خانه انجمن تو جای شهردار تصمیم بگیر !
٧١٩
٧١
mery

تو جای شهردار تصمیم بگیر !

تو جای شهردار تصمیم بگیر !

تا به حال شده دوست داشته باشین جای شهردارتون باشید؟

اگه جای شهردار شهرتون بودین برای شهر خودتون چی کار می کردین؟

٩٤/٠٦/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
علاقه ای ندارم شهردار بشم ههه:-)
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
ههه من اول بودم وای خدااااااا متشکرم متشکرم اوللللل
admincheh
admincheh
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
نکنه همگی می خواین با هم هیچ کاری نکنید برای شهرتون ؟=)
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
خیابون امام خمینی رو یک طرفه می کردم
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
اسم خیابون شهید بهشتی رو به آقا نجفی قوچانی تغییر میدادم.
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
دوتا کارخونه برای اشتغال جوانها میزدم
ali-y
ali-y
٩٤/٠٦/١٠
٠
٠
سلام. وظیفه شهرداری احداث کارخونه و اشغال نیست
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/١١
٠
٠
پس وظیفه ی کیه؟
ali-y
ali-y
٩٤/٠٦/١١
٠
٠
سلام مجدد نمیدونم شاید وزارت صنایع از طریق حمایت از بخش خصوصی ، دولت ، بانکها و ...
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
میدون مرکزی شهر رو عوض میکردم(المانش رو)
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
بعضی از خیابونها رو عریضتر می کردم
ali-y
ali-y
٩٤/٠٦/١٠
٠
٠
سلام در این مورد اولا طراحی و نیاز واقعی شهر و بعد بودجه هنگفت مورد نیازه
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
بعضی خیابونها رو پیاده رو میکردم
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
یه نقاطع غیر همسطح تو چهارراه ژاندارمری (قوامین) میزدم
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
چراغ قرمزها رو برمی داشتم به جاش میدون میزاشتم
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
وای چقدر شهر شما نیاز به اصلاحات داره !!!
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
خیلی
ali-y
ali-y
٩٤/٠٦/١٠
٠
٠
خیلی از جاها میدونها مسبب ترافیک میشن. بهترین راهکار بعد از تقاطع غیر همسطح ،مجهز کردن میدونها به چراغ راهنمایی برای اوج ترافیک هست که توی بیشتر میدونهای شهر داره انجام میشه
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
سلام تا بحال به این موضوع فکر نکردم .دوست هم ندارم که جای شهردار باشم . به نظرم مسئولیت سنگین و سختیه :))
ali-y
ali-y
٩٤/٠٦/١٠
٠
٠
سلام. واقعا قبول مسئولیت شهر بدون اختیارات و بودجه کافی با این وسعت مسئولیت بسیار سخته
imanhkt
imanhkt
٩٤/٠٦/٠٧
٦
٠
همه ی این فعالیت هایی که aassak 13 انجام داد رو به حالت اول برمیگردوندم :دی
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
به شما میشه گفت یک رقیب انتخاباتی سرسخت ...
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٦/٠٧
١
٠
عالی بود:دی
par!sa
par!sa
٩٤/٠٦/٠٧
١
٠
خخخخ
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
آقا ایمان میام براتا
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٦/٠٧
١
٠
خخخ ایول خخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٦/٠٧
١
٠
اوووم نمخام باشم من رییس جمهور پایین تر قبول نمیکنم،خخخ
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٦/٠٧
١
٠
-اولین کاری که برای این شهر بی در و پبکر انجام میدادم این بود که : ضرب العجل میدادم به سازمانها که هرکنده کاری و.... دارید با خیابون ها ظرف 6ماه انجام بدید ، بعد از اون تاریخ ضرب العجل میزدم تمام خیابونها ی اصلی و فرعی باید ظرف 6 ماه روکش اسفالت بشه و سازمانها تا پنج سال حق هیچگونه کندی کاری ندارن که مردم اینقدر پول جلوبندی ماشین تو این چاله چوله های شهر ندن !!!! -شغل های مزاحم رو میبردم تو شهرک ها و از تو شهر جمع میکردم . -یه چند تا خیابون هست که باید 2طبقه بشن تا مردم از ترافیک راهت بشن - طراح میدان شهدا رو اعدام میکردم (خداوکیلی اینم طرحه این طراخش داده ، 2تا پل زیر گذر رو گذر احتیاج داشت تا ترافیکش برطرف بشه ، چند میلیارد دلار فاینانس و غیره خرجش کردن همون دوتا پل رو نزدن !)و......
