خانه انجمن پس اندازت رو ، رو کن ببینم !
٧٦٢
٦٥
Samira

پس اندازت رو ، رو کن ببینم !

پس اندازت رو ، رو کن ببینم !

چه طور پس انداز می کنی؟ اصلا اهل پس انداز کردن هستین؟

اگه بخواین به کسی دو روش پس انداز کردن یاد بدین ، اون دو راه چی هست؟

٩٤/٠٥/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
الان که هیچی ندارم ولی اگه روزی تونستمکسب درآمد کنم ، میرم پولمو میگذارم حساب بلند مدت ، راه دومی به ذهنم نمیرسه :/ البته یه راه دیگه شم اینه که طلا بخرم ولی از طلا متنفرم
Samira
Samira
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
در حال حاضر منم هیچی ندارم خخ آینده هم اگه پولدار شدم شاید کار شمارو کردم.
mard
mard
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
من هزارتومن هزار تومن پس انداز می کنم و فرداش بر می دارم. الانم موجودی زندگیم هزار تومنه تا یارانه رو بریزن
Samira
Samira
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
حداقل روزی پونصدتومنشو خرج کنین خخ آینده نگر باشین :))
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
بودن که هستم ولی بستگی به موقعیتش داره!مثلا موقعی که پئل توجیبی می گیرم،الآن کارت به کارت میشه:دی...دو راه که خیلی جواب میده یکی لای کتاب بذارین اصلا یادتون نمیمونه یه عالمه جمع میشه یکی هم قلک:)))))
Samira
Samira
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
خب کتاب که خوب نیست مدام دست اینو اون می چرخه ممکنه بقیه خیلی فیض ببرن اما قلک :| چی بگم ...
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
لای حافظم میذارم من...حافظ که به کسی نمیدم دیگه:) قلک هم خیلییییییی خوبه؛امتحان کنین خب...البته قلک سفالی،نه از اونا که درش با کلید باز میشه:دی
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
آره قلک هم خیلی خوبه ، یادش بخیر یه زمانی چقد دلخوش بودیم به قلکامون ^ـ^
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
بله شدیداً، یه حساب دارم صرفا برای پس انداز و اصلا از کارتش استفاده نمیکنم، رمز دوم هم نگرفتم براش، یه مقدار اراده و آینده نگری میخواد، راه خاصی سراغ ندارم.
Samira
Samira
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
کاملا موافقم ، ان شاالله در آینده پولدار شم همین کارو میکنم :)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
پس انداز صفر.اسطوره پول خرج کردن در لحظه ام. ولی نمدونم چرا همیشه با اینکه بی حساب خرج میکنم همین پول کمم تموم نمیشه
Samira
Samira
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
مردم شانس دارن والا خخ
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
درآمدم همی یارانه اس ک اونم ماشالا انقد بی برکته،نیومده،میپره:|
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٥/٢٦
٠
٠
والله ما یارانه هامون رو از آقاجانمان نمیگیریم به همین دلیل ته برج و سر برج برامون یکیه:)
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
ولی خب کلن پول دستم نمیمونه:| راهی پیدا کردین،ب منم بگین:)
Samira
Samira
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
وضت خوبه ماشاالله یارانه که خودش کلیه فریعه جان خخ میخوای یه روز مارو مهمون کن :)))
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
پایم سفیرا جان:|خخخ
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
پس انداز کردم گذاشتم تو میزان ، اونم خورد یه ابم روش . دو راه برای پس انداز بهتون پیشنهاد میکنم 1-بالشت گنده تر سفارش بدید ،پولهاتون رو بزارید توش 2-قلک گنده تر بخرید ،جوری که تو کمد جابشه ،بریزید اون تو پولهاتون رو ! چون الان وضع سرمایه گذاری تو بورس ،طلا ، مسکن ، سپرده گذاری و ..... خیلی خرابه !
Samira
Samira
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
خب اگه دزد اومد قلکمونو برد چیکار کنیم؟؟؟ بالشتم که :| ...
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
اون چه دزدی باشه که بتونه از شما بدزده !!!!!!!!!!!!
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
خودت ...
