خانه انجمن یـــــــــــــــــک بازی یا سیاسی بازی !:)
١١٨٦
١٧٣
بهمن بهمنی

یـــــــــــــــــک بازی یا سیاسی بازی !:)

یـــــــــــــــــک بازی یا سیاسی  بازی !:)

فرض کنید همین الان شما جای خانم ابتکار تو سازمان محیط زیست هستین ! یک سری از کارمنداتون به مدیریت شما معترض شدن ، رسانه ها دارن بر علیه شما می نویسن و کلاً حال اداره شما خوب نیست ! شما اگه جای خانم ابتکار بودین چه می کردین ؟ !

مثلاً من اگه رئیس بودم و این شرایط برام پیش میومد :

اول از همه از کارمندام عذر خواهی می کردم !

دوم  از همه ی معترضین دعوت می کردم تا تو یه جلسه بیان و علت اعتراضشون رو بگن !

بعد بهشون قول می دادم !

دو سه نفر از بینشون رو به عنوان رئیس انتخاب می کردم تا باقی رو کنترل کنن !

بعدشم می شستم و یه فکری برا ریز گرد های جنوب کشور می کردم : مثلا می گفتم ملت تا زمانی که این مشکل حل نشه من هم میام جنوب کشور از هوای شما تنفس می کنم

تا بدونید من به عنوان رئیس سازمان محیط زیست با شما همدردم و درکتون می کنم !

شما چه می کردین :) !؟

٩٤/٠٨/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٨/٠٧
٥
٠
استعفا می دادم!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٢
١
:) ! خب رفیق مرتضی باس بیای وسط بازی ! یه کلمه ای نمیشه رفیق ، متن استفاتو بنویس ! الان فرض کن شم جای خانم ابتکار هستی ، برا استفا چه متنی می نوشتی ؟
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٧
١
٠
این برگه استعفا است مشکلیه:؟!!
h.naderi
h.naderi
٩٤/٠٨/٠٧
٥
٢
حالا واسه چی علیه خانم ابتکار اعتراض کردن. این بنده خدا که خیلی مدیر لایتی هستن
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
خخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٣
٣
:) ! آقای نادری شما هم بیا وسط بازی ، فک کن همین الان جای خانم ابتکار باشین ، برا مدیریت بحران چه می کردین ؟ مثلا فرض کن همین الان جای خانم ابتکار هستین و پشت در کارمندات می گن : برای سگ آمدی برای همکار بیا ، شما درو باز می کنی و چه جوابی می دی ؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
اقای نادری://من صد در صد ثابت می کنم خانم ابتکار هیچ کاری نکرده..فیلم دریاچه ارومیه رو بیارم؟؟یک دونه چمن نکاشتن بعد میان میگن درخت کاری کردیم...برای چند تا مسئله دیگه هم ایشون کوتاهی کردند..فقط دارند با دروغ مردم و گول میزنن...
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/٠٧
٢
١
استعفا
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٢
٢
مرتضی جان ، باس بازی کنی :)! یه کلمه ای که نیست ! فک کن الان شما رئیس سازمان محیط زیستی ، استفا دادن هم قانون داره ، باس یه متن یه خط بنویسی ، مثلاً بگی من اشتباه کردم ! خب بگو ببینم تو اون شرایط چه می کردی ؟
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/٠٧
١
٣
من دوست ندارم جای اصلاح طلب ها باشم
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٥
١
مسلمون ، اصلاح طلب و اصلولگرا نداریم ! :| ...... آدم هستیم همه !
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/١١
٠
٠
اصلاح طلب ها در این مملکت هیچ جایی ندارن
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٨/٠٧
١
٥
:|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٣
٤
از همه ی خانما در خواست می شود به جا نگا کردن به انجمن و دو نقطه صاف دادن بیان وسط بازی و فکر کنن جای خانم ابتکار هستن و نظراشون رو بدن ! خیلی مهمه که تو یک بازی که سوژه اون مدیریت یک خانم هست ، آقایون برنده بازی بشن :))))!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
بازی نیست یه تصمیم مهم و جدی برای کشورمان است چه بسا خانم ابتکار کامنتها را بخوانند حتی شده1%
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
١
٠
:) ! بله خانم رضایی بی هدف که انجمن نذاشتیم :) شما هم لطف کنید نظرتون رو بگین
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٧
١
٠
با اصل قضیه که روی کار امدن نسوان با معضلات جامعه است مخالفم به دلیل تجربه های تلخ تاریخی از زمامداری بانوان و مطالعات رفتارشناسی و تجربیات سایر ملل که خود گویای عرایض بنده است
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
:) من علمی نسبت به تاریخ ندارم انشاا... که خیره
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٣
١
:) ! بچه ها اینجا می خوایم بازی کنیم به همون سبک بالا و فرمتی که من نوشتم :)! آخر بازی هم به روش بازی های قبلی برنده رو انتخاب می کنیم :) !حالا هر کی هست بازی ، بیاد وسط و بگه اگه همین الان جای خانم ابتکار بود چه می کرد :)! برا نظرهای باقی بچه ها کامنت بزارین و به بهترین نظر مثبت و منفی بدین :) !
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٢
٥
مثلاً من اگه رئیس بودم و این شرایط برام پیش میومد : اول از همه از کارمندام عذر خواهی می کردم ! دوم از همه ی معترضین دعوت می کردم تا تو یه جلسه بیان و علت اعتراضشون رو بگن ! بعد بهشون قول می دادم ! دو سه نفر از بینشون رو به عنوان رئیس انتخاب می کردم تا باقی رو کنترل کنن ! بعدشم می شستم و یه فکری برا ریز گرد های جنوب کشور می کردم : مثلا می گفتم ملت تا زمانی که این مشکل حل نشه من هم میام جنوب کشور از هوای شما تنفس می کنم تا بدونید من به عنوان رئیس سازمان محیط زیست با شما همدردم و درکتون می کنم ! به منم مثبت منفی بدین :) !
