خانه انجمن پیتزا بپز ، جایزه بزرگ ببر!
٧٠٤
٣٦
mery

پیتزا بپز ، جایزه بزرگ ببر!

پیتزا بپز ، جایزه بزرگ ببر!

قراره تو یک مسابقه بزرگ آشپزی شرکت کنین و نفر برنده به هرچیزی که می خواد برسه !

خب برای مسابقه باید یک پیتزای من درآوردی و خوشمزه بپزین !مواد لازم پیتزای شما چیه ؟

اگه برنده شدین برای جایزه چی می گیرین ؟

٩٤/٠٦/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٦/١٢
٣
٢
:) ! سیب زمینی ، سیر ، هویج ، خیار ،گوجه ( اینو حتماً می زنم! ) موز دیگه انبه و روغن زیتون و کمی هم نمک و فلفل و تن ماهی :) !+ پنیر پیتزا !
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٦/١٢
١
١
عی بابا ! الکی الکی اول شدیم ! من نمی خوام جا کسی رو بگیرم :)! بیاین زیر کامنتم بگین اول قبوله ! اصلنشم آقای نادری بیا کامنت ما رو بزار دوم :)! این سوسول بازیا رو ما قبلاً انجام دادیم :)! این کارا مال جوونای سایته اول اول بگن :)!
یک آشنا
یک آشنا
٩٤/٠٦/١٢
١
١
یعنی بهمن شکر زدی به آشپزی و رفت :) دمتگرم !
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/١٢
١
١
یک آشنا ترسیدی از بهمن ک ناشناس اومدی؟خخخنخ بهمن با همه مهربانه خخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٦/١٢
١
١
خخخخخخخخخخخخخخخ :) اختیار داری علی جان ، ما تا حد فحش غیر ناموسی رو هم انتقاد فرض می کنیم و ناراحت نمی شیم :) !
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/١٢
١
١
بهمن حتی این غرش رو؟بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووق.....حتی اینو؟؟بابا دمت گرم که از خودمانی خخخ
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٦/١٣
١
١
حتما این پیتزایی که خودتون درست کردین رو بخورین آقای بهمنی :دی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٦/١٣
١
١
:)
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٦/١٤
١
١
یااااا ابو الفضل!!!!
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/١٢
١
١
پنیر پینزا، خمیر پیتزا، فلفل دلمه ای، قارچ، مرغ، گوجه فرنگی، فلفل قرمز. جایزه شم یه پراید صبا مشکی رنگ با موتور کیاموتور
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/١٢
٢
٠
توش کالباسی که خودم درست کرده باشم،فلفل دلمه ایی،گورجه،قارچ،نمک و فلفل قرمز و...،پنیر چیتزا(که خودم درستش کرده باشم)...خب همینا ..تا جایی هم که بتونم پنیرش رو زیاد استفاده میکنم///دیدار خصوصیه رهبری میگیرم.:)
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٦/١٢
١
١
:|
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/١٢
١
١
رفرش؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/١٣
٠
١
منم :/
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/١٢
١٠
٠
الان میشه بپرسم این انجمن کلا کاراییش چیه؟ زننده انجمن قصد یادگیری پیتزا پختن داره یاکه بحث وازروانشناسانه و ایضا اینجاست؟هووووم آیا؟
نینا
نینا
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
لایک
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/١٣
٠
١
حرف حقه دیگه :-)
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٦/١٤
٠
٠
سرگرمی و تخیلات :)
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠٦/١٣
٣
١
بسم الله الرحمن الرحیم اول دستمونو میشوریم بعد قرمه سبزی که ازظهر مونده میریزیم رو خمیر بعدم پنیر به مقدار دلخواه تموم... اصن آشپزی تو خونمه... چه چیزه خفنی شد هوس کردم...
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٦/١٣
٨
٧
سلام...هرچند دوستان من در اینجا کم هستند اما خب دوستان تا درودی دیگر که معلوم نیست چه زمانی باشه یا اصن درودی دیگری در کار باشه ، بدرود...
کافکا!!
کافکا!!
٩٤/٠٦/١٣
٧
١١
تو مصاحبه اگه خداحافظی میکردی حماسی تر بود.!!! بدرود
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٦/١٤
١١
١
موفق باشین :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٦/١٣
١
١
سلام ... مواد لازم . یک عدد پیتزا از پیتزا فروشی محل سفارش میدهیم مقداری سس رویش میریزیم و یک پیزاتی دیگر از پیتزا فروشی اونطرف خیابان سفارش میدهین و چپه میکنیم روی قبلی و اولین دوبل پیتزای ایران و شاید جهان را میسازیم///// جایزه هم ادرس یک پیتزا فروشی تاپ بدین دلم لک زده از زمستان پارسال نخوردم
kianaz
kianaz
٩٤/٠٦/١٣
١
١
مواد لازم : يه تلفن يه شماره سه سوت پيتزا در خونته والا
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٦/١٤
١
١
خخخخ :)
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٦/١٤
١
١
عاقا جایزه کیم بووم :)
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/١٤
١
١
پوره سیب زمینی رو با سس مایونز قاطی میکنم میریزم روی خمیر پیتزا و یکم کالباس رنده شده زیتون سیاه میگو سرخ شده سس کچاپ و در اخر پنیر پیتزا میره تو فر جایزه هم باید یک بیلیت سفر به نیویورک باشه :-)
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/١٤
١
١
از همین حالا خودتونو بازنده بدونین من برنده میشم خخخخخ
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/١٤
١
١
یادم رفت بگم زرده و سفیده تخم مرغ رو هم هم میزنیم بل هم می ریزیم روی کالباسا
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/١٤
١
١
میتونی مزه میگوی سرخ شده ای که روش پنیر پیتزا باز شده تصور کنی؟ :-&
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/١٥
١
١
اصلا میتونی مزه غذا های دریایی مخصوصا میگو رو تحمل کنی؟ -____- اونم تو پیتزا :-&
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/١٥
١
١
البته من غذای دریای دوست دارم میگو هم سبک پخت خودشو داره مطمئن باشید عالی میشه اصلا می خواید یک بار درست کنم بعد برا همه بفرستم نظر بدن خخخخخ :-)
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٦/١٤
١
١
کلم هویج سس ماکارانی آبلیمو نمک خیار پیاز خخخخخخخخخخخخخ :))))))))))))))
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/١٥
١
١
پر از سبزی جات :-)
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٦/٢٧
١
١
چیزی که بشه خوردش...اوووم خب... پیتزا ترجیحا پنجره ای...قارچ وکالباس که حتما باید داشته باشه...املت ظهر مونده هم گزینه ی مناسبیه با خیار شورو نخود فرنگی ومقدار زیادی پنیر پیتزا با سس خانگی :o
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٤/٠٦/٢٧
١
١
آخ جایزه م یادم رفت...الان شدیدا دلم میخوا یه تلسکوپ دابسنی مشکی بزرگ داشته باشم D: