خانه انجمن کتلت شدن روی پله های دانشگاه
٦٦٩
٤٤
aaasaeid

کتلت شدن روی پله های دانشگاه

کتلت شدن روی پله های دانشگاه

فرض کنید در دانشگاه یا مدرسه کلاستان تمام شده است و دارید از پله ها پایین میروید و پشت سر شما پر دانشجو است( دختر و پسر ) که ناگهان پای شما سر میخورد و جلوی آن همه آدم از پله ها پایین می افتید. 

حال خود را در آن لحظه وصف کنید.

چه عکس العملی انجام می دهید؟

٩١/١٢/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠٣
١
٠
تو این جور مواقع 100 درصد همه شروع ب خندیدن میکنن و هیچ دختر و پسری هم ب کمکت نمیاد تا بیشتر از این صحنه لذت ببرن بدبختا شادی ندارن دیگه هیچی دیگه خواهی نشوی رسوا هم رنگ جمااعت شو خودمم شروع میکنم ب خندیدن چکار کنم تفریح دیگه ای ک ندارم خخخ
s.a
s.a
٩١/١٢/٠٣
٢
٠
خندم میگیره...... قرمز میشم از خجالت..... چون دردم گرفته تو چشمام پر اشکه....... از جام بلند میشم و هر چه سریعتر صحنه رو ترک میکنم...... در حالی که دارم به دوستام فحش میدم که چرا مسخرم کردن به جای کمک کردن، گرد و خاک لباسامو پاک می کنم!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٣
١
٠
دقیقا دایناسور جون:)))
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
خخخ ! همینجوریم قرمزی دایناسور جان!!
s.a
s.a
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
:))))))))))
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٣
١
٠
چه کار میشه کرد جز خوردن به زمین و خاک بر سری که پیش میاد...
وصال
وصال
٩١/١٢/٠٣
١
٠
خودم اونقدر میخندم که هرکسی هم نفهمیده باشه میفهمه ولی خیلی آدم ضاییه میشه خداییش تا حالا چند بار تو یونی برام این اتفاق افتاده ولی به نظر من اگه کسی بخنده خیلی ادم راحتر با مسله کنار میاد
parisa
parisa
٩١/١٢/٠٣
١
٠
چقد جالب...........................بلند میشم همه باهم میخندیم.......
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
آفرین خونسردی ها
parisa
parisa
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
ما همه اینجوریم.....................................سعی میکنیم باهم بخندیم............تا بهم.........
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
من سريع سيخ ميشينم! ميگم : ميكشمتون اگه بخندين(#_#) بعد مشغول ميشم خودمو بتكونم!! بعدش سرمو ميارم بالا يه نگا به چشم همه ميندازم! ميگم : اوووووف پكيدين خو!! اشكال نداره بخنديين :)))))))))))))) بعد خودمم ميخندم!!!! من تاحالا كه اينجوري ضايع نشدم اما يه بار دركلاس وكوبيدم تو صورت استاد. كه بعدش تا يه ماه نقل محافل بودم :)))) اصلا يه وضيي بود!!!!
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
بی تفاوت بلند میشم میرم..
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
اگه هم کسی بخنده، میکوبم تو دهنش...
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
اُفـ !! اصلا اعصاب نداری!! :|
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
آره دیه...
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
اه اه فکرشم مایه عذابه! خدا نکنه هچین اتفاقی بیفته، اما! اما اگر خدایی نکرده بیفته سری حودم رو جمع و جور می کنم سرم رو میندازم پایین و میرم، به طوری که کمترین جلب توجه رو بکنم! البته خدا رو شکر فعلا که تو دانشگاه ما خیلی وقته دختر ،پسر رو از هم جدا کردن پس زیاد مشکلی نیست! :))
sahar
sahar
٩١/١٢/٠٣
١
٠
وای خدا نیاره اون روزٌ!
sahar
sahar
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
البته من خودم رو پله های دبیرستان همه جوره کتلت شدم....ولی تو دانشگاه خداییش ستمه!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٣
١
٠
خیلی طبیعی پا میشم اما تو دلم به زمین وزمان بد می گم طبیعتا!پسرا هم بی جنبه!خدا قسمت گرگ بیابون نکنه والا!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
هیچی سرمو بلند نمیکنم...سریع محل رو ترک میکنم....اگرم بهم بخندن یا شناخته باشنم سریع جبهه میگیرم که چیه؟؟...خنده داره....بعد خودمم میخندم
bye
bye
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
:((
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
من اصولا اگه زمین بخورم،دیگه نمیتونم بلند شم.چون شدت زیاده.
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
ِD:
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
امیدوارم هیچ وقت زمین نخورین !
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
ممنون برادر من:)))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
خوشبختانه هنوز تو دانشگاه کتلت نشدم!:)))
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
خیلی خیلی طبیعیش میکنم....بلند میشم میخندم میگم حرکتو داشتین؟؟ یبار جلو سینما سیمرغ رفتم تو شیشه مغازهه..همین کارو کردم ج داد.....از ما گفتن بود
من
من
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
چه باهوش!!!!
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
خیلی خیلی طبیعیش میکنم....بلند میشم میخندم میگم حرکتو داشتین؟؟ یبار جلو سینما سیمرغ رفتم تو شیشه مغازهه..همین کارو کردم ج داد.....از ما گفتن بود
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
آره خب.منم اگه پسر بودم همینجوری طبیعیش می کردم.ولی خب دخترمو پسرا منتظرن یه سوتی بدی.مثلا اونروز داشتم از پله ها بالا می رفتم یک پسره پاش سرخورد کنارم خود زمین تو پله ها!ولی من اصلا به روی خودم نیاوردم!:)))
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
وای خدا واسه هیچکی نیاره دیگه آبرو واسم نمیمونه ولی من اگه باشم با اعتماد به نفس کامل بلند میشم و به هیچکی هم محل نمیدم شایدم برم تو افق محو بشم
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
اگه فقط در حد حرف نباشه خیلی ایده آله... باریکلا دری
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
تو اینجور مواقع خندیدن خیلی جواب میده. اصلا به روی خودتون نیارید انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده. بقیه رو فرض کنید گوسفندن و هیچ چیزی نمیفهمن.. بعدم فراموش میشه دیگه .. خوب بید.
ati200
ati200
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
برای من پیش نیومد..ولی برای داداشم پیش اومد..زمین یخ زده بوده خورده افتاده جلو دردانشگاه..کلا برگشته خونه..نرفت سرکلاس
ati200
ati200
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
من خودم اگه بخورم زمین ..خندم می گیره ...ازهمه بیشتر میخندم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
از جایی که اکثر مواقع در حال خندیدنم اونجام میخندم!
maryam
maryam
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
خيلي طبيعي بلند ميشم خودمو تكون ميدم وراهمو ميكشم ميرم البته خيلي بهتره كه پت و مت كنارم نباشن ديگه اونجاست كه ابرويي برام نميذارن...
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
برا پسرا نبايد زياد سخت باشه. ولي فكرشم درد ناكه.اوخ اوخ
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
آره واقعا.واسه پسرا چیز مهمی نیست ولی واسه دخترا...
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
اصن خجالت نمی کشم فقط گرد و خاک را تن خود می روبم.بعد میرم دستامو می شورم.