خانه انجمن جایگاهت رو خودت انتخاب کن!
١٢١٣
١٦٩
لیلی

جایگاهت رو خودت انتخاب کن!

جایگاهت رو خودت انتخاب کن!

اگه بتونی جای یک نفر از این کره خاکی رو بگیری، دوست داری جایگاهی که انتخاب می کنی چه شکلی باشه؟ قبلا مال کی بوده باشه و چه انتظاراتی رو برای تو برآورده کنه؟

٩٤/٠٥/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
mard_s
mard_s
٩٤/٠٥/٠٨
١
٠
اول
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٥/٠٨
١
٠
به تبریک می گم ! از طریق پنل خصوصی قسمت ارتباط با ادمین نادری ، پیام خصوصی بدین و قید کنید "برای دریافت جایزه اولی انجمن" لینک همین انجمن رو هم کپی کنید ! :) کاشکی من اول می شدم و منوپاد رو می بردم ! ولی اشکال نداره دفعه بعدی ! :) .... به امید موفقیات بعدی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
سلام..خسته نباشید..من مدیر سایت هستم ..محمدحسن نصرنادری هستم..پیام دهید تا در لیست جایزه مونوپاد قرار بگیرید..حضورتان را هم تبریک عرض می کنم
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
جناب آقای محمد حسن نصر ادمین عزیز سایت جیم با سلام و احترام ، من فقط خواستم بگم این طوری که نمیشه ! شما جایزه را فقط به آن ها که اول می شوند بدهید ! باید سن جیمی و امتیازشان را هم در نظر بگیرید ! جانما به ما هم جایزه بدهید ،جایزه نفر دومی :|||||| ( منم منوپاد می خوام ! آقا خوش به حالتون ) !
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
جناب بهمنی عزیز سلام.شما اگر دو بار دیگر دوم شوید انشاالله با بودجه جدید جوایز برای شما هم جایزه ناقابلی تهیه می کنیم...اصلا دوست دارید در صغحه 15 درباره شما مطلبی نوشته شود؟
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٥/٠٨
٢
٠
من دوست دارم همین بهمن بهمنی باشم ! البته اگه خدا توفیقی می داد و تو 22 بهمن هم به دنیا می اومدم که خیلی بهتر بود ! و اینکه مثلا اسم یکی از استان های ایران رو هم بهمن می ذاشتم ! :) همین فقط یا مثلاً بجای ایران اسمش می شد بهمن :| ... دیگه عالی بود !
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٨
١
٠
اگر اسم ایران بهمن بود تا حالا صد بار کشور با خاک یکسان شده بود..حالا اگر م-نص بود یک چیزی..لااقل در حد مغولا میشد:)خخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
الان یعنی توی خونه وقتی میگن بهمن ، تو میگی بله؟ ..... خخخ :))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
هه هه هه هو ! :) بله مهندس!
هاچ
هاچ
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
ناپلئونی ر بیارم :|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
نه هنو داریم مذاکره مکنیم :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
بهمن؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
مثلا فکر کنین بریم مغازه بگیم داداش دو نخ بهمن کوچیک بده..بعد یکی بیاد ماچت کنه بگه جانم بهمنم امرتون خخخ:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
خخخخخخخخخخ! یادم رفته بود سیگار بهمنم داریم :)!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
چیزهای بدتری هم داریم که من شرمم میشه نام ببرم:)خخخ
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
یه بنده خدایی که فوت کرده.......از ته قلبم واقعادلم میخواهد که جای اون باشم....مطمعنم اگر جایگاه اون شخصو داشته باشم...بیشترین انتظاراتم رو برآورده میکنه...
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
شهید رجایی...
