خانه انجمن مشاعره طنازانه!
٦٧٠
٣٠
لیلی

مشاعره طنازانه!

مشاعره طنازانه!

سلام  

این انجمن مشاعره با ادبیات طنز است، اولین نفر بیتی را در قالب طنز تعیین می کند و دومین نفر با حرف آخر بیت اول کامنت خود را شروع می نماید و به این ترتیب انجمن ادامه پیدا می کند. لطفا همه شرکت کنند:)

٩٤/٠٨/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
اون روز که بارون اومد یارم لب بوم اومد یکی زدم تو گوشش از تو گوشش خون اومد
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
دماسنج دلم منفی هزار است سرم از بی مخی زیر فشار است تنم کز دست عزراییل فراریست گمانم صبح فردا در مزار است
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
تار است شبم به قول معروف در تاب و تبم به قول معروف از جان من ای فلک چه خواهی؟ آمد به لبم به قول معروف!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
فدای اون چشم و ابرو نمیشوم زن هرکی که بگویید میشوم ولیکن زن سرباز و دانشجو نمیشوم!
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
ما زین جهان در پی دلدار می رویم، به شوق دیدن حیدر کرار می رویم، درب بهشت گر نگشایند به روی ما، ما قوچانیم و از روی دیوار می رویم
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
می رسد مجموعه یوسف به پایان غم مخور- می شود سیمای ما روزی گلستان غم مخور- گر نشد قسمت به یوسف گردش ایران زمین- می رود محمود ما استان به استان غم مخور
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
رفت به باد فنا هرکه پی وام رفت/ نفت نیامد که هیچ../هی نده گیر سه پیچ/ از سر این سفره ها رایحه شام رفت/ دید که تا نرخ گوست قیمت بادام رفت/
f_maveddat
f_maveddat
٩٤/٠٨/١٥
٠
٠
تورا در فیسبوکم اد نمودم/خودم راپیش پایت سد نمودم!/ زمن ارسال کامنت ازتوهم لایک/تو بودی عاشق بولگاری ونایک!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١٥
٠
٠
توی خانه هایمان حبس ایم/حبس مان هم سند نمیخواهد/خنده هایمان گرچه که سر ریز است/شک نکن که سد نمیخواهد
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
شاعـــرم، شاعــــر شوریده ی این انجمنـــــم در مثــَـل " سعدی" دورانم وشیرین سخنــــم طبــــــع "حافظ" شده شرمنــده ز طبع خفنم! من منم پادشــــــــه مملکت شعـــــــــر، منم!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
محو شد از این دیار/حضرت اسفندیار/در پی قاضی سعید حضرت الهام رفت/خادم و مشهور بود هاله ای از نور بود/ دولت خدمتگذار حیف که ناکام رفت
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١٥
٠
٠
تکل و این پنالتی ها/ بحث داغ و نود نمیخواهد/سوپراستارمان شده گلزار/سینما هم صمد نمیخواهد
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
یکی ژیلا،یکی مژگان پسندد/یکی کوکب،یکی مرجان پسندد//من از بس سر به زیر و سر به راهم/پسندم هر که را مامان پسندد
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١٤
١
٠
دود پیپ و دود قلیان؛دود بنگ/من ولی پابست تنباکو شدم/ ترم اول گرچه دیدم ژاله را/عاشق گلچهره و مینو شدم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
ما ز استاد چشم یاری داشتیم / از آن نمره های خفن میپنداشتیم / گشتیم ما میان کافه ها در طول ترم / وآن شیرین درس را دوباره ترم بعد برداشتیم
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
منم مثل تو مات این قصه ام . تو هم مثل من امشبو دعوتی. درست توو همین ساعت و ثانیه. سزاوار زیباترین رحمتی.
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
یا که از دایی کیارش دلخوریم/هی به زن دایی قمر غر میزنیم/چانه و این فکمان اوراق شد/بس که هی بر همدیگر غر میزنیم/
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
معتاد شدم به دیدنت چون ناژی/هر وقت خرابم بکنی میشاژی//دشتم بخورد به دکمه ات میمیرم/تو برق دویشت و بیشت و دو ولتاژی
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١٥
١
٠
ای مهندس ؛جناب؛دکترجان/ اخوی؛حاج اقا بیا پایین/پیش از انکه هوا برت دارد/یک هویی بی هوا بیا پایین/پول رامیشود همین جا خورد/هی نبر کانادا بیا پایین/من نمیگویم از بلندی قاف یا هیمالیا بیا پایین/اختلاست اگر تمام شد لطفا از کول ما بیا پایین/
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
جونمممممممممم "ی" بدهههههههههههههههههه خخخ
f_maveddat
f_maveddat
٩٤/٠٨/١٥
٠
٠
سلآم؛ بهله :))) چنین گفت رســتم به سهـــراب یل/که من آبـــرو دارم انــــــدر محـــل/مکن تیز و نازک ، دو ابـروی خود/دگر سیخ سیـخی مکن؛ مـوی خود :))) دال بدین :)))
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١٥
٠
٠
در سوالات چند مجهولی مانده در گل چهارچنگولی/ مشکلی گر از این قبیل نداشت مشورت خواستن دلیل نداشت/سرزنش کردن کرامت نیست/وقت سرکوب یا ملامت نیست/گر کنی در مصیبتش تشریک میشوی بیشتر به او نزدیک
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٨/١٥
١
٠
شعر ندوس:دی
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١٥
٠
٠
یعنی شعر دوست ندارید؟!
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٨/١٥
٠
٠
نه...خیلی کم پیش میاد از شعری خوشم بیاد..رابطم با شعر اصن خوب نیس:دی
a_y_d_a
a_y_d_a
٩٤/٠٨/١٥
٠
٠
دیوانگان را گر نرسد چیزی ز دست دوست باشد اندر کار آنها عبوس بده بغلی س رو خخخ
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١٧
٠
٠
سبقتو هرجور که دلت خواست بگیر/از چپ اگه مشکله از راست بگیر/تا میبینی راه نمیرن جماعت/لایی بکش برو با اند سرعت/نزار کسی تو را معطل کنه/هیچ کس نباید با تو کل کل کنه/گشنه شدی یه موقع پشت فرمون/یه چی بزار تو دهنت بلمبون:-)
sanaz_13
sanaz_13
٩٤/٠٨/١٥
٠
٠
چمن خوش است و هوا دلکش است و می بیغش مــــــرا فقـط نگــــرانی ز گشــت ارشــاد اســــــــت
a_y_d_a
a_y_d_a
٩٤/٠٨/١٧
٠
٠
چ ؟؟!!!!‌چرا چ ؟؟؟؟؟؟؟‌چمن ؟؟؟ !!! خخخخ( تا توانی گروهی به دست آور لفت دادن هنر نمیباشد تا توانی گروهی را مدیریت کن عضو بودن هنر نمیباشد )مخصووووص همه تلکرامیااااا
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١٧
٠
٠
در میان غصه هایم گاه گاه/ میکشم از دست دانشگاه اه/بر سر خود میزنم از شهریه/گرچه قسطی میشود تا چند ماه/این همه شهریه و پول زیاد/ای دریغ از خدمت و قدری رفاه/نمره ات را با ترازو میدهند/گر کنی قدری به استادت نگاه/