خانه انجمن ازدواج کدوم سبکی می چسبه ؟!
١٢٢٢
١١٥
Niva

ازدواج کدوم سبکی می چسبه ؟!

ازدواج کدوم سبکی می چسبه ؟!

اگه یه روزی تصمیم به ازدواج بگیرین، هر وقت موقعیت خوبی پیش بیاد ازدواج می کنین یا صبر می کنید که عاشق شین؟

به نظر خودتون کدومش بهتره ؟!

٩٤/٠٥/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
mard
mard
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
اول
mard
mard
٩٤/٠٥/١٨
٠
١
سنتی، ازدواج سنتی
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
نظری ندارم :دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
از شما متاهل ها بعیده :دی بگو خب خودت چجوری با همسر اشنا شدی ک بچه ها مستفیض شن :دی
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
اومد خونمون باهم آشنا شدیم :))))) منو اول خواهر شوهر دید و پسندید ، بعد خود شوهر هم اومد دید خیلی پسندید دیگه ول نکرد :))))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/١٨
١
١
من کلا با ازدواج موافقم .هر سبکی که باشه.دوس دارم 10 تا ازدواج موفق داشته باشم
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٥/١٨
٢
٠
10 تا ؟! کم نیست ؟! تعارف نکنین ها !!! :/
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/١٨
٣
٠
یاد این بیت شعر افدادم:با من برادران زنم خوب نیستند/باید که برادران زنم را عوض کنم!خخخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
حتماخواهیدداشت....بذاریکی شوبگیریدبعدبه فکر10تاباشید!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
یکی هم که طرفدار ازدواجه دوستان جیمی باهاش مخالفن.بعد میگین چرا جوونا زن نمیگیرن :(
ShErLoCk
ShErLoCk
٩٤/٠٥/١٨
١
٠
سلام ، خیلی خوبه صبر کنیم عاشق بشیم ولی از کجا معلوم اونی که عاشقش میشیم به ما میخوره ؟ اصلا شاید زمین تا آسمون با هم فرق کنیم و به درد هم نخوریم ...
Anise
Anise
٩٤/٠٥/١٨
١
٠
وقتی عاشق یکی باشی هرکاری میکنی ک بهش بخوری!
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
اقا این حرفا چیه، بهش بخوری؟ بهش بخورم؟ نامحرمن شخص مورد نظر، زشته :دی
Anise
Anise
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
خخخ فوفی ما کلن دوتاییمون یکی استیم!!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
خب حالا فهمیدیم که خانوم انیس هم عاشق شدند خخخ اقاااااااا شیرینیییییی
Anise
Anise
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
اقای علی از کنکور چ خبر!! ؟!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
کنکور عالی بود. از عشق شما و شیرینی و اینا چ خبر؟خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
هیچکدام. هروقت خدا بخواد.(معلومه هنوز اعتقادات ملی مذهبی بین جوون هم موج میزنه هااا
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/١٨
٢
٠
خب طبیعتن وختی موقعیتش پیش بیاد،علاقه عم دمبالش ایجاد میشه!اصلن دوث ندارم قبل ازدواج عاشق شم...
mina_h
mina_h
٩٤/٠٥/١٨
١
١
از پشت یر اشاره میکنن انجمنو ترک کنم
Anise
Anise
٩٤/٠٥/١٨
٥
٢
برعکس رفیعه من فکر میکنم ک آدم باید اول عشقشو تو زندگیش پیدا کنه و بعدش با کسی که عاشقشه ازدواج کنه...اگه اینجوری فک کنیم ک بعد ازدواج عاشق حتمن عاشق هم میشیم موافق نیستم... اگه عشقو تو زندگیت پیدا نکردی چی؟؟!
