خانه انجمن دفترچه مرگ رو پر می کنی؟!
١٢٢٤
١٥٢
فو فا نو

دفترچه مرگ رو پر می کنی؟!

دفترچه مرگ رو پر می کنی؟!

اگر یه روز تو خیابون یه دفترچه ای پیدا می کردین که با نوشتن اسم بقیه توش می تونستین اونا رو بکشین با اون، چه می کردین؟ دلتون می خواست آدم های ظالم رو به وسیله این دفترچه بکشین؟

روش مرگ هم می تونستین ذکر کنین.

پ.پ.ن: موضوع از انیمیشنی ژاپنی به نام Death note گرفته شده

٩٤/٠٦/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
١
٠
آدم با یه فیلم دیدم جو گیر نمیشه خخخ
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
٢
٥
به من بود از اوباما شروع میکردم تا همسایمون
imanhkt
imanhkt
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
عذاب وجدان میگرمون ... ارزش نداره
z-taghipour
z-taghipour
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
امتحانش ضرر نداره .اول روی راب ها وکک ها امتحان میکنم بعد ببینم چی میشه.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
خخخ توام با کک ها مشکل داری؟؟
z-taghipour
z-taghipour
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
کک که خوبه با دراکولا هم مشکل دارم:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٧
٣٢
٧
من نتانیاهو رو میکشتم.:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٧
١٧
٦
با استفاده از بمب اتم.:دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٠٧
٢٠
٥
دوستی که الان منفی دادی منفیت ینی چی؟؟! ینی فرد مورد علاقت نتانیاهو هستش؟؟ از کارای اصلاح طلبانه اش خوشت میاد؟؟ از رفتار های زیبای انسان دوستانه اش خوشت میاد؟؟؟ خو چرا منفی دادی؟؟! دقیقا دلیلش چیه؟؟ جرعت داشته باش بیا دلیلتو بگو ! عح اعصاب ادمو خورد میکنین تو و دوروبریات :/
meshkat
meshkat
٩٤/٠٦/٠٧
١٠
٣
خاص جونم کسی که منفی داده مجرم نیس، بیماره!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٧
٤
١
تشکرات فراوان از دختر خاص و مشکات جانمان.:دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٦/٠٨
٥
٣
راستی نینا بمب اتم فک کنم منفجر ک شه تا فاصله ی خیلی زیادی رو تحت شعاع تششعات خودش قرار بده مگر اینکه ببری با هلی کوپتر تو اسمون یا تو کویری جایی :دی ک اونم دست تو نیس دیگه ک ب زور ببریش :/ پس روشتو عوض باس کنی وگرنه بقیه هم اسیب میبینن :/
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٠٨
١٠
١
ببین عزیزم شما حتما یه دلیلی داشتی واسه منفی دادن مطمعنن اینجوری بوده چرا دلیلشو نمیگی؟ بیا ناشناس بگو! ولی وجود گفتنشو داشته باش!
سروش
سروش
٩٤/٠٦/٠٨
١
٢
فکر نمیکردم تا این حد خاصـ باشید خانوم خاصـ! و شما منفی دهنده محترم خب راست میگن ایشون تشریف بیارید توضیح بدید
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٠٨
١١
١
ارتباطی به خاص بودن یا نبودن نداره اقای سروش این بحث چپی یا راستی نیست که موافق و مخالف داشته باشه ظاهر و باطن مخالفت با این اقاست مگه اینکه دلیل خاصی باشه که فرد مذبور نمیاد بگه!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٨
١٠
٢
هرکی منفی داده خواسته جو ایجاد کنه....ولش کنید بزارید تو حاله خودش باشه:دی.....مهم حرفه حق هستش که زده میشه.:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٨
٩
١
داخل همون نامه مینویسم......این بمب قادر به کشتنه یک نفره پس دقیق زومش کنید تا فرده مورده نظر بمیره.....:دی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٦/٠٩
٢
٥
موافق نیستم/دلیلش بماند /یک منفی مال من بود/خیلیم سالمم.