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
١
٠
پل روگذر تو میدون شهدا باعث میشه حرم از دور دیده نشه.
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
١
٠
ضرب العجلت تو حلقم، اون کارگر بیچاره چه جوری زود زود کار کنه.
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
١
٠
مردم ساکن در شهرک ها چه گناهی کردن
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
منظورم از شهرک ها -شهرک های تخصصی مشاغل هست ،مثل سامان ،ثامن و....
ali-y
ali-y
٩٤/٠٦/١٠
٠
٠
سلام، همه اینها که فرمودین تقریبا جزء وظایف و برنامه های شهرداری هست ولی اجرای اون اون هم با ضرب العجل مشکله بخاطر عدم همکاری سایر ارگانهای خدماتی، کمبود بودجه و عدم همکاری مردم ...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
نه! دوس ندارم دلخوری و نفرین و اینا پشت سرم باشه هرچقدر مسعولیت سنگین تر و مهم تر باشه از اون طرف هم بیشتر یقه ادم رو میگیرن!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
آفرین ... به این میگن مسئولیت پذیری ... :))
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
کاری نمیکردم برا شهرم
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
با تشکر فراوان از زحماتتون،خخخخ
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
خواهش میکنم وظیفه س :)))))) :دی
راتا
راتا
٩٤/٠٦/٠٧
٤
٠
من به آستان قدس میگفتم این همه زمین بی زبون که افتاده گوشه کنارشهرمون وفقط روی دیواراش آرام تملک آستان قدس رونقاشی کردن دراختیارسازمان شهرسازی بذاره تاحداقل بشه آپارتمانهایی ساخت ودراختیاراقشارآسیب پذیروکم درآمدگذاشت.....بخداظلمه این همه زمین توی هرقسمت ازشهرمون بدون استفاده گذاشته شده باشه وملت عذاب بی خونگی ومستاجری بکشن....کی میخوادجواب خداروبده درازای این ظلم به مردم؟!؟
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٦/٠٧
١
١
هاع؟؟؟؟؟! تا حکم ارتداد تون نیومده از کامنتی که گذاشتید برائت بجوئید ! شوخی شوخی با زمین های استانه هم شوخی؟؟؟؟؟
راتا
راتا
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
فکرنکنم انقدسخت گیرباشن که به خاطرپیشنهاددادن مجازات کنن کسی رو....:))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٦/٠٨
٠
١
مراقب سربازای گمنام باشین ...
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
علاقه ایی به شهرداری ندارم. مهندس پژمان رو دوباره منصوب میکردم. فوق العاده کار بلد بودن و نقشه های خوبی واسه مشهد داشت. حیف که رفت.
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
مخصوصا میدون فلسطین(فلکه ملک آباد) خخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
اوهوم:دی..شمام رئیس جمهور شین:دی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
دگه چی aassak13 جان. فقط همینو یادته؟ البته من در مقام وکیل مدافع ایشون نیستم اما میدونم اگه فرصت بیشتری داشت اتفاقات فوق العاده ایی میوفتاد. درسته عاطفه بانو البته من در انتخابات شرکت میکنم بعد شما به نفع من کنار بکشید تا من پیروز شم ! خخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
من مگه چقدر رای میارم؟خخخ ...باشه باشه..منم معاونتون کنین:دی
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
شهرو نمیدونم ولی حتما جیبمو آباد میکردم...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
خب پیشنهاداتونو بگید! بلکه اباد شد!
par!sa
par!sa
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
کنسرت اقاجان! کنسرت!
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
کنسرو بهتره مفید تره
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
شهردارم ک بخاد..باز بعضیا نمیزارن.....
