خانه انجمن #من _یک_ منتظرم !
٢٦٩
١٤
mehri_mo

#من _یک_ منتظرم !

#من _یک_ منتظرم !

حتما تا به حال طعم انتظار رو تجربه کردین ومی دونین خیلی هم سخته!

خب ما در جهانی هستیم که امام عصر(عج) در غیبت به سر می برن . به نظرتون چه طور باید باشیم تا بتونیم اسم منتظر رو روی خودمون بگذاریم و فقط شب جمعه ذکز فرج روی لبمون نباشه؟

٩٤/٠٨/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
حنا خانوم
حنا خانوم
٩٤/٠٨/٠٤
٠
٠
حواسمون باشه که پرونده اعمالمون رو میبرن پیش امام زمان ، اگه اینو مد نظر داشته باشیم اعمال و رفتارمون درست میشه و کمتر گناه میکنیم و میشیم یه شیعه ی واقعی و کسی که منتظر امام غایبشه و حاضره همراهش باشه
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/٠٤
٣
٠
چشمی که گناه می کند هر شب و روز، لایق نبود ز بهر دیدار هنوز، خواهی که جمال گل نرگس بینی، چشم دگری بساز و این دیده بسوز
f_maveddat
f_maveddat
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
دقیقا :/
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٨/٠٤
١
٠
مسلما مهم ترین چیز جنگ نرمه، کسانی که واسه تک تک حرکات ما برنامه ریزی میکنند میدونن قراره یکی بیاد که جامعه رو از عدل و داد پر کنه و خصوصیات پیروانشو میدونن حتی فیلما و بازیاشونم جدیدن بر مبنای همین هدف میسازن اونوقت ما که نقش اصلی در زمینه ظهور داریم نشستیم گاهی لبامونو به این ذکر گرم میکنیم.. نه زحمتی نه وفایی فقط نشسته ایم و میگیم اللهم عجل لولیک الفرج...
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٥
٢
٠
در دنیا شاهد هجمه گناهانی هستیم که بر ما عرضه میشود مهم ترین وظیفه مومنین و مومنات در این شرایط حفظ خود از شر این توطعه ها است
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٨/٠٦
٠
٠
مشکل همینجاست! در اخر الزمان نگه داشتن ایمان و دین خود مثه نگه داشتن اتش کف دسته
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٨/٠٤
١
٠
خوب باشیم!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٨/٠٦
٠
٠
همش همینه بخدا...
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٨/٠٦
٠
٠
:دی
f_maveddat
f_maveddat
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
منم همین :))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٨/٠٥
٠
٠
:) لبخند بزنیم
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٥
٢
٠
منتظر واقعین امام زمان کسانی اند که گناهان کبیره انجام نمیدهند و نفس خویش را از ارتکاب به معصیت پاک و حفظ نگاه میدارند
Kh_Z
Kh_Z
٩٤/٠٨/٠٦
٠
٠
تلاش برای شناخت خدا
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠٨/٠٦
٠
٠
خيلي سخته اما راهش مشخصه به نظرم چه حاجت به بيان است...!؟