خانه انجمن آرزو بر جوانان عیب نیست
٥٨٠
٣٠
Mostafa

آرزو بر جوانان عیب نیست

آرزو بر جوانان عیب نیست

داشتم فکر میکردم واقعا چرا آرزو کردن برای جوانها عیب نیست اما برای پیرها عیب است. اصلا به نظر شما عیب است ؟ چرا؟ 

راستی ماهیت آرزوی این دوقشر آدمها چیه؟ تفاوتش در چیه؟

٩١/١٢/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
s.a
s.a
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
امممممم.......... بیشتر این جمله رو کنایه آمیز شنیدم خووووووووووو......... وقتی یکی می خواد مسخرم کنه میگه! خو هیشکی که یه آدم پیر رو مسخره نمی کنه که........ :))))))))) ولی کلا جوونا اولش خیلی ایده آل فکر می کنن و اینا......... آرزوهای دور و دراز! ولی خو پیرا یه کم منطقی تر فکر می کنن! البته آدما همیشه میل به کمالگرایی دارن (یاد دین و زندگی دبیرستان بخیر!) ولی خو باید منطق هم قاطیش باشه دیه....... در کل خودم هم یه کم قاطی کردم :))))))))))))))
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
دایناسور جون بگو اوووووووووووووووووووول!
s.a
s.a
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
نمیگم! همینجوری هم ادمین مترصد یک فرصته (اینو الان گزارشگر کشتی گفت، یاد گرفتم خخخخخخخ) که منو دعوا کنه!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/٠٤
١
٠
دعوا نکنین ! آرزو بر همه عیبه تو این شرایط بحرانی!!!! خخخخخخ :))))))
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
من خودم اووووووووووووووووول..... یکی جرأت داره منو بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هااااااااااااااااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :)))))))))))) خخخخخخخخ
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
سحر جونم نخیرم.... آرزو کنین همگی باهم انشالله برآورده میشه..... خخخخخخخ :))))))))
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
ای بابا الان ارزو بر جوانان هم عیبه چون دلامون پیره
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
آره واقعا!
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
اوهوم....موافقم
bye
bye
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
جوانان قلب های پاکی دارن هر چی آرزو کنند بر آورده میشه ... ! پیر ها هم دست جوونارو از پشت بسته اند !
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٤
٣
٠
یکی از خدا پرسید اگر در سرنوشت ما همه چیز را از قبل نوشته ای آرزو کردن چه سود دارد؟ خداوند خندید و گفت شاید در سرنوشتت نوشته باشم "هر چه آرزو کرد" ... به نظر من آرزو کردن برای پیر ها هم عیب نیست مهم دله که باید جوون باشه ...
A_lemna
A_lemna
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
کی از خدا پرسید؟ مگه خدا هم میخنده؟ کاش میشد خنده خدا رو ببینم. آرزو بر جوانان عیب نیست! چون هر چی رو که میبینن..یا بهش فکر میکنن یا از کسی میشنون بدون فکر زیاد آرزوشو میکنن!( به قول دوستمون بیشتر همون جنبه ی کنایه رو داره)
parisa
parisa
٩١/١٢/٠٤
١
٠
اصنشم عیب نیست...............
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٥
٠
١
چرا خعلی یم عیییبه!!!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
١
٠
خب معلومه امیال و خواسته های و بی نهایت طلبی در انسان!جوونا دلشون می خواد رفاه نسبی داشته باشن من شخصا کلی آرزو دارم!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
پیرها به فراخور سنشون آرزوهاشون متمایل میشه به عاقبت به خیری ،زیر دست نشدن!
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٤
١
٠
چون جوون ها کلشون باد داره برای خودشون هزار تا برنامه میریزن..ولی پیرها این مسیر رو رفتن و می دونن بابا خبری نیست ..مرگی هست..اونها می دونن وقت کمی دارن برای رسیدن به ارزوهاشون..هی
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
بَعله اسمانه جانم.....
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠٤
١
٠
چون پیرا جونیشونو کردن....یعنی تو پیری وقت جبران اشتباه9ات گذشته...کوتاهی ها...و خدا داریه......ولی جوونی خوب آرزو کنی میتونی بهش بری چون وقت داری....اگه همت کنی میشه.....
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
هنگیدم!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
آخه میگن آدم پیر آفتاب لب بومه!خوب نیست آرزو داشته باشه و دلش به دنیا باشه هنوز ولی جوون مشکل نداره!ها والا!
maryam
maryam
٩١/١٢/٠٤
١
٠
آرزو...
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
آرزو بر جواننان عیب نیست چون هم از یک نظر میتونن به آرزوهاشون برسن هم از نظر دیگه کلمون داغه! آرزوهای دست نیافتنی می کنیم :) افرادی که سنی ازشون گذشته میدونن که فلان آرزو به دردشون نمی خوره و اصلا تو کف آرزو نیستن!
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٥
١
٠
آرزو؟؟؟
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٥
٢
٠
اگر دیدی جوانه بر درختی تکیه کرده.......بدان مردست و سکته کرده....................هممون جوان ناکامیم
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
مهم دل آدماست..... به پیری و جوونی هم ربطی نداره.... اما خب جوونا یه کم تو رویاهاشون زندگی می کنن اما اما مسن تر ها با واقع بینی بیشتری تصمیم گیری می کنن....
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٥
١
٠
آرزو؟
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نسیم
نسیم
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
پرها می‌گن کاش جوون بشیم انرژی داشته باشیم جوون‌ها می‌گن کاش ژیر بشیم حقوق بازنشستگی داشته باشیم و استراحت کنیم....!
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٤
٠
٠
به نظرم آرزو بر جوانان عیب نیست یه خورده توهین آمیزه.