خانه انجمن هدیه هایی که هنوز نیامده اند!
٥٧٨
٣٧
sh_doosti

هدیه هایی که هنوز نیامده اند!

هدیه هایی که هنوز نیامده اند!

هدیه ها همیشه با خودشون ارزش های مادی، معنوی، دوستی ها رو به همراه دارن و ممکنه تا سال های سال به خاطر بمونه

بهترین هدیه ای که دوست دارین بگیرین چیه؟ چه چیزی اون رو برای این شما این قدر ارزشمند کرده که دوست دارین هدیه بگیریدش؟

٩٤/٠٨/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
narin_goli
narin_goli
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
چیزی که من میخوام کسی نمیتونه بهم بده چیزی که من میخوام زیر خروار ها خاک دفن شده من دست مهربان مادرم و میخوام ایا کسی میتونه اونو بهم بده ؟
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/٠٣
١
٠
خدا رحمتشون کنه
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٨/٠٣
١
٠
اول جیمی شدمن موبارک:) خوش بیامدی رفیق:)) و اینکه خدایشان بیامرزد...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٨/٠٣
١
٠
تسلیت میگم دوست عزیز..
حنا خانوم
حنا خانوم
٩٤/٠٨/٠٣
١
٠
روح مادرت شاد :)
ali-y
ali-y
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
سلام. واقعا و بدون تعارف ، بهترین هدیه از نظر بنده اینه که به نظرم احترام گذاشته بشه و کارم مورد توجه قرار بگیره.
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
چک سفید امضا
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ عالی! میشه به من بدین؟ شما هدیه های خاص دیگه ام میتونین بگیرین :دی
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
وقتی موجودی نداشته باشه دو قرون نمی ارزه !!!!!!!!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٨/٠٥
٠
٠
دختر خاص دو تا چک میگیرم یکی واسه تو یکی واسه خودم.آقا مهزیار شما چکو بده من پولش میکنم مثل آب خوردن
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
:-\
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
ی شاخه گل رز قرمز:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
من بهت میدم :)
elnazi
elnazi
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
منم میدم بت...:)
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
معنویش: دیدار رهبر
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
این یکی عالی
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
مادیش: یه پراید
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
یعنی ته ته آرزوت یه پرایده ؟؟؟! واقعا خیلی قانعی!
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
که همونم منقرض شد
elnazi
elnazi
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
شایدشعارباشه اما واقعادلم هدیه،حرفای راست وصادقانه میخاد...
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
کلا دوست دارم قرآن هدیه بگیرم و از راه دورکسی که از من بهتره برای گناهانم شفاعتم کنه.این بهترین هدیه است برام.:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
دندون اسب پیشکش رو ک نمیشمارن. حالا هدیه بدن چيش مهم نیس خخخ (هم هيچي هدیه نمیده ب ما :دی
حنا خانوم
حنا خانوم
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
یه کتابخونه پر از کتاب ^_^
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
افرین! این خیلی خوب است دوست دارم:-)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٨/٠٣
٠
٠
چی بودنش زیاد فرقی نداره! فقط همین که خراب نشه بشه نگهش داشت به عنوان یادگاری کافیه:) مخصوصا اگه بشه همیشه همرات باشه:)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٨/٠٣
٣
٠
بخشش...
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/٠٤
٠
٠
به به چشمان. به جمالتون روشن شد ، خوش اومدي صالح ، كجا بودي ؟؟ در افق تشريف داشتيد ؟؟؟!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٨/٠٦
٠
٠
مخلصتم مهندس جان. نه همین دور و بر زیر سایه ی دوستان جیمی روزگار میگذرونم! لطف داری داداش. آقا ما چراغ خاموش از خبری مبارک مطلع شدیم که بسی خرسند و خوشحال شدم.وظیفه داشتم زودتر تبریک بگم که عذرخواهم.با تاخیر تبریک میگم دوماد شدنت رو علی جان. امیدوارم بدون حاشیه و در آرامش محض در کنار همسر محترمت تا آخر عمر خوشبخت زندگی کنی و عاقبت بخیر بشید. دوست داشتم حضوری تبریک بگم که میسر نشد فعلا تبریک رو در دنیای مجازی بپذیر تا سعادت بشه و ببینمت. بازم ممنون که به فکرم بودی داداش:)))
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٨/٠٦
٠
٠
مرسی صالح جان، امیدوارم پرنسس مورد نظر تو هم به همین زودی با مازراتیش جلو پات ترمز بزنه !
Anis
Anis
٩٤/٠٨/٠٤
٠
٠
همیشه دلم میخاس یکی واسه تولدم مداد رنگی بگیره! بعدش من اونقددد ماچش کنم ک از من بدش بیاد!
Anis
Anis
٩٤/٠٨/٠٤
٠
٠
همیشه دلم میخاس یکی واسه تولدم مداد رنگی بگیره! بعدش من اونقددد ماچش کنم ک از من بدش بیاد!
aynaz_sahrivar
aynaz_sahrivar
٩٤/٠٨/٠٥
٠
٠
یکی چایی داغ مهمونم کنه:) با خرما
Kh_Z
Kh_Z
٩٤/٠٨/٠٦
٠
٠
مهم نیست چی باشه مهم اینه که یه نفر یه زمانی بهت اختصاص داده و تو توی اولویتاش بودی و اون به فکرت بوده اون هدیه میتونه یه پیامک باشه که تنها پیامش " :) " باشه. محبت و عشق بزرگ ترین و ساده ترین و ارزشمندترین هدیه است که این روزا از هم دریغ میکنیم.
f_maveddat
f_maveddat
٩٤/٠٨/٠٧
٠
٠
سلآم؛ کتاب... وقت خواندنش... وفرصت به اشتراک گذاشتنش :)) طرفشم مهم نیس...هرکی بود من از صمیم دل ازش تشکر میکنم :))