خانه انجمن دریای طوفانی به نام جنگ !
٧٥٤
٦٩
دختر تنها

دریای طوفانی به نام جنگ !

دریای طوفانی به نام جنگ !

حتما خبر غرق شدن كودك مظلوم سوري را در اخبار و اينترنت شنيدنين!

نظر شما درباره ي اين موضوع چيه ؟! به نظرتون كي اين جنگ پايان پيدا مي كنه ! تا كي بايد شاهد كشته شدن مردم بي گناه باشيم ! منتظر نظرات شما هستم !

٩٤/٠٦/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٢١
٨
٠
جنگ که مسلما پایان پیدا میکنه ولی کی تموم میشه مشخص نیست! گلی به جمال سازمان حقوق بشر!!
دختر تنها
دختر تنها
٩٤/٠٦/٢١
٤
٠
هه واقعا
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢١
٢
٠
تا وقتی امام زمان ظهورکنه...
دختر تنها
دختر تنها
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
هووم :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/٢١
٢
٥
:| کم کم وقتشه خدا ظهور کنه با این اوضاع دنیا
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
خدا ظهور نمیکنه.....امام زمان ظهور میکنه.:)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/٢٢
٠
١
کی اونوقت؟ فقط مونده بود آدما گوشت تن همو کباب کنن که اونم داعش زحمتشو کشید
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٢
٠
٠
زمانی ظهور میکنند که 313 نفر فرمانده لشگرشون تکمیل شده باشه....زمانی که ندبه و زاری از دوری و نبودن ایشون بشه.....زمانی که من و شما بفهمیم بی پدریم ،بفهمیم یتیمیم، بفهمیم زندگی این نیست که ما داریم،شغل خوبه شوهر و بهترین زن و بهترین ماشین بهترین ویلا توی فلان کشور ...بدبختیم بی چاره اییم هنوز نمیفهمیم ظهوره امام زمان یعنی چی، به والله زندگی این نیست
Cold
Cold
٩٤/٠٦/٢١
٤
٢
ما مسلمونا...امان از دست ماها !
دختر تنها
دختر تنها
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
:|
دختر تنها
دختر تنها
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
مسلمون ها چي ؟!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/٢١
١
٥
جدی چرا هرچی گروهک تروریستی و وحشی بازی و جنگه تو کشورای مسلمونا داره پیش میاد؟
Cold
Cold
٩٤/٠٦/٢١
١
٠
چون دیگران میبینن ظرفیتشو داریم و پتانسیلمون تو این رشته بالاس میان رومون سرمایه گذاری میکنن :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٢١
٩
٤
{ون ابر قدرت هایی مثه امریکا و اسرائیل همیشه پشت این جنگ ها هستتتن و ساپورت میکنن و تفرقه افکنی میکنن بین مسلمونا
g_rezaei
g_rezaei
٩٤/٠٦/٢١
٢
١
ن اشتباه نکنید به اسم مسلموناس نه مسلمونا میخوان اسممونو خراب کنن شما باور نکنین
Cold
Cold
٩٤/٠٦/٢١
٤
٢
g_rezaei این حرفا شاید واسه جاهای دیگه که بخوایم آبروی خودمونو بخریم جواب بده...اما خودمون که میفهمیم چه خبره دیگه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/٢٢
٠
٢٠
با کلد موافقم. اسلام از اولش دین خشونت بود. با جنگ و خونریزی دینشون رو به خورد دنیا دادن عربا
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٦/٢٢
٠
١٦
دخترخاص :|
meshkat
meshkat
٩٤/٠٦/٢٢
١٩
١
کدوم یک از کارای داعش و امثالش با آموزه های اسلام همخونی داره که میگین دین خشونته؟؟؟ اینکه عرب جاهلیت حرکات خشونت آمیز انجام داده رو به پای اسلام ننویسین. اونوخ این تازه مسلمونای اروپایی هم به زور اسلام آوردن؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٢٢
١٢
١
»ن نظرمو اصلاح میکنم ما خیلی به امریکا اسرائیل مدیونیم اصلا اگر الان نفس میکشیم مدیون اوناییم !! اخه اونا مارو خیلی دوس دارن! بیش از حد نمیذارن ما تو سختی باشیم ! بهترین امکانات رو در اختیارمون میذارن !اسایشو از مردم خودشون میگیرن تا ما کمی ارامش داشته باشیم! من از همین جا تشکر میکنم از جانفشانی های این دو کشور بزرگوار!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٢٢
١٩
٠
رویا جون از شما بعیده که همچین نظر خام و نسنجیده ای بدی...!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٢٢
٧
٠
اخه مشکات جان اسم اسلام بیاد رو اونوری ها مشکلی نیس! مشکل ایران و ایرانیه کلا ! :دی
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٦/٢١
٢
١٣
شما مراقب کشور خودتون باشین پ! نمیخاد به بقیه فکر کنین!
admincheh
admincheh
٩٤/٠٦/٢١
٠
١
!!