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
تو فردوسی میخواسته کنسرت برگذار بشه یکی (نمیدونم اسمشونو) گفتند که جزو حریمه و نمیشه :| البته اگه بخواد کنسرت تو مشهد اجرا بشه چون تا حالا نبوده جنبشو بعضیها (همونا که خیلییی بیش از حد جو گیرن) ندارند:|
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٦/٠٧
٢
٠
فکری به حال پر ترافیکترین مسیر و چارراه شهر میکردم یعنی (سه راه خیام) در بلوار ملک آباد/ راه سوم که به سمت 4 راه خیام میره رو میبستم تا ورودی و خروجی دیگه ای جز راه اصلی نداشته باشه و به این صورت چراغ قرمزش هم برداشته میشد ودیگه هیچ ترافیکی اونجا نمیبود/(برای تعداد اندکی ماشین که از سمت سجاد میخوان وارد ملک آباد بشن سه راه گذاشتن!!!در صورتی که از سمت فلکه پارک و میدون فلسطین کلی ماشین میان و توی این چراغ قرمز دیوانه وار گیر میکنن.
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
اول از همه یه فکری به حال خیابونای داغون می کردم
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
فکر کنید خیابونای اینجا بشه مثل کشورهای اروپایی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
این سرعتگیرهارو ورمیداشتم
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
کجا میذاشتی؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
اونور
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٦/٠٧
٠
٠
سلام ... شهردار الانه که سرباز است. همون سربازی رفتیم بسه
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
اولین کاری که میکردم یک گروه از متخصصین و صاحب نظران در هر زمینه ای جمع میکردم ، نه برای استخدام و پول مفت دادن و همایش گرفتن ، برای گرفتن مشاوره و راهنمایی .... کسایی که دلشون میسوزه برای مردم .... و بعد مشکلات شهری رو با استفاده از نظرات افراد متخصص و کاردان حل میکردم .......... خلاصه بگم ، با اونایی که کیلویی اومدن سر کار کاری ندارم ، اما از این به بعد کار رو میسپردم به کاردان
ali-y
ali-y
٩٤/٠٦/١٠
٠
٠
سلام هر نوع استخدامی منوط به اخذ مجوز از دولت و برگزاری آزمون از طریق سازمان سنجش شده که این امر دخالت در انتخاب مستخدم رو از نظر کیفی کم می کنه، مصالحبه حضوری 20 درصد میتونه موثر باشه که روی اون هم نمیتونین کامل تسلط داشته باشین.
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
هزینه ها رو در مناطق محروم خرج میکردم و برای جوانان این منطقه امکانات تفریحی در نظر میگرفتم تا از جرم و جنایت که زمینه اش در این مناطق فراهم تر است دور باشند
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
اگه شهردار بودم میگفتم چاله های خيابون ها رو پر کنید :| همشو :| یه دفعه تو حس خودمونيم میریم تو چاله تمام رشته فکریم پاره میشه :|
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
فقط امیدوام وقتی که تو خودتون هستین و دارین فکر میکنین همزمان پشت فرمون ننشسته باشید :) خخخخخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٦/٠٨
٠
٠
خیلی کم امیدوار باشین :دی
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٦/١٠
٠
٠
چهارتامهندس خوب ک ذهنشون مدرن و باز باشه استخدام میکردم.شهری ک پیشرفت نمیکنه بخاطر بی مسئولیتی مسئولینشه!!
ali-y
ali-y
٩٤/٠٦/١٠
٠
٠
سلام شهرداری شهری مثل مشهد با 13 منطقه و 15 سازمان و هشت معاونت کمترین وابستگی رو به بودجه دولتی داره و تقریبا خودکفاست یعنی تمام هزینه هاش رو باید از طریق مردم تامین کنه که اکثر اون شامل عوارض زیربنا یا به عبارتی هزینه صدور پروانه ساختمانی و پایانکار میشه ، با این حجم کار و کمبود اعتبار مطمئنا توقع داشتن شرایط آرمانی دور از حق خواهد بود ولی قطعا با مدیریت درست و جلوگیری از اصراف و کارهای تکراری و اولویت بندی میشه بهتر عمل کرد .
aassak13
aassak13
٩٤/٠٦/١١
٠
٠
کمبود اعتبار؟؟؟!!! خوبه بودجه ی مشهد هفت برابر استانه.
م-نص
م-نص
٩٤/٠٦/٢٠
٠
٠
مو دوست دروم جای رئیس جمهور باشوم....شهردار خیلی ضعیفه