خانه انجمن بهترین دیالوگ
١٠٦٩
٤٨
اکرم انتصاری

بهترین دیالوگ

بهترین دیالوگ

تا حالا شده است فیلمی ببینید و یک دیالوگ از آن در ذهن شما حک شود و نتوانید آن را فراموش کنید؟ آن را بگویید.

٩١/١٢/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
راستش نه زیاد الان یادم نمیاد ...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٨
٢
٠
یادم افتاد تو فیلم زمانه ... فریدون گفت : من تو رو به دلم قول دادم نذار بد قول بشم ... اینش به دلم نشست :)
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
آره نازبود!
v-qavam
v-qavam
٩١/١٢/٠٨
١
٠
فيلم گشت ارشاد: حالا که رمقش نيس؟( باباي معتاد) فيلم اخراجي ها: ايول..ايول...داش مجيدو ايول...
maryam
maryam
٩١/١٢/٠٨
١
٠
اي بابا همه مجيدا معتادن خحخخخ
مجید
مجید
٩١/١٢/٠٨
٢
٠
بکش تا روشن شی...
maryam
maryam
٩١/١٢/٠٨
١
٠
مجيد تو معتاد شدي از دست رفتي...هعي
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٨
١
٠
آرشام دست و پاشو ببند ب تخت ترکش بده!! خخخخخخ :)))))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠٨
١
١
گشت ارشاد بهترین و قشنگ ترین دیالوگ در فیلم گشت ارشاد: یه صدایی همش تو گوش م می گه نخور می گه جای این ساندویج برو قیمه بخور غذای آقا شفا ست حرومه به خدا حرومه به امام هشتم حرومه :: ببین به اون صداهه بگو حروم آمپولایی که دونه 220 هزار تومن اون تو باید ماهی 3 تاشو بزنی خوب ،،بهش بگو حرام زندگی این بدبخت هستش که تو سن 33 سالگی تو حسرت یه عروسی 2 هزاری مونده نمیتونه جورش کنه زده بالا طفل ک وصل شده به تابلو کائنات آفای حسن آقا اگه این صدا هه باز هم اومد سمت ت بهش بگو حروم اون نزول خور پفیوزه که اگه سر ماه 10 ملیون ت http://www.aparat.com/v/Eimp6
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
فیلم دایره زنگی:ای خدا.زن خنگم نعمتیه(دیالوگ مهران مدیری)_یکی دیگه هم یادم نمیاد تو چه فیلمی بود.میگفت:در جراید چنین نقل است/آدم قد بلند بی عقل است.
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
آره وقتی به زنش می گفت اون ماسماسکو بده بالا
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
آفرین پاییز بانو!خوب یادتون مونده
Milad
Milad
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
اون دومی مال فیلم بی پولیه
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
آره الان که گفتی یادم اومد!مرسی میلاد جان
maryam
maryam
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
تو وضعيت سفيد امير به شيرين گفت:تو اين مدت كه من عاشق شما بودم شمارو اينقد دوست داشتم شما هيچ حسي به من نداشتين.(بالحن بامزه خودش)...شيرينم گفت نه، چه قد دلم واسه امير سوخت ...تنها برنامه اي بود تا دوماه بعد تموم شدنش اينقد دلم برا فيلمش تنگ ميشد
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
شبکه تماشا داره دوباره می ذارتش
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
حتا تو جهنم هم دلسوزهایی وجود داره.نیکولاس کیج راننده عصبی
s.a
s.a
٩١/١٢/٠٨
١
٠
نوچ....... متاسفم پاییز جوووووووون
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
بگم باز؟
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
من دیالوگ هامونو دوست دارم حمید می گه این من ،من خودم نیست !وفیلم مادر:مادر مرد از بس جان ندارد
mahshid
mahshid
٩١/١٢/٠٨
١
٠
یادم نیست...
bye
bye
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
سلام...! توی تمام فیلم ها این کلمه را شنیدم
من
من
٩١/١٢/٠٨
١
٠
کیه؟....کیه؟
mo_so
mo_so
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
هر چیز خرابی را می شود درست کرد الا ذات خراب
وصال
وصال
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
خداوند با خود اندیشید که چه چیز را نیافریده است پس تو را برای من آفرید ....این شعری بود که شهاب حسنی تو ی سریال مدار صفر درجه خوند