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/٠٩
١
٧
منم از سر لج منفی دادم چون داشتین واقعا شورشو در میاوردین
meshkat
meshkat
٩٤/٠٦/٠٩
٣
٠
اونیکه به سوال جواب داده خب نظرشو گفته، کسیکه از روی "لج" کاری بکنه شورشو درآورده!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٩
٢
٠
نمیفهمم واقعا این حرف هاتون یعنی چی؟؟از سره لج؟؟.....باورکنید اینجور کلمات از شما بعیده////و همینطور آقای آتشروان دلیلتون رو بگین لطفا
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٠٩
١
٠
.... لج؟؟؟ لج باکی؟؟ چرا؟ کی شورشو در اورده؟؟ و شما اقای اتشروان دوست دارم دلیلتونو بشنوم ..منتظرم!
سروش
سروش
٩٤/٠٦/٠٩
٢
١
خانوم غریب شما ایشونو میشناسین اصن؟؟! نتانیاهو رو عرض میکنم!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٤
اوباما شر صدام رو از عراق و القاعده رو از افغانستانکم کرد.این مرد هم باید بمونه تا شر حداقل دو دیکتاتور رو از سر مردمانش کم کنه.حالا اسم اون دو کشور و نمیتونم بگم وبلاگم خودتون میفهمین چه کشورهای
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٣
منظورم "جرج بوش" بود اشتباهی نوشتم اوباما.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/١٠
٥
٠
اقای اتشروان هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره! شما فک کردین جرج بوش به خاطر دلائل انسانی صدام حسین رو شرشو کم کرد؟؟؟!!! من هیچ حرفی ندارم!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/١٠
٦
١
بحث به جای مفیدی کشیده نمیشه....چون حرف سره حق و باطله ...همه چی مشخص و کامله.../////منم دیگه حرفی ندارم.:)دختر خاص جان و مشکات جان وقتتون رو دیگه صرفش نکنید.:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٦/١٠
٤
٨
از این بدتر دیکتاتور وظالم هستن که فقط کافی چشماتونو باز کنین همین دورو بر خودمونن
علیرضا
علیرضا
٩٤/٠٦/٠٧
٨
٢
یه سری "انسان"ها هستن که وجودشون واسه جامعه بشریت خیلی مضرِ؛ من اگر بودم شاید اسم همونارو مینوشتم! ولی خب از اونجایی که جاشون رو سریع پر میکنن! چندان فایده ای هم نداره فکنم
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٧
٥
١
حداقل یه روحیه یاس و نا امیدی ایجاد کنه بینه دشمنان اسلام و خوشحالی ایجاد کنه بین مسلمونها بازهم جای شکر و انجام دادن یه قتل باقیه
PDrAM
PDrAM
٩٤/٠٦/٠٧
١
٠
از بین میبردمش....همچین چیزی اصلا وجودش مضرر هست و ممکنه بعدا باعث کشته شدن خودم واسه تصاحبش بشه.....آتیشش میزدم و اگه میخواستم کسی رو بکشم با از توتن خودم استفاده میکردم.... یا تلاش میکردم :)
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
خیلی خوب گفتید :) اینکه خودمون رو نباید فراموش کنیم خودمون از همه بدتریم
PDrAM
PDrAM
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
منظورم از توان خودم بود....:))...من که حمل بر خود ستایی نباشه...خعلی خوبم....خخخخخخ
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٦/٠٧
١
٠
نه...کسیو نمیکشتم چون اینکه چندتا از آدمای ظالم وری زمین کم شه فقط پاک کردن صورت مسئله است!ریشه ظلم باید محو بشه!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
بله. بعضی ها رو زجر کش میکردم.یعنی کاری میکردم آرزوی مرگ کنه
راتا
راتا
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
من توش مینوشتم خدایااین موقعیتوازم بگیرچون میترسم به اشتباه بگیرم جون انسان پاکی رو....ومیذاشتمش همونجاومی رفتم.
