خانه انجمن جوان دیروز، جوان امروز !
٤٧٢
٣٩
ساده

جوان دیروز، جوان امروز !

جوان دیروز، جوان امروز !

طبق ماده 28قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی کسانی که قصد کاندیداتوری انتخابات مجلس را دارند باید هنگام ثبت نام دارای شرایط زیر باشند.

1. داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا معادل آن 2.حداقل سن سی سال تمام و حداکثر سن هفتاد و پنج سال تمام

به نظر شما چرا جوونای دیروز جوونای امروز رو قبول ندارن ؟ به نظرتون اینکه جوون ها مقامات دولتی و سیاسی داشته باشن خوبه ؟

٩٤/١٠/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٠٤
١
٠
قبل از هر چیزی یه سوال داشتم ... خط اول و دوم چه ربطی به سوالات خط سوم داشت؟
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
سوال من هم هست
راتا
راتا
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
بازقراره دروکنیدجوایزفعال بودن رو......عجب همیشه اول:)
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
سوال بنده نیز:(
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
سوال آخری به انجمن ربطی نداره
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
:))))))
Cold
Cold
٩٤/١٠/٠٤
٤
٣
توانایی انجام هیچ کاری رو ندارن هیچکدومشون...چه جوون امروز باشن ، چه دیروز!
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
جوونای دیروز که مملکت رو قبضه کردن
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٠/٠٥
١
٠
من حرفی ندارم :|
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٠٥
١
٠
ممنون از حضورت
محمد-۱۵۱ :)
محمد-۱۵۱ :)
٩٤/١٠/٠٥
١
١
تا اونجایی که من خبر دارم و تجربه ثابت کرده٬جوون ها دارای قوه ی تحرک و شادابی و آرمان گریی هستند پس فکر نکنم حضورشون تو دولت و سیاست مشکلی داشته باشه!!جوون ها همیشه جسور و شجاع هستند و به فکر زدو بند های سیاسی نیستند که بخوان خیلی چیز هارو ماست مالی کنن.هشت سال جنگ در برابر نصف جهان و پیروزی در این جنگ رو مدیون همین جوون های شجاع و باهوش هتیم.برید سن فرماندهان جنگ رو نگاه کنید ببینید میانگین سن ها چند بوده و مقایسه کنید با وزرا و فرماندهان نظامی الآن!! والا الآن یعضی از وزرای این کابینه باید بشینن تو خونشون با پول بازنشستگی بازی کنن با نوه هاشون نه این که چند تا پست با هم داشته باشن.البته جوون ها باید از تجربیات این اشخاص استفاده کنن٬اصلا کلاس آموزشی برن پیش این اساتید با تجربه.ولی بهتره که کار رو بسپاریم به جوونا!!من خودم جوون هستما!!فکر نکنید پیرم یه وقت!!
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
من همین رو میگم دیگه، چرا باید هنوز جوونای دیروز روی کار باشن، ما جوونا چی مون کمتر از اوناست
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
:۱ جوونای امروز اگه روغن حیوونی بخورن دیگه هیچ مشکلی ندارن:۱ ( مدیونین اگه فکر کنین دارم تبلیغ اویلا میکنم)
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
شما به بخش بازرگانی انجمن مراجعه کنید و رسید تبلیغی که کردین رو پرداخت کنید
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
من پرداخت کنم؟؟؟ تازه باید یکپولیم بگیرم که تبلیغ کردم:0
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
این انجمن رو روز پنجشنبه گذاشتم که ادمین وقت تاییدش نکردن، افتاد به جمعه که الحمدالله تایید شده، فقط یه چیزی، اون سوال دومی رو من نگذاشتم، اون رو از خودشون در آوردن
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
به خاطر اینکه هنوز جوونای دیروز حرص و طمع قدرت و پول و اختلاس دارن ((به قول خودشون عشق به خدمت )).کدوم عاقلی اینهمه مزایا رو ول میکنه میده دست یکی دیگه که مثلا آینده کشور رو بسازن؟؟ دوره این حرفا تموم شده تو ایران.الان فقط شده آینده خودت، نه مملکت مهمه نه دین واسه جوونای قدیم
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
هعیییییییییی
راتا
راتا
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
........................................................