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
ب جان قلی من منفی ندادم:دی ببین انیس!وختی قبل ازدواج عاشق بشی،بعدش واست تکراری میشه.عاخه همه حرفایی ک ضروری بوده رو زدی قبلش!ی سیکل تکراریه ب نظرم!من نمیگم با ازدواج سنتی موافقم!اصلن...دخدر و پسر باس همو تو ی محیطی دیده باشن(حالا این محیط می2نه دانشگاه باشه یا محل کار یا هرجا...)ولی دوست نباشن!و حالا پسره بیاد خاستگاری و اینا...من منظورم این بود:)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
رفیعه اگه استدلال تو اینه خب ادم حتی اگه بی هیچ حس خاصی هم عروسی کنه ممکنه بعد ازدواج باز همه چی براش ب مرورتکراری شه :/ و باقی زندگیشو صرف عادت یا مسیولیت پذیری و از خودگذشتی و فلان بگذرونه مثلا. پس اینجوری ب استدلال تو هم اشکال وارده :)) کلا نمیشه حکم کلی داد ب نظرم بستگی ب ادمش داره...
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
نع فوفی!منظورم ی چی دیگس اصن...وختی از قبل با طرف دوس باشی ی جوریه:| ب گناهش کاری ندارم ها.جمبه های دیگشو میگم...
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
خب تو اون کامنتت اصن چیزی از دوستی نگفته بودی ک :| من اصن اون حرفو رو حساب دیگه ای گفتم. کلا برداشت اشتباه گرفتیم هردومون پس :))
Anise
Anise
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
من اصلن منظوردم دوستی نبود... ببین مثلن تو اقای ایکسو مثلن تو کوچه تون میبینی(دی!)همسایه تونه ازشم بدت نمیاد باهم ک ازدواج کردین میبینی نمیتونی ک عاشقش باشی وکلی با تو فرق داره! با تکراری بودنشم موافق نیستم! اگ اینجوری ک تو میگی باشه سنتیم ک باشن بعد یه مدت همه چی تکراری میشه دوباره! ب نطرم تازه تعریف من و تو هم از عشق باهم فرق داره! حداقل من مامان و بابامو میبینم ک بعد این همه سال نه از رو عادت با عشق کنار هم زندگی میکنن و حتی تکرار همدیگه رو هم دوس دارن! عشق اینجوریه ب نظرم ک توش تکرار معنی نمیده!
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/٢٠
٠
٠
کلن هم من منظورتو بد فمیدم هم تو!خخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
مسلما اولی!
saleh
saleh
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
صبر...
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
گر صبر کنی ز غوره عاشق سازی خخخخخخخخخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
چند سال دیگه میفهمی برادر که اعتقادت همچین هم صددرصد درست نیست !
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
صبر میکنین که عاشق بشین یا صبر میکنین که شرایط ازدواج خوب پیش بیاد ؟کدومش؟؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
قبلا فرمودند ، حافظه تون ضعیف شده ، اثرات پیریه فک کنم ! صبرمیکنن تا پرنسسی که عاشقش باشن پیدا بشه .
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
راست میگن آقا صالح از نصیحتهای دوستمون 'پیر دانا کمال استفاده رو ببرین.( اشاره به دومین کامنت آقای علی خخخ)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٥/٢٠
٠
٠
چون خودم مورد مناسب واسه ازدواج نیستم پس دنبال مورد مناسب هم نیستم فعلا! (خودمم نفهمیدم چی شد) صبر برای اینه که شاید عاشق :| شدم . شاید حق با تو باشه علی :) . حتما سمیرا بانو :) خخخخخخخخخخ
Cold
Cold
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
گزینه سوم...