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
اگر کس دیگه برش داشت و ازش برای کشتن بقیه استفاده کرد چی؟ اون موقع عذاب وجدان نمیگیری ک چرا گذاشتیش همونجا؟
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/٠٨
١
٠
هیچ انسانی پاک نیست
راتا
راتا
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
حداقل اینه که بعدمن دفترچه اگه دست کسی بیفته به این فکرمیکنه که نبایدتوی هرشرایطی ساده تصمیم بگیره وپیشنهادی روقبول کنه...شایداونم بفهمه ممکنه یه جایی به اشتباه بگیره جون انسان پاکی رو ومنصرف بشه:)
راتا
راتا
٩٤/٠٦/٠٨
١
٠
گاه انسانی باتمام ناپاکی فقط باگوشه نگاهی ازسمت پروردگارش میشه پاک ترین آدم دنیا.
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
من نظر شما رو رد میکنم هیچ انسانی پاک نیست و نخواهد بود هیچ انسانی
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٨
١
٠
پاک بودن مخصوصه 14 معصوم هستش....سعی کنیم به جای پاک بگیم آمرزیده.:)
راتا
راتا
٩٤/٠٦/٠٨
١
٠
درسته...پاک شایدهمون بخشیده شدن وآمرزیده شدن باشه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
من حد المکان سعی میکنم مگسم که اینقد بش ارادت دارم نکشم! ! ادم نمیکشتم ولی اگر جنگ رودر رو بود میرفتم میجنگیدم ! یا به عنولن جاسوس گروهک داعش نفوذ میکردم یکی یکی زجر کش میکردم! البته دستورشو میدادم!!
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
یک سوال برا من پیش اومد، پس چطور در مقابل کسی ک به مطلب نینا منفی داده جبهه گرفتی اگر که سعی میکنی با دفترچه کسی رو نکشی؟ من بیشتر تصورم اینه که طرف ب این دلیل منفی داده ک ب نظرش با کشتن چیزی درست نمیشه نکه علاقه ای ب شخص ذکر شده داشته باشه :) منم قبلا رو منفی بدون دلیل حساس بودم ولی خب دیگه نه، تو هم سعی کن حساس نباشی و حداقل نه وقتایی ک میشه دلیل براش تو ذهنت بتراشی مثه همین دلیل من ک بالا گفتم، رو این حساب میگم لابد قصدش این بوده ک ب اقای اساک 13 هم منفی دادن ولی بقیه نه، احتمالا اقای حقیقی هم بعدا ک شخص منفی دهنده بیان منفی خواهند گرفت :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
با تمام احترامی که واست قائلم فوفانو میگم این هیــــــــــــــــــــــچ ربطی به اون نداشت اصلا ارتباطی نداره این 2 تا موضوع! من دوس ندارم به دستای خودم موجودی رو نابود کنم به هیچ عنوان حتی گیاهان! ولی نتانیاهو پرونده اش مشخصه نه به دست منو تو ولی باید به سزای اعمالش برسه . اون دنیا که میرسه ولی تو این دنیا خوشحال میشم وجودش پاک شه از رو زمین! و تعجب میکنم از کسی که دوس نداره نتانیاهو بمیره و کشته شه :) درضمن من بدون دلیل جبهه نگرفتم دلیلمو برات گفتم
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
برا من ارتباط داشت خب. هر کی یک جور فکر می کنه و زندگی کرده چون. قصدم این نبود ک بگم سوتی دادی یا هر چی، صرفا برام سوال شده. من پرونده این شخصو نمیدونم فقط بعد حرف نینا سرچ ک کردم فهمیدم کیه. خب نظر من اینه ک اگر ایشون بده پس کسای دیگه هم هستن ک بد باشن. چرا فقط ایشون؟ چرا کسی ک دوس نداره ب کسی اسیب بزنه فقط دوس داره همچین شخصی بمیره؟ چرا بقیه ادم بدا نه؟ کسای دیگه هم هستن ک ادم ها و بچه ها رو بکشن چون. ینی این شخص انقد بده ک هیچکی تو بدی ب پاش نمیرسه ک فقط دوس داری این بمیره؟ برا همین سوال پرسیدم.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٨
١
٠
چون از خودم انتظار دارم بدترین کس هارو بگم....و نتانیاهو بدترین ها در ذهنم بود و نفر دیگه ایی به فکر که بدترین باشه نرسید برای همین نوشتم**نتانیاهورو میکشتم***:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
:) نتانیاهو ادم گنده اسرائیله! اسرائیل کجاس و چیکار میکنه رو میدونی ! از لحاظ اخلاق فردی هم بسیار نفرت انگیزه که من خجالت میکشم دلیلشو بگم! من واسه این میگم نانیاهو چون تا حالا خوبی ازش ندیدم همه قتل و غارت بوده در تک تک مناطقی که مردم کشته میشن این موجود به ظاهر بشر(!) دستش وسطه واسه این میگم :))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
ممنون بابت توضیح :) حالا متوجه شدم
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٦/٠٧
٢
١
دفترچه رو آتیش میزدم!
