خانه انجمن هوای جنون با ترانه ها !
٨٧٦
٧٥
رویا خانوم

هوای جنون با ترانه ها !

هوای جنون با ترانه ها !

"غمت گر به جانم شرر نزند...هوای جنون بر سرم نزند..."

هوای جنون ترانه ای از علیرضا قربانی هست که با گوش کردن اون حال و هوای روح من بدجور ابری میشه. با کدوم ترانه ی کدوم خواننده هوای جنون به سرتون می زنه؟

٩٤/٠٦/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٦/١٥
٠
٠
:) سلام ملت
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
ما شا ا.. همه ی انجمن هارم گرفتیااااا
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
چاکریم :) گفتیم بچه ها روحیه بگیرن
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٦/١٥
١
٠
آها بوگو ! یه آهنگ گیلکی ! می چلچرانه ! امشو خونه ی ما شیرینی خورانه :) ! آفتابه او سنگینه چو بی تو ..... ! آها بوگو !
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/١٥
٠
٠
شمالی هستین شما؟ :))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٦/١٥
١
٠
چند روز رفته بودم شمال :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
در این حد تاثیر گذاشته؟ :))))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٦/١٦
١
٠
:) ! مردم خونگرمین :) !
naser_j
naser_j
٩٤/٠٦/٢٠
٠
٠
شعاری ک موقع ورزش تو پادگان میدیم :) یگانه تعمیر اومده باز برای نرمش.... آها بوگو.. ورزش و نرمش....... آها بوگو....... می چل چرانه...آها بوگو..... امشب توی پادگان شیرنی خورانه :)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/١٥
٠
٠
زیاد تو فاز آهنگ نیستم.ولی آهنگای امین حبیبی و محسن چاوشی حالمو ی جور دیگع میکنه:)
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٦/١٥
٠
٠
قبلن خیلی تو فاز آهنگ بودم ولی الان زیاد گوش نمیدم.ممولن آهنگای قدیمی بدجور حال و هوامو عوض میکنن.آهنگایی ک برهه ست واسم:))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٦/١٥
٠
٠
اممم والا چی بگم اممم از بین اهنگایی که الان توی لیست سریع اهنگام هست اهنگ جوون مرگ رستاک خیلی حالم و خوب میکنه ولی ادمی نیستم که زیاد با اهنگ فاز بگیرم! همه اهنگام معمولیه:)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
یه دفه از چه فصلی سبز شدی....که تو احساس من قدم بزنی....گریه ها کردم با این آهنگ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
چه عجب یکی پیداشد ازش طرفداری کنه:) ارامشی که این اهنگ داره هیچکدوم اهنگای لیست پخشمم ندارن:)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/١٥
٠
٠
تمامِ نا تمامِ من / با تـــــو تمام می شود / شاعر بی نام نشان/ صاحب نام میشود این.... روزا 2تا ترانه ی د ا ر ی و ش رو خیلی گوش میدم و خیلی به حال این روزام نزدیکه. یکیش اینه :)))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
این خیلی خوبهههههههههههههه. دیشب تو کافه 1860 هم گذاشته بودنش
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
اسم ترانه و خواننده رو هم بگو بیزحمت تا دانلود کنم
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/١٧
٠
٠
ممنون رویا بانو. حمید جان اسم خواننده رو که گفتم داداش و حتی اگه اسم نبرم همه میدونن من 99% آهنگایی که گوش میکنم خواننده ش کیه . اسم آهنگ دقیقا یادم نیست اما اگه همین متن رو یه سرچ تو گوگل بکنی لینکش واسه دانلود میاد.( فکر کنم اسمش همین مصرع اولش باشه) . پشنهاد میکنم آهنگ پایینی رو هم دانلود کن. شاهکاره. اسمش هم هست «لب دریا» اگه اشتباه نکنم. :)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/١٧
٠
٠
ترانه " تمام من " از " د ا ر ی و ش "
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/١٧
٠
٠
مچکر:)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/١٥
٢
٠
