خانه انجمن 4شنبه سوزی یا 4 شنبه سوری؟
٧٠٠
٥١
t.m

4شنبه سوزی یا 4 شنبه سوری؟

4شنبه سوزی یا 4 شنبه سوری؟

خب از اون جایی که 4 شنبه سوری یا سوزی در راهه، کارایی که تو  این شب انجام میدین یا برنامه خاصی اگر دارید رو بهمون بگین...

٩١/١٢/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
عاقا پایه های جیم اگه پایه هستین بریم این روز زیبا رو جشن بگیریم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
من هستم به شرطی که بقیه دخترا هم بیان
bye
bye
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
بریم ...!
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
دوستان سلام...
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
من پام رو الان کا بذارم!؟
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
منم هستم با بقیه دخترا اگه بیان
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
بمب،نارنجک،داریم................ موشک شهاب 3 داریم................ بمب اتمی داریم................ خونه دار و بچه دار زنبیل و وردار و بیار
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
دو ساعت قبل از غروب به محله ما بیایید و اب و هوا رو بررسی کنید.....بعد ساعت 2 شب بیاین نگاه کنین...یعنی تفاوت رو مشاهده کنید..........قبل غروب هوا صاف و با حال ساعت 2 شب نهایت دید شما دو متره از بس که دوده.............راستی محلمون بلوار سرافرازان .....حتما سر بزنید
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
ما 4شنبه سوری بیرون نمیریم ولی توی حیاط خونمون آتیش درست میکنیم یه صفایی داره جای همگی خالی... :)
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
آره خعلی باحالهـ...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
ماهم همینکارو میکنیم الی جان.
v-qavam
v-qavam
٩١/١٢/٠٨
٢
٠
منم با آرشام موافقم... بچه هاي جيمي قرار بزاريم دور هم يه جشن آتيشي باحال بگيريم... فقط دوستان سيب زميني فراموش نشه.. که همه لطف آتيش به سيب زميني آتيشيشه... زحمت وسايل انفجاري هم با بهمني و نص...
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
خُ من چی؟
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
سلام م م م آغاااااااااا من اون روز در ماموریت به سر می برم مممم م م !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
از ابزار فروشی سر خیابان کارپیت تهیه فرمایید.........کارپیت را در بطری پلاستیکی کوچکی ریخته و با اب مخلوط کنید و سریعا سر بطری را ببندید(بطری را کاملا پر نکنید)...........شما میتونید سر بطری رو از قبل سو راخ کرده و از سوراخ ایجاد شده فیتیله رد کنید و بمبی مخرب و توپ رو درست کنید.............بمب دوم در بطری پلاستیکی بنزین بریزید و سر ان را سوراخ کنید و ترقه سیگاری را در سوراخ ایجاد شده قرار دهید...راستی قبلا قسمت انتهایی ترقه را اندکی پلاستیک پیچی کنید در حدی که بنزین وارد ترقه نشود..بمب شما اماده است.....برای صدای بیشتر و اتش باحال بهتر است بمب را دفن کنید و فقط سر بطری بیرون باشد.....مراقب باشید این بمب ها ترکش دارند پس از ان فاصله بگیرید
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
هندا سواران گرامی موتور خود را به ترقه بی نهایت تبدیل کنید.............اموزش.......موتور خود را در دنده یک گذاشته و پر گاز حرکت کنید....در حال گاز دادن سویچ را ببندید و چند گاز نصفه دهید سپس گاز را ول کرده و سویچ را باز کنید......موتور باید در حال حرکت باشد ...........با انجام این کار صدایی مانند ترقه تولید کنید.....امتحانش ضرر نداره که هیچ باعث تمیز شدن سیلندر هم می شود.......
مجید
مجید
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
بریم یریم آرشام....
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
اقا من ترقه اندازه خودم میارم ها البته بی خطره از این منور ها هم خیلی دوس دارم و آبشاری
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
اگه خطری نباشه لذت بخشه،چهارشنبه سوریم مدیون شیمیستان ملت
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
زنبوری باحال تره!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
والا منکه نه آتیش روشن میکنم نه میرم ترقه بازی!چون کسی بغل پام ترقه بندازه میگیرم میندازمش وسط آتیش ماتیشا!کلا اصاب مصابشو ندارم!
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
آفرین، منم میکوبم در دهانش...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
قبلا که میرفتیم بیرون از رو اتیش میپریدیم خوش بودیم ...بزن و بکگوب ...ولی الان با این اوضاع وحشتناک از خونه عمرا بیرون نمیام........