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
چرا؟ ایا صرفا شهادت میتونه تمام انتظارات یک جوان امروزی را تامین کنه؟
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
نوع زندگیش
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
توی دنیا یک جایی هست که فقط تو میتونی پرش کنی وکاری هست که فقط تو میتونی انجامش بدی :))دوست نداشتم وندارم جای کسی باشم:))
L-rezaee
L-rezaee
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
حتی جایگاهی با شکوه و متعالی شما را به وسوسه نمی اندازه؟ شرایطی که در حال حاظر دارین اونقدر ایده ال هست که حتی فکر این ارزو هم به سراغتون نمیاد؟! عجیبه!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
بزرگان زیادی هستن که رسیدن به جایگاه اونها خیلی ارزشمنده ... اما متاسفانه من اصلا علاقه ای به این قضیه ندارم ... من خودم تلاش میکنم و یک جایگاه درست میکنم تا بعد از من اگه کسی خواست جای منو بگیره
L-rezaee
L-rezaee
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
تلاش برای ایجاد جایگاهی که بعدا میتونه مورد تصاحب اشخاصی قرار بگیره که شما هیچ شناختی از اونها ندارین! ازار دهنده نیست؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
شما تلاش کن حمید جان..ایشالا جایگزین منی :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٨
٠
١
چرا آزار دهنده ست ... خیلی هم آزار دهنده ست ... اما اون دیگه دست ما نیست و وظیفه ما چیز دیگه ایه
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
محمد حسن خان .... فکر کن یه درصد!
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
اینجا حرف از وظیفه و منطق نیست ها! حواست جمع باشه
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
شما خودتو نشون بده ببینم ....
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
پروفایل هنگ کرده و گرنه ک..
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
نیم در صد شاید برسی حمید جان:* :)خخ
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
کلالبخند:)
نفس ( دختر تنها)
نفس ( دختر تنها)
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
من هيچوقت نخواستم جاي كسي باشم هميني كه هستم نفس يه دختر تنها همين و بس
L-rezaee
L-rezaee
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
قناعت!
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
جای کسی:/اوووووم...با اینک از جایگاهم چندان راضی نیستم اما بهرحال جایگاهه خودمو ترجیح میدم:دی
L-rezaee
L-rezaee
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
این دگه چه جور تضادیه؟!
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
چجور تضادیه مگه؟من چیزای فلسفی حالیم نمیشه خخ
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
فلسفه که بحثش جداست
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
جای پدرم.
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
خودوم:)می دونم شما ها هم مخین جای مو باشین..حیف نمیشه دیگه..ولی میتونین به خودتون ببالین ک منو می بینین اینجا..بی تربیتا به سقف نگاه نکنین:)
L-rezaee
L-rezaee
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
اون اعتماد به حلقی که تو داری نوبره از سقف و نفس و اینا گذشته
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٨
٠
١
خب.... دیگه چی! .... بازم بگو .... خودتو خالی کن عزیزم من گوش میکنم
L-rezaee
L-rezaee
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
دگه بقیشو بیخی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
١
١
ضمن تبریک بابت عضویت در سایت باید عرض کنم:در هنگام سخن گفتن با جنس مخالف از افعال جمع استفاده کنید ...در داخل پرانتز :در هنگام نامیدم جنس مخالف از واژه های اقا و خانم و امثالهم استفاده بفرمایید..با تشکر ستاد فرهنگی یگان ویژه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
حمید جان اینا کوچیکاشه..میگن یکی بوده سه میلیارد اختلاس کرده با پولش خودشو شبیه من کرده شاید به جایگاه من برسه که نرسیده
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
تو بیمارستان از من خون میگرفتن بلافاصله تزریق می کردن به خودشان.اصلا نگاه نمیکردن گروه خونیشون میخوره یا نه...فقط هیجان داشتن تا با این کار شبیه مو بشن...هیچی دیگه فقط یک موردشان خون بهش نساخته فکر میکنه کرگدن روسیه خودشو به در دیوار میکوبه میو میو میکنه://
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
شما هم سقف خود شیفتگی را رعایت کنین لطفا
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
ما هیچ حد و مرز و محدودیتی نداریم:)به قول شاعر دنیا مال موست:)
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
صد درصد استیو جابز فقید ، (البته باید بگم قولی که بهش دادم رو شکستم و بعد از چند سال که تو سایتای مختلف از اواتارش بهره میبردم ، عکس خودم رو سر یه جریانی برای اولین بار تو جیم گذاشتم !)
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
کجاست اینجایی که نشستین؟
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
شما که بهتر باید بدونید ، منطقه گردشگری چمستان ، 20کیلومتری جنوب ایزدشهر !