tanin
tanin
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
اگر خوب باشه که اولی ولی خوب باید بالاخره ادم یکم از طرف خوشش بیاد دیگه
ShErLoCk
ShErLoCk
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
کلا ازدواج سخته سخته سخته... عشقتو پیدا کنی مطمئنا اون یا میگه نه یا هم کلا به اعتقادات و خانوادت نمیخوره اگه عشقت رو پیدا کردی مشکلی هم نبود عالیه... ولی اصلا ب جود عضق باید شک داشت تا وقتی پیدا شد واقعیش پیدا بشه اگه هم عشقت رو پیدا نکنی که نمیشه ازدواج کرد ... با یکی که دوسش نداری ؟
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
اول پول
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٤/٠٥/١٨
١
٠
هیچکودوم...میزارم کسی که عاشقشم یا قراره عاشقش بشم موقعیت خوب رو به وجود بیاره بیآد..:دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
اوه مای گاد:دی خخخخخخخخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
تو اینجا چیکا میکنی؟؟بدو چشاتو ببند برو..خخخخ
imanhkt
imanhkt
٩٤/٠٥/١٨
٢
٠
به نظر من دست خود آدم نیست ...
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
موافقم !
h_looshi
h_looshi
٩٤/٠٥/١٨
٠
١
چرا که نه! اول عقل، بعدش عشق که در اثر انتخاب عاقلانه تو زندگی بوجود میاد خودش شیرین ترین زندگی رو رقم میزنه
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١٨
١
٠
من ترجیح میدم عاقلانه ومنطقی چندمدت باطرفم آشناشم.....یه کوچولوعلاقه مندم بشم....ازدواج کنم.....بعدبهش بگم عاشقشم:)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
موقعیت خوب چیه؟ عشق چیه؟ :|
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
عشق جیزه :دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
من میرم دوسال دیه میام خخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٥/١٨
٠
١
البته بیست ودوسال دیگه منظورشون بود
imanhkt
imanhkt
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
توی هر دو سبک شکست هم داشتیم ... اما میگن بهترین ازدواج دانشجویی هست ... شکست توش کمتره ...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
خخخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
جالبه به شکل خودش:)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٤/٠٥/١٨
٠
٢
عشق در طووول زندگی ب وجود میاد! یه عشق قبل ازدواج اعتقادی ندارم:)
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٥/١٨
٠
١
آفرین دختر خوب :دی
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٤/٠٥/١٩
٠
١
اختیار دارید خوبی از خودتونه...:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٥/٢٠
١
١
مثل عشق به سگ یا گربه خونگی که بعدا به وجود میاد.اره!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٥/٢٠
١
٠
مثل عشق به حیوانات خوانگی که آدم بعد خریدنشون و بعد یه مدت عاشقشون میشه.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٥/٢٠
٢
٠
پس شما به عشق در یک نگاه و کلا عشق اعتقادی ندارین دیگه/با این اوصاف آدم به هر کی که امد خواستگاریش بعله رو بگه یا خواستگاری هر کی بود بره چون عشق خود به خود به وجود میاد بعد مدتی حالا فرقی نداره اون فرد آدم بدی بود یا خوب فقط بره ازدواج کنه خود به خود عاشق میشه و عشق میاد بین طرفین/عجب!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٥/٢٠
٢
٠
حالا جمع بستم خوشحال شدین!البته جواب اونکه در اون انجمن ناراحت شدین از جمع نبستنم همونجا دادم برین بخونین/.
پری سا
پری سا
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
من تو این ی مورد با تو هیچ حرفی ندارممممممممممم....خخخخ.....خووو.....میترسم باز جمعه همتون بریزین رو سر منه بخ بخ....اصن هر چی شما بگی....خخخخخ...
