خانه انجمن قطره قطره جمع شود ، وانگهی کمپین شود !
١٤٨١
١٢٦
kianaz

قطره قطره جمع شود ، وانگهی کمپین شود !

قطره قطره جمع شود ، وانگهی کمپین شود !

سلام ؛ همون طوري كه مي دونيد رامبد جوان در برنامه ي خندوانه كمپيني به راه انداخته به اسم کمپین "قطره قطره" به این معنی که در وضعیت کنونی بحران آب هر شخص در روز يك قطره تا يك ليوان صرفه جویي كنه

به نظرتون چه طور مي تونيم عضوموثری برای اين كمپين بشيم . نظر شما درباره اش چيه ؟ به نظرتون چه اثرات مثبتي در ايران مي ذاره ؟

٩٤/٠٥/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
Cold
Cold
٩٤/٠٥/٠٥
١
٠
بنظر من که بیشترین آب تو کشور ما داره تو حموم رفتنا هدر میره...10 دیقه یه دوش بگیر بیا بیرون دیگه :|
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
دقیقا
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
:) ده دقیقه ! مگه می خوای بری جکوزی ده دقیقه تو حموم ! 5 دقیقه !
هاچ
هاچ
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
1 دقیقه :|
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
اصلا میخوای نرو؟؟
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
30 ثانیه دیگه اخرش!
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
خخخ
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
٢٩٠٩٩٩٩٩٩٩٩٩٩٩٩٩ ديگه اخرشه حرف هم نباشه خخخخ
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠٥/٠٦
١
٠
حموم آفتاب بیشتر جواب میده هاااا
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
خخخخخ ميگم به قول علي صادقي تو خندوانه با دستمال مرطوب خودمون رو تميز كنيم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
با یک سطل اب میشه ماشین شست....دیده شده تو یک پراید 12 نفر جا شدن..پس نتیجه میگیریم برای شستشوی 12 نفر یک سطل بسه....اگر هر سطل 20 لیتر باشه میشه هر نفر نزدیک 1/5 لیتر..با 1.5 لیتر باید بشه حموم کرد:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
به نظرم خیلی عالیه.......بله ،اثر مثبت میزاره....دقیقا جمله...قطره قطره جمه گردد وانگهی دریا شود.....اگر بشه خیلی عالی میشه چون پیش بینی شده جنگ جهانی سوم بر سره آبه..واقعا این یه بحرانه...ممنون بابت این انجمن.:)
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
خواهش
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٥
٢
٠
شما رو به هرکی قبول دارین، پیاده رو و حیاط خونه تون رو با شیلنگِ آب، جارو نکنین! شخصاً درمورد مصرف آب خیلی دقت میکنم.
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
انشالله
هاچ
هاچ
٩٤/٠٥/٠٥
٢
٠
" پولشو میدیم " :| هروقت تونستی کسی که این جمله رو میگه توجیه کنی، 50 درصد راهو رفتی
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/٠٥
١
٠
بهله منم عضو شدم... از همون روز هم خیلی جدی دارم به قضیه نگاه میکنم...از خودم شروع کردم به بقیه هم تذکر میدم...امیدوارم که تاثیر گذار باشه....میگن آب مایه حیاته...لازم نیست خیلی فک کنیم که اگه نباشه چی میشه....پس باید به اینطور برنامه ها بها بدیم (^_^)
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
بله ممنون
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
آب نخوریم ، اینطوری میتونیم کلی تو آب صرفه جویی کنیم. خخ والا من حریف دوست صمیمیم تو صرفه جویی آب نمیشم چه برسه به بقیه :) ولی خودم چون خیلی آدم خوبیم صرفه جویی میکنم ریا نباشه : D
