خانه انجمن به کی می گی «خشکه مقدس» ؟!
٥٠٧
٦٤
151

به کی می گی «خشکه مقدس» ؟!

به کی می گی «خشکه مقدس» ؟!

نظرتون در مورد این قشر از جامعه چیه؟!اصلأ به چه کسانی می گین خشکه مقدس؟!

با این افراد باید چه رفتاری کرد؟

٩٥/٠٢/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/٠٤
٠
١
نمی دونم، دور و بر من که همچین آدمایی نیستن
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
مطمئنی؟یعنی ندیدی تا حالا چنین موجوداتی رو؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٤
٢
٠
من اگه ، اگه ، اگه این افراد رو ببینم گناهایی که انجام میدن و حق الناسه و اصلا بش توجه نمیکنن بهشون گوشزد میکنم!
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
خب تعریفتون از این موجودات چیه؟
Mahziar
Mahziar
٩٥/٠٢/٠٤
٢
٢
خشک مقدس ها از بقیه افراد(حتی رهبر، مرجع تقلید ، رسانه میلی ) جلوتر حرکت میکنند ! بزارید چند تا مثال بیارم تا روشن تر بشید ! این افراد تو مجالسشون شب کوک رو مجلس مطربی میدونند و دیدنش رو حرام اعلام میکنند ! جدیدا یه فتوی ازشون شنیدم : اگه نیاز مبرم به دستشویی داشتی و اولین جایی که دیدی ،رفتی از توالت مدرسه یا مسجد(که تو وقت اذان نیست)استفاده کردی باید بری از هیات امناش یا موسسش حلالیت بطلبی وگرنه دین ش به گردنت میمونه !! شاید باید مثه صدر اسلام کنار خیابون قضای حاجت کنی تا اینا راضی بشن !
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠٢/٠٤
١
٢
عه اگه ایناست منم هستم!!!چون حرام بودن موسیقی رو آقای جنتی تعیین نمیکنه و حکمش کاملا تبیین شده!! در مورد مسجد و مدرسه هم مثل هر ساختمون دیگه ای اگه سازنده یا مسوول اونجا رو برای عموم قرار نداده باشه نباید ازش استفاده کرد!!!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
نظر اقای سید مصطفی درسته.
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٤
١
٠
متأسفانه این موجودات از پاپ،کاتولیک تر هستند.نمیدونم با خودشون چی فکر کردن.حالا ب نظرت باید با اینا چ رفتاری کرد؟باید باهاشوو چیکار کرد؟
Mahziar
Mahziar
٩٥/٠٢/٠٤
١
٠
شما تو زمستون فشار اومده بهت ؟؟! نبوده وقتي كه زمين و زمان رو گاز بگيري دربه در دنبال wc باشي ؟! اونوقت چيكار ميكني ؟!! ايا به حكم فقهيش نگاه ميكني ؟؟!كنار خيابون وا ميستي كارت رو انجام ميدي يا...... بنظرم اون سازنده يا مسئول بايد خيلي كوته فكر باشه كه جايي رو وقف بكنه اما اجازه استفاده از wc رو به بقيه تو شرايط اضطرار نده !
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠٢/٠٥
٠
١
مسئله ساده ایه! مدرسه و امکاناتش برای دانش آموزاست، مسجد و امکاناتش برای نمازگزارها! حکمش به این غلظتی که شما میگی نیست! اگه حتی احتمال بدی که شاید این مدرسه یا مسجد سرویس هاش اختصاصی نباشه میتونی ازش استفاده کنی! برای شرایط اضطرار هم تبصره هایی هست که میتونی به رساله مرجعت مراجعه کنی!! :)
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٢/٠٥
١
٠
احتمالا آقا mahziyar زیاد تو شبکه های اجتماعی هستند و شوخی ها و لطیفه های کاربران رو به حساب خشک مقدس ها میذارن.
Mahziar
Mahziar
٩٥/٠٢/٠٤
٠
١
خشکه مقدس ها عقل کل هایی هستن که میشه با چند تا حرف از خود بیخودشون کرد که کاری بکنند (تسخیر سفارت عربستان )و ایران رو تو دنیا رسوای عالم بکنند و هرچی ظریف و روحانی رشته کرده بودند رو در یکروز پنبه کنند ! بطوری که تو اجلاس کشورهای اسلامی بعنوان حامی تروریسم و کشوری ناامن بیانه بدن برامون ! تیم های فوتبالمون نتونن چون امن نیست میزبان باشن و برن کشورهای خیلی امن منطقه میزبان بشن ! و.........
