خانه انجمن آخرین دوراهی ِ زندگیت چی بوده؟!
٨٣٨
١٠٩
zakhar

آخرین دوراهی ِ زندگیت چی بوده؟!

آخرین دوراهی ِ زندگیت چی بوده؟!

آخرین دوراهی که تو زندگیتون داشتین چی بوده؟ انتخابی که کردین خوب بوده و راضی بودین یا این که نه پشیمونید؟.

٩٤/١٠/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
zakhar
zakhar
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
من کی انجمن گذاشتم که خودم خبر ندارم؟؟؟؟!!!! o___O
admincheh
admincheh
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
خودتون تو تخته گفتید:|
admincheh
admincheh
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
خودتون تو تخته گفتید:|
zakhar
zakhar
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
من ایده دادم فقط!!!! چقد خوب پس یه ایدم برا مطلب دارم زحمتشو بکشین ^___^
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
:))))
zakhar
zakhar
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
پاییز بانو یه سوال؟؟؟ کی میخواد به نظرات جواب بده اونوقت؟؟ =___=
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
«بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را» شامل حال زاخار شد، خدایا شامل حال همه ی کاربران قرار بده
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
خدایا ... یعنی واقعا در این حد تحریم ها روی وخامت اوضاع اثر گذاشته ... :)) ... ایده بدیم برامون انجمن میزارین؟ :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
یاد اون جوکه افتادم که به یارو زنگ میزنن شما دانشگاه قبول شدی بیا ثبت نام کن! :)))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
ازدواج کنم یا نکنم. هنوزم نمیدونم راضیم یا پشیمونم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
این از اون دوراهیا بودا :)
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
تا الان راضی بودم..ازین ب بعد..........خدامیدونه:)
zakhar
zakhar
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
دوراهیش کو؟
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
دو راهیو نمیشه بگم دیگه :))))
Khadije
Khadije
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
اخرین دوراهی امروز صب موقهگع بیدار شدن از خواب بود. نه ناراضی ام خوابم میاد :/
yasoon
yasoon
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
وای ؛ این عالی بود ... دیی
Khadije
Khadije
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
اخریش فرار کردن و نجنگیدن بود یا موندن و جنگیدن. راضی ام چون زندگی بدون مبارزه و جنگ معنایی نداره بالاخره باید واسه یه چیزایی تلاش کرد و جنگید :)
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
فکر کنم همین دو سال پیش سرِ انتخاب رشته ی کارشناسی ناپیوسته ، بین مخابرات قوچان و الکترونیک بیرجند و ict رشت که هر سه رو قبول شده بودم ، مخابرات قوچان رو انتخاب کردم متاسفانه
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
این سه راهیه که! باس می رفتی رشت!
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
خرجش زیاد میشد
imanhkt
imanhkt
٩٤/١٠/٢٢
٢
٠
آخرین دوراهی زندگیم مربوط میشه به : دوراهی بین بلوار سجاد و دستغیب ... خداروشکر پیچیدم سجاد ...خیلی چیزهای قشنگ توش داره... پشیمون نیستم :دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