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٥/١٨
١
١
بستگی به خود آدم داره ، من خودم فکر میکردم عشق قبل ازدواج و خواستگاری و اینا خیلی بهتره ، بعدش دیدم که نه تنها بهتر نیست بلکه فاجعه س ، از ازدواج خیلی سنتی هم بسیار متنفر بودم و اعتقاد داشتم همسر آینده م یا خودش قبلش باید منو دیده باشه یا اگه با واسطه آشنا میشه اون واسطه یکی از افراد خیلی نزدیکش مثل خواهر و برادر یا پدر و مادرش باشن و خودش هم تمایل داشته باشه / الان به این اصل که میگن عشق کم کم و طی مرور به وجود میاد و این عشق پایدار تره اعتقاد پیدا کردم چون خودم دارم تجربه ش میکنم / من و همسرم به واسطه ی خواهر همسرم باهم آشنا شدیم و اولین بار تو همون جلسه ی خواستگاری دیدمش ،الانم که هنوز نرفتیم زیر یه سقف ولی فعلا شکر خدا و گوش شیطون کر فعلا رابطه ی خوب و مسالمت آمیزی داریم ، باشد که همگی پند گیرید و آویزه ی گوشتان نمایید :دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/١٨
٢
١
شما خانوم خوبی هستین ... از صمیم قلب آرزو میکنم در کنار همسرتون ، چه در خوشی ها و چه در سختی ها و ناملایمات روزگار ، همیشه شاد شاد شاد باشید
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
خوشبخت باشی زهراجان انشالله :)
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
مرسی از آرزوهای خوبتون ^ـ^
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
:)! هر چه پیش آید خوش آید :) !
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٥/١٨
٢
١
به نظر من تو اين دوره و زمونه عاشق شدن يعني كشك! عاشقي واسه يه ماه خوبه دوماه خوبه بعدش بايد با واقعيات زندگي كرد ! بنده خدا تو حرم يك دل نه صد دل عاشق دخترخاله من شد و اينقدر رفت و اومد تا بالاخره عقدش كرد حالا بعد يكسال ونيم بايه بچه يكساله ميره و مياد وتهديد ميكنه تا توافقي طلاقش بده .
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
متاسفانه !
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
حالا پول و شرایطش جور بشه بعد به اینا هم فکر میکنیم...!!!
هاچ
هاچ
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
نمیدونم نظری ندارم!
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
شاخکهارولطفابه کاربگیرعزیزم کمی......مرحله مهمی توزندگیته ها:)
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
هرچند این دو مورد، انتخاب عاقلانه و عاشقانه، دو سر یه طیفن و شاید تلفیقشون نتیجه قشنگ تری بده ولی عقل رو کاملا ارجح میدونم، عقلی که به علاقه ختم بشه.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
خیلی دوس دارم زندگیمو با عشق شرع کنم ولی عشقی وجود نداره عشقای قبل از ازدواج هم همه کشکه و هوس دوامی هم نداره و با وصال تموم میشه... پس با این حساب عشقی ک بعد از ازدواج ب وجود بیاد عقلانی تر و منطقی تر و پایدار تر هستش
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
ازدواج با عشق خوبه :)
امیر بهزادپور
امیر بهزادپور
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
زندگی با عشق
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
بستگی به دیدگاه طرفین داره!
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٩
٠
١
منم بهتره نظری ندم :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/١٩
١
٢
ن دو سال دیگه بیام نظر میدم...هجده سالمم باشه نمیتونم بیام این انجمنا؟:|منظورمو خودم میتونم برسونم:/
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/٢٢
٠
٠
این در جواب مستر مهزیار بود:)منفی دهان عزیز خخخخ چی گفتم منفی میدین خو؟:دی
*Mahdie*
*Mahdie*
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
هر چی قسمت باشه :))
admincheh
admincheh
٩٤/٠٥/١٩
٤
٢
اون عشق اساطیری که اغلب تو ذهن ماست احتمال اتفاق افتادنش خیلی کم ِ به نظر من ، اما به نظر من و تجربه ی بقیه می شه این دوست داشتن تدریجی به وجود بیاد و پایدار بشه بعد ازدواج در صورتی که نسبت به طرف مقابلت حس خوبی داشته باشی . به نظر من احترامی که تو خانواده ی همسر از طریق آشنایی رسمی و خانوادگی شگل می گیره و مقبولیتی که اونجا به دست میاری با این عاشقیای امروزی به دست نمیاری و این خودش بخش بزرگی از ماجراست :)
فائزه
فائزه
٩٤/٠٥/١٩
٠
٢
مسلما اولی بیتره :دی
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/١٩
٠
٥
ترجیح می دم سکوت کنم فعلا ......