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠٢/٠٤
١
٠
شمام قابلیت 'دین زدگی' رو دارینااااا با این آواتار 😆نمیخواین عوضش کنین😌
Mahziar
Mahziar
٩٥/٠٢/٠٤
٢
٠
تو این دوره زمونه ،نون تو همین کاراست! اگه این ذهنیت رو 10 سال پیش داشتم (که استین بلند یقه شیخی و یه نرمه ته ریش چه ها که نمیکنه !)! الان مدیرعاملی!رییس بخشی!چیزی بودم !
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠٢/٠٤
١
٠
موافقم!
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٤
١
٠
خخ مدیرعامل ایران خودرو یا سایپا مثلا :))
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
عناصر خود سر سیاسی ربطی به موضوع نداره. اینقدر سلایق سیاسیتون رو به این مسائل گره نزنید.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٧
٢
٠
جناب مهزیار بعد تو دایره ذهنی شمااسم اون دسته از عزیزانی که تو سال 88 بانک و سطل زباله و موتور و ماشین و.. اتش زدند چیه اونوقت؟؟؟؟ اینا که مربوط به عربستان نمیشد دیگه؟؟! لطفا اینقد یه طرفه صحبت نکنین حرفتون در رابطه با شب کوک و اهنگ رو خیلی قبول دارم و موافقم اما این یکی یه جوریه!
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠٢/٠٤
١
٠
خشک مقدسها همون هایی هستن که باعث دین زدگی اکثر مردم جامعه ان و هر کسی یه دوتا از این آدمارو دور برش داره و یا حداقل باهاشون برخورد کرد و من فکر میکنم تو شهرهای مذهبی مثل قم و مشهد اینجور افراد بیشتر هستن ...
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
خب چ راهکاری واسه برخورد با اینا دارید؟
Mahziar
Mahziar
٩٥/٠٢/٠٤
٢
٣
خشکه مقدس ها دیده شدن دوتار موی یک خانوم رو مقدم بر اختلاس های میلیاردی میدونن ! و اظهار میدارن که کسی که دوتار موش بیرونه باعث میشه چندین هزار نفر از راه به در بشن و گناهش تا قیام قیامت براش ثبت و ضیط میشه ولی کسی که 3000 میلیارد اختلاس میکنه اگه موش داخل باشه انشاالله مشکلی نخواهد داشت
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠٢/٠٤
١
١
خخخ یس درسته!
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
اینا دیگه...
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٢/٠٥
١
٠
آقا مازیار دوست عزیز مسائل سیاسی رو با مسائل اعتقادی قاطی نکن. چه ربطی اختلاس با اعتقادات فردی داره.!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٢/٠٤
٢
٠
هر بدبختی که ما شیعه ها میکشیم از تفکرات همین خشکه مقدس هاست!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٢/٠٤
٢
٠
خشک مقدس ها از چهره ی مهربانانه و نرم و لطیف اسلام یه هیولای ترسناک میسازن برای ادیان دیگه. که خدا رو بیشتر به صفت جباریت ببینن نه رحمانیت!
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
چیکارشون کنیم اینا رو؟
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٢/٠٤
١
٠
نمیدونم اگه قرار بود به راه بیان تا حالا اومده بودن. من توی دانشگاه خیلی سعی کردم که چند نفرشون رو با بحث های منطقی روشن کنم ولی متاسفانه قضیه ی میخ آهنین بود و سنگ!!!
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠٢/٠٤
٢
٠
خشکه مقدسا اونایین که هیچی از دین نفهمیدن ولی بیشترین سواستفاده رو از دین کردن و متاسفانه با کاراشون خیلی چیزا رو بد جلوه دادن!!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٢/٠٤
١
٠
موافقم...و دین رو دینی کاملا خشک و بدون لبخند و خنده و نا ملایم نشون دادن.