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
خودم میدونستم میخواستم ببینم شما یادت هست کجا بودی یا نه :|
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
علی شبیه یکی از خواننده های اونور آبی افتادی تو عکس :)
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
مرسی صالح جان ، من متعلق به خودم نیستم خخخخخخخخخخخخخخ جدی ؟؟؟؟ کیو میگی؟؟؟؟؟افشین ؟؟؟؟
saleh
saleh
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
آره دقیقا:) کس دیگه ای هم گفته بود اینو؟ آهای بی وفا/ دیگه دوستم نداری!!! خخخخخخخخخخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
اره بهم گفته بودن قبلا!!!!
zakhar
zakhar
٩٤/٠٥/٠٨
٠
١
دوس داشتم جایگاه بابام رو داشته باشم....هیچوقت نمیتونم مثلش باشم...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٩
٠
١
اونکه آرزوی اکثر پسراست
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
جای ...شهدای هسته ای....هرکدومشون...
aban_y
aban_y
٩٤/٠٥/٠٨
٠
١
جای کسی که نه ولی خب خیلی دوست دارم به جایگاه های ادمهای موفق تو زمینه کاری خودم برسم ، ولی دوست دارم همین جایگاه خودم رو داشته باشم حتی نمیتونم تصورشم بکنم بخوام جایگاه کسی دیگه رو داشته باشم نه این بگم جایگاه خودم عالیه ، ولی خب هر کسی سر جاش باشه همه چی درست پیش میره :)
L-rezaee
L-rezaee
٩٤/٠٥/٠٩
١
٠
شما و خیلی از دوستان به سوالی که مطرح کردم خیلی منطقی جواب میدین در حالیکه این یک ایده محاله و باید امیال و ارزوهاتون را بگین ن اینکه بگین جایگاه خودم داری راجع به جایگاه دیگری جز خودت حرف میزنی پ نگو خودم!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
زمینه کاری شما چیه اونوقت؟
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
بله؟! فازت چیه داداش؟!
aban_y
aban_y
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
خب مثلا اگر بخوام تصور کنم اوووووووووووم دوست دارم جای خیلی ها باشم ، مثلا جای دکتر حسابی ، جای استفان هاوکینیگ، جای تمپل گرندلین و..... من زمینه کاریم تشخیص الگوی بیماری اوتیسم هست بر اساس علم مهندسی پزشکی ، در ضمن من داداش نیستم :///////
Cold
Cold
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
چون هیچکی رو نمیشناسم و ندیدم شبیه خودم...پس هیچکی!...همین زندگی با کلی حسرت خوبه برام :)
L-rezaee
L-rezaee
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
حسرت خوبه عایا؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
محمد حسین بیا یه چند وقت با ما بگرد ... تا حال و احوالتو دگرگون کنیم ... این چه وضعیه آخه؟ ... :))
Cold
Cold
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
مام عشق و حال و تفریحمونو داریم حمید....یه سری چیزا هست که اینجوری از دلت در نمیاد
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
١
٠
محمد حسین عکست منو کشته:* :) چن ماه زندان بودی :))خخخ باید بری خارج بازیگر فیلم پلیسی بشی
Cold
Cold
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
قربونت بشم من :*...20 ساله تو زندانیم داداش...چند ماهیه تو انفرادیم فقط!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
خدا نکنه داداش:* این قدر بد بین نباش..کلی خوبی تو دنیا هست
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
هیچ وقت دلم نخواسته جای کسی باشم بیشتر دلم میخواد به زندگی شون نگاه کنم و ازشون یاد بگیرم و ترجحم اینه که یه نویسنده ی بزرگ و صاحب سبک باشم یه چیزی تو مایه های پل استر
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
ایشالا
Ho3ein RF
Ho3ein RF
٩٤/٠٥/٠٩
١
٠
دکتر شیخ، به خاطر کارهای خوبی که کرده
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/٠٩
٢
٠
لئوناردو دی کاپریو :)
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٥/٠٩
١
١
خخخخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٩
٠
١
باز رفتی تایتانیک نگاه کردی؟
لبلا
لبلا
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
چقدر هم خوب بلاخره یکی خواست جای یک ادم درست حسابی با شخصیت باشه منم دیکاپریو دوست دارم با مزست!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
فقط تایتانیک نبوده که.The Great Gatsby /The Wolf of Wall Street/Django Unchained/Inception/Blood Diamond /Gangs of New York /Catch Me If You Can این فیلما رو هم ازش دیدم. البته جای گفتن داره که من هیچ بازیگری رو به اندازه آل پاچینو دوس ندارم
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
گل گفتی مخصوصا وال استریت عشقه هاخعلی خوبه
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
:)
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠٥/٠٩
١
٠
جای علی بن مهزیار......یا همون پسر مهزیار....چه حال خوبی داشته.....کاش جای اون بودم...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
جلال جان شما یه سر به وبلاگم بزن تا ایمیلتو داشته باشم
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
جایـــــــــــــــــــــــــــــــــگاه !!!!!!!!!!!!!! ( آیکن جناب خان )
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
تیتر مطلب در اصل این بود: تغیر جایگاه یک هیچ به نفع ما که جیم زحمتشو کشید و. . شد این!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
پس شما خانوم رضایی هستی که به قصد کشت دارین واسه بچه ها کامنت میزارین.... آره؟
٩٤/٠٥/٠٩
١
٠
کشت! کامنت!؟ شیب بام ایضا مگه داریم؟ مگه میشه؟!