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
...........؟؟؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٠/٠٥
١
٠
به نظر من جوان امروزی که همه ش تو تلگرام و فضای مجازی و دوستی با جنس مخالفه و هوای این رو داره که یه شبه پولدار بشه؛ به درد مجلس و نمایندگی مردم نمی خوره! پسر و دختری که تا 22 سالگی و پایان کارشناسی در پر قو بزرگ شدن و به پدر مادرشون وابسته شدن، به نظرتون بویی از درد جامعه و سختی ها بردن که بخوان نماینده ملت بشن؟؟
elnazi
elnazi
٩٤/١٠/٠٥
١
١
آقای آستانه همه رو باهم جمع نبندین!!! منکه خودم تا همی الان دردایی کشیدم که...... بعدشم مگه اصن کاریم مونده ک مابتونیم خودی نشون بدیم؟؟؟
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٠٥
١
١
آستانه جان مطلق حرف نزن، همه که اینجوری نیستن
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/١٠/٠٦
١
١
اتفقا خیلی درست گفتن آقای آستانه جوونای امروز تا بهشون میگن بالا چشموتون ابروئه زودی بهشون بر میخوره و اسشمو میذارن درد !
zakhar
zakhar
٩٤/١٠/٠٥
٠
١
فک میکنم دلیل حداقل 30 ساله بودن اینه که در حال حاضر میانگین سنی کشور حدود 30 ساله....فوق لیسانس هم که معلومه....نظر خودم اینه یه درصدی از نماینده ها اگه جوون تر باشن بهتره چون بیشتر به فکر ما هستن....
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٠٥
١
٠
آخه یه جون فوق لیسانس الان فوق فوقش با دو سال سربازی میشه ۲۷ سال ، در ضمن یعنی شعور آدم به مدرک و سن بنده؟
علیرضا
علیرضا
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
به نظرم این قانون محدودیت سنی یه چیز بیخود! ولی اون یکی دیگه که واسه تحصیلات لازم البته نه به همین شکل. شاید خیلی ها مدرکشون رو کیلویی گرفته باشند! باید ببینند طرف کجا و با چه معدلی مدرک گرفته و به درد کاری که قرار انجام بده میخوره یا نه. البته اینا همش نظر شخصی منه.
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
به غیر معدل، با بقیه اش موافقم
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
:|.......:|
حاجیتون
حاجیتون
٩٤/١٠/٠٥
١
٠
به نظر من خوبه چون بالاخره آینده این مملکت رو جوون ها باید بسازن آی ام جوووووووووون
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
سوال اولی رو جواب بده، سوال آخری جزء انجمن نیست.
حاجیتون
حاجیتون
٩٤/١٠/٠٥
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٠/٠٨
٠
٠
بنظر من هم شرط معدل خوبه همم شرط سن.....اگر جوونی عاقل و بالغ وکیث و معتمد و از لحاظ دینی سیاسی کامل باشه خوب با مصاحبه هایی که ازش میکنند بله خوبه
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٠٨
٠
٠
با شرط سن که دیگه جوونی باقی نمی مونه. معدل هم چه ربطی به آینده کشور داره
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٠/١٤
٠
٠
از کدوم دیدگاه دارین مقطع های سنی رو ذکر میکنید؟؟....20تا40جوانی به حساب می یاد.:)و در مورد معدل هم اگر کسی معدلش کم باشه صد در صد یک جایی از تلاش و جهادش در مورد علم و وظیفه ایی که به عنوان یک دانشجو داره لنگ زده.البته ذکر شده باشه که من با دیگران کاری ندارم ...چون موضوع بحث ما فردی هست که قراره زیره زره بین ما بره نه فردی که الان ریاست دستشه.
Mostafa
Mostafa
٩٤/١٠/٠٩
٠
٠
به نظر من بکار گیری نیروی تازه نفس و پر انرژی جوون امروز با استفاده از تجربیات گرانبهای جوون دیروز بسیار عالیه. جوون دیروز هم پدران همین جوونهای امروز هستند و کاملا به آنها اعتقاد دارند.و قبولشون دارند...
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/١٠/٠٩
٠
٠
کی گفته قبول دارن
Mostafa
Mostafa
٩٤/١٠/٠٩
٠
٠
به نظر من بکار گیری نیروی تازه نفس و پر انرژی جوون امروز با استفاده از تجربیات گرانبهای جوون دیروز بسیار عالیه. جوون دیروز هم پدران همین جوونهای امروز هستند و کاملا به آنها اعتقاد دارند.و قبولشون دارند...
m_salehi
m_salehi
٩٤/١١/١١
٠
٠
مهم بها دادن نیست مهم انتخاب شدن و مهم تر از ان اهداف هست اگر صحبت پول یا منافع نباشد جوان فکر آزاد و خلاقی داره تا به بعدش