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٧
٣
٠
عذرخواهی زوال جایگاه مدیریت را به همراه دارد به همین دلیل مسعولین ما عزرخواهی نمیکنند :-) ولی بهترین کار قبول مشکلات و انتقادات و اراعه راه حل بدون پوزش است
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
نه برعکس عذر خواهی یک احترام متقابل به مردم هست ، همه ی ما ممکن الخطا هستیم ! وقتی می فهمیم خطا کردیم باید عذر خواهی کنیم !
حنا خانوم
حنا خانوم
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
استعفا میدادم
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
:) ! خانم حنا ، خب با یه کلمه که نمیشه استفا داد ! باید یه نامه بنویسین ، چی می نویسین ؟
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٨/٠٧
١
٠
مثلا من اگه رییس بودم و همچین شرایطی برام پیش می یومد یا همه رو از یه ور اخراج میکردم یا کاری میکردم همچین شرایطی پیش نیاد ولی در مورد اون خانم ابتکار باید بگم تا دیر نشده بهتره استعفا بده :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
:) ! عجب ! یعنی تو استخدام جدیدتون قید می کردین ، استخدام به شرط عدم انتقاد؟
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
خیر ولی قید میکردم استخدام به شرط هم فکری و همسو بودن با رییس سازمان حالا چه میخواد به حق باشه چه ناحق.دیگه این کاملا واضح هستش که اگر سازمانی یا اداره ای کارمندانش مدیر یا رییس اون مجموعه رو قبول نداشته باشند کارایی پایین میاد و هرج و مرج بوجود میاد :) پس خانم ابتکار بهتره استعفا بده خخ
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
استعفا راه حل نیست باید تغیر رویه بدهد تا مشکلات حل بشوند
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
خب :)! خانم سمیرا نظر شما با نظر بالایی چی هست ؟:)!
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٨/٠٨
٤
٠
منتظر بودم خانم لیلی بیاد بگه که استففا راه خل نیست که خوشبختانه اومدن گفتن خخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
:) ! حس شیشم شما خانم سمیرا یه مثبت داره !
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٨/٠٧
١
٠
من هم اول تورو معاون خودم میکردم چون فکرای خوبی میکنی خخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
:) ! دست شما درد نکنه ! خب بگو علی حرکت دومت چی بود بعد ؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
هيچي دیگه رو این صندلی چرخیا مینشستم ازینور تاب میخوردم اونور ازونور هي تاب میخوردم اينور. کارا رو هم میگفتم خودت انجام بدی دیگه من خیلی خستم آخه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
هيچي دیگه رو این صندلی چرخیا مینشستم ازینور تاب میخوردم اونور ازونور هي تاب میخوردم اينور. کارا رو هم میگفتم خودت انجام بدی دیگه من خیلی خستم آخه
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٢
٨
:) ! دست شما درد نگنه
z_norozi
z_norozi
٩٤/٠٨/٠٧
٢
٨
اول ازشون دعوت میکردم توی جلسه حرفهاشون و اعتراضاتشون رو صریحا اعلام کنند و درآخر اگر دیدم واقعا اشتباهی از جانب بنده رخ داده اعلام پوزش طلبی میکردم وبعد با مشاورای خودم مشورت و گفگو میکردم و بعد از ده دقیقه کار گشایی از قبل آماده شده رو بهشون نشون میدادم و با منطق چیزی که در نظرم هست و به سود معترضین و دولت هست رو ارائه میدادم و نظر سنجی و از حقم دفاع میکردم حتی شده از روی سیاست که بفهمن بنده خیر خواه و همدرد افرادی که در جنوب هستند هفته ایی رو اونجا میگذروندم تا دقیقا هم مسائل مردی رو از زبون خودشون بشنوم واعتراض گننده ها حتی بر این مورد کوچک بهونه گیری نداشته باشند.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
من یک مثبت به شما دادم :)! مرسی که اومدین تو بازی
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٧
٢
١
به نظر تصمیم احمقانه ای است برای همدردی با درد مردم خود را زخمی کردن برای حل معضلهای جامعه قربانیان نباید زیاد شوند حتی یک نفربا هر منصب و جایگاهی/ زندگی کردن بین ریزگردها مشکل ساز است نه مشکل گشا بحث همدردی بهانه است
z_norozi
z_norozi
٩٤/٠٨/٠٧
٠
١
تاوقتی در جایگاه کسی نباشی نمیتونی اون رو درک کنی.:)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٧
٢
١
نکاتی که بیان شد از ابتدایی ترین اصول سیاستمداران موفق است:-) در این حیطه تنها چیزی که اهمیت چندانی ندارد درک و احساس متقابل است
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
نگاه کنیدخانم رضایی ، نباید به کسی که نظرشون با نظر شما یکی نیست بگید احمق ، هر انسانی دیدگاهی داره ، و هر دیدگاه یک نظری میده :) و هر نظر برای صاحب نظر قابل احترام هست شما چه تصمیمی می گرفتین ؟
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٧
١
١
دیدگاهی که بیان شد را عرض کردم وگرنه قصد توهین و افترا به اشخاص نبوده و نیست امیدوارم ناراحت نشده باشید چون چنین دیدگاهی بین سیاستمداران جایی ندارد البته نظرات عامه مردم محترم است:-)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
:) بله متوجه منظور شما شدم ولی باز هم خانم رضایی نگفتین اگه شما جای خانم ابتکار بودین چه می کردین ؟
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٨
٣
١