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٠٤
٣
٠
کسایی ک فقط چیزایی از دین میبینن ک خودشون دوس دارن یا ب نفعشونه..چقد ازین جور ادما بدم میاد:|||||||
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
حق دارید.احتمالا اونا هم از شما بدشون میاد خخ ولی چطوری باهاشون رفتار میکنید؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٠٥
١
٠
من بی محلی رو ترجیح میدم و اهمیت ندادن ب حرفاشون:دییییییییییی....چون هرچیم باهاشون بحث کنی باز حرفه خودشونو میزنن..بی فایدست جناب!
Cold
Cold
٩٥/٠٢/٠٤
١
٠
خشکه مقدس اسمش روشه دیگه...خشکن ، هیچ انعطافی نداره مغزشون :)
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
درسته.چ رفتاری باهاشون میکنی؟راهکار بده داداش :)
Cold
Cold
٩٥/٠٢/٠٥
١
١
من که محلشون نمیدم اصلا...راهکاری هم نداره داداش! خود خدا هم نمیتونه دست ببره تو مخ ایناها
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
به بح!بعد از چند ماه صلاح دانستید این انجمنو تأیید کنید :) خودم فراموشش کرده بودم :) خب دوستان بیاید نظرتونو بدید لطفأ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/٠٤
٢
٠
اینها شبیهه همان افراطیون مذهبی قرون وسطای کلیسا و مسیحیت هستند/اما اینبار در ددین اسلام/
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
تولدت مبارک آقا اشکمهر.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
تشکر فراوان :)
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٥/٠٢/٠٤
٠
١
خشکه مقدس ها اونایی هستن که به جای مهربونی خدا خشم خدا رو نشون مردم میدن در صورتی که تو قرآن اول به پیامبر گفتن بشارت بده و بعد انذار بده، خشکه مقدس ها اونایی هستن که چادرشونو اونقدر جلو میکشن تا فقط نوک بینی شون معلوم باشه، در صورتی که در اسلام فقط گفته شده تا گردی صورت پوشیده بشه ... رفتار خاصی هم باهاشون نمیکنم چون ترجیح میدم طرفشون نرم
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٢/٠٤
٤
٠
عجب!یعنی اگه یکی دوست داشت حجابش پوشیده تر باشه خشک مقدسه؟یعنی تو از ظاهرش تشخیص دادی که خشک مقدسه؟: )اسلام حدشو گفته برای رعایت نکردن حجاب نه برای حجاب بیشتر!وگرنه می گفت روی بیشتر گناه داره: )
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
نه مریم اینی که گفتم حتی توی مراسم حج هم واجبه، دیگه داریم از زیارت خونه ی خدا بالاتر؟ جایی که خود خدا دستور و اعمالشو گفته ؟ تو زیارت حج هم اگه بیش از حد حجابو رعایت کنی و گردی صورتتو بپوشونی حجت باطله ! راجع به همه ی افراد این مدلی نمیگم، ولی متاسفانه به اکثر افراد این مدلی که برخورد کردم دیدم رفتارا و اعمالشون واقعا افراطیه :)
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
چه حرفیه عزیز من: )هرچیزی و هرجایی آداب خاص خودشو داره: )پس اینکه اگه اینجوریه تو مراسم حج مرد ها هم باید همون پوشش داشته باشند و غیره!درصورتی که خیلی بیشتر پوشیده هستن در مواقع عادی: )برعکس تو من با خانوم هایی که میگی فقط دماغشون دیده میشه برخورد داشتم خیلی هاشون بهتر از اون چیزی بودند که تصورشو می کردم: ))خییلی ها!: )))
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٢/٠٥
١
٠
خشک مقدس ها همون هایی هستند که تا یک جوونو میبینند گناه می کنه سریع براش شاخ و شونه می کشن که عذاب اتش در انتظار شماست به جای اینکه با رفتارشون کارشونو اصلاح کنند فقط با زبون و سخنرانی بلدند!همونایی که جووناروو از دین دل زده می کنند همونایی که اسلام به بدترین شکل ممکن نشون میدن!و....
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
نظرات این انجمن رو که میخوندم به این نتیجه رسیدم که «هرکس به طریقی خشک و مقدس میشمرد!» پس نتیجه گرفتم همون بهتر که هرکس خشک و مقدسی بودن یا نبود بقیه رو تو دلش نگه دار بهتر :)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
بدترین خشکه مقدس های عالم کسانی هستند که برای تقرب الهی ادم میکشند،نظیر چنین اعمالی در فرقه های افراطی مسیحیت که تمایل به خودکشی را تسهیل گر ظهور منجی میدانند و جنایات وحشیانه گروهک های تروریستی وابسته به همین توهمات الهی مابانه است
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
الان نظرمن چرا حذف شد؟
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
چون از خطوط قرمز رد شدید. سعی کنید نظرتون رو درچهارچوب قوانین بگید.