اگر دستغیب رو تا حالا ندیدین ارجاعتون میدم ب جوابم ب اقا محمد، اگرم دیدین و از روی مقایسه گفتین پس ینی از اول میدونستین سجاد بهتره پس لازم ب گفتن خداروشکر نبود چون در تعارض نبودین، هر چن ادم در همه حال میتونه شکر خدا کنه ولی منظور شما اینجا این نبود پس لازم ب جوسازی نبود :دی چون دوراهی (دوراهی انجمن ن اون دوراهی:دی) نبوده براتون اصن ک بخواین حالا خوشحال باشین از انتخابش :دی ( اقا من ب خاطر این گیرای سه پیچ عذرخواهم خخخ خودم میدونم جنبه طنز داره حرفتون و جوسازی یکی تو طنز یکی چیزای ترسناک عیب نداره و حتی شاید مزیت حساب شه ولی گفتن جواب بدم ب کامنتا برا همین :دی)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
دوراهی ک خوبه من هر روز تو چن راهی قرار میگیرم :)) ک مثلا انیمه ببینم یا انیمیشن یا فیلم یا درس و کتاب ومانگا بخونم یا کارفتوشاپ انجام بدم یا بخوابم یا برم بیرون یا بنویسم و ... خلاصه تو همه ی اینام کلی گزینه ی مختلف هس ک مثلا فلان چیز رو ببینم یا فلون یا فلین یا ... خخخخخ جوری ک چراغ راهنمایی هم جواب نمیده خخخ الان اخریش ولی همین چن دقیقه پیش این بود ک اعصابم ب خاطر فکر زیاد و نرسیدن ب نتیجه تحریک شده بود چون بم فشار اومده بود و خب اینجور موقع ها من اگر خانواده ازم ی کار بخوان ک دوس ندارم یا گیر بدن من صدام بلند میشه خلاصه این اتفاق افتاد و من اول شروع کردم ب غر زدن بعد یهو رفتم تو دوراهی ک خب این همه تلاش تو برا خوب بودن چ فایده داره وقتی همچین مواقعی ک اصلشم همین موقعاس ک باید خودت رو کنترل کنی شبیه برج زهرمار میشی؟ بعد اون قسمت وجودم گف ک خب حق داری وقتی فشار روته و کسی هم نی کمک کنه یا درک کنه و فلان بعد اینوری گف ک خب اونا از کجا بدونن تو حالت خوش نی خب. نکه خیلی هم حرف میزنی؟ گیریم درکم نکنن ولی مقصر اصلی خودتی چون حرف نمیزنی ب هرحال و خلاصه ک تصمیم گرفتیم کظم غیظ کنیم و الانم راضی ایم. ولی اگر پشیمونم باشم کاری میکنم ک راضی شم بریکه من متخصص ساختن با زندگیم =) (دنبال ی جا بودم خودمو خالی کنم خخخ مچکرم بابت ب وجود اومدن این انجمن از پاییز و مستر زاخار + مستر یاسون ک قرار بود این انجمن رو بزننن ولی گویا مقدماتش زیادی طول کشید برا همین پاییز دس ب کار شد دیگه =)
zakhar
zakhar
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
:| شما که حوصله تایپ این همه رو داری بی زحمت به نظرات بقیه هم بجای من نظر بدین! ^____^
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
من از خدامه خخخخ ولی خب ب نظر من نظراتی ک تا الان داده شده نیازی ب جواب خاصی ندارن و خب ب نظر من لزومی نداره وقتی حرف خاصی نیس الکی یه چیزی بگیم ک گفته باشیم:/
yasoon
yasoon
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
حالا جدا از چهارراههایی که هر روز باهاشون مواجه میشین ؛ باید خاطر نشان کنم که آقا به جان خودم من این انجمن رو فرستادم ، مدارکشم موجوده !! والده ی گرامی کنارم بودن ... D: نمیدونم چی شد والا !!
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
البته الان ک رفتم تو عمقشون جوابای خوبی برا مستر ایمان و مستر محمد پیدا کردم، الان میرم تو کارشون :))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
ماشالله چه عالمه دو راهی!!
محمد-۱۵۱ :)
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
آخرین دوراهی دوشب پیش بود٬بین پتزا و جوجه گیر کرده بودم٫ولی راضیم٬پیتزاش خوب بود انصافأ!!!
yasoon
yasoon
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
وای خدای من ، چه دوراهی پیچیده ای هم بوووودا !! خدا رو شکر که از این یکی هم سربلند گذشتی D:
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
شما ک جوجشونو نخوردین، شاید جوجه هه از پیتزاهه خوشمزه تر بوده باشه و در حقیقت بازنده باشین :دی (ستاد تخریب روجیه نوجوانان مملکت و ناراضی کردن ان ها از انتخاب خود :دی )
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
من همیشه از این دوراهی ها دارم:((
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
نه خب!چک کردم قبلش!!
