خانه انجمن تحصیل به سبک شما!
٥٦٢
٣٥
لیلی

تحصیل به سبک شما!

تحصیل به سبک شما!

سلام اگر مسئول انتخاب دروس و رشته های دانشگاهی بودید چه گزینه های جدیدی را برای انتخاب شدن توسط  محصلین ارائه می کردید؟

٩٤/٠٩/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٩/٢٣
٠
٠
توضیح بیشتر لطفا
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٩/٢٣
٠
٠
کلا توی فلوچارت تمام رشته ها فقط دروس تخصصی و کارگاهی و عملی رو قرار میدادم باضافه چند تا درس تئوری محدود .... و وصایای امام رو حتما حذف میکردم :)) .... راستی انتخاب یک رشته هنری غیر مرتبط رو هم اجباری میکردم
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠٩/٢٣
٠
٠
بقیه رشته ها رو نمیدونم اما تو رشته خودم غیر از ۴تا درس بقیه رو کلا حذف میکردم!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٩/٢٤
٠
٠
ححححح
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٩/٢٣
٠
٠
فیزیک و زبان فارسی رو قطعا حذف میکردم به جاش به به واحدهای تنظیم خانواده اضافه میکردم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٩/٢٣
٠
٠
دروس عموومی رو حذف می کردم و شرط مشروطی رو هم حذف می کردم:|
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٩/٢٥
٠
٠
مجتبی جان به عشق اینکه وزیر بشی و بهت رای بدم نماینده مجلس میشم من :) تا آیندگان از مشروطی اینقدر عذاب نکشن :) خخخخ
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٩/٢٣
٠
٠
درس اندیشه 1 و2 .وصایای امام.تاریخ تحلیلی صدر اسلام.رو خوانی قرآن .زبان انگلیسی عمومی و ادبیات فارسی و همه درسای غیر مرتبط با رشته تخصصی رو به صورت اختیاری و مازاد بر تعداد واحد لازم برای کسب مدرک قرار میدادم طوری که اگر کسی این درسا رو انتخاب کرد به معدل نهایی مدرکش اضافه بشه اما اگه هم انتخاب نکرد برای کسب مدرکش به مشکل نخوره و مدرک در گرو این درس ها نباشه
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٤/٠٩/٢٣
٠
٠
من صحبتی ندارم:))
گل پری
گل پری
٩٤/٠٩/٢٣
٠
٠
من وارد سایت نمیتونم بشم میگه رمز اشتباست!!!درخواست بازیابی رمزم زدم باز میگه اشتباه است!دیگه تو سایت رامون نمیدن!!خخخخ من چون عاشق ریاضی و حساب اینام هرچی مربوط به ریاضی و اعداد باشه اضافه میکنم
Cold
Cold
٩٤/٠٩/٢٣
١
١
درس آشپزی واسه خانوما....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٩/٢٤
٦
١
یکمم مرام ومعرفت و غیرت واسه اقایون!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٩/٢٤
٠
٠
خانوم خاص :)
Cold
Cold
٩٤/٠٩/٢٤
١
٧
من بدون منظور گفتم به هر حال آشپزی خیلی هنر خوبیه....ولی هرچی به حرفتون فک میکنم میبینم بازم آمار پسرای با مرام و معرفت از دخترای نجیب بیشتره!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٩/٢٤
٤
١
خب مسلما هر جنسیتی همین نظریه رو در رابطه با خودش داره!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٩/٢٤
٠
٠
اشنایی با جنگ نرم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٩/٢٤
٠
٠
چی شده؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٩/٢٤
٠
٠
آشنایی با جنگ نرم :)! چه جوری بتونیم سربلند باشیم تو حقه هاشون حقه های دشمن! رسانه! و...
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٩/٢٥
٠
٠
لایک
مرتضی تقی زاده خسرویه
مرتضی تقی زاده خسرویه
٩٤/٠٩/٢٤
١
٢
علاوه بر کاردانی، توی کارشناسی هم ادبیات فارسی رو اضافه می کردم، به جای زبان اینگلیسی زبان عربی رو میزاشتم. تربیت بدنی رو هم حذف می کردم.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٩/٢٤
١
٠
امیدوارم هیچ وقت وزیر علوم نشی:|
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٩/٢٤
٠
١
وزیر ریاضی میشم خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٩/٢٥
٢
١
:| . زبان عربی هم جای خود چون برای افراد بی مشکل میتونه درد بسیار بزرگی باشه تو زندگی! :| ولی زبان انگلیسی به این خوبی خصوصا که فهمش بسیار کمک میکنه به آدم. زبان عربی در حد همون فهم مفاهیم قرانی و دینی بسه دیگه. احتیاجی نیست بهش.مثل فرانسه یا المانی هرکس علاقه داشت جداگانه بره اموزش ببینه. تازه قران هم ترجمه داره :)
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٩/٢٥
٠
١
عربی زبان بین المللی ما مسلموناست. از زبان روباه پیر خوشم نمیاد
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٩/٢٥
١
٠
عربی تا حدی لازمه که ما ایرانیها بتونیم به وظایف اسلامی عمل کنیم.بقیه ش باشه واسه خود عربا. بحث سلیقه جداست اما انگلیسی زبان بین المللی هست. حالا میگیم روباه بوتاکس کنه که جوان بشه:)
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٩/٢٤
٠
٠
لایک خاص جونم :)
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٩/٢٤
٠
٠
چرا اومده اینجا ؟ :| :/
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٩/٢٤
١
١
رشته مهدوین رو یکی از برترین رشته ها میزاشتم
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٩/٢٥
٠
٠
دکترین مهدویت
Mostafa
Mostafa
٩٤/٠٩/٢٥
٠
٠
هیییی
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٩/٢٥
٠
٠
o_O
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٩/٢٥
٠
٠
دروس تحقیق در عملیات مدیریت بازرگانی و تاریخ فرهنگ و تمدن /اندیشه اسلامی/دفاع مقدس را حزف میکردم و چند واحد اختیاری برای درسهای موسیقی شناسی و جامعه مداری میگذاشتم
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٩/٢٥
٠
٠
رشته ساخت و انتشار موسیقی که در مورد دلیل پیدایش و اهمیت صوت در جوامع/سلیقه یابی و راهکارهایی برای ساخت موسیقی های اصیل ایرانی مطابق سلیقه جوانان و قابل رقابت با اثار مطرح دنیا با شناسایی مولفه های مرتبط را جزو رشته های دانشگاهی قرار میدادم