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
شما چقدر فروتن هستین:)بنده اشکم در اومد:/ :)
tanin
tanin
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
:)خوب بهش بگو:))
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
حداقل از گناه کبیره اسراف جلوگیری میشه
هاچ
هاچ
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
قبل اینکه به گناه کبیره فکر کنین به اخلاق و انسانیت فکر کنین
مشکات
مشکات
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
خب اخلاق طیف وسیعیه که گناه هم شاملش میشه دیگه! از هم جدا نیستن که!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
قبل رامبد هم این کمپین بود! بهترین راه ب نظرم اول اینکه خودمون درست مصرف کنیم... دوم هم دیگران رو ب درست مصرف کردن تشویق کنیم
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
رامبد!؟!؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
به قول محمد حسین (کلد) همین حموم رفتنا خیلی هدر میده. جالبه که میخوایم شامپو و اینا بزنیم دوساعت شیر اب بازه بدون اینکه اصلا به بدن ما بریزه. (در ضمن مدیونید فکر کنید تقلب کردمااااا از قبل تو ذهن خودم بود :|
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
نمي خواستم مديون بشم :دي خخخ
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
اتفاقا منم همون روزای اول عضو شدم و خیلی رعایت می کنم ....... فکر خوبی یه امیدوارم تاثیر گذار باشه فقط همینطوری الکی عضو نشیم واقعا صرفه جویی کنیم :)
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
آفرین دوستم:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
من با نظر همتون موافقم
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
اما ی چیز خیلی مهم ک باس بگم اینه ک 95 درصد هدر رفت اب تو زمینه کشاورزیه..سه دودرصد صنعت و سه درصد خونه ها و اینا...با یکی دو درصد اختلاف بالا و پایین ک دقیق یادم نیس..و چیز مهم تر این ک بجای اینک مسئولین یا مردم ب فکر اون 95 درصد باشن سه درصدو چسبیدن..بابا تو کشاورزی وقتی ابیاری قطره ای هس وقتی میتونی اب بارونو جمع کنی بریزی تو زمینت..وقتی میتونی خیلی بهتر مصرف کنی چرا اینطوری اخه..خدایی من خیلی دقت میکنم تو مصرف اب ولی خو ی وامی چیزی ب کشاورزا بدن درختارو ابیاری قطره کنن..چ میدونم ی فرهنگ سازی ای چیزی بکنن ک کشاورزا بهتر ابو مصرف کنن..خیلی بهتر میشه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
به جان خودم برا ابیاری قطره ای هزینه خفنی لازم نیست بشه..فکر کنم با 10-12 میلیارد بشه یک بخش خیلی زیادی رو مجهز کرد..عوض 40 میلیارد پول به فیلم مشکل دار بیان ایجا هزینه کنن
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
عضوم...خیلیم تو مصرف اب حساسم...امیدوارم که اوضاع از این بحرانی تر نشه
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
انشالله
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٠
بعید میدونم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
کشور ما بزودی از بی آبی نابود میشه ... هیچکاری هم نمیشه کرد ... چون مسئولین سیاسی و حتی مذهبی کشور ما متاسفانه ***************
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
آقاي بزرگواري :-/
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٦
١٠
٠