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٦/٠٧
٢
٠
دفترچه رو مینداختم تو صندوق پست شاید صاحبش گمش کرده باشه :دی :)))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٦/٠٧
٣
٠
از لحاظ طنز عالی بود جوابت خخخخ
meshkat
meshkat
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
حتی نمیتونم به همچین دفترچه ای فک کنم، هرچند بعید نیس هیولای درونم بیدار شه و دست به هر جنایتی بزنم!
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
اگر نمیتونی پس انیمیشنشو ببین ک قشنگ برات ملموس شه :دی
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
خودتونو ناراحت نکنید بچه ها . با مشکات موافقم . آفرین نینا
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
ممنون فاطمه جون.:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
اسم اون خدا بیخبری که برای پدرم پاپوش درست کرد تا متهمش کنه و اسم اون قاضی که به این پاپوش رو اجرا و عملی کرد مینوشتم.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٦/٠٧
٠
١
البته به خودشونم گفتم یه روز میکشمتون.
راتا
راتا
٩٤/٠٦/٠٨
٤
٠
واگذاری به خدامطمئن ترین راه واسه مجازات دیگران.
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
اتفاقا من می خوام رمان" مرگ خوش" کامو رو شروع کنم . وقتی تموم شد جواب می دم. خخخ
meshkat
meshkat
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
چه جالب، منم دارم "طاعون" رو میخونم و زجر میکشم! بعد بهم بگو مرگ خوش چطور بود.
راتا
راتا
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
ینی نمونه ای دوستم:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
این قسمت: جوگیررررر شدن خخخخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
موضوع برای من جنبه روانشناسانه داره نه جوگیری، خصوصا ک این انیمیشنو 3 سال پیش دیدم ن الان
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٢
ها ها فو فا نو خانوم راس گفدن صد در صد اسم رییس سازمان سنجش و سایر بت وابسته رو مینوشتم ینی یک لحظه هم درنگ نمیکردما
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
اسم هیچکس رو نمینوشتم..مثله فیلمArrowجوگیر میشدم و میرفتم تک تکشونو سلاخی میکردم ب روش فیلم دکستر....تک تکشونو میکشتم..جانیا...:||||تیکه تیکه شون میکردم...میسوزوندمشون:دیییی...
