خانه انجمن توقعات بالا یا انتظارهای درست ؟!
٧٤٢
٤٧
nina_aghighi

توقعات بالا یا انتظارهای درست ؟!

توقعات بالا یا انتظارهای درست ؟!

به نظر شما چرا آقایون از توقعات بالایی خانم ها می نالند، آیا شما طرفدار این توقعات هستین؟

به نظرتون این انتظاارها از کجا سرچشمه می گیره؟

٩٤/٠٦/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
:|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
صلوات بفرستید مشکلش حل میشه :) !
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
مشکل کی آقای بهمنی؟
مهتا
مهتا
٩٤/٠٦/٢٨
١
٠
چرا همیشه دهن صافی؟ی ذره مهربون باش :)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
چشم
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٦/٢٩
٠
٠
دیدم ناراحتیت :) گفتم صلوات بفرسیتن
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
نمی دونم
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
چرا؟
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
دانشگاه بودم حوصله فکر کردن نداشتم
imanhkt
imanhkt
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
بله توقعشون بالا رفته ... حالا نه همه ولی اکثرا ...
imanhkt
imanhkt
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
به جنسیت ربطی نداره ... ولی در کل نسل الان توقعشون بالاتر از نسل گذشته است خب تا حدودی طبیعیه ... ولی اگه از یه حدی خارج بشه دیگه زیاده روی هست ...
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
بله درسته اما ببینید یه کار گر به خاطره توقعات بالایه خانومش نمیتونه به بچه دار شدن فکر کنه یعنی خانومش اینقدر خواسته داره ک پوله شوهر به سیر کردنه شکم و رفع نیازه آینده بچه نمیرسه....خوب بنظرتون این خواستن های زیادی از کجا میاد؟
میرزا
میرزا
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
کی گفته که خانم ها توقعاتشون بالاس؟ اصلا کی نالید بانو؟ ما سر به زیر، مظلوم...
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
بعله اصلا شما گل هستین......ولی قبول ندارین این سوالات رو؟
میرزا
میرزا
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
سوالاتتون بجاست بانو، منتها چون خودم زیاد درگیرش نمیشم و یا به عبارتی گاهی محل نمیدم به توقعات همسر، کمی با این موضوع بیگانه ام :-)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
سلام ... يك سوال كلي با يك دنيا انشعاب پرسيده‌ايد. اگر مي‌شد به اين جواب داد كه توقعي در كار نبود وكلي كلا اول توقع بوجود آمد و بعد از اون خانمها
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
الان شما بگین این توقعات سرمنشاش کجا و چی میتونه باشه؟...سوالات بنظر راحت میاد .:)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/٢٨
١
٠
بستگی داره به چی بگی توقع به چی بگی حق مسلم . مثلا از نظر آقایون اینکه خانوم ها دوست دارن همسرشون روزهای تعطیل فقط در کنار اون باشه یک جور توقعه اما خانوم ها اونو حق خودشون میدونن.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٦/٢٨
١
١
خوب جمعه ها هم باس مرد کار کنه دیگه :)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٨
١
٠
ببین رویا جان این جمعه توقع نیست واقعا حقه...چون هم باعث بهتر شدن روابط زناشویی و هم باعث صمیمیت و زمانی برای آرامش در کناره خانواده میشه.:)خوب حالا ما توقعات رو به منظوره لباس های خیلی زیاد،پارچه های آنچنانی،مبلمان های بسیار گرون .و.....آیا این توقعات رو قبول دارین؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
:/
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
:)؟؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٦/٢٩
٠
٠
:/
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/٢٨
٠
١
مثلا کولر روشن کردن توقع زياديه ک هم خانوما دارن هم بچه ها.میتونن خودشونو بود بزنن والا
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
:)...کنکورتون خوب بود؟
Cold
Cold
٩٤/٠٦/٢٨
١
٠
توقعشون بالا رفته قبول دارم...ولی بهشون حق میدم یه جورایی!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٨
١
٠
آقای کلد شما دیگه چرا؟چرا بهشون حق میدین؟...میدونید همین توقعات باعثه سخت تر و گرفتاری های ازدواج ومشکلات بعده ازدواج میشه؟آیا بازهم قبول دارین؟
Cold
Cold
٩٤/٠٦/٢٨
٣
٠
