خانه انجمن کتاب به صرف اشک ، سوز و آه !
٥٤٧
٣٩
لیلی

کتاب به صرف اشک ، سوز و آه !

کتاب به صرف اشک ، سوز و آه !

تا حالا شده از خواندن کتابی ناراحت بشوید و گریه کنید؟ اسم کتاب چی بوده و ژانری که داشته در کدام دسته بندی قرار می گیرد؟

٩٤/٠٧/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
aassak13
aassak13
٩٤/٠٧/٢١
٠
٠
نمی دونم، یکم فکر کنم
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/٢١
٠
٠
کتاب (در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند) ،سرنوشتی از کارگر شهربازی است که بعد از مرگ با حوادث عجیبی رو به رو میشود پیشنهاد میکنم حتما بخونید دیالوگهای جالبی دارد و برگرفته از یک تراژدی واقعی است
aassak13
aassak13
٩٤/٠٧/٢١
٠
٠
کتاب سیاحت غرب رو پیشنهاد میکنم
elnazi
elnazi
٩٤/٠٧/٢١
٠
٠
یادم نمیاد:))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٧/٢١
١
٠
اره شده. (کتاب عربی سال آخر خوندم و گریه کردم خوندمو گریه کردم)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/٢١
٠
٠
چرا!؟
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/٢١
٠
٠
کتاب بچه های بدشانس
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/٢٤
٠
٠
حکایت بچه هایی که در بدترین شرایط کمترین شانس را داشتند اون هم با قدرت عقل ناچیز بچگانه:'(
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/٢١
٠
٠
کتاب بچه های بدشانس
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٧/٢١
٠
٠
کتاب دینامیک سازه ها نوشته دکتر خسرو برگی
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/٢١
٠
٠
علمی است یا مختص ژانر خاصی است؟
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٧/٢٢
٠
٠
کتاب تخصصی رشته عمرانه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٧/٢١
٠
٠
ارههههه!زیاد خخخ دوران جاهلیت یه رمان خوندم تقریبا دوساعت اشک ریختم خخخخ اسمش الهه شرقی بود!جدیدا هم یه کتاب دیگه خوندم ژانر دفاع‌مقدس خاطرات فاطمه اباد! برای اونم ناراحت شدم اما جو دور و برم شلوغ بود نشد گریه کنم خخخخ
f_maveddat
f_maveddat
٩٤/٠٧/٢٢
٠
٠
منم جونیام رمان میخوندم ولی روم نمیشه بگم با چندتاشون اشک ریختم :)))))))))
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/٢٣
٠
٠
شخصا از خواندن رمانهای ایرانی خجالت میکشم:-( احساست دو طرف را غلو شده دور از منطق و سراسر هجو نشان میدهد توهم بعدش که دیگه بدتر! به نظر من این طور رمانها ادمها را کدبندی میکنند برای انتخاب اجباری حداقل یک عشق :-\
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٧/٢١
٠
٠
آواتارتون و رسمی تر جیمی شدنتون مبارک.خوب شد از حرف بچه ها نرنجیدین و اینجا موندین
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/٢٢
٠
٠
اواتار جدید شما هم مبارک باشد
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٧/٢١
٠
٠
کتاب من زنده ام....کتاب آفتاب در حجاب....و...
f_maveddat
f_maveddat
٩٤/٠٧/٢٢
٠
٠
سلآم؛ بله...بودن ولی خیلی خاطرم نیست....اووووم مثلا دخیل عشق که درمورد یه پرستاد در دوران دفاع مقدس وبعد از اونه...
f_maveddat
f_maveddat
٩٤/٠٧/٢٢
٠
٠
یه کتاب روضه خوانی هم بود که اشکمو درآورد.....گاهی اوقات بسته به حس وحالم...دعا های صحیفه ی سجادیه هم اشکمو درمیاره :(
Cold
Cold
٩٤/٠٧/٢٢
٠
٠
بچه که بودم با کتاب قرمز و مشکی خیلی گریه کردم :)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/٢٣
٠
٠
در کدام دسته بندی ژانر قرار میگیرد؟