اگر جای خانم ابتکار بودم مشکل حاصله را قبول میکردم و راه حلهایی اراعه میکردم البته با کمک از مشاورانی زبده که در دولت نقش مهمی ندارند و باصطلاح زیر زمینی فعالیت میکنند و استفاده از سایر منابع اطلاعاتی و اینکه به یکی از مدیران فعال در حوزه محیط زیست داخلی و خارجی پول میدادم تا ضمن رعایت حق السکوت راهکارهای پیشنهادی خود را با شرح ماوقعی که در اختیار دارد بگوید البته این کار به شرط احتیاط انجام میگیرد که رسوایی نداشته باشد برای مسکوت ماندن روند اجرا با تعدادی خبرنگار و روزنامه نگار قرار داد منعقد میشد تا مردم فقط متوجه جریان حل مشکلات باشند نه چگونگی حل ان؛ حقوق رفتگرها و پاک بانان محیط را افزایش میدادم تا اقدامات جدی در رابطه با سلامت طبیعت انجام گیرد و طرح های تشویقی برای پاک نگاه داشتن طبیعت به مردم با اهدای شاخه گل طبیعی تخفیف در جرایم رانندگی سبک و...را اجرا میکردم تا مردم هم نقش مفید خود را در بهبود جامعه حس کنند
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٨
٢
٠
ایده ی خوبیه ، در ارتباط با رفتگرها هم باید محیط زیست از کانال شهرداری ها این اقدام رو بکنه تا مشوقی باشه برا رفتگرها
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
از خانم ابتکار بهتر برا محیط زیست نداریم ؛ پشت سرشم چیزی نگید که ناراحت میشم!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٧
٢
١
شما یه نیگاه به وضع محیط زیست الودگی ابها وضعیت خشکسالی...داشته باشید اصل قضیه که اقای بهمنی فرمودن مشخص خواهد شد
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
:)! شما تازه دامادی ، نباس زود ناراحت بشی ،
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
مبارك باشه,خوشبخت شين ايشالا:-)
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
:) مرسي منا بانو
ناشناس
ناشناس
٩٤/٠٨/٠٩
٠
٠
آقای مهزیار ،عکس در آتلیه !!!کی بود می گفت عمرا اگه برم آتلیه برای عروسیم عکس بگیرم ،سندش هم تو انجمنش موجوده خخخخخخخ،خوشبخت باشید :))
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/٠٩
٠
٠
اينجا اتليه نيست اصلا !!!!!!اصلا ها !!!!
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/٠٩
٠
٠
اگه با يوزر خودتون هم كامنت ميزاشتيد ، ترور شخصيتي نميكردم ها !!!!! بقول اقاي ظريف رفته بوديم چانه زني ، يه امتيازايي گرفتيم ، يه امتيازايي هم داديم ، اين يكي هم متاسفانه جز خطوط قرمز ما بود كه نشد كه بشه !!!!وگرنه حاج خانوم تو بقيه موارد فقط ميگه چشم !!!!!!!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٨/١٠
٠
٠
علی اون دوست ناشناس که من نیستم. اما دقیقا همچین ژستی رو هم ازت تصور کرده بودم تو اون کامنت!!! کار خوبی کردی رفتی. خیلی قشنگه عکست. خوب شد این خط قرمز رو شکستی. اینقدر خوشتیپ شده بودی بلاخره باید با چندتا عکس حرفه ایی ثبتش میکردی. خوشبخت باشی داداشم :)))). اون زمان که من ازدواج کردم اصلا آتلیه وجود نداشت در غیر این صورت حتما میرفتم. فقط فتحعلی شاه بی معرفت دوربین داشت که قرضش نداد یه شب!
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/١٠
٠
٠
اقا مارو بيشتراز اينچوبكاري نفرماييد ،يعتي اون پرنسس مورد نظر با مازراتيش هنوز نيومده ؟؟؟!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٨/١٠
٠
٠
نه دادا. شاید هم آمده من دیر رسیدم.من کلا دیر میرسم!!!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
١
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
aynaz_sahrivar
aynaz_sahrivar
٩٤/٠٨/٠٧
١
١
من میرفتم میخابیدم:/ یا پاهامو مینداختم رو میز چایی میخوردم.:/
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
:) ! اون وقت محیط زیست چی ؟
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
موافقم. .. ؛ولی چایی دوست ندارم ابمیوه خوشمزه تر است
aynaz_sahrivar
aynaz_sahrivar
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
محیط زیستم مث بقیه ی چیزای تو کشور به فنا بره:) آی اَم خبیث
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
١
٠
:) ! خب بعد 13 بدرم کجا بریم ؟
aynaz_sahrivar
aynaz_sahrivar
٩٤/٠٨/٠٨
١
٠
وسط اوتوبان خودم براتون بساط پهن میکنم:)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
له میشوند که! :'(
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٨
٣
٠
مثلا 13 بدر عکس یه درخت رو کف آسفالت می کشیدیم و به بچه هام می گفتم : پسرم این یه در خته ! بهش آب بدیم بهمون میوه میده ! بعد پسرم میگه : بابا ما آب برا خوردن گیر نمیاریم ، چه طوری باید به درختا آب می دادیم اونوقت :) ! و این است قصه ی آینده ی محیط زیست !
aynaz_sahrivar
aynaz_sahrivar
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
شما میدوی و بچت:) من ا زخابم نمیگذرم
mina_h
mina_h
٩٤/٠٨/٠٧
٧
٦
بیخیال.اختلاص میکنم میرم خارج حالشو میکنم...کی به کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٨/٠٧
١
٤
بهمن اینم فکر خوبیه ها خخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
:) ! خدمت به کشور ؟ ... جدنی اختلاص می کردین ؟
aynaz_sahrivar
aynaz_sahrivar
٩٤/٠٨/٠٧
١
٠
نصف نصف منم اختلاص
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٨/٠٧
٤
١
بهمن بی برو برگرد منکه میکردم والااااا
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
١
١
البته من اختلاص نمی کردم علی :)! دیگه 4 تا درخت گنا دارن !