چرا همش میگیم مسئولان سیاسی و مذهبی باید جوابگو باشن...چرا ما خودمون نباید کاری انجام بدیم؟...آب داره مصرف میشه توی خونه ها.....ما مردم باید صرفه جویی کنیم....چه ربطی به مسئولان داره آخه؟...درسته اونها هم باید اقدام کنند ،خوب بله اقدام کردن اینهمه تبلیقات در مورده صرفه جویی گذاشتن....اسمه ساله ۱۳۸۸ ”اصلاح الگوى مصرف” گذاشتن تا هم دولت و وهم ملت باهم این اقدام مهم رو انجام بدن نه اینکه فقط مسئولان کار کنند و بس......امسال هم دولت و ملت هم دلی و همزبانی رو برای این نزاشتن که فقط در مزاکرات ما پشتیبانی دولت باشبم برای این گذاشتن که در همه حال پشتیبانی کنیم یک دیگر رو....در مزاکره،در الگو درسته مصرفه آب،در امور اجتما عی در اموره فرهنگی و....////اقای بزرگواری فرامایش شما متین اما سعی کنیم در گفته هامون از خودمون هم انتظار مدیریت کشورمون رو داشته باشیم حتی با یک لیوان آب///ان شاءالله که متوجه شده باشین حرفهای بنده رو،اگرم چشاتونو درد آوردم ببخشید.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٠
خانوم نینا خانوم ماشالا خوب مثبت گرفتین .... ایندفعه ملایم تر مینویسم تا سانسور نشم ... این دولت و دولتهای قبلی ، ظلمی به ملت ایران کردن که صداش 100 سال دیگه درمیاد ... وقتی پایگاه های جهانی اعلام میکنن تا سال 2100 ، 50 میلیون ایرانی مجبور به کوچ از ایران میشن شوخی نیست .... این چهارتا تبلیغ فکر کردین کاره! .... در حق مردم ما داره ظلم میشه .... من و شما دستمون به یک لیوان آب میرسه و صرفه جویی میکنیم اما اون مسئولان بالادستی هستن که میتونن آینده کشور رو از بی آبی نجات بدن ........ ای کاش پای صحبت محققان و استادانی که در این زمینه کار میکنن بشینین تا درد واقعی رو بفهمین! ،
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٧
٣
٠
عه مگه سانسور شدین؟؟...میشه بدونم این دولت چه ظلمی کرده؟؟...من نمیگم دولت ما عالی و بدون هیچ نقصه....هم اینکه دولت ما توانایی حل مشکلات داره رو قبول دارم همم اینکه دولت نقص زیاد داره...حالا شما میگین آیی دولت کلی به ملت ظلم کرده وصد ساله دیگه صداش در میاد وچمیدونم باید تا 50 ساله دیگه از ایران بریم و...اینها همش حرف های اون وری هاست که به خورده ما ها میدن(اگر حرفهاشون به سوده ما بود میومدن بهمون پیشنهاده بهبود مصرف آب رو فقط توی رسانه اعلام میکردن)(نه اینکه بیان بگن باید 50 سال دیگه از ایران کوچ کنید).....ما مشکلات خودمون و عیب های خودمون و دولتمون رو قبول داریم.....نباید هیی بیاییم بگیم فلان مشکل ماله فلان جاعه،فلان بدبختی فقط روی سره مردمه،دولت هیچ کاری نمیکنه،تبلیغات و سعی و تلاشش پوچه،ما باید از اینجا بریم،کاری با این دولت نمیشه کرد....پس حرف رهبریمون چی میشه؟؟پس مبارزه با حرفهای دشنانمون چی میشه؟؟پس اینکه باید از روحیه یاس و نا امید و اختلاف بین دولت و ملت جلو گیری کرد(در جنگ سایبری)چی میشه؟؟...چرا ما نباید در توان خودمون به دولت کمک کنیم؟مگه تمامه اساتید دولت بدن؟بده ملت رو میخواهن؟....بازهم بازهم بازهم تاکید میکنم ما نواقص دولت رو میبینیم و میدانیم اما بیاییم باهم مثلا در صرفه جویی آب و اصلاح الگو مصرف همکاری کنیم....نوشته های بنده شعار نیستن که شما بخونیو ازش بگذرین....اینها حرفهاییه که در حاله حاضر تو کشور خیلی بهش احتیاجه....و اینو بدونید هر یک از ذهن های من و شما یک اصلحه برای جنگه ،حتی گاهی اوقات بعضی از مغز ها مثله تانک عمل میکنند ،خیلی راحت ذهن چندین جوون رو میزنند و خراب میکنند....((مثله ذهنه یه فیلم سازه آمرکایی که بر ضده ایران کار میکنه.))این میشه یه تانک////ان شاءالله که متوجه شده باشین حرفهامو....ببخشید اگر سرتون رو درد آوردم .