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
:)
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
۵۰۰ پس انداز داشتم که خرج پروژه و زندگی و قسط شد.کافیه هر پولی که به دستت میرسه، بخشیشو یه جا نگه داری
Samira
Samira
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
درسته ، ولی خب اگه گیر باشی مجبوری اونم خرج کنی دیگه متاسفانه ...
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
اون که صد در صد
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
پس انداز میکنم ب خوبی^________^
Samira
Samira
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
:|
S_khandandel
S_khandandel
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
آدم ولخرج پول پس انداز نمیکنم ولی شکر خدا دستم خالی نمیشه:-))
Samira
Samira
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
:)) خلاصه برکت هم یه نقشی داره این وسط ...
S_khandandel
S_khandandel
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
بعله بنظر من ادم مگه چقد زندست پس از زندگیش لذت ببره...البته پس انداز برای مردا خوبه دوروز دیگه تشکیل خانواده میدن برا زنشون هی خرج کنن:-))
راتا
راتا
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
نمیدونم چه جوریاست؟ زیادخرج میکنم ولی همیشه یه پس اندازی هم دارم....انگارخدازیادی هواموداره.....امیدکه همیشه نگاهش هراهم باشه:)
Samira
Samira
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
یکم سفارش مارو هم بکن خخ
راتا
راتا
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
نمیدونم چه جوریاست!.....زیادخرج میکنم ولی همیشه پس اندازم دارم........انگارخدام زیادی هواموداره......امیدکه همیشه نگاهش همراهم باش:)
Cold
Cold
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٥
هرچی درمیارم میریزم تو کارتم....از اونورم که همش مثل باد خرج میشه...فقط یه مبلغی از یه جایی رسید بهم اونو 6 ماهه گذاشتم بانک که خرجش نکنم!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/٢٤
١
٥
یه سوال.جان من کی منفی داد؟دلیلش چی بود؟
mard
mard
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٤
جان من چیه این کامنت منفی داشت؟
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٣
آقا کی منفی داده .خودتو معرفی کن. کاریت نداریم
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
من قبلا خیلی ولخرج دم ولی الان روی يه ریال از پول هام برنامه ریزی میکنم.
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٥/٢٤
١
٠
مقدار پس انداز آدم ها مثل سن دخترا میمونه نباید بپرسید(در جواب کامنت
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
در جواب تیتر
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
خخخخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
نه ولخرجم نه خسیس جای جاش خرج میکنم گاهی هم پس انداز هویجوری عشقی! پسرا باس پس انداز کنن واسه اینده خخخ این مورد زیاد به ما بستگی نداره!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
سلام... «پس انداز » چي هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٥/٢٦
١
٠
سلام ، همونیه که باهاش مدام گوشیتونو عوض میکنین آقای روشناوند خخ
h - razavi
h - razavi
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
به هیچچ عنوان اهل پس انداز نیستم، باید از زندگی لذت برد.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
موبایل و لپ تاپ هم جزو لذت زندگی هستن و فقط و فقط با پس انداز به دست میان! مگه اینکه درآمد ماهی یک و پونصد باشه:|
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
منم چندان اهلش نیستم....درآمدی ندارم آخه :( ولی خب اگه پول دستم200 بیشتر باشه میرم طلا میخرم....با یه تیر 2نشون میزنم :) هم پوله پس انداز میشه هم من به محبوبم میرسم :)))) نمیدونم چه سریه من اینقد طلا دوس دارم (^_^)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
رازیه که همه دخترا مبتلاش هستن:|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