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٨/٠٨
٠
١
آره راستش منم وجدان درد گرفتم
هاچ
هاچ
٩٤/٠٨/٠٩
٠
٠
اختلاس؟ :دی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/١٠
٠
٠
:) ! نه این اختلاص به معنی خلاص هست :)! بله خانم هاچ
Elham_n
Elham_n
٩٤/٠٨/٢٢
٠
٠
چه کلمه نا آشنایی حالا معنیش چی میشه OO آخه تا حالا تو کشوری که من زندگی می کنم چنین کلمه ای نشنیدم !!!!!!!!!!!!!
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٤/٠٨/٠٧
٠
١
چی بگم والا...زیاد نمیتونم خودمو جای همچین شخصی بزارم...میرفتم مث مرد تکذیب میکردم:دی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٢
٠
:) ! ها مثلا می گفتی من نبودم ! یا اون خواهر دو قلوم بود جا من اون حرفو زد ! مثل بهنام که بعضی وقتا میگه بهمن بود و من که بعضی وقتا می گم من نبودم بهنام بود :)!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٢
٥
بچه ها :)! ته بازی برنده مشخص می شه :) !پاشین بیاین ، به نظر سایر بچه ها مثبت و منفی بدین و خودتونم نظر بدین :)!
ـــیام
ـــیام
٩٤/٠٨/٠٧
٧
٥
سر کرده اون کارمندارو میبردم تو اتاق تمساح، 30 راس پشه مالاریا هم تو محیط اداره رها میکردم، 5 تا شیر تو خیابونای مشهد ول میکردم مردوم رو یکم بدرن بعد میومدیم میگرفتیمشون به اسم خودمون، ارسال ریزگرد به مراکز صدا و سیما، دفاتر روزنامه رو آتیش میزدم بعد مینداختیم گردن تشکل های مبارزه با قطع بی رویه درخت، کلن همه ی خانم های اداره هم اخراج میکردم فقط خودم باشم،کلیه کاندیدا های احتمالی ریاست هم مجبورشون میکردم برن ماموریت شتر های مبتلا به کرونارو بوس کنن
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٣
٤
:) ! باریکلا ! خیلی حال کردم یه مثبت از خونه بهت می دم یکی از کارخونه ! :)!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٨/٠٧
١
٠
مهندس جان جدیدا به گروهک داعش پیوستی؟ خخ
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٨/٠٨
١
١
آدم یاد کوی دانشگاه میوفته فقط اون موقع فک کنم شیر نداشت خخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٨
٢
٠
شیر تو مشد ! :) ما مشدیا با دم شیر ویالون می زنیم ، می دونی اگه همین شیرو تو تهران ول کنن ، همشون رو می خوره ؟ خخخخخخخخخ ! چون مشدیا شله می خورن از شیر که هیچ ماموتم نمی تونه بتروسنتشون :)!
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
دکتر به اشتباه یک مثبت بهتون دادم:/دی
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
نظرم رو بگم دعوا ميشه ولش :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
بگو رفیق بازی هست :) ! باس بگی منتظرم !
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
نه من نانچیکو دارم نمیزارم شما بگین خخخ
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
ایشون اصلا واسه مدیریت مناسب نیستن از همین حالا از دعوا میترسن خخ
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٤/٠٨/٠٧
١٤
٥
خب اصل موضوع تخصصیه برای همون نمیشه زیاد ریز واردش شد. اما بطور کلی اولین کارم این میتونست باشه که اگر واقعا توانایی اداره سازمان رو ندارم نامه استعفامو با موضوع استعفا بخاطر عدم صلاحیت مینوشتم. اگر تواناییش رو توی خودم دیدم منتقدین رو توی یک جلسه جمع میکنم و انتقاداتشون رو میشنوم. یک کارگروه تشکیل میدم و از بهترین متخصصین امر دعوت میکنم. و برای کمتر شدن اعتراض هرچند موقتی کارمندام اون مقدار از وظایفم که باعث ارتباط بیشترم با کارمندام میشه رو به چند نفر که بین بقیه از مقبولیت بیشتری برخوردارن تفویض میکنم تا اونها بجای من کارمندارو آروم کنن. بعد برنامه ی کاری مشخص شده رو از کارگروه تشکیل شده میگرفتم و با امضای تمامی متخصصین میاوردم تو رسانه ها و وعده میدادم. و بعدش علی علی آستینا بالا شروع میکردیم به کار.
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٨/٠٨
١
١
آقای صفدری عذر میخوام ولیزشما بدلیل همین آواتار که مخرب محیط زیست هستش از سازمان اخراج میشین ، واقعا متاسفم از دست ما کاری بر نمیاد خخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٨
٨
٧
:) من از همنیجا از خانم ابتکار که انشاا... به صورت نامحسوس میاد و میبینه در خواست می کنم این کامنت سید رو بخونه ! دو تا مثبتم از طرف من داری سید ، یکیش رو الان دادم :)
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٨/٠٨
٧
٢
ايوووول چ متفكرررانه,خيلي كامنتتون عالي بود,منفي ها هم نشان از ترسو بودن افراد براي نشون دادن خودشون و بيان مخالفتشون هست :-) موفقيات :-)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٨
٤
٠
:) الان جا داشت علی دو صفر هفت بیاد اینجا بگه : زنده باد مخالف من :)! .......
