خانه انجمن فراخوان شعر نبیِ کرامت :)
٧٧٥
٣٩
سلیمان حسنی

فراخوان شعر نبیِ کرامت :)

فراخوان شعر نبیِ کرامت :)

به نام خد   

دوستان گرامی سلام، میلاد پیامبر(ص)برشما مبارک.به سنت خوب و قدیم جیم  فراخوان شعر این بار برای نبی کرامت برگزارمی کنیم. لطفا دروزن بیت زیر وبا همان قافیه اشعارخودتون را دریک یا۲بیت تا۳روز آینده ارسال فرمائید. متشکرم 

بارِ دگــــر جشن و عید نور شد 

سینه ی مردم٬همه پُرشــور شد 

مــــــوسمِ میــــلادِ پیغمبر رسید 

عالَمِ هستی همه ّمسرور شد 

٩٤/١٠/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
v-qavam
v-qavam
٩٤/١٠/٠٥
١
٠
باز در و تخته به هم جور شد / وضع جهان نور علی نور شد / موسم میلاد پیمبر رسید / رب ز هنر خلقتش مغرور شد
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
سلام:درودبرشماقوام عزیز.متشکرم
v-qavam
v-qavam
٩٤/١٠/٠٥
١
٠
خواهش میکنم استاد ببخشید اگه در محضرتون اساعه ادب کردم اگه کامنتی گذاشتم در مقام شاگردیه.. و اینکه فکر کنم مصرع آخرش خوب نشده آره؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
سلام:شما لطف دارید.آره مصرع آخرازوزن خارج شده ولی اینجوردرست میشه:رب زِچنین خلقتی مغرورشد.(البته خداکه مغرورنمیشه)خیلی متشکرم ازمحبت شمادوست عزیرم.
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
منم ک بلد نیستم شعر بگم:) فقط ممنون بابت انجمنتون استاد :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
سلام:شماسرورمائید.حضورتون غنیمته.ممنونم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
سوخت دنیا ز آتش جنگ فرعون ... اشک چشم کودکان همه در گور شد ....... ناموس را به یغما میبرد غیرت ... مردی ، از این نامردمان دور شد ....... شکار دخت پارسی شد غنیمت ... عرب ، صحب این خانه مخروب شد .......... طلب جشن از که داری ای شیخ ... چشم شادی ما ، از غصه و غم کور شد ......
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
* صاحب
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/١٠/٠٥
١
٠
سلام جناب بزرگواری عزیز:دلت ازغصه وغم دور بادا/تمام دشمنت درگوربادا/بُوَد میلادِخاتم٬نه عربها/جنایت هرکه کرد٬منفور بادا /ممنون ازحضورتون
راتا
راتا
٩٤/١٠/٠٦
١
١
یعنی حیرت زده شدم بااین شعری که سرودید.......اصلاهم تیکه نمیندازم بهتون......والا:))
راتا
راتا
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
شکار دخت پارسی شد غنیمت ... عرب ، صحب این خانه مخروب شد .......یعنی خراب این بیت شدم.....واااااای خدای من خیلی بامزه بود.....موضوع ولادت حضرت محمد(ص)بودها!!!
راتا
راتا
٩٤/١٠/٠٦
١
١
آخ که الان چنددقیقه اس فقط دارم میخندم....خداخیرتون بده جناب بزرگواری:))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
از این که باعث شادی شما شدم خوشحالم ، خدا ثواب این کارمو بیشتر کنه :)
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
البته فکر میکنم آقای بزرگواری منظورشون طنز نبوده راتا جان! منظورشون تا اونجایی که من متوجه شدم اتفاقای بد و ناخوشایندی هست که توی دنیای اسلام داره میافته و مسلمونا رو عذادار کرده!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
ممنون خانوم فنائی ، دقیقا همین بود که شما متوجه شدین :)
راتا
راتا
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
شماعزیزی خانم فنائی جان امامن خودم فهمیدم که معنی شعرایشون چی بوده....گاهی اوقات کامنتهایی که میذاریم زیرمطالب دلیل برکج فهمی مانیست شایدواسه عوض کردن جووشوخی های دوستانه ای هست که بینمون وجودداره.......فقط جناب بزرگواری میدونن معنی این لبخندچیه.....والا.....:)
راتا