yasoon
yasoon
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
آخرین دوراهی زندگیم ؛ همین امروز صبح بود و سر امتحان ریاضی . نفر جلویی هیچی نخنونده بود و درخواست مساعدت داشت از بنده ، منم بین دوراهی کمک کردن و نکردن ، گزینه ی اول رو انتخاب کردم ... شدیدا ناراضی هم هستم ، چون به جرم تقلب ، برگه م توقیف شد :/
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
داستان رو که عکس تعریف نکردی؟؟ خخخخ. آقا به کسی نرسون ولی برگه ت هم باز بذار خودش ببینه
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
:)))))))) خیلی حس بدیه! برامنم پیش اومده:/
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
اخریش دیروز بود ... موندم تو دوراهی بعد رفتم ی راهی بعد ی نفر اومد تمام تصمیمامو با حرفاش عوض کرد الان تو اون یکی راهم ... خخخخ راننده سلام میرسونه..:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
:))
Elham_n
Elham_n
٩٤/١٠/٢٢
١
٠
زندگی یه کنکوری همش تو دوراهی الانم تو یه دوراهیم اینکه کلا کنکور امسالا بی خیال بشم یا اینکه الانم برای شروع درس خوندن دیر نیست اگه میتونید منو از این دوراهی دربیارید
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
دیر ک نیس چون بستگی ب مفید خوندنت داره نه اینکه هرچی زمان بیشتر بهتر، پس بخون :) نهایتش اینه ک اگر خوب نشدی میمونی برا سال دیگه، تازه اینجوری اماده تر هم هستی و میشه گف نصف راه رو رفتی برای سال دیگهگار ک امسال قبول نشی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
ازونجا ک فامیل زچی داری خخخ میتونی ب اونا بگی واسه امسال جدی نیستم و بیشتر ازمایشی دارم میدم ک اگه مثلا قبول نشدی اذیتت نکنن اگرم شدی ک میشی شاخ فامیل خخخخ خیلی هم خوب. البته اگر ب منه ک میگم اهمیت نده ب حرف بقیه ولی اگر ک جدا فشار بدی روت میارن و نمیتونی بیخیال شی اینکارو کن.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
من که میگم بذارید سال دیگه! دخترهم هستین مشکل سربازی ندارین! ولی به شرط اینکه سال دیگه تون مثل امسال نباشه! البته برای شما که درس خونید الان هم دیرنیست و اگه خوب استارت بزنید موفق میشید
Elham_n
Elham_n
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
مررسی فوفانو جون وجناب خطیب امسال اگه تونستم میخونم
Elham_n
Elham_n
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
خخخخ فوفانو راهنماییت خیلی با حال بود
u_razavi
u_razavi
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
به نظر من دير نيست...مخصوصا اگه پايه تون قوي باشه..كم نيستن كسايي كه ميشناسم از همين موقع شروع كردن و موفق شدن:).بازم انتخاب با خودتونه اما اينو ميدونم اينكه از الان بگين باشه سال بعد يعني اشتباه محض...پنج ماه و نيم مونده و اگر تمام توجه و تمركزتون بره رو درس ميشه يه كارايي كرد اين نظر منه:)موفق باشيد
Elham_n
Elham_n
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
مرسی آقای رضوی :) بله تصمیم گرفتم بخونمو به نتیجه فکر نکنم فقط لاشمو بکنم اگه قبول شدم که عالی اما اگه قبول نشدم حداقل نصف راه وواسه سال دیگه رفته باشم
zakhar
zakhar
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
یاسون قانون کپی رایت رو رعایت نکردی :پی عب نداره بجاش تو جواب بده به نطراتشون!
yasoon
yasoon
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
از دست این کپی رایت ... مرسی که اجازه دادی نظرات رو جواب بدم ... :| خخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
متاسفانه توی زندگی؛ یه دوراهی بارها و بارها برام پیش میاد که واقعا سخته و عذاب آور! این که می خوام فست فود بخورم ساندویج بخورم یا پیتزا ! اغلب هم پیتزا رو انتخاب می کنم!
yasoon
yasoon
٩٤/١٠/٢٣
١
٠
خخخ ... ما هم هر وقت تنهاییم ؛ توی این دوراهی گیر میکنیم ، فقط نمیدونم چرا همش به نون پنیر گوجه ختم میشه ، هیچ وقت هم تویگزینه ها نیستش ...