PDrAM
PDrAM
٩٤/٠٨/٠٨
٢
٣
نمیدونم..فکر نکردم.....احتمال 90درصد همون کارهایی که شما گفتی:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٨
٣
٣
آره دیگه ، دکتر بازیگر حال و حوصله بازی داره ؟ خخخخخخخخخخخخ بیمارستان 22 بهمن منتظر فیلم دکی باشید :)!
pdram
pdram
٩٤/٠٨/٠٩
٢
٠
اول از همه تشکر ویژه کنم از اونایی که منفی دادند....خخخ....و تشکر ویژه تر اگه دلیلشو بگویند....حداقل توی جیم که آزادی بیان داریم...دوما...چاکریم بهمنی جان عزیز....ببخشید یکم گرفتار امتحان این هفته ام بودم....سوما...تو کشور ما کاملا شایسته سالاری وجود داره.....اصلا هزینه هایی که باید صرف آبادسازی و ریزگردها و مناطق حفاظت شده بشه...خرج تبلیغات و کارهای نمادین نمیشه...و مشکلات دریاچه ی اورومیه کاملا حل شده است..و زمینهای خشک شده صرف امور متفرقه نشده است و همه چی کاملا آرومه..:)...مخصوصا وضع هوای جنوب و ریزگردها.. کلا از ایشون هم متشکریم برای این حجم وسیع تبلیغات..:))))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٩
٠
٠
:) ! خودم برات مثبت می زنم رفیق ! خیلی ممنونم دکی ، بازیگر ، شاعر ، نویسنده :)!
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٨/٠٨
١
١
اقا بهمن چ حوصله اي دارين شما! خيلي بازي فكري سختيه:-)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
:) خخخخخخخ شما که این همه راهو اومدین :) خوب بازی کنید !
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٨
١
٠
یه نفر هست از همون بالا داره منفی می ده از یک کنار :)! من یه خدا قوتی می دم به ایشون :) !باور کنید من چون رنگ قرمز رو دوست دارم وقتی می بینم اعداد قرمز زیاد میشن شاد می شم :)! خدا قوت !
aynaz_sahrivar
aynaz_sahrivar
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
خودشون رفتن زیر ماشین به دولت چه:) ما فضای مناسب 13 رو به وجود اوردیم براشون کم کاری که ا زما نیست
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
:) ! عه که اینطور
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٣
90 در صد دولت تدبیر و امید دروغه..فقط دروغ میگن..میخواین تومار بیارم از دروغاشون..به تمام معترضین هم توهین می کنند
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٨
١
٠
سلام محمد حسن جان :) ، سوء مدیریت از صدر اسلام بوده تا الان و تا ظهور امام زمان هم ممکنه ادامه داشته باشه ، چون ما ها امام معصوم نیستیم ، تو دولت های اصولگرا هم بوده ، اصلاً ما نباید دو دسته ای فکر کنیم ، همه انسان هستیم ، همه ایرانی هستیم ، همه یک دین واحد داریم و شاید بعضی هامون نسبت به موضوعی علم نداشته باشیم . :)
نینا
نینا
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
احسنت آقای بهمنی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
شاید بعضی ها در بعضی لباس ها خیانت کنند.اونوقت تکلیف چیه؟؟
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
:) تکلیفش با من نیست اول با خداست ، دوم حق الناس هست و سوم قوه قضایه
هاچ
هاچ
٩٤/٠٨/٠٩
٢
٠
من منفی دادم! یه جوری میگین انگار دولتای قبلی چه گلی زدن به سر مملکت. مردم له شدن زیر بار بدختی. چقدر ظلم چقدر نامردی. این دولت حداقل به جای اینکه بره با 5+1 درباره ی معارف دینی صحبت کنه، رفته نشسته پای مذاکره ی سیاسی. اگه دولت قبلی بود الان طلا گرمی 500 هزار تومن بود.
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٨/١٠
١
٠
محمد حسن تو که اینقدر پسر خوبی هستی چرا از این حرفا میزنی که اعصاب آدم خراب بشه! شراکتمون به هم میخوره هاااا. خخخخخخ. برادر حتی اگه بر فرض محال اینقدر دروغ بگن از مدیریت جهانی و شرکا صادقتر هستن...
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٨/١٠
٠
٠
احسنت هاچ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١٠
١
٠
ما فقط خودمونو کور کردیم..زمان دولت قبلی عربستان جرعت داشت حرف بزنه؟؟برین عکس های زانو زدن ظریف و ببینید؟برای ملاقات با یک کشور ضعیف عربی کافر رفته جلوی یک کشور داغون تر زانوزده که تورو خدا برو یک ملاقات با عربستان بگیر برامون لااقل اجساد فاجعه منا رو بیاریم.عربستانم حتی قبول نکرده جلسه بذاره..اقتدار رهبر نبود عمرا جسدی به کشور بر میگشت...سیاست زانو زدن شد سیاست؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١٠
١
٠
اوایل دولت مچکریم رو یادتون رفته؟؟سربازای اسیر شده؟؟؟ها؟؟کوچکترین کاری نکردن
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١٠
٠
٢
برای مردم یمن میخواستن کشتی بفرستن کمک بهشون برسونن..همین کری به ظریف توپیده بود ظریفم کشتی رو در خفای خبری اصلا نذاشته بود بره(فیلمشم موجوده)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١٠
٠
١
میگن مسائله هسته ای مسئله گروهی و حزبی نیست..فیلماش هست اقای ظریف داره التماس میکنه برای پیروزی مذاکرات..ناله میکنه که تو رو خدا کاری کنین پیروز بشیم تا در دوره بعدی هم ریاست جمهوری دست ما باشه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١٠
١
٣