دختر تنها
دختر تنها
٩٤/٠٦/٢١
١
١
هه شما هم بهتره يكم به فكر اونايي باشي كه الان دارن جون ميدن شايد شما جاي اونا بودي
imanhkt
imanhkt
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
پاییز خانوم فلفل رو آوردم ... :دی
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
پاییز چیه؟
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
اگه یه رووز مثل اونا باشم به کمک هیچ کسی فکر نمی کنم ! خودمو نجات می دم!
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
بهتر نیست به جای اینکه گارد بگیرید جلوم حداقل دلیل حرفامو بپرسین!!
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٢١
٠
١
خانوم محبوبه، یکمی سکوت، لعلکم تعقلون
meshkat
meshkat
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
کجایی سعدی که ببینی "بنی آدم اعضای یک پیکرند" به چه روزی افتاده؟
آساک123! :)
آساک123! :)
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
البته فکر کنم حضرت سعدی فرمودند «اعضای یکدیگرند» . آقای آساک در زمان تفکر ادب یادت نره که شما اصلا ...! . شما اصلا منظور ایشون رو فهمیدن که گارد گرفتین؟
meshkat
meshkat
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
"اعضای یکدیگرند" یک غلط جاافتاده هستش جناب! یک سرچ ساده داشته باشین متوجه منطقی بودن "پیکر" میشین.
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٦/٢٢
٠
٠
این همه انجمن یه دونه اش هم مربوط به کشور نیس!
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
تا زمان ظهور حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف)
دختر تنها
دختر تنها
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
شايد اين جمعه بيايد شايد ..
meshkat
meshkat
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
تا وقتی یه عده ظالمن، یه عده ظلم پذیر و یه عده بی تفاوت، اوضاع همینه! اگه دسته چهارمی پیدا بشن و بخوان اوضاع رو درست کنن، ایشاللا منجی و موعود همه ادیان هم میاد.
g_rezaei
g_rezaei
٩٤/٠٦/٢١
١
٠
فقط امام زمان میتونه تمومش کنه. ......یه صلوات برای ظهورش
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/٠٦/٢١
١
٠
الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
نظری ندارم. يه روزی هم مردا و زناي کشور خودمون تقریبا همین اوضاع رو داشتن
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٦/٢٢
٠
٠
و واسه همینه که درک میشن توسط ما...چون ما هم همین قدر بی دلیل وبه ناحق مردم کشورمونو از دست دادیم تا این امنیت ظاهری رو بدست آوردیم!!!و حالا دوست نداریم یه جای دیگه ای از این دنیا که هیچ سنخیتی ندارن با ما جز انسان بودنشون این اوضاع تکرار شه!آدم نمیتونه ببینه ودم نزنه که یه اتفاق بدی که واسش افتاده دوباره واسه یه عده دیگه بیفته..!
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/٠٦/٢١
٣
١
امام زمان(عح) ظهور کنه تازه جنگ شروع میشه.این جنگا در مقابل جنگ زمان ظهور امام زمان مثل دعوای بچه مدرسه ای هاس.انشالله که زنده باشیم تو صف سپاه امام زمانمون و تو گردان سید علی خامنه ای باشیم
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
:)
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٦/٢٢
٠
٠
ازکجامعلوم که امام زمان ظهور کنه اولین کسایی که نابود کنه ایرانیا نباشن؟؟؟!؟ فقط میگیم ظهور کنه ،خودش درست میکنه همه چیزو !
هاچ
هاچ
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
تا كي بايد شاهد كشته شدن مردم بي گناه باشيم؟ تا هروقت که انسان باشه.
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٦/٢١
٥
٧
تو همین کشور خودمون یک میلیون انسان بیگناه 8 ماهه دارن از غصه و جوش هر روز جون میدن بخاطر به فنا رفتن سپرده شون تو موسسه میزان ، هیچکی اینا رو نمیبینه ، فقط چسبیدیم به یه کودک سوری ، کلا بیگانه پرست های خوبی هستیم .