yasoon
yasoon
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
خخخ ... ما هم هر وقت تنهاییم ؛ توی این دوراهی گیر میکنیم ، فقط نمیدونم چرا همش به نون پنیر گوجه ختم میشه ، هیچ وقت هم تویگزینه ها نیستش ...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
یه دو راهی دیگه هم بین برنامه نویسی و پرداختن به سایر کارها ( از جمله درس خوندن/ فیلم دیدن / کمک کردن اعضای خانواده / خواب و ...) دارم که همیشه برنامه نویسی رو انتخاب می کنم و راضی م از این انتخاب!
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
دوراهی بود اینا؟؟؟ O_o ؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٠/٢٢
١
٠
یه راهش اصلی بود! اون راه دومیه شاخه فرعی زیاد داش! خخخخ
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
آهان...خخخ !موفق باشین !
zakhar
zakhar
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
یه دوراهی خوبم بگو داشی
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
یکی مونده به آخرین دو راهی زندگيمو به یه بنده خدایی گفتم به جای اینکه بهم کمک کنند بهم خندیدن :|
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
ولی خب یکی از دو راهی های مهم زندگی یک دختر اینه: ازدواج کنم یا ادامه تحصیل بدم :| آدم توش گیج میشه :|
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
:||
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
یعنی خداوکیلی دخترا واقعا ممکنه یک درصد پشت این دوراهی بمونن و انتخاب نتونن بکنن؟ :)))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
معمولا دخترا تو این دوراهی گیر میکنند ولی وقتی خانواده اجازه بده که یکی رو راه بدند خونه اون موقع میگند درس کیلویی چند خخخخ یکی از اقوام الکی یکی رو اجازه داد بیاد خواستگاريش حالا ازدواج هم کردند :| امان از اين یهویی ها :|
مهربانو
مهربانو
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
این که وقتی یکی کمک مالی می خواد حالا چی بیان در خونه چی تو خیابون-همون سائلین و گداهای محترم-بهشون کمک کنم یا نه؟از یه طرف می دونم اشتباهه و باعث تن پروری می شه و خیلی هاشون نیازمند واقعی نیستن ولی از طرف دیگه دلم براشون می سوزه -مخصوصا اگه بچه باشن-و بعدا دچار عذاب وجدان می شم..
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
:دی آره منم بضی وقتا با این دوراهیه روبرو میشم:|
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
آخ اخ منم دقیقا همین نمی دونم دروغ میگن یا واقعی مخصوصا تو مترو :(
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
متاسفانه منم درگیر این قضیه هستم .... راه حلش چیه؟ باید چیکار کرد؟ :)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
انتخواب بین دو نفر......نمیدونم راضی هستم یا نه....
zakhar
zakhar
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
مبارکه پس....ناپلئونی ره بیگیرن
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
اخی عزیزم انشالا خوشبخت شی ツ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
مبارکه ایشالا :)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
نچ نچ نج وایی بر این اذهان منحرف.....بین دو نفری که شما فکر میکنید نبود:|
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
باشه، ولی باز هم بین اون دونفری که خودت فکر میکنی هست مبارکه خخخخخ ((=
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
خخخخخخخ فاطمه! دونفردیگه هم مگه میشه؟؟! مگه اینکه بخای باهشون غذا درست کنی!خخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
لایک فاطمه خانوم :)))
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٠/٢٥
٠
٠
:|
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
خورش کرفس یا مرغ. جفتشو خوردم. چرا؟؟چون مهندس یا راهی خواهد یافت یا راهی خواهد ساخت
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
احسنت D:
Cold
Cold
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
بین این بود که چه نوع تختمه ای بخرم امروز ظهر که کانادایی خریدم :/
zakhar
zakhar
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
توقع داشتم یه چی دیگه بگی ها!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
تختمه ینی چی؟
zakhar
zakhar
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
تخمه کانادایی!
