خانه انجمن کتاب های رفتاری،رفتارهای کتابی!
٥٥٦
٣١
Niva

کتاب های رفتاری،رفتارهای کتابی!

کتاب های رفتاری،رفتارهای کتابی!

به نظرتون خوندن کتاب می تونه رو رفتار آدم ها تاثیر بذاره؟

یعنی رفتارانسان ها با خوندن کتاب قابل تغییر هست یا خیر؟ 

٩٤/٠٥/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
بله....تاثیر میزاره.....من شخصا بعضی از کتابهایی که مطالعه اش رو برای خودم بایدی میدونم ؛بعد از خوندن خیلی روم تاثیر میزار.
mard_s
mard_s
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
بله می تونه. اگه ریاد بخونند بله.
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
زیاد بخونه چشاش کور میشه و نوعی تغییر رفتاره..:)
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
بله هست
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
وقتی کتاب ادبیاتی میخونم تا یک هفته کتابی صحبت میکنم :|
فائزه
فائزه
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
خخخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
بله ... ریزترین ذرات این دنیا روی همدیگه تاثیر دارن چه برسه یک کتاب که میتونه ذهن و فکر انسان رو دگرگون کنه ...
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
بلی^___________^
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٨
٣
٠
شما از اواتار ایشون به عمق تغییر رفتار در اثر کتاب پی میبرید...تا کشف بعدی:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
چ ربطی خو؟حخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
دیگه از افشا اطلاعات بیماران معذوریم خخخ:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
صد در صد تاثیر داره..من یک زمانی کتاب زیر بغلم بود همش..از اون موقع مثل بدنسازا راه میرم...دستام صاف وا نمسته:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
از دیگر تاثیرات کتاب بگم...یکی دیگه از دوستام کتابخونه زد...هیچی دیگه پلیس گرفتش..هیچی دیگه تو زندان موتاد شده رفتارش عوض شده بسکه سرزنش کردن..نه جان ما کسی میره کتابخونه میزنه؟؟بی عقل باید میرفت بانک میزد..سرقت کتابخانه بی عقلی بوده://
امیر بهزادپور
امیر بهزادپور
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
قشنگ گفتی
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
بلیا، مثلا بعضیا چارتا کتاب میخونن روشنفکر میشن، نظریه پرداز میشن، مورد داشتیم که دیگه خدا رو هم بنده نبودن حتی!
aban_y
aban_y
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
بستگی داره طرف اهل خوندن کتاب باشه ، مشکلش چی باشه ، کتاب چه جوری باشه ، اگر کسی بخواد تغییری بکنه حتی میتونه با خوندن یه کتاب این تغییر حس کنه، یکی از این کتابا قرآنه چرا نتونه تاثیر بذاره ؟! :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
به نظرم بهتره کتاب اندیشیدن رو بهمون یاد بده نه اینکه جای ما اندیشه کنه! خیلی ها رو دیدم که با خوندن یک کتاب و فقط با یک کتاب راجع به یک موضوع مهم سیاسی تاریخی تحلیل ارائه میکنن اون هم دقیقا چیزهایی که نویسنده بهش اشاره کرده یعنی دقیقا نویسنده بهشون خط مشی میده و این فاجعه است از نظر من.
هاچ
هاچ
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
بله تاثیر میذاره. فقط یک هفته!
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
اینکه خیلیه مال ما لحظه ایه خخخ
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/٠٩
١
٠
بستگی به اون طرف داره که کتاب می خونه .......... بستگی به جنبه و ظرفیتش داره............. به خیلی چیزا بستگی داره............ تاثیر که حتما داره ....... این تاثیر هم می تونه مثبت باشه ، هم منفی ، هم سازنده باشه و هم مخرب ....
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
منم همین کامنتو لایک میکنم...حق مطلبو ادا کرده (^_^)
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
مرسی عزیزم :)
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
منم موافقم باهات عزیزم:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
بلی...تاثیر میزاره...شخصا کتاب هري پاتر خیلی رو بچگی من تاثير گذار بود...همش میخاستم جادوگری کنم!
f_eftekhari
f_eftekhari
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
بستگی به پذیرش فرد داره! ولی در ناخود آگاه صددرصد تاثیر داره
sjalal
sjalal
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
بستگی به باطن و ذات درونی دارد و نوع کتاب.قطعا کتاب های سیاسی،فلسفی و مذهبی تاثیر مضاعفی دارند
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
خیلی بین آدم های کتابخون و آدم های بی مطالعه فرق هست ، هم از نظر تجربه و هم از نظر نگرش و رفتار ، ممنون
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
اره خیلی زیاد خیلی علم ادم رو زیاد میکنه خیلی خوبه ادم اطلاعاتش میر بالا
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
از نظر رفتاری چی؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٥/١٥
٠
٠
سلام ... آره فراوان عقايد ادم را مي‌شورد. اگر غير اين مي بود اينقدر سفارش به خواندن قران نمي‌‌شديم
o_edman
o_edman
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
ضمن موافقت با آقای روشناوند، اضافه کنم که بستگی به آماده بودن ذهن برای مطالعه ی مطلب هم داره :)