خانه انجمن # تکه کلام # سریال # چی یادت میاد ؟!
٩٩٠
٨٠
kianaz

# تکه کلام # سریال # چی یادت میاد ؟!

# تکه کلام # سریال # چی یادت میاد ؟!

هرسریال با خودش عواقبی رو به دنبال داره ،اون اوایل تكه كلاماي سريال ساختمان پزشكان هي مي گفتيم واقعا ؟! يا اساسا ،بعد از اون فازسريال دودكش هي مي گفتيم تو آمپاس و بعد در حاشيه و واس ماس يعني كلش واس ماس . بعد از اون رفتيم تو كار پايتخت هرچي مي شد مي گفتيم وِلَكُن وِلَكُن و الان به اميد سريال بعدی وتکه كلام بعدي! 

شما هم از اين تكه كلام ها به خاطر داريد ؟!

٩٤/٠٥/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
Cold
Cold
٩٤/٠٥/٢٨
١
٠
من هیچکدوم از اینارو استفاده نکردم تا حالا !!...فقط تا یه مدت بعد از سریال برره هرجا میرفتم میگفتم "اوهوآآآ" (شیر فرهاد میگفت)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
لایک :)
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٢٨
٠
١
خخخ
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
وای وای وای اول
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٢٨
١
٠
به كامنت بالايي بوق هستن ؟!
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
دیگه مال من دیر تر منتشر شد
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
ای ام إ ویندو ( oh shet l,m a window ) رو کیا یادشونه
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٤/٠٥/٢٨
١
٠
آی ام اِ گروت!...خخخ
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٢٨
١
٠
آخيخخخ
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
ای بابا من که قرار بود اول بشم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
یادم نمیاد کی بود همش میگفت آخ آخ آخ
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
حساس نشو حساس نشو
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
ارسطو بود فک کنم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
نمیدونم. زمان دانشجوییمون بود انقدر پسرا میگفتن آخ آخ آخ تو ذهنم مونده هنوز
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٢٨
١
٠
خخ پايتخت
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
بزنم تو مخت :| ها ای که گفتی یعنی چه :| فعلا همینا یادم میاد (:
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٢٨
١
٠
خخ بَرَرَه
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٥/٢٨
٤
٠
تبریک به من ،تبریک به شما ،تبریک به همه خخخخ
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
کی اینو می گفت ؟؟؟
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٢٨
١
٠
خخخ هوشنگ تو سريال شمعدوني
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٤/٠٥/٢٨
١٠
١
من تکه کلام غیر اینایی ک الان گفتین یا حساس نشو حساس نشو ارسطو چیزی یادم نمیاد اما چند یالوگ برتر مونده تو ذهنم میگمشون همیمجا:)سمییییره حٌبّی.^-^یا اون دیالوگ خسرو شکبایی تو دلشکسته:یخه(یقه) قشنگیه...قریما بهش میگفتن آخوندی!تازگیا میگن دیپلمات!شما کدومشی؟! ما بهرحال نفهمیدیم دیپلماتای ما آخوند شدن یا آخوندای ما دیپلماتی!(تیکه شو گرفتین اصن)نچ...اون سکانس فیلم معراجی ها از زبون عماد اونم سره کلاس رو ب استادش هم معرکه اس:ما فکر می کنیم با بزرگ کردن شخصیت دوره های قبلی می تونیم قهرمانای زمان خودمونو کوچیک کنیم! در صورتی که اصلا اینجوری نیست! اینا منافاتی با هم ندارن! الان تو همون تخت جمشید چند تا سرباز هخامنشی دفنه؟! ۱۰۰۰؟! ۲۰۰۰؟! اسم کدومشون باکریه؟! ما که نمی دونیم! اما اونام قد خودشون آدمای محترمن، قابل احترامن چون اونا هم برای همین مرز و بوم جنگیدن اونا هم در راه همین مملکت شهید شدن...مگه شربازای همین 8 سال جنگ ما چیکار کردن؟تازه اینا با تمام جونشون برا این مملکت دفاع کردن یککک وجبشم ب کسی ندادن...اینا باهم منافاتی نداره!اما نمیدونم چرا الان کسی اسم خرازی و همت و باکری وباقری رو میاره میشه نماد عقب موندگی و سنتی،درمورد این چیزا حرف بزنه میشه نماد تجدد!...ما میخوایم با تخریب زمان حالمون گذشته مونو برجسته و آباد کنیم.خب اینا که باهم جور درنمیان استاد!اینا با هم تقابلی نداره!....(عماد در حال گذاشتن جزوه ها در کیف برای خارج شدن از کلاس)استاد:کلاس هنوز تموم نشده آقای فریدیا...عماد:ببخشید استاد،من هرر دفعه که با شما بحثم میشه جواب قانع کننده ب من نمیدیدن و از لجتون منو میندازین بیرون.حالام ب خاطر اینکه احترامم حفظ بشه منم کلاسو ترک میکنم...:)