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/٠٩
٠
١
ممنون جناب بزرگواری :) نمی دونم کیه ولی فکر نمی کنم منفی هاش به اعصابش مربوط باشه
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٢
پیکاسو ......... روسو .............. داوینچی ............... ونگوگ................
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٩
٠
١
بعضیا میخوان بگن نقاشی بلدن! ... :))
٩٤/٠٥/٠٩
٠
١
دخالت نکن ارزوی خودشه
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
منظورم این بود که دوست داشتم موقعیت اونارو داشتم یا دوست داشتم یکی از اونا باشم.وگرنه من کجا و این نوابغ کجاااااااااااااااااااااا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
خیلی هم عالی بانو یزدی .. این کاربر ناشناس کیه؟ ... اعصاب نداره...
٩٤/٠٥/٠٩
١
١
حرف شما کاملا متین است خانم یزدی
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١١
٠
١
به منفی هااصلافکرنکن عزیزم....همین منفی هاآدمهاروازرسیدن به آرزوهاشون دورمیکنن......انتخابهای قشنگی بودعزیزم
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
آخ چقد از روسو بدم میاد...مردک توده صفت...تست روسو رو تو کنکور اشتباه زدم...!!!
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/٠٩
١
٠
واقعا متاسفم از کج فهمی کسی که منفی داده
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٩
١
٠
ولش کن....مهم نیست....اهمیت نده بهشون..:)مهم خودتی..:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
٠
١
کلا در سایت مواردی ویروس دیده شده...این منفی ها کار کاربر ها نیست...نوعی ویروسه..لطفا درگیر حواشی نشوید
٩٤/٠٥/١٠
٢
٢
محض اطلاع عموم عارضم که: ایکون منفی برای کلیک کردن همچون ایکن مثبت در سایت موجود است و هرگاه که ایکون منفی فشرده میشود اتفاق بدی نمی افتد فقط نظرات مخالف کنار نظرات مثبت به منظور بقای سایت با توجه به احترام متقابل ارسال میشود فشردن کلید مختص کاربران است نه ویروس! کاربران اینجا را ویروس تلقی نکنید و اشاعه فرهنگ بد در انجمنی که طراح سوالش من هستم نداشته باشین با تشکر
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
١
١
شما درجریان کاربرد منفی های سایت نیست..اینا در جهت ترویج درگیری بین کاربران است
٩٤/٠٥/١١
١
٠
از هر دو نظر قابل بررسی است
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/٠٩
١
٠
مرسی دوستم :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٩
١
٠
خانوم لیلی . .. حالتون خوبه؟ .... چرا اعصاب ندارین؟
٩٤/٠٥/٠٩
١
١
دارم شما خیالت راحت
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
١
١
افعال جم:)
٩٤/٠٥/١٠
٠
١
افعال را اصلاح شده بخونین
٩٤/٠٥/١٠
٠
١
سلام مرسی بله اعصاب را داریم جناب خوب شد؟!
