خانه انجمن سوتی های فراموش نشدنی ترمولکی !
٨٦٥
٤٤
Anis

سوتی های فراموش نشدنی ترمولکی !

سوتی های فراموش نشدنی ترمولکی !

به سلامتی منم وارد دانشگاه شدم و تا آخر ترم ترمولک محسوب می شم،البته تو همین یک هفته از تک تک رفتارام می شد فهمید ترمولکم!

مثلا وقتی اشتباهی رفتم سلف برادران غذا بخورم، خب تابلو نزده بودن یا هنوز تو دهنم نمی چرخید بگم استاد و گفتم خانوم اجااازه و کلی سوتی های دیگه!

شما چه خاطراتی از ترمولک بودنتون دارین که هنوز وقتی یادشون میفتین می خندین؟

٩٤/٠٧/٠١
نظرات کاربران
کد امنیتی
m-aminfar
m-aminfar
٩٤/٠٧/٠١
١
٠
بالاخره منم اول شدم............
Anise
Anise
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
خخخخ موبارکه! ایشالله شاهد سایر وفقیات های شوما باشیم!
aassak13
aassak13
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
مال هفت سال پیش است، چیزی یادم نیست
Anise
Anise
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
هذا شی عجییب!
aassak13
aassak13
٩٤/٠٧/٠٢
٠
٠
هَل تَعَجَّبانِ؟
kianaz
kianaz
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
من ؟! من كه اصلا از همون روز اول اصلا معلوم نبود ترمولكم :دي
Anise
Anise
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
مگ میشه مگ داریم!؟
دختر چادری
دختر چادری
٩٤/٠٧/٠٩
٠
٠
اره داريم
g_rezaei
g_rezaei
٩٤/٠٧/٠١
٢
٠
من ک امسال باید ترمک میشدم ک نشدم دعا کنید بشم خلاصه
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
ان شاءالله بشی
Anise
Anise
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
خخخ میشی ولی هم چی آش دهن سوزیم نیس!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
به حل تمرین گفتم استاد :| البته یادم نیست اون موقع ترمک بودم یا نه
Anise
Anise
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
عههه ب اون نباس بگیم استاد؟!! خخخخ
ـــیام
ـــیام
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
سوتی من خوندن فیزیک 1 بجای فیزیک پیش بود، نمیدونم چرا اینکارو با ما کردن خخخ طبیعتن فیزیک 1 باید میبود :/
Anise
Anise
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
فیزیک و اینا مال دبیرستان نبود؟!!!
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٧/٠١
١
٠
عاقا من ی سوال دارم:وختی دیر میریسی ب کلاست،بعد در کلاس بسده هست!باس در بزنی و سلام کنی ب استاد و مذرت خاهی کنی؟؟اگ این کارو نکنی ک خعلی ضایس:|
سحر نیکوعقیده
سحر نیکوعقیده
٩٤/٠٧/٠١
١
٠
نه اصلا ضایع نیست. اگه عذرخواهی کنی ضایست. کلا باید تمام تلاشت این باشه که نظم کلاس بهم نخوره. مثلا اگه گوشیت زنگ خورد و خواستی از کلاس بری بیرون هم باید بدون هیچ حرفی پاشی بری و برگردی.
Anise
Anise
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
پیش نیومده!خخخ
par!sa
par!sa
٩٤/٠٧/٠٢
٣
٠
باید از در عقب کلاس وارد بشی! و با بچه هایی ک سرکلاسن هماهنگ کنی ! همین ک استاد پشتشو کرد ب کلاس، بهت علامت بدن، سریع درو وا کنی بپری تو خخخخ البته بدون سرصدا! رو اولین صندلی خالی هم بشین! یا هم اینکه وسایلتو از کلاس بذار بیرون! بدون وسایل برو! ک استاد فک نکنه دیر اومدی! فک کنه سر کلاس بودی ولی یه دقه رفتی بیرون :دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
خخخخخ:|
Anise
Anise
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
الان نخند از انجمن استفاده کن پس فردا ترمولک میشی ضایه میشی بدبخ میشی!
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
نمخام..من کلن سوتی زیاد میدم..عادت دارم خخخخخخخخ
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٧/٠١
٠
٠