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٢٨
١
٠
:-/
t.m
t.m
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
:| چه تکه کلامی:| یکم زیادی طولانی نبود ؟:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٥/٢٨
١
٠
منکه کلا فیلم نمیبینم
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
نصف عمرت به فنا رفت برادر
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٢٨
١
٠
خخخ زحمت كشيدين شما
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٥/٢٨
١
٠
عمر شما داره میره پای تلویزیون و هیییچ متوجه نیستین خواهر
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٥/٢٩
٠
٠
ما فیلمایی که ارزش نگاه کردن داشته باش رو می بینیم برادر
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٥/٢٩
١
٠
اکثر فیلما ارزشش رو ندارن خواهر
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
مگه میشه مگه داریم...ما که‌حرفی نداریم...
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٢٨
١
٠
خخخخخ
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
سریال زیر آسمان شهر، تیکه کلام بهروز: دبیا. خشی: میزنم تو اون مختا.دردسرهای عظیم،لطیف: ای بابا ای بابا.
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
خخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
زمان دانشجویی سریال باغ مظفر مدیر یپخش میشد دختری به اسم نازی بود با بازی شقایق دهقان که پدرش مدام بهش میگفت: نازی تو داری چیکار میکنی.... با یه لهجه ی عجیب و غریب... دوستمون نازی رو توی بدترین شرایط.... اینجوری صداش میکردیم ... اصطلاح پاچه خواری... فعل معکوس .... حساس نشو.....ها اینی که گفتی یعنی چی....وای مگه میشه مگه داریم....
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
:))
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
او ناپلئونی ره بیارن:|
t.m
t.m
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
خخخخخ اینکه بنظرم شاه تکه کلامی شده واسه خودش!
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
الِکی میگه:|
S_khandandel
S_khandandel
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
فروغ بابا...مربا بده بابا:-))
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
خخخ
t.m
t.m
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
هومممممممم ؛ قل مراد بود یا گل مراد یادم نمیاد ؛ هی هرچی بش میگفتی ؛ میگف:هاع ؟ تو همین سریال آقای مدیری که میگف:فروغ بابا ؛ مربا بده بابا ؛ یه مرد پیری بود؛ همه چیز یادش میرف ؛ سرشو میچرخوند دوباره میگف ؛[عمرا اگه کسی فهمید:| ] اونم بود ؛ دیهههههههههههه...
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٤/٠٦/٠٨
١
٠
آره تو قهوه تلخ. بابای شاه و بابا اتی بودن
t.m
t.m
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
بیشدر تو شبهای بره من یادمه ؛ پــــــــــــول وَده؛ پول زور وَده ؛ یا خوب بیـــــــــــــــــــد؟
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
من معنی این دهن کجی هارو نمیفهمم واقعا!!!...تی ام عزیزم کامنتا رو از این ب بعد با "توجه"بیشتر بخون:)...همون ایتدای کامنت عرض کردم که تیکه "چیزی یادم نمیاد" عوضش دیالوگ های موندگار تو ذهنمو میگم! دیالوگ بودش نه تیکه:) بله درسته طولانی بود ولی من خوشم اومد ازش!!
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
این من بودم!...جاش اون بالا یوده!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
من دوسش داشتم لایکم دادم حبیبی نورعینی!
zakhar
zakhar
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
:|
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٢٨
١
٠
خخخخ مرسي از تيكه كلام واقعاا
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
