خانه انجمن مطلب ماندگار جیمی !
٧٩٩
٤٨
m_fanaei

مطلب ماندگار جیمی !

مطلب ماندگار جیمی !

چند وقته جیمی شدید؟

کدوم مطلب جیم براتون خیلی جذاب بوده یا ذهنتون رو خیلی درگیر کرده و تو ذهنتون موندگار شده؟ البته به جز مطلبای خودتون :دی

٩٤/١٠/٠٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
خودم اول شروع می کنم :دی یه مطلبی بود به اسم "مغزهای بلوری" اسم خیلی خلاقانه ای داشت البته اصلا یادم نمیاد کی نوشته بود. و لی در مورد ذهن ادمایی بود که وقتی هی چزی میره تو ذهنوشن فکر میکنن دیگه اون درست ترین واقعیت دنیاس و تمام ... یکی هم یه داستانی بود فوفانو نوشته بود در مورد مداد سیاه بود فکر کنم اسمش بود :"سیاه گرم ترین رنگ" ... این دوتا فعلا به ذهنم رسید :))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
آخی :)) یه است هم داره آخرش :) اون مغزهای بلوری هم فک کنم یکی از داستانای آقای علوی بود، الان نمیتونم برم چک کنم چون با گوشیم ولی 99/9% مطمئنم کار خودشونه :))
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
الان یادم افتاد یه مطلبی هم بود الهه نوشته بود در مورد مادرا خیلی خلاقانه بود نسبت به مطلبایی که در مورد روز مادر بود !
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
بله مغز بلوری نوشته آقای علوی هست :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٠/٠٦
١
٠
یادم رف بگم، همین ک ی نفر هم نوشتمو یادش بمونه از سرم زیاده و این ینی زحمتم موقع نوشتنش بیهوده نبوده خصوصا همین داستان ک پس از کلی نگاه کردن ب تراشم نوشته شد و واقعا فسفر سوزوندم سرش :)) ، پس خیلی مرسی بابت زدن این انجمن، حس خوبی داد :)
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
خدا رو شکر :دی
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
مطالب عالی زیاد خوندم اینجا،واقعا قشنگ بودن...یکیش "ما را که تو منظوری، خاطر نرود جایی" که واقعا عالی بود!جنایت درحال وقوع هم خیلی خوب بود.
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
واقعا؟ اصلا قلبم گرفت :))) شایدم تشابه اسمی باشه :))))
رفیعه
رفیعه
٩٤/١٠/٠٦
١
٠
"تمام آرزوی من این است که ندانی و دوستت بدارم" از خانومِ Elaheh-Najafpoore .فوق العادس این مطلب^__^
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
من رفیعه هستم ولاغیر :))
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٠/٠٩
٠
٠
لایک رفیعه:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
" حیف شدم بخدا " ... :)) ... و البته " فراغمناطیس "
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
حیف شدم به خدا که قبول نیست :)) فراغمناطیس بله واقعا اسم خلاقانه ای داشت اما موضوعش این روزا خیلی تکراری شده بنظر من البته
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
بله ، تکراری بود اما این موضوعات هر چقدر تکراری هم باشن ، توی دنیای واقعی میتونن جهنم به پا بکنن
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
دوسال و دوماه. هیچکدوم.
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
خب مسئله اینه که شما چند تا از مطلبا رو خوندید تو این دو سال ؟ :)
مرتضی
مرتضی
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
فقط شعر. مطلبا طولانین به درد نمی خورن
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
بله :/
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٠/٠٦
٢
٠
من نیز با اجازه فراغمناطیس رو انتخاب مب کنم
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
سمیرا و سه کوتوله_دخترا سیب گلابن.از سمیرا (جوون)خخخخ.اتل متل همه دزد (اگه اشتباه نکنم)از هاچ(عزیززز)حسرت _فائزه اعتمادی(جاان).اینا رو یادمه و برام جالب بود:))))از مطالب آقای شمشیری نمیشه انتخاب کرد توی ذهن هستن ولی خب انتخاب سخته.همچنین خانم هدی قاسمی.وشعرای آقای حسنی.
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
اتل متل همه دزد برای من هم خیلی جالب بود و همینطور مطالب خانم قاسمی و آقای شمشیری هم خیلی خوب بودن
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
مطالب خودم :| خب تو پروفایلمه همش جلو چشممه موندگار شده چی کار کنم:|
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
طبیعیه که هرکس مطلبای خودش رو یادش باشه من الان میتونم مطلبام رو از اول به آخر و از آخر به اول با سرعت نو برات بگم :)) ولی اگه مطلب دیگران یادمون مونده باشه یعنی اون مطلب خیلی باارزش بوده و خوب پرداخته و ساخته شده بوده :)