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
جان خرزوخان عاطفه از این فیلما نبین :دی. خشن میشی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
يااااااااا ابلفضل
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
خشن بودم:دییییییی..فقط الگو برداری میکنم الان:دی
Cold
Cold
٩٤/٠٦/٠٧
٠
١
اسم خودمو توش مینوشتم!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/٠٨
٠
١
من از دست تو چیکار کنم پسر جان :) . بعضی وقتا یه چیزی میخوام بگم بعد میبینم قبل من تو گفتی:) . چقدر همدلیم ما. کلدی باید به زودی همو ببینیم. اینقدر که افکارمون شبیه هم هستش میتونیم یه تیم توپ بشیم با هم و هر چیز غیر ممکنی رو ممکن کنیم. الان دیگه مطمئنم واسه حرفم :)
راتا
راتا
٩٤/٠٦/٠٨
٣
٠
آخ که شومادوتاچقددپرسین وفضاروغم آلودمی نمایید.....خواهشاتوموضوعات بهترهمدل بشین....نه مرگ!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
منم بازی :|
Cold
Cold
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
صالح منم خیلی وقته این حسو دارم که چقدر من و تو هم فکر و هم دلیم....دقیقا حسی که نسبت به داداش حسنم داشتم همیشه....بذار من از این روزای لعنتی در بیام...کلی برنامه دارم که باید عملیشون کنم...واسه تو هم برنامه دارم :)) الآن به زور دارم خودمو تکون میدم ولی به زودی کلی کار نکرده رو باید بکنم...با هم میکنیم ;)...رویا خانوم اصرار نکن شمارو بازی را نمیدیم :D
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
بخندین زندگی ارزش غم نداره (((= میتونید خیلی راحت خوشحال باشین با اتفاق های کوچیک زندگی ^____^ امیدوارم همیشه پر لبخند باشین. (:
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٦/٠٨
١
٠
با تشکر از صاحب انجمن ک شما دو نوگل نو شکفته یا شایدم پژمرده ! رو ب هم رسوند :دی
zakhar
zakhar
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
ای بابا.....تو چته داش؟؟؟؟ من عاشق زندگی کردنم....تو هم بیخیالش شو دیگه
Cold
Cold
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
به به....ستاره شدی دادا تو آفتاب باید دنبالت بگردیم...کجایی زاخار؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/١٠
٠
٠
منم هستم خخخخ
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
کساییکه تو زندگیم اذیتم کردن و بم پشت کردن رو توش مینوشدم!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
:|
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
اممممم...اسم شیطون رو مینوشتم که باعث شد اینجوری «گندم هایی که خوردم به گلوم زهر بشه»!! :_(((
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
اي جانمممم عزيزممم , نگو اينجوري :-) خدا ميخواد ببينه بنده اش چقد صبر داره :-) صبور باش مهربونم :-)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٦/٠٨
٢
١
مینداختمش توی سطل زباله های بازیافتی کاغذی ...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٠٨
١
٠
از اینکه زباله های خود را تفکیک میکنید متشکریم! :دی
راتا
راتا
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
شوماخیلی بافرهنگین:))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
:))
لیلی
لیلی
٩٤/٠٦/٠٨
٢
٠
به عنوان سوال دقت کنید و جواب بدهید: شما فقط دو راه برای انتخاب کردن دارید پر کردن یا خالی گزاشتن دفترچه پس فکر راه در رو نباشید این دفترچه نه زباله است و نه قابل بازیافت!
