خانه انجمن خاطرات من ،خانواده و سفره:)
٦٩٢
٩٠
f_babaei

خاطرات من ،خانواده و سفره:)

خاطرات من ،خانواده و سفره:)

تا حالا شده سرسفره غذا با پدرتون سریک خوردنی دعوا کنید؟:)) مثلا همیشه من سرسفره با بابام سرپیاز دعوامون شده واز همدیګه کش میریم خخخ آخرشم بابام کوتاه میاد میګه بخور می رم یکی دیگه میارم !

همه خاطرات زیادی از خانواده هاشون دارن هرکدوم که تو ذهنت قشنګه رو بګو:)

٩٤/١٠/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
Cold
Cold
٩٤/١٠/١٩
٢
٠
من همیشه آخر سفره قابلمه رو به زور از جلوم برمیدارن :))
Samira
Samira
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
اگه ته دیگ خورید پس عروسیتون بارون میاد :)))) خخ مبارک باشه به پای هم پیر شید :D
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
خخخ قابلمه سوراخ میکنید حتمن :)) مامان من وقتی میخواد غذا بکشه سرسفره داداشم بشقابشو میګیره همینطور مامانم میریزه میریزه خوب که پر میشه داداشم همچنان بشقابو ګرفته بالا.مامانم میګه پسرم بشقابو برګردون اونورشم بریزم =)) دقیقن حکم داداش منو دارین =))
Cold
Cold
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
بابای من هرجل میریم میگه این بچه ما برای سیر شدن غذا نمیخوره...واسه تموم کردن میخوره :)))=)
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
نه
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
بله:)
yasoon
yasoon
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
تو خونمون هرکی نفر آخر از سر سفره پاشه ؛ باید سفره رو جمع کنه ؛
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
چه جالب !! ما این قانون جور دیګه به تصویب رسوندیم =))
ali007
ali007
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
اره سر ته دیگ سیب زمینی ماکارونی:))) ترشی هم خیلی هوادار داره خخخ^_^
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
این ته دیګ معجزه میکنه نمیدونم چرا انقد خوشمزه :)) برای ته دیګ ما دعوای تن به تن هم داشتیم خخخ
محمد-۱۵۱ :)
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
عاقا این انجمن با پارتی تأیید شده اونم خیلی زودتر از زمان طبیعی!!من به نشانه ی اعتراض سه تا نقطه میزارم! ... والا!!
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
خخخخ اعتراض شما وارد نیست :دی
Samira
Samira
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
انصاف بود که موقع درس و مشق ما همچین انجمنی بزاری خو:|
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
من خودمم درس ومشق دارم آخه خخخ فردا هم امتحان فیلترها رو دارم =)
Samira
Samira
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
رو درس بخون که به سرنوشت من گرفتار نشی😂
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
وکیل جامعه ای کمی مګه؟؟ میام میزنمت ها خخخ
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
راستشو بخوایید سر ته دیگ دعوامون میشه!شدیدا!!مخصوصأ ماکارونی که چند بار تلفات هم داشتیم توش!!اکثرا هم بنده پیروز نبرد میشدم!!
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
هرکی زورګوتر باشه بیشتر ته دیګ نصیبش میشه خخخ
Samira
Samira
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
باید فکر کنم :D
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
خدابه خیر کنه خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
هنوز فکر نکردین؟؟!
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
تــــــــــــــــــه دیــــــــــــــــــگ :/
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
یا خداااااا همه ایرونی ها عشق ته دیګن :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
سر نمکدون!!من کلا یه نمکدون جدا دارم بقیه افراد یکی دیگهツ
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
چه باحال خخخخ تاحالا این یکیو دعوا نداشتم سرش =)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
ما به شدت نگران سلامتی شما شدیم :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
خخخ فاطمه! میدونم خیلی ضرر داره ولی نمیشه اخه! دارم سعی میکنم کمتر مصرف کنم!
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
ولش کن صد جون فدای یک شکم :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
!خخخخخخ
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
من و بابام کلا همیشه سر جوراب دعوا داریم. بابام جورابای منو بر میداره منم جورابای بابام رو آخر هم معلوم نیست کدوم مال کیه که بابام با قدرت ولایت همه رو بر میداره برای خودش باز من میرم کش میرم
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ ایول ایول ګفتینننننننننن =) منم جورابای داداشم همیشه میپوشم خخخخخخخخ وای عالی بوووووووووود یاد کارای خودم افتادم =))))))))))))))))))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
