خانه انجمن محله ی گل و بلبل شهرتون کجاست ؟!
٨٢٠
٦٠
naeerika

محله ی گل و بلبل شهرتون کجاست ؟!

محله ی گل و بلبل شهرتون کجاست ؟!

چند وقت پیش که قراربود خونه اجاره کنیم یک بحث و کل کل سر این که کدوم محله ی مشهد بهتره که با جیب مون هم سازگار باشه داشتیم

به نظر شما بهترین محله ی مشهد کجاست ؟

اگه اهل شهر دیگه این از بهترین محله ی شهرتون بگین تا گذرمون افتاد بیایم و ببینیم!

٩٤/٠٨/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٥
خب معلومه/بلوار سجاد
ضحی
ضحی
٩٤/٠٨/٢٥
٤
٠
اقای اتشروان از چه لحاظ بهترین ؟؟ از لحاظ رشد صعودی بی حجابی؟؟ یا اجناس گرون و... سجاد مسلما بهترین منطقه مشهد نیست!
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/٢٥
٣
٠
کوچه های بن بست ، ترافیک اعصاب خوردکن ، افرادی که همه از جاهای دیگه شهر میان واسه خودنمایی،همسایه هایی که تا نوک دماغشون رو بیشتر نمیتونن ببینن ، تجمع و شلوغی و بستن خیابون تو روزهای خاص و... کلا سجاد برا زندگی خوب نیست فقط برا دوردور خوبه ،اونم با یه ماشین دویست میلیون به بالا !!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٢
ایناشو نمیدونم ولی بهر حال باکلاس ترین منطقه مشهد که هستش.
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
احتمالا جناب آتشروان بچه مشهد نیستن!!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٨/٢٧
٠
٠
یه پارک محلی سجاد به تمام پارک ملت ارزش داره
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٨/٢٧
٠
٠
پارکهای محلیش از همه پارکهای محلی سطح شهر زیباتره/از این گل و بلبل تر چی هست آخه
v-qavam
v-qavam
٩٤/٠٨/٢٥
٣
٢
شهرک غرب( اوایلش تقریبا محدوده چهارراه ورزش تا چهارراه جهاد) قیمت اجناس کاملا مناسب تنوع و به روز بودن مغازه ها و اجناس عالی ...قیمت خونه ها با توجه به شرایط کاملا مناسب..آب و هوا توپ ... فرهنگ مردم خوب
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٨/٢٥
١
١
جناب رئیس جمهور قبول دارید نظرتون یکم تعصبیه نسبت به شهرک غرب؟ یکم به نظرتون از مرکز شهر دور نیست؟ و اینکه فقط شهرک غرب قیمت اجناسش مناسبه و مرغوبه و عااالی؟؟!
علیرضا!
علیرضا!
٩٤/٠٨/٢٥
٠
١
قاسم جلسی هستین دیگه! چی بگیم خب!
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/٢٥
٠
١
از ده شب به بعد مثه شهرک اموات میمونه !سوت و کور!نمیدونم چرا میگی بهترین! یه جایی که بهترینه باید از همه نظر بهترین باشه !دسترسی،حمل و نقل،مرکزخریدو.......البته اگه بخای اقتصادی فکر کنی آره ، قیمت مناسب آپارتمان ، کوچه های تمیز و عریض ،امکانات تفریحی ورفاهی زیاد و.....
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٨/٢٦
٠
٠
سلام ... لايك برادر
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
مشهد منطقه یکدست نداره.مثال میزنم.کنار سجاد ،کوی امیر و آبکوه هست.تو هاشمیه و هفت تیر،نودره هست. تو دندانپزشکان و فارغ التحصیلان قلعه وکیل آباد هست.کوهسنگی میخوره به ترمینال و ...
imanhkt
imanhkt
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
کوی امیر چشه مگه ؟ ... به این خوشگلی ...
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
کوی امیر چیزیش نیست منظورم اختلافات قیمتی در دو منطقه نزدیک به هم بود .مثلا تو کوچه ما اجاره زیر 1.5 میلیون نداریم اصلا ،اما دو تا کوچه اونورتر از ما با 300 تومن هم میشه اجاره کرد
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
الان میخواستی بگی مرفه بی دردی!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
سعی کردم خیلی زیر پوستی و ظریف اشاره کنم حمید جان :)))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٨/٢٦
١
٠
اقای نیما خان حقیقی اون منطقه ای که بش میگین آبکوه جسارتا قلعه ابکوه هستش و خیلی فاصله داره تا خیابون آبکوه و سعد آباد! شمام در این مورد حرف خنده داری زدین خونه های آبکوه میلیاردی هستش یکی از معدود مناطقی هس که هنوز اصالتشو حفظ کرده