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/٢١
١
٠
میزان تازه ی گوشه شه. بخدا کشور خودمون هستن بچه هايي که ازون کودک سوری هم بیچاره ترن. ديدم بچه های سه چهار ساله ای رو ک نیمه شبا تو سطل های زباله دنبال غذا میگردن
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/٢١
١
٠
اونايي ک منفی دادن فک کنم کلا از اوضاع جامعه بی خبرن و ی مقدار احساساتی شدن
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/٠٦/٢١
٣
٠
قطعا یک کودک سوری ارزش بیشتری داره نسبت به پولی که شما تو بانک گذاشتی
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٦/٢٢
٠
١
مبحث بیگانه پرستی جدایه از این موضوع...ما مشکلی مثل فقر تو جامعه رو نمیتونیم با جنگای نابرابر وناحق علیه مردم غیرنظامی قیاس کنیم!!!درسته که هم اولاد وهم مال جزو چیزاییه که باهاشون امتحان میشیم و نباید واسش چیزی گفت ولی به نظرتون مادری که بچه بی گناهشو میکشن حق داره جون بده یا اون کسی که هرچند سرمایه هنگفتشو میذاره تو بانک واز دستش میره ولی امید داره که قابل جبرانه وقابل برگشت؟!؟!؟درضمن این کودک سوری یه نمونه ازهزاران جنایتیه که دارن علیه مردم میکنن وبه خاطر متفاوت بودن نوع مرگشه که رسانه ای شده وگرنه کم نبودن همچین موردایی که شما گفتین چسبیدین به این یکی...!
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٦/٢٢
٠
١
آقایali_sh من اعتراف میکنم که یکی از منفیا مال منه...!و باید بگم که از اوضاع جامعه بی خبر نیستم ولی احساساتی شدم چون کسی که به بچه های بی گناه رحم نکرده قطعا یه آدم بی احساس وسنگدله پس هر آدم معمولی ذهنش وقلبش جریحه دار میشه با دیدن وشنیدن همچین فجایعی!!! واینکه فقر یه قسمتیش مربوطه به مشکلات وکمبودای جامعه و اون پدرومادری که با علم به وضعیت نابسامانشون یه فرزند با شرایط اسفبار تحویل جامعه میدن هم مقصر اصلیِ این موضوعن ولی کشته شدن بی دلیل خانوادت جلوی چشمات قطعا چیزیه که یک هزارم درصد هم اون آدم تقصیر نداره و از اینه که دل آدم به درد میاد!احساساتی شدن تو طبیعت انسانه ولی منطقی و واقع بین بودن تو همچین شرایطی متعادل میکنه افکار آدمو:)
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٦/٢٢
١
٠
اصلا سپرده من هیچی ، اون پیرزنی که بخاطر همین مشکل سکته کرد مرد ارزشی نداره؟؟؟؟ اون پیزمردی که هرشب جلو سرپرستی تا صبح میخابه ارزشی نداره ؟؟؟ اون بیوه زنی که خونه شو فروخته گذاشته میزان تا خرج خودشو بچه شو دربیاره ،حالا تواین اوضاع اواره ست ارزشی نداره ؟؟؟؟ واقعا متاسفم برات با این طرز فکرت .
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/٢٢
١
٠
تو همین مملکت همه گرگ شدیم افتادیم به جون هم. مردم از زور نداری و فشار عصبی وحشی شدن. اکثرتون حق دارین نفهمن حرف مارو چون هنوز وارد بازار کار نشدین. اگه مثل ما یک ماه روزی 10 ساعت کمه کمش کار کنین آخر ماه نصف حقوقتونو که از حداقل قانون کار هم کمتره بذارن کف دستتون تازه میفهمین دنیا دست کیه. تازه میفهمین جنگ واقعی همین زندگی روزمره ست. باید جون بکنی تا بتونی سرپا بمونی. این بل بلشو بازارو خود خدا هم دیگه نمیتونه درست کنه. چند سال دیگه به حرف امثال منو مهزیار میرسین
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٢٢
٠
١
چشم و گوششون رو باز می کردن تا این بلا سرشون نیاد
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٦/٢٢
٠
٠
رویاخانوم کسی نمیگه وضعیت کشور ما خیلی گل وبلبله وهیچ مشکلی هم نداریم؛فقط بحث مقایسه است وانسان دوستی!!!اگه وضعیت اقتصادی وشرایطش رو بین دوکشور مقایسه میکردیم حرف شما درسته ولی الآن حرف جون آدمای بی گناهه!!!بعد هم چرا فک میکنین کسی که هنوز شاغل نیست نمیتونه مشکلات جامعه رو بفهمه؟مگه آدم همه چیزو خودش باید تجربه کنه تا بفهمه؟کم از پدرامون ودوروبریامون نشنیدیم درباره وضعیت افتضاح حقوقا و...!ولی در هردو صورت هیچ کاری از دست من وشما به شخصه برنمیاد.