نه من طلا دوس ندارم!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
نه من طلا دوس ندارم!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٥/٢٦
٠
٠
من نقره بیشتر دوست دارم
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٥/٢٦
٠
٠
طلام تو رو دوست داره^-^
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/٢٦
٠
٠
ینی طلا منو دوس نداره؟! :دی
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/٢٦
٠
٠
طلا سفید خوبه البته^__^
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
عاره من خیلی خوب پس انداز میکنم! معمولا همیشه پول دارم! با اینکه ماهیانم زیاد نیس ولی مامان و بابا میدونن من همیشه پول دارم خخخخ هر وخ کم میارن من میشم قرض الحسنه:دی ولی اصلا خسیس نیستم:دی یعنی جایی خرجشون میکنم که بهم خوش بگذره ! نیس که بگم حیفه چمیدنم پول دادن بابت فلان چی نمیارزه هرجا که بدونم خرید یه چیزی یا خرج کردن برای یه چیز دیگه حالمو خوب میکنه میخرم مهم نیس:))اما برای پس انداز کردن هرکسی روش خاص به خودشو داره! نمیشه یه نسخه رو برای همه پیچید پس خودتون باید بهش برسین:دی
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٥/٢٦
٠
٠
حدودا مثل من
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
اهل پس انداز هستم در حد 70به 30! یعنی 30 درصد پول هر ماه به هر بهانه ای خرج! 70 درصد پس انداز! راه اول: به خرید چیزهای کوچیک قانع نباشه و برای خودش هدف های بزرگ داشته باشه. راه دوم:بده دست کسی پولاشو که در هیچ صورتی بهش بر نگردونه مگر در موقع لزوم واقعی!!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
موافق :)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
هدف. هدف. هدف. خیلی مهمه. یه زمان دلار و یورو میخریدم. گاهی سود هم داشت اما مهمتر این بود که راحت نمیتونستم خرج کنم. از زمان توافق نخریدم ولی روش خوبیه. سپردن پول به یه ادم مورد اطمینان هم خوبه که تا لازم نداشته باشین پولو نده بهتون. ولی وقتی ادم به هدفش فکر کنه کلا صرفه جویی میکنه
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٥/٢٦
٠
٠
رو خرجم حساب کتاب دارم مثلا یه مقدار پس انداز میکنم و یه مقدار خرج میکنم ولی خب من پسر نیستم که بخوام رو پس انداز هام حساس باشم پس با خیال آرامش مقدار پس اندازم که زیاد شد یک هدیه ای واسه خودم میگیرم،،،مثلا دوران راهنمایی سکه خریدم، پارسال گوشی خریدم یا حتی لباس و ساعت و...
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٥/٢٦
٠
٠
درسته ، ولی من چون با این سن و سال از بابام پول نمیگیرم لازمه پس انداز کردن بلد باشم + آدم ولخرجیم...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٥/٢٦
٠
٠
منو کسی نباید بدونه پول دستمه و گرنه روش برنامه ریزی میکنن:||||| اگه پولو بدم که رفته ندم خسیسم:///// راهی رو پیشنهاد نمیدم جز اینکه بعضی جاها خونسرد باشی خانوم:||گرفتی که!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٥/٢٦
٠
٠
خیلی بود.ولی همه پس اندازم به نفع دولت مصادره شد!
mozhgan
mozhgan
٩٤/٠٥/٢٩
٠
٠
پولتو بده به خود من واست پس انداز میکنم . دوست واسه این موقع ها خوبه دیگه . والا ولی هر جایی پس انداز میکنی تورو خدا فقط تو طلا نخر خخخخ ولی جدا از همه چیز بنظر من برو بزار بانک که بتونی ازش یه وام درست و درمون بگیری بعدش اونو به گردش بنداز . چون با این چندر غازی که این دوره زمونه میشه جمع کنیم نمیشه پس اندازی داشته باشیم . شماره حساب میدم پول مشاورمو بریز به کارتم خخخ
B_Zahra
B_Zahra
٩٤/٠٦/٠٢
٠
٠
اوووم من خودم همیشه یه کم پس انداز دارم حداقل تو اوج نداری هم پس انداز میکنم چون دوس ندارم صفر شه حسابم :دی مثلن اگه 20 تومن دارم ( دیگه کمه مثلن ) با خودم فک میکنم 15 تومن دارم یا 10 تومن دارم و مابقیش رو انگار ندارم :)) ولی نگه داشتم در واقع اینجوری با همون پول فرضی که کم تر از واقعیته برنامه ریزی هام رو میکنم و یه جوری سر میکنم تا باز پول بیاد دستم ولی با این حال همیشه خودم ُ تحویل میگیرم چون اعتقاد دارم هرچقدر خرج کنی بیشتر بهت برمیگرده این قدرت رزاق بودنه خداس ولی خب عاقلانه هم خرج باید کرد.