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٢
تو مشهد، برا بی پولها فلکه عبدالمطلب، برا پولدارها محله کوهسنگی همون حوالی خیابون پارس. و اما توی قوچان، قربونش برم بازار قوچان رو بهترین محله قوچان
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
نعخیرم!تو قوچون فقد بازار عشق اباد!!
Anis
Anis
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
همی ک رفیعه گف!!!
عقیقی
عقیقی
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
بازار قئچان...
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/٢٥
٠
١
فقط بازار قوچان
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٨/٢٦
٠
٠
واجب شد یه قوچانی بیایم! جمعین بالا همه قوچانی هستین نمیدونسیم؟؟! در ضمن اقا مرتضی از تقسیم بندیتون مشخص شد شمام مشهدی نیستین!!خخ
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/٢٦
٠
٠
مشهدی نیستم ولی سه سال مشهد زندگی کردم، مشهد و مشهدی رو خوب شناختم، در ضمن بازار قوچان پایین شهر قوچانه، افتخار هم می کنم که بچه بازار قوچانم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٨/٢٦
٠
٠
تقسیم بندیتون که نشون میداد شناختی ندارین در مقایسه با منی که 20 ساله اینجا زندگی میکنم با 3 سال زندگی کردن که نمیشه اینقدر با اطمینان صوبت کرد! :)
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/٢٦
٠
١
فلکه عبدالمطلب و حوالی اون، جایی که مغازه هاش متنوع اند یعنی از هر صنفی یدونه اونجا هست پس پای پیاده هم میشه نیازهامون رو برطرف کنیم، واحد خورش ملسه، هم به حرم راه داریم هم به فلکه ملک آباد هم به الماس شرق هم به میدون شهدا، و اما محله کوهسنگی، آرامشی که این محله داره هیچ جا نداره، درسته از بازارها و مغازه ها دوره ولی برای کسی که ماشین داشته باشه فرقی نمی کنه، پارک کوهسنگی هم دم دسته ، از اون طرف خط ۸۶ یا ۸۲ هم که میره حرم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٨/٢٧
٠
٠
خب این مسائلی که فرمودید چه ارتباطی به این داشت که عبدالمطلب جای بی پولاس و کوهسنگی محل پولدارا؟؟؟! بازم میگم دسته بندیتون اشتباست نه عبدالمطلب منطقه سطح پایین مشهده و نه کوهسنگی خیلی منطقه شاخ مشهده شما با مناطق مشهد زیاد آشنا نیستید برادر! همون طور که ما به مناطق قوچان اشراف نداریم هرچند ، چند سالم زندگی کرده باشیم اونجا!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٨/٢٧
٠
٠
با دختر خاص موافقم، شما به خيابون های مشهد اشراف ندارین :دی تو کوهسنگی از شیر گاو تا جون آدمیزاد پیدا میشه طوری که من به کوهسنگی ميگم یه شهر جدا :دی. اصلا همون خبابون امبرکبیر معدن تمام مغازه هاست که از پارس و بهشتی و بقیه کوچه هاش رد میشه و اصلا احتیاجی به ماشین داشتن نیست چون خیلی نزدیکه ... و اینکه عبدالمطلب خبابون سطح پایینی نیست، خیلی خبابون های پایین تری نسبت به اونجا وجود دارند
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/٢٧
٠
٠
من از نظر خودم گفتم، اگه نه که مشهد کلی جاهای دیگه هم داره
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٨/٢٥
١
٠
بستگی داره بهترین رو در چه چیزی ببینی! من خودم تو فرهنگ و اصیل نشینی میدونم نه کلاس گذاشتنای تو خالی و خنده دار!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
همه جای ایران و همه جای مشهد سرای من است ! :) تکبیر !
imanhkt
imanhkt
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
هَمی حیاط خونه مون :دی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
اصن کمبود انجمن بیداد میکنه ها خخخخ
admincheh
admincheh
٩٤/٠٨/٢٥
٣
٠
انجمن همیناست دیگه ، دوست دارین چند تا انجمنی بفرستین که از نظرتون انجمن باشن :))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٨/٢٦