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٠
ایی کاش شما هم پای حرفهای مقام معظم رهبری بشینید و بعد پای حرفهای محققان و بعد خودتون با منطق تصمیم گیری کنید.:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
اصلا منطقی صحبت نمیکنین خانوم عقیقی ......... بحران آب چیزی نیست که چون اونور آبیا میگن بگیم دروغه و واقعیت نداره ...... ما همه با چشم داریم میبینیم روستاهایی رو که یکی یکی دارن متروکه میشن ..... چاه هایی که آب هاشون شور میشن ...... چاه عمیق هایی که هرسال برای رسیدن به آب عمیقتر میشن ..... خانوم عقیقی آبی که رفت با سلام و صلوات و ایضا فرمایشات رهبری برنمیگرده ..... من از مسئولین رده بالا انتظار دارم به جای دادن وام های میلیاردی به یک مشت آقا زاده و زمینه سازی اختلاس های هزار میلیاردی ، با هزینه کردن مبلغهای ناچیز در زمینه کشاورزی کشور رو نجات بدن.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
که رهبری میخواهن با سلام صلوات درست کنند کارهارو؟؟.......شمایی که میگین 50 سال دیگه باید بریم و خشکی داره همه جارو ویران میکنه،پیشنهادتون چیه،تفکرتون به کجا رسیده؟؟به این رسیدین که رهبری میخواهد فقط صلوات بفرسته برای ما؟؟....آقای بزرگواری یه خورده بیشتر به حرفهای رهبرمون فکر کنیدو یا حتی فکر نمیکنید حداقل گوش بدین...با منطق بدونین دارن چی میگن ایشون.../////.. شما فقط میتونید بگین مسئولین و مسئولین و مسئولین؟؟....یا اینکه پیشنهادی حد اقل برای خودتون و اعضای جیم دارین...؟؟...بیزحمت اگر پیشنهاد دارین و میخواهین حداقل از طرفه خودتون تلاشی برای بحران آب بکنید بگین....واگرنه بیشتر از این بحث به جایی نمیرسه.:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
خانوم عقیقی ... اولا در این زمینه اتفاقا همه حتی رهبری باید بگیم مسئولین مسئولین مسئولین! ... نجات آب چیزی نیست که مسئول بشینه و مردم انجام بدن ..... خانوم عقیقی به عمل کار برآید به سخن دانی نیست .... اگه قرار بر فرمایش باشه ، فرمایشات من از همه قشنگتره .... من از اول عمرم قبل از اینکه رامبد جوان بگه در مورد اسراف حساس بودم و از این به بعد هم صرفه جویی میکنم اما مشکل آب بخاطر سومدیریت ایجاد شده و بخاطر سومدیریت نابود خواهد شد .... پیشنهاد من برای دوستان جیمی اینه که هر جا و به هر طریقی که تونستن روی مسئولین فشار بیارن ... متاسفانه مسوولان رده بالا به فرمایش کردن اکتفا کردن
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
بحث عجیبی بودواتفاقاباارزش.......به نظرمن اگه اعتقادودانش روکنارهم بذاریم به نتیجه میرسیم....هیچوقت اعتقادات بدون دانش علمی به روزنمیتونه مانع مشکلات وحل اونهابشه.....متاسفانه ایرادکاراینجاست که مافقط اعتقادات متفاوتمون روبه رخ هم میکشیم....کمی هم بایدبه این فکرکنیم که به علم وفن آوری هم نیازداریم واسه مقابله تودنیایی که دارن ازطریق همون علم وفن آوری ازماپیشرفته ترمیشن دیگرکشورهاوسبقت میگیرن توحل مشکلات کشورهاشون.
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
خانوم عقیقی من فکرکنم منظورآقای بزرگواری این نبودکه ماشخصابه فکرصرفه جویی نباشیم وفقط دولت مردهامون ودولتمون شرایط رودرست کنن وجلوی صرفه جویی روبگیرن.....منظورشون این بودکه دولت میتونه خیلی بیشترازایناکمک کنه به این بحران باتدابیرعظیمی که میتونه درنظربگیره......ماشخصاهرکس به خاطرآینده فرزندهامون 100درصدواسمون مهمه بحران آب وصرفه جویی میکنیم.....جاهایی عظیم ترازمصارف خانگی هم وجودداره که بایدفکری به حالشون بشه.....چه خوبه هرکسی عقیده ونظروحتی راه حلی ارائه بده واسه صرفه جویی توجاهایی که به ذهن هرکسی نمیرسه.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
به نظر من دست دشمنان ما پشت پرده بحران آبه که عده ای انسان ناآگاه رو در مسند های در ارتباط با بحران آب قرار داده تا هیچوقت بحران آب ما حل نشه و کشور و ملت ما خودبخود نابود بشه
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
چجوری به این نتیجه رسیدین؟؟با توجه به این(((وقتی پایگاه های جهانی اعلام میکنن تا سال 2100 ، 50 میلیون ایرانی مجبور به کوچ از ایران میشن شوخی نیست .... این چهارتا تبلیغ فکر کردین کاره!))واین((بحران آب چیزی نیست که چون اونور آبیا میگن بگیم دروغه و واقعیت نداره ))واین(( آبی که رفت با سلام و صلوات و ایضا فرمایشات رهبری برنمیگرده ))حرفتون.....؟؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/١٥
٠
٠
خیلی واضحه ... وقتی دولتمردان سایر کشورهارو میبینم که اینقدر در مورد آب حساس اند و همچنین مسئولین کشور خودم ... یه جای کار میلنگه دیگه ...
sjalal
sjalal
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
اگر به ادارات دولتی یا شرکت های خصوصی یا بانک ها بروید متوجه خواهید شد که میزان مصرف آب و برق در آنها بسیار بالاست.کولرهای آبی وگازی همواره روشن و در بالاترین درجه.به نظر من مسئولین و مدیران باید صرفه جویی را از خود شروع کنند ،چرا که همه در کمبود آب نقش دارند و نه صرفا مردم.