عصر ما عصر فریبِ/ عصر اسمای غریبه/ عصر پژمردن گلدون/ چترای سیاه تو بارون/شهر ما سرش شلوغه/وعده هاش همه دروغه/اسموناش پر دوده/قلب عاشقاش کبوده/کاش تو قحطیه شقایق/بشینیم تویه یه قایق/بزنیم دلو به دریا/ منو تو تنهای تنها.... اینم دومیش :)
Cold
Cold
٩٤/٠٦/١٧
١
٠
زنده بودیم اگه فردا....وعده ما لب دریا
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/١٨
١
٠
اونقده میریم که ساحل/ از من و تو بشه غافل/ قایقو با هم میرونیم/ اونجا تا ابد میمونیم/ جـــــــــــــــــــایی که نه آســــــــــــمونش/ نه صــــــــــدای مردمونش/ نه غمش نه جنب و جوشش/ نه گلای گل فروشش/ مثل اینجا آهنی نیست/ مـــــــثل ایــــــــــــنجا آهنی نــــــــیست...
لیلی
لیلی
٩٤/٠٦/١٥
٠
٠
اهنگهای ایرانی گوش نمیکنم بیشترش هم خورده و دهنی است. فقط جاستین و سلنا و سایر سلبریتی ها به اندازه نیاز:-)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٦/١٥
٢
٠
جاستین خخخخ..کمبود دختر بود؟
لیلی
لیلی
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
سلنا هم هست،دی
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٦/١٨
٠
٠
جاستینو و سلنا به هم برسن! صلوات
فاطيما
فاطيما
٩٤/٠٦/١٥
٠
٠
آهنگاي كاوه آفاق :دي
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/١٥
٠
٠
هیچ اهنگی مدنظرم نیست معمولا وقتی اهنگی رو پلی میکنم حواسم پرت میشه و نمیفهمم چجور اهنگی بود کی تموم شد محتواش چی چون فکرم میره جای دیگه :-)
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/١٥
٠
١
مام ماندگار( سرود محلی قوچان)
Cold
Cold
٩٤/٠٦/١٥
١
٠
کی از سرود بارون قصه برات میسازه...از عاشقی میخونه وقتی که راه درازه...کی از ستاره بارون چشماشو هم میذاره...نکنه ستاره ای بیاد یاد تورو نیاره :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
زنده باد آقای صدا
par!sa
par!sa
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
این خیلیی خویههه
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/١٧
٠
٠
لایکها بر تو رواست :)
Cold
Cold
٩٤/٠٦/١٥
٢
٠
خدا هم میخنده ، وقتی که تو شادی...روزنامه پر میشه ، از حرف آزادی...رادیو میخونه ، مرا ببوس و باز...یک ماه مرخصی ، میدن به هر سرباز! :) یغما جان...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
یغما یغما یغماااااااااااااااااا وقتی که تو نیستی پیش نگاه من دنیا میشه تاریک زندون میشه لندن....
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/١٧
٠
٠
:)
imanhkt
imanhkt
٩٤/٠٦/١٥
١
١
اولش خوندم عمت گر به جانم شرر نزند :| ...
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
:|
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
:|
zakhar
zakhar
٩٤/٠٦/١٥
٠
٠
جنون که نه ولی با بعضی ترک ها میرم تو خلسه....مثه فکروخیال سپهر
Cold
Cold
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
یه حسی دارم انگاری دیرم شده....
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
ای غم ای همدم دست از سر دل بردار/ ای شادی يک دم مرهم به دلم بگذار/ دل جای شادی ست از غم شده ام بيزار/ ای غم بيرون رو اين خانه به او بسپار/ ای دل زين غمها تنها غم او بگذار/
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
یه آهنگ هست از محمد اصفهانی کولاک کرده میگه "تو رفتی بعد تو حالم... یه حالی مثه مردن بود... تو هم تنها شدی اما... کجا حالت مثه من بود" اصن اینو گوش میدم جای شیش تا شکست عشقی جواب میده...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
اسم ترانه اش چیه؟
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
تیتراژ سریال تکیه بر باد بود
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
آره تیتراژ تکیه بر باد بود، واقعا محشره...
راتا
راتا
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
منم دوسش دارم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
