خانه انجمن تریبون آزاد خبرنگاری !
٦٢٧
٣٣
مرتضی تقی زاده

تریبون آزاد خبرنگاری !

تریبون آزاد خبرنگاری !

در طی سی سال انقلاب یا حتی قبل از آن خبرنگارهای زیادی داشتیم که بنا به دلایلی شهید یا فوت شدند، حال یا به مرگ طبیعی یا کهولت سن یا در پی جنگ تحمیلی که همه اینها در داخل کشور رخ داده است ولی سخت تر و دردناک تر از این ها شهادت در مملکت غریبه، محمود صارمی یکی از همین شهدای خبرنگاری است که در تاریخ هفده مردادهفتادوهفت به همراه هشت نفر از کارکنان سرکنسولگری ایران در مزار شریف توسط طالبان به شهادت رسید . به خاطر این شهادت مظلومانه هفده مرداد روز خبرنگار نامیده شد . 

حال شما به عنوان مخاطبان روزنامه ها و خبرگزاری ها به نظرتان با چه جمله ای می توانید ادای دینی به این عزیزان بکنید و در مقابل چه انتظاراتی از این قشر دارید؟ 

٩٤/٠٥/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/١٧
١
٠
چه سخت!!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
مطمئنا کسانی که جانشون رو بخاطر تهیه خبر به خطر میندازن ارزششون بیش از اینهاست که بشه با یک جمله بهشون ادای دین کرد ، اما فقط میتونم بگم چشمان یک ملت بدنبال خبریست که از زبان شما گفته میشود و همین امر به خودی خود بیانگر ارزش شغل شماست ، امیدوارم همیشه پاینده و پیروز باشید
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
چی شده؟ :|
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
چیز خاصی نیست
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
خسته نباشید خداقوت...(دیگه همینقدر از دستم بر میومد
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
سپاس
mahziar
mahziar
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
خوبه از کاظم اخوان (یکی از اقوام نزدیک ما )عکاس خبرگزاری جمهوری اسلامی هم یادی بشه که 33 ساله بهمراه 4 دیپلمات ایرانی در لبنان ربوده شده اما هیچ خبری ازشون نیست ، یکسال اعلام میشه شهید شدن ،سال بعد اعلام میشه تو زندانای اسراییل دیده شدن ، سال بعدش ........ جالبه که 20ساله کمیته تحقیق سرنوشت براشون تشکیل شده ، هر سال یک نفر از اعضای خانواده شون رو میبرن لبنان گردی ، لوح تقدیر و دوتاسکه و بعدش فراموش میشن تا سال بعد !!!
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
ان شالله که پیدا بشن تا خونوادشون از نگرانی در بیان.
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
چقدر دردناک:(
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
:/چقدرم ......:|هیچی ولش
فائزه
فائزه
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
روزشون مبارک باشه :)
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
نوشته هایتان طلوع حقیقت و بیان دردهای کسانی است که نمی توانند بگویند و فریادشان بی صداست. روز خبرنگار مبارک.
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
خوشم میاد یه دور تو اینترنت دور زدیدن
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
بده مگه :) منه مخاطب همین یه امروز رو بهانه میکنم٫ برای اینکه ازشون یاد کنم٫ که پیامک تبریکی براشون بفرستم :) خبرنگار عزیز! تو که آگاهی میدهی وامید! تویی که نوشتن رو خدا بهت هدیه داد ٫ و به قلم برات قسم خورد( اقراباسم ربک الذی خلق) درود برتو پیغامبر و روز بعثتت مبارک! امیدورام قلمتان همیشه پر جوهر٫ صفحاتتون پر خبر ٫ و دفترچه تلفنتان پرورق تر باشد (^_^)
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
مگه بده؟انقدواسم محترم وعزیزبودیدکه دنبال یه کامنت شیک گشتم واسه انجمنتون:)
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
جان نباشد جز خبر در آزمون هر که را افزون خبر جانش فزون اقتضای جان چو ای دل آگهی است هر که آگه تر بود جانش قوی است
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
به راستی چه زیباست اندیشه ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه هایی که در خدمت بیان حق برآید. روز خبرنگار بر شما مبارک
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
اول اینکه روحشون شاد دوم اینکه ممنون از تلاشاتون و انتظارم هم اینه که لطفا تا وقتی از یه موضوع مطمعن نشدین تیتر نزنین و به مطلب جو ندین... متشکرم
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
خبرنگاری یکی از شغل های مورد علاقه ام بود که یه مدت دوره اش رو هم گذروندم ولی متاسفانه خیلی ظلم بزرگی در حق خودم کردم که دنبال علاقه ام نرفتم! حس ماجراجویی و سر نترس شون رو تحسین میکنم و ارزو میکنم هیچ وقت با سوال بی جواب روبه رو نشن:)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٥/١٧
٣
٠
و برخی خبرنگاران هم هستند که برخورد ممیزی و غیردموکراتیک و حتی غیراسلامی باهاشون میشه...!!!
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/١٧
٠
١
مگه میشه، مگه داریم
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٥/١٨
٣
٠
هم میشه هم داریم...در دولت توتالیتر اخبار واقعی به عموم نمیرسه واسه همین شما نمیدونی...!!!
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
لایک داشت هر دو نظرتون:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/١٩
١
٠
مثهخبرنگارای بیچاره ای که میرن از این مرتیکه نتانیاهو گزارش جمع میکنند
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
سطلش با من شلش با شما..خوب خبر رسانی کنید در مورد جاهایی که شله مدن
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
هاهاهاهاهاهاها
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
روحشون شاد :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
نجف زاده یه جا گفته : ژورنالیستها اگر بتوانند گاهی ٫ حرف دل مردمشان را بزنند٫ تازه حکایت پادشاهان بی تخت وتاجند! با چند صفحه کاغذ ٫ یک قلم ٫ یک وبلاگ ٫ گاهی هم یک میکروفون! بنابراین کاردو دغدغه شون خیلی زیاده.....من بهشون میگم: الله قوت :) دمتون گرم :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٨
١
٠
خوبه خبرنگار مثل دکتر سلامی ها نترس باشه....دکتر سلامی ها سلام:)
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
داداش اونها تو اینترنت اند، هرچی میخان میگن، اگه بیان صداوسیما اونها هم...
h_looshi
h_looshi
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
به اندازه واقع بینی تون اجرتون با خدا :)
sjalal
sjalal
٩٤/٠٥/٢٠
٠
٠
انتظار درج و ثبت رویدادها واقع بینانه و صادقانه بدون هیچ غرض ورزی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٥/٢٢
٠
٠
سلام ... اداي ديني نسبت به ايشان ندارم.