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
خطوط قرمز چ کار شده؟ کامنتم حکمت مابانه پشت خط قرمز واستاده بود در صف انتظار بعد چهار پنج ساعت ثبت شد
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
:) آقای ازغدی تو یکی از سخنرانی هاش می گفت ، ما علاوه بر این که تکفیری وهابی داریم ! تکفیری شیعه هم داریم می گفت اینها خیلی خطرناک تر هستن ! راست هم میگه !
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
خشک مقدس یک اصطلاح من دراوردیه. بعضی افراد خیلی مراقب اعمال و رفتار و برخورداشون هستند که متاسفانه بعضی انسان های اباهی گر از اطلاح خشک مقدس استفاده میکنند. کسانی که این اصطلاح رو استفاده میکنند حتما در توجیه اعمالشون یک نکته رو گوشزد میکنن و اون هم اینکه "دلت پاک باشه".!؟
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
اشتباه نکنید جناب!افرادی که مراقب اعمال و رفتارشون هستن خشک مقدس نیستن،خشک مقدس ها افرادی هستن که بیشتر از این که به کار خودشون بپردازن در حال نسخه پیچیدن برای دیگران هستن،اینا همونایی هستن که در مقابل تغییر دوره و زمان دوست دارن مقاومت کنن و فقط همون برداشت سطحی و جاهلانه خودشون از دین رو قبول دارن و لاغیر!من معتقدم که افراد دیندار زندگی رو هم به کام خودشون شیرین میکنن و هم به کام اطافیان و جامعه اما خشک مقدس ها نه چیزی از دنیای خودشون میفهمن و نه سودی برای اطرافیان و جامعه دارن.
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
این مشخصاتی که گفتید مربوط به انسان هایی که برداشت خیلی سطحی از دین دارن. این مشخصاتی که گفتید بیشتر مربوط به انسان های شروره.!
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
به نظر من به این کار شما میگن سفسطه!من دیگه حرفی در این مورد با شما ندارم:)
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
متاسفانه تو کشور و جامعه ما همیشه افراط و تفریط زمینه بروز مشکلات زیادی شده. گاهی اینقدر متحجرین افکار خشک وبی پایه ای دارن که هیچ ربطی به آموزه های دینی نداره و گاهی هم انسان های اباهی گر چنان افسار گسیخته همه کس و همه چیز رو به باد انتقاد میگیرن که گویی دشمنی دیرینه با اینگونه افراد و افکار دارن. اصطلاح خشک مقدس به نظرم یک اصطلاح کاملا هدف داره که یک قشری از جامعه رو که خیلی مراقب اعمالشون هستند رو نشانه گرفته. خیلی مراقب باشیم این اصطلاح زشت رو به کسی انگ نزنیم. تو یک کتابی به نام معلم شهید که در مورد شهید مجیدشهریاری بود خوندم که ایشون سرکلاس های درسشون تو ایام فاطمیه به مدت ده دقیقه روضه حضرت زهرا میخونده ، توحساب خمس و زکاتش بسیار دقیق بوده ودر عین حال غنی سازه اورانیوم 20درصد هم کار ایشون بوده.
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
حتما منظورتون از هدف دار بودن اینه که از طرف بیگانگان داره رهبری میشه دیگه؟؟تحجر با مقید بودن خیلی فرق داره:)
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
نظرم رو صریح و بی پرده میگم و احتیاجی به دوپهلو نظر دادن ندارم. فرقش رو بگید تا ما هم بدونیم.
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
دشت مان ، گرگ اگر داشت ، نمی نالیدم؛ نیمی از گلّه ی ما را سگ ِ چوپان خورده!!!
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
کلنگ از آسمان افتاد و نشکست وگرنه من کجا و بی وفایی.!!؟؟
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٧
٠
٠
این شعر آقای محسن خیلی خوب بود...
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٥/٠٢/١٤
٠
٠
ادمای افراط گرای بیخود ک گندمیزنن ب دینشون ب بهانه ی دین و اسلام کاراشونو انجام میدن