درد مشترک :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٠
١
٠
در رابطه با با موضوعات سر سفره نبود؟؟! خخخ جوراب؟؟ سفره؟؟! :دی
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
خخخخخخ! بابا وداداش منم همی مشکلو داشتن:دیییییییییییییییییییییییییییی
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
خدایتان نکشد....عااالی بود خخخخخ
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
سرخوراکی که نه ولی همیشه سر پهن کردن و جمع کردن سفره با آبجیام دعوا میکنم :|
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
ی روز یکی بیاد خونه ما فکر میکنن نخورده ایم :\ بس که سر خوراکی دعوا میکنیم خخخخ.سرسفره جمع کردن همیشه برو نماز بخون کسی بهت کار نداره =))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
درد مشترک دخترای خونه :)
imanhkt
imanhkt
٩٤/١٠/١٩
١
٠
دختر ندیدیم پیاز خور باشه :دی بی زحمت بعدش مسواک یادتون نره که بوش تا اینجا اومد :|
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
من عاشق پیازم :\ مخصوصن آبدار وشیرین باشه :)) شما بی زمت برین اونور شاید من نخوام مسواک بزنم =))
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
ته دیگ...نمکدون و غیره اوردن..:|دعوا نه..ب شوخی کل کل..اخرم بابایه دیه...:)
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
دعوا کیف میده خخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
کل پیاز رو میخورین ؟:|
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
این دقیقن حاشیه پردازی انجمنه =) من اګر املت باشه غذام شاید به پیاز دوم هم بکشه :دی خیلی موجود خوشمزه ایه
Samira
Samira
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
اصلا ما مراسمایی مثل تولدش واسه کیلویی پیاز میخریم خخ😅
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
سمیرا خخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
خاطره اونم سر سفره با خانواده !! نه!!!
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
خخخخ سر سفره:)))من و اقای پدر تقریبا میشه گف سلایقمون یکیه یعنی هرچی اقای پدر دوس دارن منم دوس دارم ولی خب دعبا نه نمیشه چون من خیلی کم غذام معمولا با اصرار زیاد چیزی میخورم برای همین دعبا نمیشه اما خب سلایق مادر خانومی کلا متفاوته با ایشون چرا خیلی درگیری داریم خخخ مثلا من واقای پدر عاشق غذای ترشیم ولی مادر خانومی غذای ترش دوس ندارن سر ابلیمو همیشه دعباس خخخ:)))
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
خخخ باز خداروشکر.یکی بیاد این شکم منو قرض بګیره من نمیخوامش بس که میخوره خخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
البته روی بعضی خوراکی ها تعصب دارم که کسی حق نداره نزدیکشون بشه خخخ اگه دلم سوخت با بقیه نصف میکنم اگر نه هم همچ مال خودمه خخخ مثل ته چین سیب زمینی@___@یا گل کلم ترشی! اممم دیگه فعلنی یادم نمیاد اینا همیشه در انحصار منن خخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
من به هیچ عنوان دلم برای کسی نمیسوزه خخخ مګر اینکه واقعن طرفو دوست داشته باشم یکم از غذامو بهش بدم =))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
خخخخخ سه تا جا گرفتید ابراز نظر هم میخواین؟حداقل همه رو یه جا مینوشتید. شما فلن درس بخونید تین ترم نیوفتید چیزی که زشته میرن شوهر میدنتون ها حخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
ما سر سفره کلا در صلح و سازش هستیم :))
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
خوش به حالتون بیاین یکم به خانواده ما هم یاد بدین خخخ
H_Daliryan
H_Daliryan
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
ما خدارو شکر از نظر خوراکی جات تو خونه مشکل حادی نداریم! قدیم ها با برادرام درگیر میشدم! مخصوصا اگر خوراکی مورد نظر چیزی بود که کم بود و هممون هم دوسش داشتیم. بعد از هر فرصتی واسه انبار زدن از اون خوراکی ها استفاده میکردیم :))
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
همیشه موضوع همینه که خوراکی کم باشه طرفدار بیشتر داره =))
رفیعه
رفیعه
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
با خونواده ک گمون نکنم کشمکشی ب وجود بیاد ولی خوب تو خابگا تاااااا دلت بخااااااااد زیااااااد!!مثلن برنج ک درست میکنیم،من قابلمه رو میذارم کنارخودم واس بچه ها میکِشم،بعد دیه ته دیگاشو بالا میکشم و اینا:دی | کم پیدایی خانومی؟:))
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
درباره خوابګاه چیزی نګو که رفتم تجربه کردم دیدم واقعععععععن خنده داره =)) ای بابا خواهرجان امتحانا وتحویل کارامون خیلی زیاد بودن :(
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
منو دیر صدا میزنن واسه غذا .اول خودشون یه بشقاب میخورن بعد منو صدا میزنن چون ماشالله هزار ماشالله به قد وبالام مثل جارو برقی از یه کنار غذاها رو میخورم .اگه زود صدام بزنن چیزی واسشون نمیمونه