٩٤/٠٥/١٠
٠
١
جبر گویی در انجمن باب نشه صلوات
٩٤/٠٥/١٠
٠
١
افعال را جمع شده بخونین
٩٤/٠٥/١٠
٠
١
شما جم شده بخونین افعال را جناب مدیر با تشکر
٩٤/٠٥/١٠
٠
١
جناب بزرگوار رک گویی با بی اعصابی فرق دارد
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
١
٠
جناب کاربر جدید:چقدر دنبال تنش هستین شما
٩٤/٠٥/١١
٠
١
اختیار دارید!! شما مدیری تنش از خودتون است:-)
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
مادام کوری :)
٩٤/٠٥/١٠
٠
١
الان شما که اسمتون م. نص است من چی صداتون کنم؟ مودب خان:-)
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٥/١٠
٠
١
مادام کوری صدام کنین خخخ وسط کامنتات خواستی یه نفسی هم بکش خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
٢
٠
متاسفانه سایت قابلیت صدا کردن نداره :)
٩٤/٠٥/١٠
٠
١
منظورم خطابه قرار دادن است
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
١
١
متاسفاته خطابه هم نداریم..فقط خطاب داریم که اونم جدیدا خراب شده
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
یه زمانی عشقم دکدر مایک بود...پزشک دهکده....جرات وریسک پذیریش رو دوس داشتم.... اما تنها ریسکی که تو زندگیم کردم دادن پسورو نام کاربری دانشجوییم به lمثلا مورد اعتماد ترین ونزدیک ترین شخص زندگیم بود که بعد سخت از این حرکتم پشیمون شدم ('^_^)
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
/ولی من...دوس داشتم..که یکی که می شناسم....شبیه شمابود...
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٢
٠
٠
ای آقا...چشم بسته دارین تصمیم میگیرن.....آخرین اظهار نظری که درمورد خودم شنیدم (داغه داغ 24 ساعتم ازش نمیگذره) این بوده که بلاخره یه شب منو ساعت 9با اشغالامیذارن دم در که اشغالی با خودش ببره... تا این حد محبوبم من (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٠
١
٠
بعد اون یانگوم.....عشقم آشپزیه ودوس دارم همه رو با دسپختم شگفت زده کنم ...البته میشه گفت کمی تا قسمتی موفق بودم...مثلا یه بار داداشم گفت : من باورم نمیشه...تو چطور این غذارو درست کردی....آخه مگه میشه یه پلوی ساده ...هم شور باشه هم شفته هم ته گرفته باشه هم سنگ توش باشه هم روغنی باشه؟!!! فقط اگه یه تار از اون زلفای قشنگت هم از توش درمیومد که دیگه معرکه بود :))))))))
L-rezaee
L-rezaee
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
یک تعبیر خوشمزه از یک غذای بدمزه!
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٢
٠
٠
جای داداش من نبودی وگرنه تنها چیزی که برات اهمیت نداشت اظهار نظرای آن شرلی وارانه ی من از دستگلامه (^_^) دیشب بلاخره اعتراف کرد باید اسم منو به عنوان شفته پز ترین آشپز دنیا توی تاریخ ثبت کنن :)))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
یه بازه زمانی هم از کزت بودن خسته شده بودم دلم میخواست سیندرلا بشم :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
از شوخی گذشته به طور کلی دوست داشتم جای یه جهانگرد باشم...در این مورد شخص بخصوصی رو نمیشناسم....فقط دلم میخواد مثل اون (همون جهانگرده) همه جای دنیا سفر کرده باشم واین حس سیراب ناپذیر من درمورد گشت زنی و حض بردن از طبیعت رو دیگه به مرحله ی اشباع برسونه (^_^)
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
یکی از محالیات نزدیک به ذهن و واقعیت من این است سیری جدایی ناپذیر از طبیعت! اینکه نفس و وجودت اغشته به رنگ و نشاط طبیعت بشه ارزوی کمی نیست سعادت جاودان! لبخندی که با کاعنات زیر اسمان ابی منتشر میشه!