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
من اون قسمتش که یه جمله از پل الوار گفتو دوست داشتم
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
آخعععی!
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
چه ناز.....
imanhkt
imanhkt
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
منم دیالوگ بگم یا نه ... ؟
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
آری آری
bye
bye
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
اگه بگی بهت دوتا عینک میدم...!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
یادم نمیاد. شایدم به فیلمایی که نگاه میکنم دقت ندارم
bye
bye
٩١/١٢/٠٨
١
٠
مادرم همیشه میگفت: میتونی خیلی چیزارو در مورد یه نفر با نگاه کردن به کفشاش بفهمی.اینکه کجا میره؟کجا بوده؟و...
FINGEL
FINGEL
٩١/١٢/٠٨
١
٠
در فیلم خوب ، بد ، زشت شخصیت های فیلم در سه جا آدم ها را به دو دسته تقسیم می کنند. اوائل فیلم زشت به خوب می گوید: " دو جور آدم توی این دنیا وجود داره دوست من. اونایی که طناب دور گردنشونه و اونایی که با تفنگ طناب رو پاره می کنن. طناب و گردن برای منه پس دفعه بعد سهم بیشتری می خوام." در اواسط فیلم زشت از پنچره داخل می آید و خوب را غافلگیر می کند: " دو جور حشره وجود داره. اونایی که از در می آن تو و اونایی که از پنجره می آن." در اواخر فیلم در قبرستان خوب به زشت می گوید: " توی این دنیا دو جور آدم وجود داره دوست من. اونایی که هفت تیر پر دستشونه و اونایی که زمین رو میکنن. تو بکن!" خوب بد زشت کارگردان : سرجیو لئونه محصول 1966
parisa
parisa
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووویه..........مال یه کارتونه.....
FINGEL
FINGEL
٩١/١٢/٠٨
١
٠
انیمیشن مری و مکس مکس جری هوروویتز : ته سیگار ها خوب نیستند چون اونها رو توی دریا میریزند و ماهیها اونها رو میکِشند و به نیکوتین معتاد میشن ... داشتم شوخی می کردم چون ته سیگار نمیتونه زیر آب روشن بمونه و البته ماهیها هم جیب ندارند که بخوان فندکشون رو توش بذارند .
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٨
١
٠
من عاشق این دیالوگ فیلم مادر مرحوم علی حاتمی هستم که اکبر عبدی میگه: مادر..... مُرد از بس که جان ندارد......
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
من دیالوگ حیدرویاور رو تو شب دهم دوس دارم:حیدر:وجودت طلاس یاور:باطنت برفه!
ahkiani
ahkiani
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
شما آزادی رو برای پایین تر از بند تنبان میخواهد (پایان نامه)
ahkiani
ahkiani
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
اینده تبدیل به حال و حال به گذشته و گذشته به یک ندامت جاودانه تبدیل می شود اگر در زندگیت نقشه نداشته باشی. باغ وحش شیشه ای - تنسی ویلیامز
Milad
Milad
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
ینی کیه این وقت شب!!!
ati200
ati200
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
دریای شورانگیز چشمان تو زیباست/انجا که باید دل به دریا زد همین جاست
m-pich
m-pich
٩١/١٢/١٠
٠
٠
من خیلی فیلم میبینم و خیلی دیالوگ ها رو خوشم اومد . بعضی از آدمها رو باید کشت . چون دیگران رو فاسد میکنند . حامد بهداد در حس پنهان//// شغلم بده ؟؟ بد اونه که شغل نداره . فیلم هیچ //// مامان میدونی چجوری از شر این همه بدبختی خلاص میشیم . یه شب یه شام خوشمزه درست کنی بخوریم بعد سر فرصت همه درز درو پنجره ها رو بپوشونیم بعد یکی بره شیره گازو باز کنه . صبح نشده همه ی بدبختی هامون پریده... اینجا بدون من صابر ابر
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٨
٠
٠
از خدا بترسید به پادشاه خدمت کنید. انگلیسیش البته.
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
- پسر تو چند سالته؟ - پارسال ۱۶ سالم بود بچه بودم، ۲ روز بعد بابام مرد بازم ۱۶ سالم بود، اما دیگه بچه نبودم! اتوبوس شب - کیومرث پوراحمد