میگیم دولت قبلی فلان..فقط سیاه نمایی میکنیم.دوستای من چرا دروغ میگین و نمی خواین باور کنین؟؟گرانی زمان احمدی یک دهم گرانی زمان روحانی نیست.میخواین برین قیمت همه چیز رو چک کنید تا به این نتیجه برسین
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١٠
١
٠
در زمان همین دولته که خوده رئیس جمهور میگن ازادی بیان.جان ما بیایین انتقاد کنید بعد هنوز صداشون قطع نشده منتقد ها رو نفهم و بی سواد میخونه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١٠
٠
٠
وزیر نفت همین دولت اقرار میکنه من کاره ای نیستم.من هیچ کار از دستم بر نمیاد.وزیری که با هزار بدبختی و لب مرزی تایید صلاحیت شد.وزیری که میتونست جاش یک جوون باشه..والا جوونم کاری از دستش بر نمیاد
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١٠
١
٠
در زمان احمدی نژاد بد بده بود صف های سبد کالا و کپن و شیر فلان و روغن و برنج فلان برداشته شد تازه در خرید کردن شدیم مثل یک انسان متمدن.مغازه های با کلاس شروع کردن پیدا شدن.عمرا قبل از احمدی نژاد کافی شاپ رفته باشین عمرا ماشین درست و حسابی زیر پاتون بوده باشه.فقط خودمونو زدیم به کوری.این همه ماشین و خونه نو ساز و برج و هتل و .. از کدوم زمان شروع شد؟؟ها؟؟اما الان چی؟؟فقط ماشین چینی؟ساختمون های خوابیده.ساخت و ساز کند.پیشرفت کندتر...عربستان امسال در تولید دانش از ما جلو زد.بازم بگیم مچکریم؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١٠
١
٠
هر چیزی یک تاوانی داره..تاوان پیشرفت فوق سریع ما در دوران دولت قبلی گرانی بود.فقط گرانی.دیگه از زمان دولت قبلی هیچ کشوری جرعت نداره به حریم ما تجاوز کنه..باور ندارید برید از مردم سیستان بپرسید تا قبل از اواسط دولت احمدی نژاد چیا می دیدن؟امنیت و اقدار بهتون هدیه کرد شده ادم بده
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١٠
١
٠
ما با نیروهای انقلابی و حاضر در صحنه به میدان مذاکرات می رویم.حرف اقای روحانی عزیز. اقای ظریف عزیز تر که با اغاز حرکت های انقلابی رفتن امریکا بعد از انقلاب اومدن:/ کجای صحنه بودن دقیقا؟کدوم خیابون یا مسجد بودن دقیقا؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١٠
١
٠
بشینین خارج از نعصب فکر کنید چی بودیم چی شدیم.منطق های الکی هم نیارید که دولت قبلی گرونی و فلان..والا در دولت قبلی گرونی بود ولی مردم پا به پای گرونی در می اوردن ولی الان چی؟؟
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٨/١١
٢
٠
محمد حسن جان واسه همه ی کامنتا پاسخ هست که دوستان قبلا هم در موردش بحث کردن و اگه الان هم وارد این مباحث بشیم انجمن بهمن عزیز به طرف دیگه ایی کشیده میشه و ممکنه به هدفش از ایجاد این انجمن نرسه واسه همین شخصا به خاطر بهمن جواب نمیدیم تا انجمنش در راه خودش طی طریق کنه.منتها اونجا که در مورد امنیت منطقه ی سیستان گفتی به عنوان یه سیستانی باید نکاتی رو خدمتت عرض کنم تا در جریان باشی.پیدا شدن پدیده ی عبدالمالک که حادثه تاسوکی،انفجار اتوبوس کارکنان سپاه و به شهادت رسیدن اکثر اون بزرگوارا،عملیات انتحاری در مسجد امیرالمونین (ع) زاهدان. حادثه ی انتحاری که باعث به شهادت رسیدن شهید شوشتری و تعداد زیادی از سران طوایف شد.عملیات انتحاری در شب نیمه ی شعبان در زاهدان.عملیات انتحاری در بین عزاداران حسینی در چابهار و کلی جنایت دیگه... در زمان دولت قبل انجام شد. در دولت هفتم و هشتم از این فجایع نداشتیم.در دولت یازدهم هم همون اولش اون اتفاق سربازای عزیز افتاد.من با افتخار شیعه هستم منتها در زمان دولت قبل با چشمام تبعیض میدیدم برای اهل سنت.که البته تمام طوایف اهل سنت لعنت میکردن مالک و همه ی اون افرادی که این کارای وحشیانه رو انجام میدادن.منتها در هر دو مذهب اسلام انسان های تندرو وجود داره.میدونی بعد از اتفاق مسجد امیر المومنین (ع) چقدر اوضاع شهر وحشتناک بود و احساسات همه غلیان کرده بود و چقدر اهل سنت و شیعه بیگناه کتک خوردن... فقط حرف من اینه ما هرچی ناامنی دیدیم در دولت قبل دیدیم. الان امنیت در بالاترین سطح خودش برقراره همونطور که همیشه برقرار بوده (به جز ایامی که بهش اشاره کردم) و همه برادرانه کنار هم زندگی میکنن.(این شاید ربط به انجمن هم داشته باشه) تو همین دولت تحرکات خوبی برای احیای هامون و هیرمند داره انجام میشه اما در دولت قبل هیـــــــــچی.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/١١
٠
٠
:) سلام به آقا صالح و محمد حسن و همه ی جیمی های عزیز ، هدف از این انجمن بحث کردن نیست و ما فقط می خوایم بازی کنیم با محوریت طوفان فکری :) ! اونم نه به خاطر امور سیاسی نه ! به خاطر اینکه همفکری بشه برای خروج از بحران و اینکه بچه ها بتونن به هدف های بزرگتری هم فکر کنند . همه ی ما زیر پرچم ایران هستیم و از همون اول گفتم من اعتقادی به چپی و راستی بودن ندارم و این خود انسان هست که باید برای جامعه مفید باشه :) ! هرچقدر تعداد انسان های مفید برای جامعه بیشتر بشه اونوقت این ها می تونن شرایط فعلی رو بهبود ببخشن :)!
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/١١
١
٠
کاش این دولت برای افرادی که فقط لب و دهن هستند و چشماشون رو میبندند و فقط یکریز حرف میزنند هم انجام میداد !!!!