البته نه به همه...ولی خوب مثلا میگم ،دختری که تو خونه باباش هر چیزی که میخواسته داشته حق داره بعد از اینم اون چیزایی که میخواد رو داشته باشه...حالا یه سری چیزای چرت و پرت و بی جا که میخوان بحثش جداس...ولی اینکه زندگی خوب و کاملی بخوان رو حق میدم! چون دورم زیاد دیدم این مدلی...
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
چرا مینالند چون بعضی توقعاتشون بیجاست.اصلا.تلویزیون
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
مطمعن باشین مینالند چون توقع زیادی از همسری که پول کافی نداره و داعم داره سعی میکنه ک کانون خانواده رو گرم نگه داره....بنظرتون اینجا زن باید بیاد بگه من فلان چیز و فلان و ببلان رو میخواهم؟وهمش قر قر کنه؟؟....آیا نباید خانومها قانع تر بشن؟؟
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
منم گفتم که بعضی از توقعاتشون بیجاست،
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
این توقعات از کجا نشات میگیره؟
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
تلویزیون، چشم و هم چشمی با دوستان و آشنایان،
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٩
٠
٠
بیگانه ها و ماهواره نقشی ندارند؟
meshkat
meshkat
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
اولا خانم ها حق دارن رفاه و محبت خونه پدری رو توی خونه شوهر هم داشته باشن، فک کنم این مورد توی دین و قانون هم باشه. دوما در مقابل این توقعات، آقایون هم انتظاراتی مثل زیبایی و تناسب اندام دارن که یه مقدارش زیاده رویه! میخوام بگم این توقعات و اعتراضاتی که در ادامه ش بوجود میاد،دو طرفه س، ولی در کل توقعات زنانه ای که غیرمنطقیه و از چشم و هم چشمی نشأت میگیره، نابجاس.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٨
٠
٠
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٦/٢٩
٠
١
من نمیدونم این ازدواج که اینقدددر مشکلات و مسائل مختلف همراه خودش داره و هرکسی دنیال یه راه حل برای یه مشکلشه خب چرا ازدواج میکنی اصلا؟؟؟ازدواج میکنی که چندتا مشکلت حل شه عوضش هزارتا اضافه میشه
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٩
٠
٠
فلسفه ازدواج خیلی طولانیه اما انسان جوری خلق شده که محتاج به ازدواج هست و باید اخلاقش رو طوری تربیت کنه تا بتونه درست زندگی کنه مطمعن باشید همه مشکلات ک در راهه ازدواج پیش میاد و در زندگی زناشویی نشات میگیره از مشکلات روحی و روانی هستش ....کمی فکر کنید
مهسا
مهسا
٩٤/٠٦/٢٩
١
١
چه ترسو!
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٦/٢٩
٠
٠
به قول نادر ابراهیمی توقع داشتن مشکلی نداره، مهم ظرفیتشه؟! یعنی همونقدر که پای توقع درمیان است، پای ظرفیت هم باید درمیان باشد؟!
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٦/٢٩
٠
٠
به جا البته؟! بیجا اصلا :) اگه منحصرا درمورد توقعات زن وشوهر نسبت به هم فکر کنیم....باید گفت یکی از دلایلش میتونه این باشه که یه سریا ایده ها وافکار عجیب قریبی درمورد ازدواج دارن؟!! بعد وقتی وارد زندگی میشن ونمیتونن اون افکارو به منصه ی ظهور برسونن دچار مشکل میشن؟!! حالا منشاش میتونه تفاوت در تربیت ها باشه؟! میتونه توجه واهمیت به خوشحالی های شخصی باشه تا طرف مقابل؟! وخیلی چیزای دیگه...
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/٢٩
٠
٠
خودم رو میگم، وقتی خونه بابام هر چی خواستم برام مهیا بوده، پس خیلی واسم سخته که از خیلی چیزها بگذرم، نمیگم توقع بیجا ولی در حد رفاه و آرامش در حد متوسط جامعه.
م-نص
م-نص
٩٤/٠٦/٢٩
٠
١
توقع بالا؟مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟والا بالا نیست که ..بالا کم اورده از توقع خانم ها...توقع خانم ها سی طبقه بالای بچه های بالان:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/٢٩
٠
٠
:|
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٩
٠
٠
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٦/٣١
٢
٠
والا ما تاجایی که دیدم کسایی که از توقعات بالای خانوم ها مینالند اکثرا خواستگاری هم نرفتن کلا! فقط یه سیلی راه افتاده همه الکی جو میدن بهش. دخترها دنبال مردی هستن که بهش تکیه کنن مردی که بشه به ایمان و اعتقادش تکیه کرد. توی خیل عظیم این دخترها کسایی هم توقعات شون بالاست که اینم یه سلیقه است و میشه خوب و بدش کرد. منتهی پسرها جرات ازدواج کردن رو از دست دادن. چون بدون ازدواج هم میتونن به خیلی چیزها برسن و ازدواج فقط یه قید و بند اضافی شده براشون