مردم از نامهربانی،مهربانیها کجاست؟ /همصدائیها چه شد؟ همداستانیها کحاست؟ /عاقبت از در درآمد مرگ شوق و مرگ عشق /زنده بودن را چه سود؟ آن زندگانیها کجاست؟!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
کی خونده؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
علیرضا افتخاری http://dl.irmp3.ir/data/song/Alireza_Eftekhari-Mehrabani_Ha-(WWW.IRMP3.IR).mp3
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
الان تنها آهنگی که گوش میدم " خانومم " هستش اونم به خاطر عسل که باید آهنگ شاد بزارم روحیش شاد بشه اونم کلی دست و جیغ و سوت میزنه :|
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
عاخ عاخ بدم میاد از این آهنگ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/١٧
٠
٠
ولی من آهنگشو دوست داشتم :|
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
ولی هر آهنگی که ازش خوشم بیاد میتونه منو تو فکر ببره ولی مرز جنون نه... سلیقه آهنگیم بالاست...
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
کامنتم نیومد:/
راتا
راتا
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
آدم وحوا.....زنده یادناصرعبدالهی
راتا
راتا
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
ببخشیدهوای حوازنده یادناصرعبداللهی
judy_abbott
judy_abbott
٩٤/٠٦/١٦
٢
٠
تكون بدهههههههههههههه:دييييييييييييييييييي
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٦/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ خینگی
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/١٧
٠
٠
اینکه دیگه خیلیییییی باحاله... خوراک عسل :دییییی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/١٨
٠
٠
این آهنگ عاااااااااااااالیهههه. ینی همزمان تک تک سلولای تنتو تکون میده :)))
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٤/٠٦/١٧
٠
٠
چه دل خجسته ای داره رویا خانم.! هوای جنون سیری چند.!؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/٠٦/١٨
٠
٠
سلام:جنون نه٬بعضی آهنگهاخاطره انگیزه مثل خجسته باداین پیروزی که یادآور روز آزادی ونشاط همه مردم است.دلتون شاد
لبخند انار
لبخند انار
٩٤/٠٦/١٨
٠
٠
وا ی از این شیدا دل من .مست و بی پروا دل من . مجنون هر صحرا دل من .رسوا دل من آقای علیرضا قربانی . خاطرات سوت و کور علی پهلوان رو هم دوس دارم /
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٦/١٨
٠
٠
...... می بندی تا چشاتو عاشق این حسی میدونم/ تو رو دارم کنارم تموم انتظارم / من این عشقو از چشات می خونم
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٦/١٨
٠
٠
هنرتو به من نشون بده :/
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٦/١٨
٠
٠
I need a voice to echo صدایی میخوام که طنین داشته باشه I need a light to take me home نوری میخوام که راه خونه رو بهم نشون بده I kinda need a hero, is it you? یه جورایی یه قهرمان میخوام ، آیا اون قهرمان تو هستی ؟
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
مرسی:-)
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٦/١٨
٠
٠
بیت آخر محسن یگانه....
لبخند انار
لبخند انار
٩٤/٠٦/١٨
٠
٠
وای از این شیدا دل من .مست و بی پروا دل من .مجنون هر صحرا دل من .رسوا دل من آقای قربانی و خاطرات سوت و کور آقای علی پهلوان ( خواننده گروه آریان )
٩٤/٠٦/٢٦
٠
٠
دیوار بی در
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٦/٢٧
٠
٠
اوووم حالا جنون که نه ولی خب مثلا با Take Back the Night از مجموعه انیم های ماینکرافت قشنگ غمگین میشم :/ آهنگای دیگشم خیلی زیاد دوس دارم...
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٦/٢٧
٠
٠
فریدون آسرایی.... گل شقایقش
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
ایرانی نباشی محسن یگهنه و خارجی کل البوم سلینا جون و برخی از اهنگهای جذاب جاستین انریکه هم خوبه:-)نگ ا