راتا
٩٤/١٠/٠٧
١
٠
درضمن من موندم این کیه که انقدمنفی میزنه واسه کامنتای من.......مردی خودتوروکن اگرهم خانمی که توقعی بیشترازاین نیست ازت!!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
:)
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
بار دگر اهل زمین و زمان/ پر ز امیدو فرح و نور شد........ دست شیاطین و بدان جهان/از فلک و عرش خدا دور شد.........چشم بد اندیش و حسود و ددان/بهر خداداه ما کور شد
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
سلام:زیبا سرودید.متشکرم
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
سلام :) ممنون لطف دارید
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٠٨
٠
٠
قشنگ بود خانوم فنائی ، خیلی خوب تونستین وزن رو رعایت کنین ، تبریک :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
سلام استاد. تلاشم رو می کنم. اگه خوب نشد به بزرگی خودتون ببخشین
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
سلام :خوش آمدید.ممنون ازهمراهیتون.دلتون شاد وایام مبارک باد
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٠٦
٠
٠
ماه تمام امشب همه بر زمین است ... عرش ز نور فرشیان کور شد ...... غصه از این خانه دگر رخت بست ... نور در این سینه ی مخمور شد
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
سلام جناب بزرگواری عزیز:سپاسگزارم ازمحبت وهمراهی شما.قشنگ بود.دلتون شاد
راتا
راتا
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
اینوپسندیدم......به جان خودم راست میگم:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
ممنون استاد ، ممنون خانوم راتا :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
سلام محضردوستان گرامی:برای قافیه ازکلمات زیرمیتواننداستفاده کنند: منثور٬منشور٬خطور٬محشور٬محصور٬مسحور(به معنای خیره شده)مزبور٬مشکور٬مشهور٬مغرور٬مقدور٬منشور٬منفور٬مهجور٬هور٬ناجور٬شاپور٬سنتور٬رنجور٬تنبور٬جور٬بور٬زور٬شعور٬پور٬امور٬مأمور٬دستور٬کیفور٬مجذور٬مجبور٬معذور٬نمور٬هاشور٬و..... سپاسگزارم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
سلام مجدد:کلمه مسحوربه معنای سحرشده است وکلمهٔ جاافتاده محسور است که معنای آن خیره شده میباشد.عذرخواهم
راتا
راتا
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
درمیان لحظه های خستگی......اسم پیغمبردوباره باعث یک شورشد.......بازباحرم نفسهای نبی......کوچه های شهرمامسرورشد.....باردیگراین تپیدنهای دل.....بازباعشق نبی محصورشد......باردیگردرمیان سایه های سردبیم......نام پیغمبرنشان واضح یک نورشد
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
سلام برشما:متشکرم ازابیات زیباوحضورگرمتون.نبی اکرم(ص)یارتان
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٠٨
٠
٠
شما ترشی نخوری یه چیزی میشین :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
نور در این خانه وزیدن گرفت ... ملک بر سر گهواره چو مامور شد ********** لاله و سنبل ز چمن رو گرفت ... بلبل در پی معشوق ز گل دور شد********** دنیا ز شگفتی ، شده مست مست ... انگشت به دهان مانده و مسحور شد
راتا
راتا
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/١٠/٠٧
٠
٠
سلام:بزرگواری فرمودیددوست عزیزم.عیدتون مبارک وسرتون سلامت باد
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٠٨
٠
٠
باز هم ممنون :)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٠/٠٨
٠
٠
سلام علیکم...آخ آخ استاد فکر کنم محلت تا امروز بود درسته؟؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/١٠/٠٨
٠
٠
سلام:خوش آمدید.هنوز وقت هست.درخدمتیم.عیدتان مبارک