امیر بهزادپور
امیر بهزادپور
٩٤/٠٥/١٩
٢
١
ازدواج میکنم که عاشق باشم...
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
حیف شد ما که نمی تونیم ازدواج کنیم...یعنی میشه؟...///هیچکدومش مهم نیست...مهم اینه که خدا به دوطرف رحم کنه که گیر آدمه بی اعصاب و کم حوصله و نیم حوصل و بی حوصله نیفته...گیر آدمی که حتی خودش رو هم قبول نداره...گیر ی آدمی نیفتی که تنبله...گیره ی آدمی نیفتی که شلختس...حالا به اضافه به مقدار لازم زیبایی..ازدواج کن....////راستی بیایید ی انجمن آستین بالا زدن برا مجردای جیم بزنیم...هر چند حسودیم میشه...ولی خب جالبه...
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
پس دعا کنین کسی گیر من نیوفته خخخخ =))
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
نه پس دعا می کنم یکی از دشمنام گیر شما بیفته...بح بح...چه شود...
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
عاقلانه،عاشقانه،آگاهانه:عاقلانه تصمیم بگیری...عاشقانه فکر کنی،آگاهانه انتخاب کنی...
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٤/٠٥/١٩
٤
٣
ترتیبش آگاهانه عاقلانه عاشقانه هم میشه:آگاهانه تصمیم یگیری...عاقلانه فکر کنی...عاشقانه هم انتخاب و زندگی...آخه آدم وقتی عاشقانه فکر کنه اونوقت پای عقل و دل بیشتر وسطه و امکان اینکه طرف احساسی تصمیم بگیره میره تو تفکر حرف اول رو عقل میزنه.
ردپای قلم...
ردپای قلم...
٩٤/٠٥/١٩
١
١
کاملا درسته...
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٥/١٩
٠
١
چه سخت. نمیدونم... شاید
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٥/١٩
٢
٢
اوف دلم قنج رفت (: هر سبکیش خوبه وقت ازدواج باشه (: خ
sjalal
sjalal
٩٤/٠٥/٢٠
١
٠
کسی که عاشق نباشه تمایلی به ازدواج نداره.بناباراین اول عشق بعد شرایط
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٢٠
١
١
عشق به هر چیزی باعث درد و رنج و مشقت میشه ، حتی اگر عشق به یک کتاب یا یک ماشین باشه ، عاشق شبانه روز در آرزوی وصال عشقه و زندگیش فقط و فقط صرف رسیدن به عشقش میشه ، از درد این عشق عاشق ، کور میشه و دیگه نه خدا رو میبینه و خانواده و نه عزت و آبرو .... عشق رسوایی میاره چون عقل رو میبره ..... و هیچ عشقی لیاقت وصال نداره مگر عشق پاک خدا که مومن نا روز وصالش در سختی و مشقت زندگی میکنه .... و در مورد ازدواج وقتی بعد از ازدواج عشق بین ۲ طرف آغاز بشه چون با وصال همراه بوده ، زندگی سراسر شور و شادی میشه و شق پاک و روشن زن و شوهر در سایه برکت خداوند شکل میگرد و دیگر خبری از درد عشق و رسوایی و گناه نخواهد بود
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٥/٢١
٠
٠
منم با شما هم نظرم الان من خودم یه عشق دیوانه کننده ای به خوابیدن و خواب دیدن دارم که اصلت توصیف کردنی نیست
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٢١
٠
٠
خخخ :))
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٥/٢٠
٠
١
نمیدونم والا
آتی
آتی
٩٤/٠٥/٢٠
١
١
به نظر منم ازدواج با عشق خوبه ... یه وقتایی هست که موقعیت خوب هست ولی هیچ علاقه ای به طرف نداری و مهرش نمیره تو دلت تو ازدواج باید همچو در نظر گرفت فقط و فقط نباید زوم کرد رو موقعیت طرف .
