خانه انجمن دوباره از نو برایمان بنویس !
٤٧٤
٣٥
naeerika

دوباره از نو برایمان بنویس !

دوباره از نو برایمان بنویس !

به اولین مرجع شعری که دسترسی دارین مراجعه کنید و بیت چهارم ، سومین شعر رو برای ما اینجا بذارید .

اسم شاعر و اسم کتابش چیه ؟

٩٤/٠٧/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٧/٠٨
١
٠
هاع؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٧/٠٨
٠
٠
چی چيزا خخخخ
kianaz
kianaz
٩٤/٠٧/٠٨
٠
٠
بيزارم و بيزار بيزار نوميدم و نوميد نوميد هرچند ميخوانند اميدم ديدي دلا كه يار نيامد گرآمد و سوار نيامد شعر زمان ما - مهدي اخوان ثالث
aassak13
aassak13
٩٤/٠٧/٠٨
٠
٠
دس نذار روی دلم، دلم کبابه، داداشی! این روزا دلا تو خطِ نون و آبه، داداشی! حال مون رو پرسیدی، قربونِ اون معرفتت توی این هول و وَلا خیلی خرابه، داداشی! دل کجاس؟ دیگه باهاس دنبال بیدلا بریم این روزا، این طرفا بیدلی بابه، داداشی! یه نسیمی اومد و دمید و ما عین حباب نقشِ ما نقش برآبه و سرابه، داداشی! چی شد اون جوری نشد؟ کجا؟ کیا؟ کدوم طرف؟ چه سئوالایی دارم که بی جوابه، داداشی! اگر دوس داری تو هم یه روز به روءیات برسی چِش ببند و خوب بخواب! زندگی خوابه، داداشی!
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠٧/٠٨
٠
٠
زهر باد چون گرد منما بلندي / كه پست است همت بلند آسمان را / پروين. ديوانش :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٧/٠٨
٠
٠
:دیییییییی
دختر چادری
دختر چادری
٩٤/٠٧/٠٩
٠
٠
چه شعر و بيت پر مفهمومي:دي
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٧/٠٩
٠
٠
...معنیشم قشنگه ها:)
Cold
Cold
٩٤/٠٧/٠٨
٠
٠
دوربین یواش یواش از...تو صحنه میره بیرون - من میمونم با سایم...من میمونم با بارون (کازابلانکا - یغما گلرویی) از مجموعه رانندگی در مستی :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٧/٠٩
٠
٠
باید خودم را ببرم خانه. ببرم صورتش را بشویم. دراز بکشد. دلداریش بدهم که فکرنکند. بگویم که میگذرد...که غصه نخورد.باید خودم را ببرم بخوابد.من خسته است...علیرضا روشن
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٧/٠٩
٠
٠
شاید بگویی دلم حتما یک فصل دارد اما نه... تا جایی که یادم است، چهار فصلش کامل بود ولی چند سالیست روی پاییز گیر کرده فکر کنم این بار چند سالیست خدا فراموش کرده برگ فصل دلم را ورق بزند!/از خودم
Cold
Cold
٩٤/٠٧/١٠
١
١
چرا چیزی نمینویسی اشکمهر؟...دلم واسه نوشته های دردناکت تنگ شده
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٧/١٠
٠
٠
ممنون آقای کلد شما لطف دارین/راستش بازدید کم کاربرا و و کسانی که رابطه برقرار میکنن با نوشته هام دیدم داره کم میشه و یک سری چیزای دیگه باعث شده همونطور که در آخرین مطلبم نوشتم چند وقت مطلبی ندم/امیدوارم از این حالت در بیام و دوباره مطلب بفرستم برای شما/ممنونم /چطوری بگم راستش محرمو غمخواری نیست اینجا/جای ادم خوشه که مثل خودشو که مثلا شما باشی ببینه و زیاد باشه/عاشق شدم و محرم این راز ندارم /فریاد که غم دارم و غمخوار ندارم.....
Cold
Cold
٩٤/٠٧/١٠
١
٠
من و کار و تنهایی - شعری بزای او - دوست قدیمی من - سرگردان بین زمین و آسمان - تیغ کهنه - کمی بیشتر زنده ماندن - عشق های رفته - من و دنیا چیزی برای هم نداریم و.... هرکدوم از اینارو چندین بار خوندم و یا باهاشون اشک ریختم یا باهاشون درد کشیدم یا خشک شدم یا... درسته وقتی علاقمند و بازدید کننده کم باشه انگیزه آدم واسه مطلب گذاشتن کم میشه ولی سعی کن هر از چند گاهی یه چیزی بذاری واسمون...البته امیدوارم حالت خوب بشه و دیگه این مدلی ننویسی ،ولی اگه مینویسی مارو هم تو درداش شریک کن :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٧/١١
٠
٠
تشکر محمد حسین جان/منو یاد خاطرات این نوشته ها انداختی/از اینکه حس خوبی به این مطالب داشتی خوشحالم/باشه سعی میکنم در اولین فرصت دوباره مطلب بگذارم/بازم تشکر (:
Cold
Cold
٩٤/٠٧/١١
٠
٠
هر کدوم از اینا که نوشتم و چند تا مطلب دیگه در نوع خودشون واقعا بهترینن...نوکرم :) دمتم گرم...
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٧/٠٩
