خانه انجمن زیباترین آیه قرآن کدام است؟
٣٤٤٠
٣٤٤
اکرم انتصاری

زیباترین آیه قرآن کدام است؟

زیباترین آیه قرآن کدام است؟

هرچند قرآن خط به خط  وآیه به آیه درس و پند است و جذابیت خاص خود را دارد اما ، بعضی آیات انسان را بیشتر تحت تاثیر قرار میدهد و این در هرکس متفاوت است. کدام آیه یا سوره قرآن شما را بیشتر جذب خود کرده؟

٩١/١٢/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
Em Ad
Em Ad
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
آیت الکرسی ... ! بنظرم جذابترین بخش قرآنه ...
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٣
١
٠
نقله که یکی از اسامی اعظم خداوند تو این آیه است
bye
bye
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
کوثر !
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
“قل یا عبادى الذین اسرفوا على انفسهم لا تقنطوا من رحمة الله ان الله یغفر الذنوب جمیعا انه هو الغفورالرحیم”(سوره زمر آیه۵۳ )
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٣
١
٠
ما لاتقنطوا نمی شویم!امیدمان به همان خداییست که خالق اطلسی هاست:)
بردستان
بردستان
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
ایه 186 سوره بقره هم خیلی قشنگه
admin
admin
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
و یعطیک ریک فترضی
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
لیکن ادمین جان یاد مراسم ترحیم افتادیم اما معنی این آیه رو دوست دارم اون قدر به بنده می دهیم تا راضی شود سوره ضحی با اون صدای اون قاری گاهی وقتا لرزه به می ندازه قلب آدما رو......
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١٢/٠٣
٣
٠
الا بذکر الله تطمئن القلوب
sahar
sahar
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
اینو خیلی دوس دارم...به آدم آرامش میده
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
دقیقاً...
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
سلام/موافقم
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٣
٢
٠
آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست؟ خیلی آیه ی قشنگیه، البته من معنیشو نوشتم...
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
الیس بکاف عبده گمونم اینه:)سوره زمر آیه 36 یه مطلب نوشتم واسش
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٣
١
٠
پیداش کردم===> اَلیسَ اللهُ بِکآف عبده.........چه جالب منم یه مطلب در مورد همین آیه نوشتم:)
Vania
Vania
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
حیبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر. واین آیه: واذا سالک عبادی عنی ،فانی قریب اجیب دعوت الداع اذا دعان خدا خوش جواب داده حتی به پیامبرشم نگفته به بنده هام بگو.
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
و قل جاء الحق و ذهق الباطل إنّ الباطل کان ذهوقا........وبگو به راستی حق می آید و می رود باطل که باطل همانا ازبین رفتنی ست......البته خیلی سخته انتخاب سوره یاسین والرحمن وصف رو هم خیلی دوست دارم احساس آرامش عجیبی می دن به آدم
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
آیت الکرسی و آيه 9 سوره يس!! من به اعجازشون واقعا معتقدم :)
مجید
مجید
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
یعنی چی همش قشنگه...
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
(الیس الله بکاف عبده)(ربنا لا تزغ قلوبنا بعداذهدیتناوهب لنامن لدنک رحمه انک انت الوهاب)(والله خیرحافظا)
parisa
parisa
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
ایه الکرسی........خیلی بهم ارامش میده.........
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٣
١
٠
اگ میدونستم امتیازکامنت 5 تایی شده آیه هارو جداجدا مینوشتم!
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
هییییییییییییییع!سواستفاده!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
مهم ثواب اخرویش بود که بهش رسیدی:)))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
الله نور السماوات و الارض
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
والله نور علی کل نور
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
سلام علی نوح فی العالمین
m-roohangiz
m-roohangiz
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
"ان مع العسر یسرا"...(همانا پس از سختی،آسانی است.)...سوره حشر،آیه 6
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
وبه راستی که با هر سختی آسانی است..منم دوست دارم اینو:)
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
نمیشه یه آیه رو مشخص کرد.. آیات زیاده.. اون که میگه: قل للمومنین یغضوا من ابصارهم و یحفظوا فروجهم.و قل للمومنات یغضضن من ابصارهم و یحفظن فروچهم.یعنی ای زن و مرد مسلمان چشم و گوشتون رو به روی هر گناهی باز نکنید... آیه های مربوط به غفران و مهربانی خداوند.. آیه اکمال دین.. الیوم اکملت لکم دینکم.. و خیلی ایات دیگه
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٤
٢
٠
من سوره شمسو دوست دارم!مخصوصا وقتی با فرائت خونده میشه!دعای عهدم که خیلی خیلی دوست دارم!هروقت زیادی بی اعصاب میشم دعای عهدو گوش میکنم و آروم میشم!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠٥
١
٠
اي نفس مطمعن ودل ارام گرفته باز گرد به سوي پروردگارت در حالي كه تو از او راضي هستي و او از تو. پس وارد شو ميان بندگان من و به بهشت من
نسیم
نسیم
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
آیه ای که تو بچگی بهم یاددادن هر وقت وضو می گیرم بگم: انی وجهتُ وجهی للذی فطر السماوات والارض حنیفا و ما انا من المشرکین...
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
یه جاییش رو باز کردم،نوشته بود که شیطان به خدا می گه همه رو گمراه می کنم به جز اونایی که بنده ی حقیقی هستن.
علی
علی
٩٢/٠٤/٢١
٠
٠
اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ مَثَلُ نُورِهِ كَمِشْكَاةٍ فِيهَا مِصْبَاحٌ الْمِصْبَاحُ فِي زُجَاجَةٍ الزُّجَاجَةُ كَأَنَّهَا كَوْكَبٌ دُرِّيٌّ يُوقَدُ مِن شَجَرَةٍ مُّبَارَكَةٍ زَيْتُونِةٍ لَّا شَرْقِيَّةٍ وَلَا غَرْبِيَّةٍ يَكَادُ زَيْتُهَا يُضِيءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ نُّورٌ عَلَى نُورٍ يَهْدِي اللَّهُ لِنُورِهِ مَن يَشَاء وَيَضْرِبُ اللَّهُ الْأَمْثَالَ لِلنَّاسِ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ
Mehdi
Mehdi
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
صِبْغَةَ اللّهِ وَمَنْ أَحْسَنُ مِنَ اللّهِ صِبْغَةً وَنَحْنُ لَهُ عَابِدونَ اين است نگارگرى الهى و كيست‏خوش‏نگارتر از خدا و ما او را پرستندگانيم.@};-
علی اکبر
علی اکبر
٩٢/٠٦/٢٦
٠
٠
هامعلومه ایت الکرسی
سلماني
سلماني
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
و لا تجسسوا سوره حجرات در كار يكديگر تجسس نكنيد
رحیمی
رحیمی
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
همه سوره ها قشنگن ولی شخص خود من سوره تکویر رو خیلی دوس دارم همیشه هم میخونمش چون واقعا کلماتش قشنگه