والا من از همون اول دبیرستان به معلما میگفتم استاد واسه همین همچین سوتی ندادم!تو مشهد که دانشجو بودم سلف نرفتم اما تو دانشگاه الانم سلف رفتم مردونه زنونه نداره(مگه نمازخونس!) کلا سوتی ترمکی ندادم جالبه که همکلاسیامم سوتی ترمکی نمیدن!
Anise
Anise
٩٤/٠٧/٠٢
١
٠
همینو بگو دیه!! دانشگا ما ک سلفش جدا جداس! عجببب! شما ترمولک خععلی فنی بودین!
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٧/٠١
١
٠
الان یه سوتی یادم اومد اما مربوط به ترمکی بودن نیست!ترم اولی که رفتم دانشگاه تو یه کلاس 30نفره کلا 3تا پسر بودیم,سر کلاس ریاضی استاد اومد گفت یکی از بچه ها بره ساعتو درست کنه(ساعتم که بالای تخته بود)همه برگشتن به ما سه تا نگاه کردن,یکی از ما پسرا که 28سالش بود با اعتماد به نفس پاشد بره ساعتو درست کنه,البته این دوست عزیزمون کلا خیلی مد روز بود,پیراهنش خیلی کوتاه بود شلوارش خیلی پایین!)این رفت رو صندلی دستاشو که برد بالا ساعتو برداره عمق فاجعه پیدا شد!!!خلاصه این دوستمون یخ کلاسو باز کرد!:-)
Anise
Anise
٩٤/٠٧/٠٢
٠
٠
خخخخخ!! سه تا پسر بقیه همه دختر؟!! راحت بودین اون وخ؟!
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٧/٠٣
٠
٠
اره چرا ناراحت باشیم!
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٧/٠٢
٠
٠
سلآم؛ خب بااینکه مدت زیادی نبودم ولی خاطرم هست چند باری از این انجمن داشتیم ومن هربار خاطره گم شدنمون در آنتراک بین دوکلاس رو تعریف کردم؟! واینکه نمیذاشتم دوستام برن از پسرا جزوه بگیرن :)) یا اونباری که درو تو روی استاد کوبیدم :))) هرکدومو نشنیدین بگین تا تعریف کنم :,)
Anise
Anise
٩٤/٠٧/٠٢
٠
٠
در رو توی روی استاد کوبیدیو بوگو!خخخ
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٧/٠٤
١
٠
با بچه ها سر کلاس نشسته بودیم ...بازار بحث وکل کلمون به راه بود...من نزدیک در بودم...بهم اشاره کردن که درو ببستم...منم همینطوری که رو به بچه ها حرف میزدم..دستمم بند کردم درو زارپ بستم..غافل از اینکه همون لحظه استادو پسرای کلاس باهم میخواستن بیان داخل :)))
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٧/٠٢
١
٠
خاطرات من برمیگرده به سال84! اون موقعی که هنوز خط های اعتباری نیومده بود و گوشی موبایل اینقدر همه گیر نشده بود و هرکی سرکلاس گوشیش زنگ میخورد خونش پای خودش بود !خاطرات ....ترمی که ندارم ، ولی یه خاطره دارم از تریا دانشگاه ، تریا تو محوطه باز بود و یه دیوار صاف کنارش بود که دانشجوها هر روز آبیاری و هرس میکردنش ! هرکی چای کیسه ای شو استفاده میکرد ،میزد به این دیواره ! فکرشو بکنید یه دیوار سیمانی 5 در 2متر میوه داده بود و میوه هاش هم چای های کیسه ای بود که بچه ها نشونه گیری کرده بود زده بودن به دیوار!(دانشکده فنی مشهد یادت بخیر!)
Anise
Anise
٩٤/٠٧/٠٢
٠
٠
خاطراته کلن! سوتی ندادین یه وخ!؟
par!sa
par!sa
٩٤/٠٧/٠٢
٠
٠
من تو انجمن قبلی تعریف کردم دیگه عمرا بگم خخ! میتونی بری از ارشیو پیداش کنی :دی
Anise
Anise
٩٤/٠٧/٠٤
٠
٠
معلومه سوووووتی بودیه هاااااا!!!!خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٧/٠٣
٠
٠
من چون تو باشگاه ی سره هی میگم استاد استاد برا همین مشکلی ندارم
Anise
Anise
٩٤/٠٧/٠٤
٠
٠
خب ب سلامتی!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٧/٠٣
٠
٠
روز اول دانشگاه هم اصلااااااااااااااااااا سوتي ندادم خخخخ
Anise
Anise
٩٤/٠٧/٠٤
٠
٠
فک کنم اونقد زیاد بوده حسابش از دستتون در رفته!
n_roointan
n_roointan
٩٤/٠٧/٠٤
٠
٠
تا 3 هفته رمز و کاربری یادم رفته بود خجالت میکشیدم از کسی بپرسم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٧/٠٤
١
٠
سلام ... اجازه گرفتم برم آب بخورم بچه‌ها كه خنديدند گفتم با اجازه برم سيگار بكشم
aassak13
aassak13
٩٤/٠٧/٠٤
٠
٠
هاهاهاهاهاها