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٦/٠٩
١
٠
ما ب شما افتخارميكنيم ^_^
لیلیل
لیلیل
٩٤/٠٦/٠٩
١
٠
متشکرمم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
صورت سوال رو چک کردم ، نوشته اگه دفترچه رو پیدا کردین باهاش چیکار میکنین ... خب منم میندازمش توی سطل زباله های بازیافتی کاغذی .... :)))
لیلی
لیلی
٩٤/٠٦/١٠
٠
٣
یا باید پر بشه یا خالی باقی بماند در توان شما و جواب از پیش تعین شده چنین وصله ای نمیگنجد
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٦/١٠
٠
٠
اصلا راه نداره ، من باید این دفترچه رو بندازم توی سطل زباله های بازیافتی کاغذی ... :))
لیلی
لیلی
٩٤/٠٦/١١
١
٠
اشکالی ندارد اشیای بازیافتی به ارسال دهنده مرجوع میشود طبق قانون طبیعت:-)
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٦/٠٨
١
٠
تو همون death note وقتی یکی از اون فرشته ها اومد پیش پسره بهش گفت که این نباید دست شماها میفتاد,شما نمیدونین باید چیکار کنین...من دفترو مینداختم دور اسم هیچکسم توش نمیاوردم خدا خودش بهتر میدونه اسم کیو بنویسه
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
نگهش میداشتم. به عنوان یه عامل بازدارنده ازش استفاده میکردم. همه حتی بدها ارشاد میشدن به خاطر این قدرتم. (اگه نیاز به توضیح بشار هست در خدمتم )
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
واااا...خو بیاین بریم بکشیمشون دیگه...:/
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
متوجه هدف اصلیتون شدم ولی برای ترسیدن عمل لازمه. همونطور ک تو انیمه اش پسره انقدمجرم کشت تا مطرح شد این قدرتش و ب طبع جرم و جنایتم ب مرور کم شد، پس ینی شمام دست ب عمل میزدین برا تحقق هدفتون؟
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
1بار من خواستم حرف از قتل نزنم،نشد. چشم. لیست رو بدید یا مینویسم تو دفترچه یا شخصا میکشمشون :) خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
خخخخ عالي بود اين نظر! بعد ميشدين قدرتمند ترين انسان جهان ^_^
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
:دی
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
من گریه کسی رو ببینم گریم میگیره بعد چطور میتونم اسم کسی رو بنویسم :( مخصوصا اگه عزاداری خانوادش رو واسش ببینم... :|
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
اینهمه کسایی هستن که عذایه چندین کشور و خانواده و مادر و بچه رو میزارن روی دل ها.....بازهم میگی نمیخواهیی اون فرده ظالم رو بکشی؟؟
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
میدونم نینا جان ولی باز هم نمیتونم... ولی شاید اگه واقعا تو موقعیت قرار بگیرم لحظه ای درنگ نکنم و اسم اون افراد رو بنویسم ولی شاید همون ها هم یک بچه ای داشته باشند که تنها دلخوشیش به خنده اون ها باشه، نمیدونم باز هم،،، از وقتی نی نی مون به دنیا اومده خیلی دل رحم تر شدم :| طوری که وقتی دردی داره چهرم خیلی ناراحت میشه و الان فکر کنم دارم مقایسه میکنم :(
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
:)
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/٠٨
٠
١
چه قدرم عالی هههه افکار شیطانی زیادی دارم یوهاها
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
مینویسم همه ادم ها و خودم دنیا هم از شر بشر راحت میشه والا
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
نمیشه ...یه چی دیگه بوگو
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/٠٨
٠
١
هههه اسمتو بگو ننویسم
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
:|نکن این کارو.....جوونها آرزو دارن....:|
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
کره زمینو بشر به اندازه کافی نابود کرده بسه بهتره همه بمیرن یکم جای زندگی واسه بقیه افریده های خدا هم بمونه فقط انسان ها که نمیشه
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٨
٧
٠
******الهم عجل لولیک الفرج....الهی آمین.:)*****
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
اینو می نوشتی؟
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
:-)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
نه بابا اینو نمینوشتم......حرف های کاربرا رو که میخونم واقعا احتیاج به همچین حرفی هست....
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
هم هیچکسم الهی آمین نمیگه...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٦/٠٨
٣
٢
به شخصه ابوبکر بغدادی رو میفرستم به جهنم :|
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
کی هست این ابوبکر بغدادی ؟؟؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
اخ اخ اصن از این مردک یادم شه بود ایول رویا!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٤
موافق نیستم.دلایلش بماند
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٦/٠٩
٢
٠
جرات دارين دلايل موافق نبودنتونو بگين خب! فقط ميگين موافق نيستم و ميرين ! اگه حرفتون حقه پس دليلي براي ترسيدن از نگفتنش وجود نداره!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٦/٠٩
٠
١
این فرمانده و این گروه مسلمانانی رو میکشه که در ظاهر مسلمانن ولی در باطن به قران پایبند نیستند.و باید کشته بشن.نظر شخصی من وکه نظر و عقیده این گروههاست یکیه.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
منو خانوم من جرات دارم ولی وقتی من تو جیم میام در قسمت امعرفی انجمنها انجمن خودمو میفرستم تا معرفی بشه و نمیشه .انتظار دارین حرفام اینجا تایید بشه.همه چیو هر جا نمیشه گفت از دست سانشور.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٦/١٠
٠
٠
معرفی وبلاگ رو نوشتم معرفی انجمن.قاطی کردیم.