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/١١
٠
٠
*كاري انجام ميداد
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٨/١١
٠
٠
منم تو جناح (آقا) صالح و علی آقا هستم :))
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١١
١
١
صالح عزیز شما خداوکیلی چقدر اون ور بودی؟؟من با چندین سیستانی حرف زدم.همشون از احمدی نژاد راضی بودنو از روحانی ناراضی..جنوبی ها از احمدی نژاد راضی و از روحانی ناراضی.خیلی چیز ها هست که ماها میشنویم.همون سیستانی ها میگفتن ماها مدرسه نداشتیم تمام عمرمون تو خوابگاههای زاهدان و زابل بودیم تا درس بخونیم.از زمان احمدی نژاد لااقل نسل بعد از ما راحت داره تا دکتری تو روستا و شهر کوچیک خودش کنار خانوادش تحصیل میکنه..کلی امکانات رفاهی برای روستایی ها فراهم کرد.کسیم که میخواد شهر نشین باشه باید سختی گرونی رو تحمل کنه.سختی ای که بدخواه های کشور ایجادش کردن،هم بدخواه های داخلی هم خارجی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١١
٠
١
نکنه برای تمام امور چاره ای اندیشیده؟؟
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/١١
١
١
محمد حسن به معنای واقعی کلمه دمت گرم
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١١
٢
١
این کسانی که از دولت حرف میسازند و به عنوان میتینگ سیاسی در انجمنی که هیچ ربطی به تدبیر و امید نداره کامنت میگذارن هدفشون چیه؟ولی جدا با این حرفها کدوم قسمت مملک اباد شد جز اینه که کاریکاتوریست مملکت را به زندان محکوم کردن!جز اینه که دولت قبل اختلاس کرد حالا یه عده میگن عیب نداره عوضش یارانه میدن! هم دولت قبل و هم این دولت بی اشکال نبوده و نیست با کامنت من و تو والله که هیچ درست نمیشه که بدتر ام میشه دیدم که میگویم بهرحال روشنفکری جوامع به درد کسانی میخوره که متحد و ایثارگر باشه نه ما مردم که یک سر داریم هزار سودا
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١١
٢
١
زمان احمدی نژاد پروژه های زیادی افتتاح شد ولی نیمه کاره و حتی تاسیس نشده! بیمارستانی که کمبود وسایل پزشکی و دارو بخاطر تحریم ها را داشته باشه دگه به چه درد میخوره میخواد یکی باشه یا صدتا کم نیستند کودکانی که به خاطر تحریم ها فوت شدند فقط به خاطر کمبود دارو از چی بگویم؟ رشد بی سابقه فساد و خیانت رکود50% حرف بر له و علیه جفتشون زیاده کامنت قبلی ام تایید نشد ولی از کسی طرفداری کنید که پشیمانی به همراه نداشته باشد
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١١
٢
١
بهرحال روحانی وارد عرصه سیاست و ریاست جمهوری کشور شد نباید انتظار داشته باشیم یهویی همه جیز ارزان بشود و...روحانی اگر هیچ کاری نکرده باشه که کرده جون توافق هسته ای قدم مثبتی برای ادم خواندن باقی کشورهاست کشورهایی که زمانی دشمن فرض بودند و هیچ غلطی نمیکردند ؛ روحانی به همه یاد داد باید ادم بود و مثل ادم با روی خوش و چهره باصلابت حرف زد ته اینکه تا وارد سازمان ملل شد همه پاشن برن ؛ نه اینکه به خبرنگار مملکت ناسزا بگوید روحانی اگر کالاها را ارزان نکرد مصالحه و مصاحمت ملت ایران را به همه فهماند؛اره باز هم روحانی مچکریم :-)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/١١
٠
٠
یه صلوات بفرستین :) بریم سر اصل مطلب !
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/١١
٠
٠
خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٨/١٢
٠
٠
بهمن جان منم به خاطر انجمن گفتم بحث تمام بشه. محمد حسن دادا اون استان مثل خیلی از استانهای مرزی محروم محسوب میشه.تا ابد هم به خاطر یه سری مسائلِ اسمش رو نبر محروم میمونه. نمیشه یه سری چیزا رو اینجا گفت... بیخیال. راستی یادت باشه حضوری قول دادی یه سفر بیای باهام. یادم نرفته. همین زودیا آماده باش!!!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/٠٨
٠
١
من حقایق رو برای مردم روشن میکردم...می گفتم فلان کار شده به این دلایل..باید راستگو بود نه اینکه دروغ گفت برای حفظ سمت
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/٠٨
٣
١
اول از همه دی ان ای تمام موجودات در حال انقراض کشور رو می دادم بدست بیارن و محافظت کنند..از پژوهشکده رویانم میخواستم روی تکثیر این موجودات کار کنه و بودجه می دادم...در مورد دریاچه ارومیه و هامون هیچ اطلاعات دقیقی وجود نداره..اول از همه میدادم در باره پی سنگ و سطح ابخوان این منطقه تحقیق کنند..یک گروه تحقیقاتی هم میذاشتم فقط جهت تابش خورشید در یک ساله اون مناطق رو بررسی کنند..با اطلاعات بدست امده میشه به راحتی قسمتی از این دو منطقه رو در عرض دو سال بازسازی کرد...در مورد عراق باید خودمون حضوری اقدام کنیم..ظاهرا عراق سری های قبل مواد نفتی ای که قرار بوده روی دشت ها و شن هاش بریزه رو فروخته.موادی که ایران داده بود...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٨
٢
٠
:) ! دست شما درد نکنه من به خاطر این نظر زیبا یه لایک به انضمام یک پلاس بهت می دم :)!