Cold
Cold
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
واقعا سخته انتخاب و البته یادآوریش...الآن تو ذهنم یه مرور کردم یه تیکه هایی از بعضی نوشته ها به ذهنم اومد ولی زیاد بودن....4،5 تاش هم مال اشکمهر عزیز بود....
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
باعث افتخاره/ممنون/لطف داری
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
گزارش علیرضا از ارغوان دره و فراغمناطیس ، گزارش بلال فروشی آقای فروزان ، و :))))))
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
مطلبی که در مورد پزشکها از خانم اقایی تازه ثبت شده و به حلاوت تخم مرغ خام را دوست داشتم
v-qavam
v-qavam
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
الان که همه گفتن فرعغمناطیس رفتم خوندمش چقدر کیف کردم از خودنش:) مطالب آقای شمشیری رو خیلی می پسندیدم ...یه مطلبم بود آقای فروزان و داوودی رفته بودن سراغ فالگیر اونم فان بود خخخ...مطالب مرتضی هنرمند (رادمهر) هم فوق العاده بودن...
h.naderi
h.naderi
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
واقعا سخته؛ واقعا سخته انتخابش!
راتا
راتا
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
فراغمناطیس :)
آتی
آتی
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
سلام راتا جونم چطوری
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
خیلی خیلی سخته.....و البته من معمولا اسم و نویسنده ی یک مطلبو نمیخونم...خوده مطلبو میخونم و رد میشم:دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
بی تفاوتیت یا ب عبارتی کنجکاو نبودنت و اینکه فک نمیکنی اگر مطلب یه نویسنده خوبه حتما باید بقیش هم خوب باشه و خلاصه این حرفا قابل تقدیر میتونه باشه در نوع خودش، من ب شخصه تا از یه مطلب خوشم بیاد میپرم باقی متنای نویسنده هم نگاه میکنم :))
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
:کلن ادم جالبیم:)خخخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
هووم :) جالبی :))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
فراغمناطیس-درنانهنگ و همه شعرای کلد و اشکمهر
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
Cold
٩٤/١٠/٠٨
٠
٠
مرسی :) یه ترانه جدید گذاشتم...
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
مطالب گروه قالپاقی ها :دی و مطالبی که درباره جشن جیم بود یادش بخیر واقعا خیلی ذوق و شوق داشتیم راستی فسیل سایت هستم نفر 12 که عضو سایت شد با سه سال شیش ماه سابقه
ali007
ali007
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
سنم ک این گوشه هست خخخخ از بین مطالب:مطلب خانوم بابایی در مورد دخترا و پسرا،مطلب بهمن بهمنی نامه ای ب مدیر سایت:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
نامه آقای بهمنی _یک مطلب همتا که در مورد تومور تو دهان بود _یکی از شعر های خانم رها که در مورد این بود که خیلی یادم نیست ولی فکر کنم این بود مینشینی روبه رویم ناگهانی _ و یکی از شعر های پدر آقا صالح که هر چی فکر میکنم یادم نمیاد :| _ و اینکه متاسفانه من خیلی وقته که مطالب رو نمیخونم وگرنه میدونم خیلی مطالب خوب و جذابی وجود داشته که از دستم در رفته
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/١٠/٠٩
٠
٠
خخخخخخخ منه بی حاشیه :) ! نامه خاطره انگیز
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
شعری بود از محبوبه که دوستت دارم ولی بی نیت و منظور نه! ، مطلب فراغمناطیس، گزارش مریم نیک پور از سقط جنین، غذای هیئت مال من و تو نیست رو خیلی خوب یادمه. :)
MahYa_amjad
MahYa_amjad
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
من تازه جیمی شدم ولی این داستانای چه طور با بابات آشنا شدم خیلی خووووووووووووووووبه
آتی
آتی
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
من یکی از فاتیزیام اینه این سن جیمیم از این 0 بیاد بیرون و بشه 1 خخخخخ خدایی مطالب قشنگ زیاد خوندم همه عالی بودن ب قول دوستان انتخاب سخته
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٤/١٠/٠٨
٠
٠
من یک انجمن خیلی روم تاثیر گذاشت:بچه های دهه هشتادی چجورین؟اصلا واسه دیدن همین مطلب اومدم سایت و موندگار شدم....
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/١٩
٠
٠
بعضی از اشعار اقای اشکمهر و اقای ریاحی را به یاد دارم که خیلی خوب مطرح شده بود