و بد زیاد دارن مثلا من به عنوان یه خانم همیشه قبول داشتم و دارم که رفاقت و معرفت توی آقایون خیلی بیشتر از خانماس، رک و راست هستن و تعارف ندارن، وقتی یه مشکلی براشون پیش میاد سریع دست و پاشون رو جمع میکنن و فکر راه حل میکنن (نه اینکه بشینی گریه کنن :| ) با خودشون تعارف ندارن خودشون رو قبول دارن اون اعتماد بنفس که دارن برای خودشون خیلی خوبه هرچند برای بقیه آزار دهنده باشه، غرورشون و غیرتشون وقتی در جای درست و به شکل درست ابراز بشه .... خانم ها هم مهربونیشون غم خوار بودنشون وفاداریشون، با حیایی شون (چادری و مانتویی نداره این قضیه) مرتب بودنشون نسبت به آقایون :))) خوباشون کلا خوبن :)))) کلا دلم از دخترا بیشتر خونه تعارف نداریم که :| بنظرم یه زن وقتی بد باشه خیلی بدتره تا یه مرد وجود ی زن خوبیه ، توی خونه ای که زن بد باشه زن خیانت کنه یا هرچی دیگه اون ونه ویرونتره تا خونه با وجود مرد خائن، بچه هایی که پدر معتاد دارن کمتر آسیب میبینن تا اونایی که مادر معتاد دارن .....کلا هدف انجمن رو چرخوندم به یه سمت دیگه :)))) بیچاره ادمینی که بخواد این کامنت رو تایید کنه :)))) خدا قوت :)))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٢
١
٠
من می ایستم و با افتخار 5 دقیقه تشویق میکنم شمارو... عالی بود بانو به ودی یه مطلبی در همین رابطه قراره بنویسم امیدوارم بخونینش.. بازم متشکرم اینم اولین لایک!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
یا ابرفض!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
جناب اقای بزرگواری بزرگوار! اسم حضرت اباالفضل علیه السلام خیلی بزرگتر از اونی هستش که به تمسخر گرفته بشه... ازشما بعید بود! :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
:_(
Elham_n
Elham_n
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
آفریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
(:
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
نصف چیزایی که من نوشتم اصلا به انجمن مربوط نبود :)))) باشد که با سعه صدر ادمین بلاک نشوم =)))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٢
٠
١
چرا اتفاقا مربوط بود... مرسی خانوم :)!