٠
٠
چرا عصبانی میشین خب؟
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
محله پائین خیابون.
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
فقط ملک اباد:-) بهترین و اصبل ترین و با فرهنگ ترین و همه چی تموم ترین خیابان مشهد است :-))))
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
گل سر سبد خیابان های مشهد از خیام و ازادی شروع میشود تا ملک اباد با کمی ارفاق هاشمیه هم خوبه:-)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٨/٢٦
٠
٠
فقط ملک اباد رو هستم و هاشمیه بعضی از جاهاش !
حنا خانوم
حنا خانوم
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
شهر من ... شهر من محله ی خوب نداره یکی از یکی بدتر هیچ وقتم نیاید اینجا
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٢٦
٠
٠
شهرتون کجاس؟:'(
مینا
مینا
٩٤/٠٨/٢٥
٠
١
کناره حرم.:)
__Mahdie__Fa__
__Mahdie__Fa__
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
سناباد :||||| با منم بحث نکنین خخخ
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
یادش بخیر دبستان دیانت ! مدرسه خوبی بود!
__Mahdie__Fa__
__Mahdie__Fa__
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
اونجا بود مدرستون!؟! یادش بخیر..خخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٨/٢٦
٠
٠
من عاشق سنابادم! ع دیانت بودین؟؟! یادش بخیر ما دیوار به دیوار دیانت بودیم!!
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/٢٦
٠
٠
عهههه پس توپ ما چندبار تو حیاط شما افتاده بود ؟؟؟؟؟؟ البته اون زمان هنوز شما بدنیا نیومده بودید فک کنم!!!!!!!!!!!!!!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٨/٢٧
٠
٠
اون که معلومه نبودم!! شما 20 سال پیش اونجا کلاس اول بودین من هنوز نبودم! پیر شدین رفت!! راهنمایی و دبستانم اونجا بود!
ف.ش
ف.ش
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
قبلا هاشمیه رو دوست داشتم ولی الان برای زندگی نه. چند ساله خیلییی شلوغ شده. مناسبت های خاص همه جاش بسته میشه و گیر می کنی. بشخصه اگر توانایی ش رو داشتم، یه قسمت هایی از کوثر (بعضی جاهاش انصافا خوبه)، قسمت هایی از هنرستان، و قسمت هایی از صارمی رو می پسندم. هم از ترافیک سمت حرم به دوری ، هم دسترسی به امکانات و خرید و دسترسی به مترو ایناش خوبه (به قول ما آباده!)، ولی از نظر اقتصادی (اجاره و خرید خونه) خب مناسب نیست حقیقتا
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
جهت کمک به پرشورتر کردن هر چه بیشتر انجمن ها ، حضور پیدا کردم و نظر خاصی ندارم ...... سلام :)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٨/٢٥
٠
٠
قابل توجه غیر فعالا.یاد بگیرین. من وحمید شدیم پایه و ستون جیم.کلشو ما فعالیت میکنیم.یه ذره فعال شین.احسنت حمید
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٢٦
٠
٠
این اعتماد به نفس را اگه پیاز داشت میشد هلو
مینا
مینا
٩٤/٠٨/٢٦
٠
٠
لیلی :خخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/٢٦
١
١
اعتماد به سقف شما رو هم بانو لیلی اگه هر کدوم از بچه های سایت داشت ، بدون احتیاج به بال پرواز میکرد!!!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٢٦
٠
٠
البته خودشیفتگی با نظر دادن درباره صیفی جات فرق داره ها مهزیار خان
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٨/٢٧
٠
٠
خخخ :)) ممنون از دوستانی که اینقدر زیبا ، قوت قلب میدن ، من اصلا به امید همین کامنت های امیدوار کننده میام انجمن :)
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/٢٧
٠
٤
فقط بازار قوچان
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٨/٢٧
٠
٣
سه منطقه رو تو مشهد دوست دارم، فلسطین مخصوصا قدس ، کوهسنگی مخصوصا بهشتی، و اسفندیانی.