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/٢٢
٠
٠
واقعا مسخرس ک مردم خودمون ن ندارن بخورن و از زور نداری به هزارجور کثافت کاری افتادن اونوقت روز به روز قیمت ها افزایش پیدا کنه و همین پول ما خارج بشه از کشور. واقعا مسخرس بخدا
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/٢٢
٠
٠
ازون کودک هايي ک آقای سعیدگفتن تو ایران خودمون خیلی بيشتره ها ها. فقط ی کم چشامونو وا کنیم همین دورو اطراف خودمونن
مشکات
مشکات
٩٤/٠٦/٢٢
٠
٠
بله دوستان ما هزاران هزار مشکل کوچیک و بزرگ تو کشورمون داریم که هرکدومش برا نارضایتی مون کافی و منطقیه ولی معضل بزرگتر اینه که ما هدف جنگی هستیم که سوریه خط مقدمشه! هر بلایی سر سوریه بیاد خواه ناخواه دامن ما رو هم میگیره و اونوخ وضعی پیش میاد هزاربرابر بدتر از الان!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٢
١
٠
دنیا را مزمت نکنید بلکه خودتان را مزمت کنید....و بدانید قطعا از خوده شما بدی ها شروع شده
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٢٧
٠
٠
وَإِذَا قِيلَ لَهُمْ أَنفِقُوا مِمَّا رَزَقَكُمْ اللَّهُ قَالَ الَّذِينَ كَفَرُوا لِلَّذِينَ آمَنُوا أَنُطْعِمُ مَن لَّوْ يَشَاءُ اللَّهُ أَطْعَمَهُ إِنْ أَنتُمْ إِلَّا فِي ضَلَالٍ مُّبِينٍ ﴿۴۷﴾ یس/و چون به آنان گفته شود از آنچه خدا به شما روزى داده انفاق كنيد كسانى كه كافر شده‏اند به آنان كه ايمان آورده‏اند مى‏گويند آيا كسى را بخورانيم كه اگر خدا مى‏خواست [خودش] وى را مى‏خورانيد شما جز در گمراهى آشكارى [بيش] نيستيد
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٤/٠٦/٢١
١
٠
راستش اونقدر اوضاع همه جای دنیا بهم ریخته شده که دیگه امیدی به بهبودی اوضاع ندارم مگر با ظهور امام زمان (عج)...
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٢٢
٠
٠
شاعر می فرماید، بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم
Anise
Anise
٩٤/٠٦/٢٢
٠
٠
دنیا عجب جایی شده!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٦/٢٢
٠
٠
هیچوقت.در طول تاریخ مردم هر دوره فکر میکردند که در بدترین زمان زندگی می کنند. این چرخه همیشه همینطور ادامه دارد.ما هم الان فکر میکنیم دوره بدی داریم اما حتما بدتر میشه. این چرخه جنگ تمام شدنی نیست
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٦/٢٣
١
٠
ای بابا الان قراذِ اینجا نظر بدیم؟؟هردفعه تو این انجمنا نظر دادم یکی اومده یه فحشی داده...جنگ افروز ماییم آقا خودِ ما که هنوز که هنوزِ میگیم جنگ جنگ تا پیروزی هرکیم بخواد صلح کنه میگیم دروغ میگه!جنگ افروز خود ماییم و این سوری ها و عراقی ها به خاطر ما قتل عام میشن و تنها کاری که ما می کنیم مرده باد فرستادنه که باز دوباره جنازه بیاد,باز دوباره کودک یک ساله و دوساله و سه ساله بمیرن و بازهم ما کسِ دیکه ای رد مقصر بدونیم جز خودمون که اینجا نشستیم و گناه قتل عام تمام اونها به گردن ماست که به بهانه ی دفاع جنگ افروزی می کنیم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٦/٢٧
٠
١
زمانی که من قیام کنم:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٦/٢٧
٠
١
قیام م-نص....هر موقه هر کدوممون قیام کردیم هممون به این باور رسیدیم نشستن بسه جنگ تموم میشه
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٦/٢٧
٠
٠
جنگ تا وقتی که هرکس به سهم خودش قانع نباشه وجود داره...یعنی تا دنیا دنیاست :/