٠
٠
..(مهدی فاطمه عزیز است به هر کس ندهندش...پره طاووس به کرکس ندهندش)
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/٠٧/١٠
٠
٠
یکایک ریخت برگ هر درختی بود/یکایک ریخت حتی برگ های نخل ها...باری/چنان پاییز پاییز است واز غارتگری لبریز/که حتی سرو هم صبرش سرامد چندم ابان/وهمرنگ جماعت شد/ورسوا شد/در این پاییز(سومین شعر از کتاب رودخوانی محمد مهدی سیار:))
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٧/١٠
٠
٠
روزها گر رفت گو رو ، باک نیست/ تو بمان ای آنکه چون تو پاک نیست :) کتاب خلاصه ی مثنوی نگارش استاد بدیع ازمان فروزانفر ص 3 بیت 4
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٧/١٠
٠
٠
ای عقل! خجل ز جهد ونادانی ما/درهم شده خلقی، ز پریشانی ما/ بت در بغل و به سجده پیشانی ما/ کافر زده خنده بر مسلمانی ما :) کلیات شیخ بهایی ، قسمت رباعیات دوبیتی سوم
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٧/١٠
٠
٠
اینجا تو کلیات شیخ بهایی شعرا ودوبیتی ها بی نظیری دمه دستمه :) دوست داشتین بگین یه چندتا خوبشو سوا کنم براتون بذارم :)
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٧/١٠
٠
٠
بیت 4 سومین شعر؟! تازه دوهزاریم افتاد؟! خب شانس حافظه :) دور گردون گر دوروزی بر مراد ما نرفت/ دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور :))
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٧/١٠
٠
٠
رهی معیری.... سوزد مرا سازد مرا، در آتش اندازد مرا/ و از من رها سازد مرا، بیگانه از خویشم کند... پیمانه رو میگه ;)
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٧/١٠
٠
٠
شعر سوم : مرغ معما....از کتاب مرگ رنگ از مجموعه ی هشت کتاب سهراب..بیت یا بند چهارم : راه فرو بسته گرچه مرغ به آوا،/ قالب خاموش او صدایی گویاست./ می گذرد لحظه ها به چشمش بیدار،/ پیکر او لیک سایهِ روشن رویاست.
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٧/١٠
٠
٠
حکمت فردوسی...در واقع گلچینی از شاهنامه...شعر سوم : خردو خردمندی....بیت دومو سوم(به خاطر معنی وپیوستگی ابیات) : همیشه خرد را تو دستور دار/ بدو جانت از ناسزا دور دار/ دلی کز خرد گردد آراسته/ چو گنجی بود پر زرو خواسته :))
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٧/١٠
٠
٠
مجموعه ی در خلوت علی که سروده ی خیلی از شاعرارو در مدح وستایش حضرت علی شامل میشه...شعر سوم : از علی طلب...سروده ابن یمین فیومدی بیت چهارش : آن کس که در یقینش نگنجد زیادتی/ صد بار اگر ز پیش بر افتد غطا، علی است :) زیادت که زیادی و افزونیه میدونین، غطا م به معنی پوشش وپرده است :) من تو این مجموعه شعرای دلپذیر تر و قشنگ تری هم دارم...خواستین تعارف نکنین :)
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٧/١٠
٠
٠
کتاب بانوی آفتاب...سروده ی نسترن قدرتی...شعر چهارم : معنای عشق بیت سوم: باران زلال نور میبارید/ در خلوت ودر سکوت رویایی/ آهنگ خوش نسیم راهی بود/ تا دامن لاله های صحرایی :)
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٧/١٠
٠
٠
البته اگه شعر هایی که مورد پسندمون بود رو میخواستین من دستم باز تر بود :))
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٧/١٠
٠
٠
دوبیتیِ...نازی ست که در سینه نیازی دارد/موهاش سرانجام درازی دارد...هی می رود و دوباره بر میگردد/این بچه که میل تاب بازی دارد...سید مهدی موسوی_انقراض یوزپلنگ ایرانی با افزایش بی رویه ی تعداد گوسفندان
٩٤/٠٧/١٣
٠
٠
به عین و شین تو چسبیدم به از در زندان/ که نعش سیمرقی رهسپار قاف کنم// به بازجوی گرامی بگو که راحت باش/ نشسته ام که در این شعر اعتراف کنم///صدای بمب گزاری ذهن می اید/ گرفته اند دهان مرا که لب نزنم // کشیدن ناخن هام رو سیلی هاش/ صدای جیغ کشیدن از ادمی که منم/// به قاف میچسبی بوی نفت میگیری/ کدام قله کدام اوج؟ نسل سوخته ایم
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/١٤
٠
٠
غزل پست مدرن سید مهدی موسوی
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/١٤
٠
٠
کنار اشعار گل و بلبلی که میخونید و مینویسید سری هم به این غزلیات ناب بزنید