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
اخرین دوراهی زندگیم این بود . اینجا نظر بذارم یا نه؟:||||||||||||||||||
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
خخخخ اره اینم یکم گیر کردمツ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
راضی ام فعلنی خخ
Farzane_v
Farzane_v
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
آخرین دوراهی زندگیم انتخاب محل تحصیل بود که خوشحالم که با نظر خودم انتخاب کردم و نذاشتم بقیه رو تصمیمم تاثیر بذارن:دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
نتیجه چی شد؟ :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
خخخخ راستش اخریش همین الان بود!که فردا برم ی جایی یا نه؟؟! ک قرار شد شنبه برم!! خیلی مهم و فلسفیش اینکه برم دانشگاه یا نه؟!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
یعنی تا الان شما دانشگاه میرین هنوز؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
متوجه نشدم ..!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
مگه توی فرجه ها نیستین؟
zakhar
zakhar
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
حمید امتحانا هم تموم شد...کجایی تو؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
فرجه چیه دیگه دیگ؟؟!:دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
:))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
اقای زاخار با اجازتون من چند موردو جای ادمین انجمن جواب دادم! دی
zakhar
zakhar
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
اگه لطف کنین همه رو جواب بدین ما خوشحال تر میشیم ^_____^
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
انجمن خودم دیگه بریدم ! انرژی م باس برگرده :دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
توی یه دوراهی مهم ، یکی از سخت ترین تصمیمای زندگیمو گرفتم ....... نمیدونم درست بوده یا غلط ....... از رضای خدا هم مطمئن نیستم ........ زمان میبره تا ببینم درست تصمیم گرفتم یا نه .....
مهربانو
مهربانو
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
ان شاالله که درست بوده باشه و خدا هم راضی--هیچی بدتر از این نیست که یک تصمیم بگیری بعد چند سال بفهمی اشتباه بوده حس بدیه....امیدوارم آخرش این حسه نباشه
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
مگه میشه از رضای خدا آگاه نبود.!؟ به نظرم همینکه قلبت گواهی بده و عقلت تائید کنه خدا هم راضیه. (خیره انشاالله حمیدجون. خوشبخت بشی انشالله. فقط مهریه رو کوتاه نیای ها.!! تو این دوره زمونه پسر که خودش خوب باشه مهریه رو هم صفر میکنه.!!!؟؟)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
ممنون خانوم مهربانو ... دقیقا حرفتون درسته ، خیلی حس بدی داره! ... اما بعضی وقتا آدم احتیاج داره خدا مستقیما بیاد و بهت بگه آیندت با کدوم تصمیم خراب میشه ... بعضی وقتا انتخاب خیلی سخت میشه.....
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
داش سعید گلمان چطوره؟ :)) ... داداش گلم ، اتفاقا خیلی وقتا پیش میاد که اونقدر مرز بین خوب و بد باریکه که نمیتونی تشخیص بدی .................. اونموقع است که میفهمی وقت امتحانه! ............ حالا چرا ازدواج؟ مگه هر کی توی دوراهی گیر کرد حتما میخواد ازدواج کنه؟ :))))
u_razavi
u_razavi
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
همين الان درگيرشم...موندن يا رفتن؟!:(
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
مسئله این است! :)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
بین ژنتیک دمغان و پرستاری گناباد انتخاب گناباد بود راضیم
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/١٠/٢٣
٠
٠
من کلا توی دوراهیم خخخخ برای کارای خیلی کوچولوعم توی دوراهیم:| معمولا هم برای انتخابشون به نظر خودم زیاد توجه نمیکنم اونی که فک کنم درسته رو انتخاب میکنم اما مهم ترینش همین رفتن به دانشگاه سبزوار یاموندن برا سال بعد که نه سال بعدش بود چون روزانه بود:|که سبزوار رو انتخاب کردم به امید انتقالی:(
راتا
راتا
٩٤/١٠/٢٤
١
٠
دوراهی بین خواستن یانخواستن یک نفرکه حس میکنی دوستت داره وهیچی نمیگه بدترین دوراهیی ممکنه!!!
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٠/٢٤
٠
٠
ی دوراهییی خیلی بزرگ...
zakhar
zakhar
٩٤/١٠/٢٥
١
١
انجمن تموم شد ولی یه نفر یه کامنت درست نذاشت :|| دم همتون گرم