لیلی
لیلی
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
به عنوان سوال دقت کنید و جواب بدهید: شما فقط دو راه برای انتخاب کردن دارید پر کردن یا خالی گزاشتن دفترچه پس فکر راه در رو نباشید این دفترچه نه زباله است و نه قابل بازیافت!
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
مشکلی نداره، هرکی هر چی خواست میتونه بگه :)
لیلی
لیلی
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
وقتی سوالی طرح میشود باید جواب درست داد
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
الح :|
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
:|||||||
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
براي اولين بار تو عمرم ميترسم حرف دلمو بزنم, چون اگه حرف دلمو بزنم ميترسم براي خودم دردسر شه ,فقط اينو بگم ك اسم يك نفرو مينوشتم ك اگه اون نبود و بعد ي سري اتفاق ها نمي افتاد,من الان خوشبخت ترين دختر روي كره زمين بودم, اينو شك ندارم :-)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
منا بگو کیو مینوشتی؟:دی
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
خودت اسم چ كسايي رو مينوشتي فوفانوجان ? :-)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
من فکر میکنم اسم هیچکسو نمی نوشتم. من ادم سردرگم و گیجیم معمولا... خصوصا راجع ب خوب و بد بودن ادم ها. کما اینکه اگرم بدونم فلانی قطعا بده باز ب طرز مسخره ای فکر میکنم امید هست چون یه جایی ته ذهنم ب اینکه ادما بی دلیل بد نشدن ایمان دارم برای همین همیشه فکر میکنم شاید حرف حسابی یا محبتی بتونه از اون راه بکشتشون بیرون... و اینکه با زور ب نظرم چیزی درست نمیشه در کل. اگر منم ادم هایی رو میکشتم و از ترس قدرتم مردم ساکت میشدن و دیگه کار ب اصطلاح بدی نمی کردن فایده نداشت چون یه روز بالاخره از ترس شدید تخم نفرتشون کاشته و کم کم رشد میکرد و بالاخره یه روز چ ادم بدش چ خوبش شورش میکردند...
Farzane_v
Farzane_v
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
من نمی تونستم هیچ کسو بنویسم حتی بدترین آدمهایی که می شناسم، چون قضاوت کردن و حکم صادر کردن کار من نیست!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٦/٠٩
٠
٠
زندگی و مرگ دسته اون بالاییه شاید بعضیا که حتی بودنشون برای بشریت سمه لازمن! من هنوز علمشو ندارم که بگم کی بمونه کی بره! پس میذاشتمش سرجاش!
h - razavi
h - razavi
٩٤/٠٦/١٠
٠
٠
کسی رو می کشم که چند وقته آرزوشو دارم
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٦/١٠
٠
٠
کسی رو میکشتم ک بی احترامی کرد... با بی احترامی میکشتمش.....
ali-y
ali-y
٩٤/٠٦/١٠
٠
٠
سلام. به نظر بنده خیلی بده برای شیعه که کسی که حکم ارتداد و مهدور دمیش صادر شده باشه به مرگ طبیعی بمیره ...
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٦/١٣
٢
٠
با اینکه خیلی دوس دارم خیلی از همین بالاسریای خودمونو بکشم اما "اگر جان را خدا داده ست چرا باید تو بستانی"
d_toktam
d_toktam
٩٤/٠٦/١٤
٠
٠
هیچکسو نمینوشتم..این کشتار بیرحمانه اس!
d_toktam
d_toktam
٩٤/٠٦/١٤
٠
٠
هیچکسو نمینوشتم..این کشتار بیرحمانه اس!