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٥/٢١
١
١
بالاخره به مرور زمان یکم دلت می لرزه دیگه بد میگم بگین بد میگی
آتی
آتی
٩٤/٠٥/٢١
٠
٠
البته ادم نمیشه رو حدس و گمانم زندگی کرد ...
لیلی
لیلی
٩٤/٠٥/٢٠
١
٠
ازدواج یه هویی میچسبه مثل یک تصادف که در ان عشق و خامی و غریزه باهم مخلوط شوند اصلا برام مهم نیست این معجون چقدر میتونه مورد اتهام بقیه قرار بگیره مهم اینه ک با جهالت و سرخوشی مهر تایید بخوره وسط فرق زندگی ام! من
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٥/٢٠
٠
٢
ترجیح می دم مجرد باشم و به ازدواج فکر کنم، تا این که ازدواج کنم و به مجردیم فکر کنم ... ... ... اینو خودم گفتم، دکتر شریعتی امروز کار داشت نیومد...
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/٠٧/٢٤
٠
٠
اینجا ک لاین نیست! سایت فرهنگی هفته نامه جیم به دکتر شریعتی توهین نشود
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٥/٢١
٠
١
کلا می سپارم دست خانواده خودشون یه کاریش بکنن دیگه
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٤/٠٥/٢١
٠
٠
:| چه حرفا! ("__")
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٥/٢٢
٢
٠
سلام ... اگر موقعيت خوب باشد عاشق شدن در پي دارد ولي عشق بدون موقعيت عذاب است
احمد
احمد
٩٤/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام دوستان. در مورد تجربه خودم میگم که الان هم عاشقم و هم موقعیتشو دارم. تا موقعیتشو پیدا نکردید هم از لحاظ روحی یعنی پذیرش جنس مکملتون (دنیایی متفاوت و طرز تفکر متفاوتی در هر دو نفر وجود داره که در نهایت باید به یک دید مشترک برسید نه این و نه اون بلکه مشترک) و هم مالی یعنی پسر باید توان اداره کردن زندگیشو داشته باشه بتونه خودش رو و خانوادشو کنترل کنه. مرد باید بیشار از اون که به فکر کنترل خانوادش باشه باید خودشو مدیریت کنه. من هنوز مجردم و جواب مثبت نهایی رو از خانواده شون نگرفتم. هشت ماه تلاش کردم تا خانواده خودم راضی بشن و حدود 5 ماه هست که دارم تلاش میکنم برای جلب رضایت خانواده دختر مورد علاقه ام. علتش هم مخالفت اولیه مادرم بود. علت خاصی نداشت. برامون دعا کنید. عشقمون واقعیه. ولی با منطق تصمیم گرفتیم.
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٥/٢٤
٠
٠
به نظرم آشنایی قبل از ازدواج به شکل افراطی ابدا خوب نیست دوستی هایی که به ازدواج ختم میشه معمولا به شکست منتهی میشه اما شناختی که اصولی باشه حتما خوبه. از ازدواج سنتی به شدت متنفرم اینکه یکی بیاد خونه ی آدم دو سشاعت نگات کنه بعد بره دوهفته دیگه پسرش رو بیاره توهین به شعور ادمه اما اینکه مردها بادیخودشون همسرانشون رو انتخاب کنن خیلی خیلی باهاش موافقم کسی رودیدین پسندیدن خانواده رو در جریان بذارن قبل اینکه برن اویزون دختره بشن
h - razavi
h - razavi
٩٤/٠٥/٢٥
١
٠
هیچ کدوم! فعلا ترجیح میدم زندگی کنم، بدون دغدغه بدون آقا بالاسر