d_toktam
d_toktam
٩٤/٠٧/٢٢
٠
٠
بوی گلاب..اینو گریه کردم از خوندنش بقیه کتابارو حس خوبی گرفتم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٧/٢٣
٠
٠
فیلم اشکمو در آورده اما کتاب هیچ وقت
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/٢٤
٠
٠
چه فیلمی بوده؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٧/٢٤
٠
٠
نفس عمیق
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٧/٢٣
٠
٠
از اینجور کتابها که حدس میزنم از جمله رمانها هم باشن اصلا نمیخونم/
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/٢٤
٠
٠
رمان های غمناک صرفا عاشقانه نیستند ولی به نظر من ادمی باید همه نوع حسی را کنار کتاب تجربه کند شادی غم ترس هیجان و...
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/٢٥
٠
٠
معرفی رمانهای برتر دنیا:1.جنایت و مکافات نوشته داستایوفسکی 2.در غرب خبری نیست نوشته اریش ماریا رمارک این بهترین کتاب ضدجنگ دنیاست روایت چند دانش اموز المانی که با تحریک و تشویق معلم مدرسه عازم جنگ جهانی اول میشوند اما به زودی میفهمند که انها نه قهرمان بلکه قربانیانی سخت درمانده اند 3. قدیس نوشته ابراهیم حسن بیگی کشیش مسیحی کتابی قدیمی از مرد تاجیک که در مورد امیرالمومنین ا اد که درموردمیفومنیمرد تاجیک جان خود را سر این کتاب از دسنین مرد تا .
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/٢٥
٠
٠
اشتباه تایپی اخر متن: مرد تاجیک جان خود را بر سر کتاب از دست میدهد
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/٢٥
٠
٠
دره گل سرخ نوشته:استرن پدران محافظه کار پسران رادیکال این بهترین موضوعی است که در مورد ان میتوانید در این کتاب بخوانید زوربای یونانی تفاوت بین روشنفکران ایرانی و خارجی و روند تعوریزه شدن شیطان روایت شده است کشتن مرغ مقلد:ل رمای اخلاقی با موضوع تعصبات نژادی ملت امریکا و ظلم به سیاه پوستان
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٧/٢٥
٠
٠
قلب کوچک سپهر از مهناز فتاحی.زندگینامه وشرح حوادثیه که برای پسرش اتفاق میفته :( ی جاهاش واقعا گریم میگرفت :(
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠١
٠
٠
سرگذشت نفرتاری/ بررسی زندگانی همسر رامسس کبیر فرعون مصر و شرح زندگانی مصریان و اداب و رسوم انان قتل در قطار/سیزده معما/انحطاط فن دروغگویی/ سایه گیوتین/ از بهترین رمانهای معاصر است بازگشت از دنیای مردگان/زبان بدن/قدرت تفکر بدون فکر کردن/چه کسانی به شما دروغ میگویند/ذهن و خلاقیت از رمانهای روانشناسی پرطرفدار هستند
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠١
٠
٠
لطفا کتابخانه بروید و کتاب بخوانید؛امار کتابخوانی در ایران به شدت پایین است بهانه نیاورید که کار دارم دانشجوام باید درس بخوانم فردا امتحان دارم و....بهانه هایی که هر روز با خودمان حمل میکنیم برای نخوندن چند خط کتاب این لذت را از خودتان دریغ نکنید الان یک فرهنگی باب شده که مردم فیلم را به کتاب ترجیح میدهند و کتاب خواندن امری کسل کننده و لوس شده درحالیکه بهترین یار مهربان کتاب است
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/٠١
٠
٠
کتابخانه حرم بخاطر کتابهای جدید و قفسه بندی مدون رونق پیدا کرده است؛عضویت در کتابخانه ها هزینه چندانی ندارد پس بهانه خریدن کتابها به بهای گزافی که در پی تحریمها بوجود امد را کنار بگذارید و سعی کنید جدا از کتابهای درسی نگاهی هم به کتابهای مورد علاقه خود در هر ژانر و سبکی که میپسندید داشته باشید