وای من عاشق این تیکه کلامم اصن یه وضی!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
دوغته بنوش
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
خخخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٥/٢٨
١
٠
زیر اسمان شهر - خشایار مستوفی وقتی یه حرفی میزد برا تاییدش همیشه رو ب غلام شیش لول بند میگف : نهههههه غلاااااام؟ (چقد پر محتوا واقعا :)) خدا رحمت کنه جناب شیش لول بندو...
h_looshi
h_looshi
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
عه اومدم منم همینو بگم خخخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٥/٢٨
١
٠
نهار نخوردیم :) !نقی...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/٢٨
٢
٠
من اهل استفاده کردن از تیکه کلام فیلما نیسم خوشم میاد ولی استفاده نمیکنم! خسرو شکیبایی ولی یه جمله شو خعلی دوس دارم! ، : ببین! از دست من ناراحتی ،باش! قهری، باش! اصن هرچی هستی باش! ولی حق نداری با من حرف نزنی!! فهمیدی؟؟؟!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/٢٩
٠
٠
ایول.لایک
هاچ
هاچ
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
اینجوری که میبینم، مهران مدیری واقعا با برره گل کاشت. واقعا عالی بودا! یعنی یک چیزی بود که هنوزم وقتی میشینم نگاه می کنم واقعا از ته دل خندم میگیره. اما بقیه ی طنزهای قدیمی اینجوری نیست، وقتی میبینی میگه چقدر خنک و لوسه خندتم نمیگیره. اما برره... محشره!
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/٢٩
٠
٠
موافقم زمان خودش که غوغا کرد....من حتی پول برره ای هم دارم...از اون زمانا یادگاری نگه داشتم :))
هاچ
هاچ
٩٤/٠٥/٢٨
٠
٠
تکیه کلام نمیدونم ولی یادمه برره ای ها رفته بودن با دشمنِ فرضی جنگیده بودم، بعد شکست خورده بودن! تازه اسیر هم داده بودن (خخخ)
ali-y
ali-y
٩٤/٠٥/٢٩
١
٠
سلام . من یک کلیپ از سربازی برره دارم هر چند وقت یکبار نگاه می کنم و کلی میخندم .جای همه خالی ..
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/٢٩
٠
٠
تکه کلام ها که زیادن اما این تاثیر پذیری ها فکر میکنم از فیلم های طنز بیشتر باشه...مثل مثالایی که زدی ...همه از فیلمای طنزن :)) به غیر اینایی که بچه ها گفتن...دیجیتالم کجا بود ه فتحعلی اویسی....خوب چیزیه آقا خووووووب ِ امیر جعفری تو همین سریاله که اسمش یادم نیس الان ('^_^) واقعععععععا خانووم شیرزاد...
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/٢٩
١
٠
آهان آهان... شومپت...کته کله...چور میخ... که طغرل تو برره میگفت هم خیلی دوس میداشتم ....خرزو خانم که گفتن نداره...الانم بین ماست :))))) من اشتباهی بودم مرد هزار چهره رو هم دوس داشتم :)
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٥/٢٩
١
٠
اره شومپت کته کله خخخ یادش گرامی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٥/٢٩
٠
٠
واژه هایی که محمد رضا هدایتی به کار میبره. خصوصا تو سریال برره. واژه ها ی گویش سیستانی هستش. خیلی با نمک بود
دختر تنها
دختر تنها
٩٤/٠٥/٢٩
١
١
مگه ميشه مگه داريم !؟
paariss
paariss
٩٤/٠٥/٢٩
١
١
بگو خب! تو مادرانه خیییییییییلی تو دهن من افتاده بود :دیییییییییییی
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/٢٩
٠
٠
من فیلم ایرانی نمیبینم خخخ
ص آ ل ح
ص آ ل ح
٩٤/٠٥/٢٩
٠
٠
منم
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/٢٩
٠
٠
بهترین کار:)
هاچ
هاچ
٩٤/٠٥/٣٠
٠
٠
چندتا تکه کلام خارجی بگو پس
ghazale
ghazale
٩٤/٠٥/٣٠
٢
٠
HEY , HOW YOU DOING ? تیکه کلام جویی بود تو فرندز :)))))
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٥/٣١
٠
٠
تکیه کلاماشون منشوریه!
yasin_modafe
yasin_modafe
٩٤/٠٥/٢٩
١
٠
آخ آخ آخ
ali-y
ali-y
٩٤/٠٥/٢٩
٠
٠
سلام." الکییی میگه" خیلی برای من پرکاربرده .
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٥/٣٠
٠
٠
تو سریال بیگ بنگ شلدون هر وقت میخواست یه حرف الکی بزنه و یکی رو مسخره کنه که فقط هم همینکار رو میکرد انگشتاش رو تکون میداد، تکه کلام یادم نیست ولی حرکاتشون یادمه.
h - razavi
h - razavi
٩٤/٠٦/١٠
٠
٠
کل فیلمای مهران مدیری تیکه کلامه!