خانه انجمن بریم تک زنی
٥٤٣
٣٤
م-نص

بریم تک زنی

بریم تک زنی

تا حالا سوار موتور شده اید؟ اگر یک نفر که استاد حرکات خفن با موتور است از شما بخواهد سوار موتورش بشوید چه کار می کنید؟ عکس العمل شما در مقابل کسی که با موتور تک چرخ می زند یا حرکات نمایشی انجام می دهد چیست؟ 

٩١/١٢/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٧
٢
٠
تا حالا هیچ وقت سوار موتور نشدم و سوار هم نمیشم اصلا ... ولی ازین پسرای عشق موتور که حرکات جلفی انجام میدن زیاد دیدم اونا این کارا رو انجام میدن تا نگاشون کنیم ولی من رومو برمیگردونم اصنم نگاشون نمیکنم تا ضایع بشن
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٧
١
٠
لایک!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/٠٧
١
٠
من از موتور سواری میتَلسم !
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
کی گفته هر کی حرکات نمایشی انجام بده می خواد جلب توجه کنه
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
پس واسه چی پسرا وقتی یه دخترو میبینن چه میدونم تک چرخ میزنن و حرکات نمایشی تو خیابون انجام میدن؟؟؟ این کارا خطرناکه و جاش تو خیابون نیست حتی صدای موتورم واسم ترسناکه وقتی از کوچه و خیابونی رد میشم صدای یه موتور رو میشنوم میمیرم و زنده میشم...
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٧
١
٠
خیلی بچه بودم سوار شدم..... ولی الان اصلن دوست ندارم سوار شم...... قطعن اگه کسی جلوم تک چرخ بزنه یا حرکات نمایشی انجام بده فقط میگم خدایا به خانواده اش رحم کن..... کافیه یه بار فقط یه بار برین اورژانس بیمارستان امدادی و همچنین بخش سوانحش متوجه منظورم میشین......
bye
bye
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
15 سالم بود که یکی از دوستان صمیمی بنده رفت یک موتور به طور قسطی خریداری کرد که منم کمکش کردم ! یعنی باور کن صبح تا شب با اون موتور بیرون بودم ! ولی بعد از یک سال این دوستمون یک تصادف وحشتناک میکنه که خوب صد در صد هم گواهینامه هم نداشت و براش یک دیه خفن بریدن به مبلغ هشت میلیون تومان ! که تو اون زمان هم خیلی زیاد بود ! دیگه از موتور ترسیدم که بعد از همون تصادف اصلا سوار موتور نشدم و نمیشم ! اصلا خیلی بدم میاد از موتور ! فقط ماشین...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠٧
١
٠
از موتور میترسم
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/٠٧
١
٠
موتور هم از تو میترسه! خخخخخ
من
من
٩١/١٢/٠٧
٠
١
ترسو
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
بیا می دم یه بوق با موتورم بزنی................نترس نمی خورت....تازه بنزین زدم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
احه تا حالا 2 3 بار تصادف کردم خخخخ
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
عجب دس فرمونی داری
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
آخ من چقد موتوردوس دارم.اگ پسربودم حتما جایزه کنکور موتور میگرفتم.البته مث بچه های خوب می روندمش!
من
من
٩١/١٢/٠٧
١
٠
ازاین جور آدما متنفرم،فقط میخوان تو چش باشن،ول اگه بهشون محل ندی،میرن یه جای دیگه که خودنمایی کنن خوب منم که به اونا محل نمی دم.
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٧
١
١
دوستان باور کنین همه برا خود نمایی این کارها رو نمی کنن...........نمی دونین موتور چه حس خوبی داره....بشینی پشتش لایی بکشی...اوف خیلی حال میده
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
وای نگو از اول راهنمایی که عاشق موتور شدم تا الان جه جاهایی که باهاش نرفتم.اگه میشد اینجا هم باموتور میرفتم دانشگاه. اینا جه میدونن موتور سواری جه حالی میده.
نگارا
نگارا
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
اگه موتورش از این چند هزارا که فقط حمعه ها میتونن بیان باشه آره سوار میشم خیلیم لاحاله اونا مخصوصا اون صداش از اونا ببینم حال میکنم!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠٧
٢
٠
به چنین آدمهایی بسان آدمهای احمق مینگرم. اگه بهشون نگاه کنی بیشتر جو گیر میشن و ممکنه کاری اساسی دستشون بدن. بعد ممکنه حتی عذاب وجدان بگیری.. اما در مورد پیشنهاد سوار شدن پشت ترک موتورشون بدون فکر پاسخ منفی میدم.. خلایق هرچه لایق..
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٧
١
٠
صحیح أست.....
v-qavam
v-qavam
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
دو هفته کارآموزی تو بخش سوانح بیمارستان امام رضا(ع) بودم... چشمتون روز بد نبینه... نزدیک بود روانی شم... 90 در صد مصدوما موتور سوار بودن... البته من در مواقع اضطراری پشت موتور افرادی که سالم رانندگی کنن میشینم...
mahshid2
mahshid2
٩١/١٢/٠٧
١
٠
به نظر من خیلی کار مسخره ای انجام می دهند و اصلا هم نباید به این جور آدما محل داد
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
اول یه نگاه عمیق بهش میندازم!بعد یه گاز ازش میگیرم و اگه دیدم دردش اومد میفهمم که عزرائیل نیست و بهش میگم برو عموجااااان!اگه دیدم عزرائیله که دیگه هیچی!ناچارا سوار میشم.
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
من موتورسواری سرعت تو پیستو دوست دارم و تک چرخ با تجهیزات کامل بازم تو پیست!تو خیابون عمرا سوار موتور شم!تا حالا پیش نیومده!
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
یه بلا نسبت بگین حداقل>>>دی
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
من اصلا متنفرم پشت ترک موتور بشینم، بکشنم راضی به نشستن پشت ترک یک راننده بااحتیاط هم نیستم !چه برسه به یک راننده کِِرِِِِیزییی!
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
اخه پسر هم اینقدر ترسو.......نوچ.....نوچ..........پشت ترک من چی می شینی
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٧
١
٠
موتور همینم مونده دیگه..فکرشم استرس میاره برام ...
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
تو مشهد نمیدونم ولی تو شهر ما وقتی از دبیزستان میومدیم بیرون خیلی صحنه جالبی بود صدای موتور گاز دور زدن تو شهر
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠٧
٠
٠
من بااون ادم میشینم ولی به شرطی که هر کار خواست باموتور بکنه ولی بع دش بامن بالاتر از 5 دقیقه سوار موتور بشه.
mahshid
mahshid
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
دوست دارم تجربه کنم...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
من به نوبه خودم ...میخواد طرف قهرمان باشه یا بیکار....اصلا خوشم نمیاد و به نظرم خیلی احمقن این جور آدما ....چون اکثر شونم کلاه ندارن بعد میوفتن میمیرن خانواده داغ دار میشه
parisa
parisa
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
من عاشق موتور و موتور سواریم...............
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
واقعابه حالشون افسوس میخورم باجونشون بازی میکنن