aynaz_sahrivar
aynaz_sahrivar
٩٤/٠٨/٠٨
١
١
این درست حسابی ترین نظر بودا :)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٨
٠
٠
ایناز نظر من هم خوب بود دیگه
f_maveddat
f_maveddat
٩٤/٠٨/٠٩
٠
٠
سلآم؛ من زیاد سیاسی نیستم. از خانم ابتکار در همین حد که یه کاره محیط زیست هستن میدونم...از اخبار اعتراض هم چیزی زیادی نمیدونم در حد فیلم صامت از اخبار....پس بیخیال صفت منحصر به فرد "همه چیز دانی" ایرانی میشم، درمورد چیزی که نمیدونم اظهار نظر نمیکنم :) فقط برای سهیم بودن در انجمن میگم : ببینید وقتی مسئولیت آنچه رو که به عهده داریم نپذیریم، اون وقت طبیعیه که اونو باید جای دیگه جبران کنیم یا اونو از کس دیگه ای بخواییم انجام بده، و درنتیجه توقعمون رو از دولت وحکومت زیاد میکنیم. چرا نباید واکنشمون به شنیدن این قبیل مسائل این باشه که ببینیم خودمون برای بهبود این وضعیت چه کار کردیم؟!!
f_maveddat
f_maveddat
٩٤/٠٨/٠٩
٠
٠
پس اول ببینیم جای خودمون اون کاری که بایدو انجام دادیم، بعد جای دیگران هم نظر بدیم :) خدای نکرده سوتفاهم نشه،قصدم زیر سوال بردن انجمن نیستش ها، متوجه هستم که یه بازی فکری سیاسیه :) به طور کلی اینو گفتم :))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٩
١
٠
خب خانم مودت شما که متوجه شدین این یک بازی فکری سیاسی هست :) پس زحمت بکشین تو بازی هم شرکت کنید :) ! اگه شما جای خانم ابتکار بودین چه می کردین ؟
admincheh
admincheh
٩٤/٠٨/٠٩
٢
٥
می گفتم مردم باید با ریزگردا کنار بیان به رئیس سازمان محیط زیست ربطی نداره اصلا :|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٩
٠
١
:) خخخخخخخخخ ! خیلی باحال بود ! :) اینم نظره قابل تاملی هست !
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٨/٠٩
١
٦
ی سوال:حالا چرا خانم ابتکار ومحیط زیست؟!؟بی آزارتر از ایشون پیدا نکردین تو مسئولین؟:دی...راستش من اول از همه میومدم فکر میکردم ببینم درست میگن بقیه یا نه؛شاید واقعا من مدیر لایقی نباشم که در این صورت قطعا استعفا میدادم ویه آدم کارامدتر میومد جام!در غیر اینصورت یه شرایط بدتر از شرایط الآن رو تو قسمتی از جامعه به وجود میاوردم توسط کارمندا و عوامل زیردستم ورسانه ای میکردم اون شرایطو؛اون وقت خودمم تو یک برنامه تلویزیونی از برنامه های درحال اجرا وذهنیات وکارایی که دارم میکنم صحبت میکنم وبه مردم میفهمونم که موثرم تو حیطه خودم وصبر لازمه والبته عدم قضاوت نابجا!!!کارمندا رو هم یه جلسه توجیهی میذاشتم ودرباره سیاست هام صحبت میکنم اگه همکاری کردن و به لیاقت وکاراییِ مدیرشون ایمان داشتن که در خدمتشونم درغیر این صورت مزاحم وقت شریفشون نمیشم پرتشون میکنم بیرون:) در ضمن کسی که اسم"ابتکار" رو با خودش یدک میکشه حتما در این باره یه ابتکارایی داره دیگه:دی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٩
١
٠
فریب اذهان عمومی :) ؟ عجب سیاستی ! خخخخخخخخ مرسی بخاطر خلاقیت شما من 2 تا مثبت به شما می دم ، یکی الان و یکی وقتی رسیدم خونه :)
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٨/١٠
٠
٠
0_0چی همه منفی!!!!!!!!!!!!!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/٠٩
٠
٠
:) هنو نصفی از بچه های جیم نیومدن :) ! من چوب خط همتون رو دارم ! باس شرکت کنید اگنه از همین تریبون اسمبرد می کنم ! وحید قوام ! :) ! ناصر ! سجاد ! علی ! کوروش ! ........:) خوب باقی هم اگه نیاین اسمبرد می شین !
i.forouzan
i.forouzan
٩٤/٠٨/٠٩
٠
٠
اختلاس میکردم بعد میرفتم کانادا در محیط زیست سالم و سر سبزش عمر رو سپری میکردم.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٨/١٠
٠
٠
:) ! مرسی آقای فروزان ، اون رنگ پس زمینه هم خیل به آواتارتون میاد
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١٠
٠
٠
بنده هم میومدم شبانه دستگیرتون میکردم با قایق پارویی بر میگردوندمتون در خاک وطن و محاکمتون میکردم:))
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٤/٠٨/١١
٠
٠
سلام . فکر می کنم نباید توی همه مشکلات محیط زیستی خانم ابتکار رو مقصر دونست ، مساله ای مثل خشکسالی های طولانی که باعث خشک شدن خیلی از رودخانه ها یا دریاچه ارومیه شده یا مشکل ریزگردها تو جنوب کشور که بیشتر به دلیل خشک شدن تالابهاست و تنها محدود به کشور ما نیست ...شاید استفاده از نظرات و تجربیات کارشناسان خبره جغرافی و محیط زیست بتونه به حل این مشکلات بیشتر کمک کنه .
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١١
٠
٠
می دونستید ارومیه یک دو قلو در ترکیه داره؟چرا اون خشک نشد؟49 تا سد روی رودخانه های ورودی به ارومیه زدن.یک پل غیر مهندسی ساختن که دریاچه رو نابود کرده
م-نص
م-نص
٩٤/٠٨/١٤
٢
٠
رهبر انقلاب : یکی از کارهای آمریکایی ها در این سالهای آخر این است که کسانی را وادار کنند به بزک کردن چهره آمریکا، اینکه وانمود کنند که آمریکایی ها اگر هم دیروز دشمنی داشتند امروز دیگر دشمنی نمی کنند/ هدف این است که چهره دشمن برای ملت ایران پنهان بماند، تا بتوانند خنجر را فرو کنند / یک عده ای مغرضانه و عده ای از روی ساده لوحی این کار را می کنند.(اشاره به صادق زیبا کلام)