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٢
٠
٠
من دقیقا نگرفتم چی گفتی ولی از قسمت لبخندی که با کائنات منتشر میشه خوشم میاد....من آبو لمس میکن باید لبخند بزنم...درختو و شبدر جنگلی رو لمس میکنم باید لبخند بزنم..البته باید که نه لبخنده میاد رو صورت دیگه ...خلاصه که طبیعت خیلی دوس میدارم (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
والبته در همین راستا اگه جای یه عکاس حرفه ای هم میبودم بد نبود....عشقم عکاسی از آسمون وطبیعتو درو تپه ست (^_^)
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
خانم دنیا دیده ارزوهای قشنگی دارین خصوصا سیندرلا! اینکه یه شبه نهایت زیبایی را بدست بیاری و یا حتی نهایت فقر کوزت را بی نظیره
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٢
٠
٠
:) همش به خاطر اینه که من به شدت خیال پرداز ورویاباف هستم ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٢
٠
٠
والبته از اینکه هی خودمو جای اینو اون بذارمم هیچ بدم نمیاد....حتی گاهی باعث میشه دست به ابتکار وخلاقیت جدیدی بزنم :))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
جایگاهی ک خودم دارم رو دوس دارم... چون اگه بخوام جای کس ديگه ای ک آینده اش رو میدونم باشم ی جورايي خسته کننده اس...زندگی با همین استرس ها و اینا زندگيه :)
L-rezaee
L-rezaee
٩٤/٠٥/١٠
٠
١
کسانی که جایگاه خودشان را ترجیح می دهند کامنت نزارن با تشکر
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
:/ من الان دیدم :/
sjalal
sjalal
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
جایگاه کارگردانانی مانند:فرانسیس فورد کاپولا،مارتین اسکورسیزی یا ادیبانی مانند:آلفونس دولامارتین و گوته
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٥/١٠
٢
١
هیچکی ، به شدت با جایگاه خودم صفا میکنم :)
L_rezaee
L_rezaee
٩٤/٠٥/١٠
٠
٢
با سلام. دوستانی که جایگاه خودشان را می پسندند نیازی نیست کامنت بزارن با تشکر
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
کلا صاحب انجمن معلومه دعواگر و حسابی بی اعصاب هستن...چاقو چاقو نشم دست ب دعا بردارید:)
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٥/١١
٢
٠
چه بی نزاکت :/ یکم احترام بزارید برای انجمنتون کامنت گذاشتن :)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/١١
٠
١
آقای نص یه موردی اینجا پیدا کردیم مشکوکه.....خیلی هم ناراحت و عصبانی.....بیزحمت بگین دکترا بیان.....بلکم همه چی آروم بشه..:)
٩٤/٠٥/١١
١
١
چاقوووو! مجازیییی!! دست بردارین جناب
L_rezaee
L_rezaee
٩٤/٠٥/١١
٠
٢
سرکار خانم نینا احترام انجمن و کاربرها رو نگه دارین دکتررررر! سایتتتت! نگویید این حرف را از شما بعیده! :-)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١١
٠
١
با ذکر صلوات شما را به ارامش دعوا می کنم.....یک بار دیگه درگیری ایجاد بشه نشده ها:@ :)
٩٤/٠٥/١١
١
١
کامنتها را بخونین قصور از جانب من نیست این دفعه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
نمیشه بگم
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
چرا؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
جان جیم!!!
لیلی
لیلی
٩٤/٠٥/١٦
٠
٠
دختر خاص لطفا نظرتان را بگویید هرچی باشه نه تحقیر میشه و نه قضاوت پس خیالت راحت
لیلی
لیلی
٩٤/٠٥/١١
١
٠
ای بابا این چه حرفیه جناب مدیر! نگید این حرف را
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١١
١
٠
فقط جای خودم:)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٥/١٢
٢
٠
دکتر مصدق
h - razavi
h - razavi
٩٤/٠٥/١٤
٠
١
من دوست دارم تو جایگاه یک نویسنده خیلی معروف و مشهور و کار درست باشم. علیرضا نادری رو خیلی دوست دارم، هم شخصیتش رو (واقعا فیلسوف و همه چی تمومه) هم نمایشنامه هاش رو و هم فیلمنامه هاش رو (مخصوصا سریال هایی که می نویسه). الکی که نیس، استاد دیالوگ نویسی ایرانه.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٥/١٥
٠
١
سلام ... خودم از همه مهمترم.
L_rezaee
L_rezaee
٩٤/٠٥/١٥
١
١
دیگه من چی بگم به نظر شما دوستان؟
لیلی
لیلی
٩٤/٠٥/١٦
٣
٢
دلم میخواست جای سلنا گومز باشم جایگاهی که انتخاب میکردم ویلایی که داره در تورنتو است و همه انتظاراتی که از زندگی خواننده ها مد نظرم است برایم ارمغان بیاورد