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
حالا که حرف غذا شد .... بگو ببینم تو چرا نهار و شامی که باختی رو نمیدی؟ :))
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
ما بچه ها همیشه حق خوریم خخخ
مهربانو
مهربانو
٩٤/١٠/٢٠
١
٠
وقتی با پدر شوهرم همسفره می شیم دعوا داریم.......از بس همه ی گوشتا و قسمتای خوب غذاشون و می ذارن تو ظرف بقیه-دیگه کسی کنارشون نمی شینه و ظرف غذاشو نو هم جدا می ذلریم تا راحت بتونن غذاشونو بخورن..وگرنه هیچی از غذا نمی فهمن از بس تعارف می کنن..خدا همه ی پدر مادرای مهربونو حفظ کنه همین طور پدر شوهر و مادر شوهر منو
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
قشنگ بود :)
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
ایول :)
آتی
آتی
٩٤/١٠/٢٠
٣
٠
من و داداشم کلا ضدحال زیاد بهم میزنیم خخخ سر سفره پارچ آب یا پیش منه یا داداشم هرکدوممون آب بخواد اون یکی آب میریزه تو لیوان یکم ازش میخوره و بعد میدش بهش تا بقیه شو بخوره بیشترم من این کارو میکنم خخخخ داداشمم مجبور میشه پاشه یه لیوان دیگه بیاره آخ چقد خوبه حرصشو در میارم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
خخخ :))
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
بله خخخخ
آتی
آتی
٩٤/١٠/٢٥
٠
٠
چ کنیم دیگه خخ
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
نه
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٠/٢٠
٠
٠
یک چیز تا سرزبونم اومد قورتش دادم خخخ.ممنون :)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
ایییوووووو :-[
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
فاطمه خخخخخ
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
بچه که بودم سر طرح بشقاب و چنگال
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
چه جالب منم اینو مشاهده کردم:)در خانواده هایی
yasoon
yasoon
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
همیشه برادرتم دعوا دارن که چرا موقع غذا خوردن ، همه ی گوشتها از سوی مادر خانواده ، سرازیر میشه به درون ظرف غذای من ! همیشه هم با این جواب دندان شکن روبرو میشن : چیکارش دارین؛ بذارین بخوره؛ پسرم تو سن رشده" ! D:
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
خخخخ! برامنم قبلا بوداین اتفاقه! ولی خودم گفتم تبعیض قائل نشین:))))
Samira
Samira
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
چقدر سن رشد تغییر کرده!😆😅
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
ته دیگ ... منو داداشم سر ته دیگ دعوا میکنیم تا ما داریم دعوا میکنیم باباجان زحمت میکشن ته دیگ جفتمونو...... :دی
blue girl
blue girl
٩٤/١٠/٢١
٠
٠
سر ته دیگ بین من و خواهرم نسرین جنگ جهانی رخ میده حتی!چندشه اینجاش برا بعضیا ها! ینی شده نسریت ته دیگو برداشته نصفه نیمه جویده من از دهنش درآوردم بعد فک کنین بزاقشم از اون ته دیگه آویزونه ولی من میخورمش^_^ خوشمزس خب^_^ ته دیگه نا سلامتیا!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
موقع غذا خوردن وقتی ببینم داداشم یه غذای خوشمزه ای رو خیلی میکشه تو بشقابش باهاش دعوا میکنم که واسه منم نگه داره :| با بابام هم معمولا وقتی سیب زمینی سرخ میکنه دعوا میکنیم 😅 که اونم چون من یواشکی سیب زمینی برميدارم بابام میگه کی هی میاد از سیب زمینی ها برميداره بعد کار به جایی میرسه که نمیزاره برم تو آشپزخونه :دی ولی مگه میشه از سیب زمینی در حال سرخ تو قابلمه گذشت :| ولی خودم به شخصه اگه کسی موقع غذا درست کردنم ناخونک بزنه به غذا به شخصه دعوا میکنم باهاش :|
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
دختر تو خونه باشه و پدر بنده خدا سیب زمینی سرخ کنه! واقعا درود به پدرتون:) معلومه حسابی دختر دوست هستن.
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٠/٢٨
٠
٠
نه خب منم آشپزی میکنممم 😅 ولی گاهی اوقات مخصوصا اگه جمعه باشه بابام آشپزی میکنه :دی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
خاطره خاصی یادم نمیومد اما وقتی با بعضی از دوستان هم سفره میشم حتماً باهاشون یه دست دعوا (البته به شوخی) دارم چون شدیدا به طرز غذا خوردن حساسم و اگه کسی اصطلاحا ملچ مولوچ!!! بکنه میخوره تو گوشش! خخخخخخ واقعا رو اعصابه!:| غذا خوردن یه آدابی داره ديگه. مورد داشتم تو رستوران طرف رو بلند کردم بره سر يه میز دیگه بشينه:| خخخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
عی وای گفتین :/یعنی به قدری از این کار بدم میاد که تامرز کوبیدن سر به میز پیش میره ولی خب متاسفانه رودروایسی اجازه برخوردکردن مثه شمارو نمیده واز اونجاییکه از هرچی بدت بیاد به سرت میاد همیشه اطرافیانم همینجوری بودن:/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٢٧
١
١
انجمن بچه گونه ای بود