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
آره خداییش اصن آدم جرئت نداره بره خیابون...
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
معمولا تو شهر اوضاع خرابه! ولی اطراف شهر که مشکلی نداره برید طرقبه،شاندیز،ابرده،زشک و... خوش بگذرونید خلاصه....
s.a
s.a
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
واللا الان که شهر شبیه میدون جنگ میشه...... نمیشه از خونه تکون خورد! مخصوصا اگه ببینن یه خانوم داره رد میشه که دیگه واویلااااااااااا....... یه دفه 100 تا ترقه و نارنجک میندازن طرفش! هعی....... فقط یه سال درست و حسابی چهارشنبه سوری داشتیم، اونم چون رفتیم باغ، خانوادگی........ خوش گذشت!
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
میدان جنگ، آفرین...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
ما میریم ویلای عمه جون اطراف مشهده دیگه خودمونیم و عمه ها و ... خعلی حال میده!! اونجا پریدن از روی آتیش و شرط بندی و ترقه اندازی و ... همه چی به راهه ...
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
:)
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
من به استادمو گفتم میشه تو آزمایشگاه ترقه بسازیم واسه 4شنبه سوری استادمون گفت ممنوعه!دلم می خواست خودم یه بی خطرو پرآتیششو درست کنم
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
:|
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
یکی از دانشجو های فزیک چند وقت پیش ورداشته بود تو خوابگاهشون باروت درست کرده بود!! خخخخ میگفت: حاصل 3 ماه آزمایششِ!! گوگردش خیلی نا خالصی داشت میریختی تو آتیش،آتیش خاموش می شد :خخخخخخخخخخخخ
mahshid
mahshid
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
محل کار بابام برنامه داره ...خیلی خوش میگذره
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠٨
٢
٠
حمله کنیم ب ساخت‌مون,جیم ادمینو,بخوریم خخخخحح
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ
bye
bye
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
دوستان شب چهارشنبه آخر سال همه بیاین خونه ما تا صبح قرآن تلاوت کنیم ...! با تشکر (bye)
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
ایولا بابا خیلی کارتون درسته شما... برای ما هم دعا کنید .
bye
bye
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
در ضمن این بحث موضوع چهارشنبه سوری رو منم دادم...! اصلا حال نکردم
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
خُ میخواس زودتر پیشنهاد بدی...
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
منم فرستادم این که چیزی نیست :خخخخخخخخخ
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
:|
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
منم دو ماه پیش پیشنهاد دادم ولی مال من و نذاشت
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
من که میرم شاندیز یک حالی میده همه چی هم هست از آتیش بگیر تا نارنجک ، خمپاره و.... شومام میایید بیاید بریم شاندیـــــــــــز مهمون ما.......
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
وَئووووووووو خمپاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
پار سال پلیس گرفتمون خیلی خنده دار بود.الکی الکی داشتیم شهرو خراب میکردیم.مجبورمون کرد لاستیک تراکتور رو که اتیش کرده بودیم خاموش کرردیم. مگه اب پیدا میشد. قوطی اسپری هم خیلی حال میده.
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
اه اه آدم خطر ناک :))))
mo_so
mo_so
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
فیلم چهارشنبه سوری را می بینم
parisa
parisa
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
میریم باغ اتیش بازی میکنیم..........
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
آخ نگین که دلم خونه.بخاطر این بی جنبه بازیای بعضیا ما چهارشنبه سوری ازاتاقمونم بیرون نمیایم چه برسه به خونه.الهی بهشون خوش نگذره!
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
ولی الحق شبای چهارشنبه سوری تلوبزیون فیلمای جذب کننده برا جذب بچه ها خیلی میذاره همه فیلما وسریالا یهو زیرنویس میشن -16!
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
همیشه شبای چهر شنبه سوری برنامه های تلویزیون جالب میشه..خخخخ..البته که ما بی خیال تلویزیون میشیم. میریم بالا پشتبون(املا؟!)یه اتیش تو این ظرفا درست میکنیم و برگه های شاهکار امتحانی من و داداشمه که یافت میشه! معمولا جای خونمون شلوغ میشه و کلی ترقه میندازن میریم یه نگاه میکنیم پارسال که ترقه هاش بی خطر بود و البته خیلی قشنگ بود!