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
بلههه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
فقط ادارات نیستن...هنوز دیده میشن افرادی که ماشین با اب شهر می شورن...
tanin
tanin
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
به نظرتون میشه بدون کولر بود تو این هوای داغ؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٣
بله میشه..ماها خودمونو ناز نازی بار اوردیم..چطور کارگر ساختمون میتونه ما نمی تونیم؟؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
قبل از این قضیه هم تو مصرف آب به حالت وسواس گونه ای صرفه جویی میکردم. ایران طبق اعلام سازمان جهانی هواشناسی تو 10 سال آینده یکی از خشکترین کشورهای دنیا میشه :|
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٢
و متاسفانه تا سال 2100 ، 50 میلیون ایرانی از ایران کوچ خواهند کرد ...
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
امان ازدست شما:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
اگر واقعا صرفه جویی کنیم عالیه..می تونیم بحران اب و حل کنیم
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
افرین
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
باز خداروشکر خندوانه حداقل یه تاثیر مثبت که از قضا عینی و ملموس هم هست داره نه مثل برنامه ماه عسل که ایدئولوژی پردازی های کذایی میکنه...!!!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
معرفی میکنم..رتبه 4 کنکور
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
آقای نص تمومش کن
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
بده افتخار می کنیم ؟؟
neyosha
neyosha
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٠
:-/
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
بنده 5-6 روز قبل ماه رمضون رفتم بلوار خیام نزدیک ثبت ...دیدم از تو باغچه لوله در امده داره باغچه های خیام و ابیاری میکنه..نزدیک لوله ابا کدر بود یک کم..فکر کردم چون اب چاهه یک املاحه میاد بالا بعد ته نشین میشه...اقا رفتم تو اداره دیدم اب سرد کن داره...یک لیوان برداشتم اب بخورم..تو لیوان که اب ریختم دیدم ابش پره کلره..تازه کلر زدن...اومدم بیرون دقت کردم دیدم ابی که شهرداری باهاش ابیاری میکنه اب شهره:///ابی که تازه کلر هم زدن://
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٦
٢
٠
خوب یه کاری میکردین...میرفتین اعتراض میکردین....خیلی فاجعه است
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
ب کی اعنراض می کردم:// ابیه که سالها باهاش ابیاری می کنن
tanin
tanin
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
من عضو نشدم ولی دارم تلاشمو میکنم:)مثلا ظرف اگه میخوام بشورم شیر ابو خیلی کم باز میکنم:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
طبق گفته شهید محمد حسن پس ما با یک قمقمه آب می تونیم حموم کنیم:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٦
١
٠
حتی کمتر:)
نگين
نگين
٩٤/٠٥/٠٧
١
٠
سلام من نگينم و تازه وارد اينجاشدم اول دنبال كمپين قطره قطره بودم اما بعد فهميدم كمپين شما بهتر براي همين اومدم اينجا حالا هم كه همه حرفاتونو شنيدم منم مي خوام يك نظر بدم .....البته بااجازه ي همگي
نفس ( دختر تنها)
نفس ( دختر تنها)
٩٤/٠٥/٠٧
١
٠
به به سلام خوش اومدي
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
سلام .باید عرض کنم اینجا کمپین نداریم جز یکی که من احداث کردم جهت حمایت از سبزی جات به خصوص خیار:/ :) اینجه سایت روزنامه خراسانه اونم هفته جوان جیم.از این کمپینه بهتره اینجا فرهنگ بدست میارین.کسی که فرهنگش قوی بشه ناخوداگاه از نابودی تمام منابع جلوگیری میکنه
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٨
١
٠
پس خیار رفته جز سبزیجات؟ بسلامتی‎:)‎
نگين
نگين
٩٤/٠٥/٠٧
١
٠
آقا حميد شما فقط داريد از مسولان اعتراض ميكنيد لطفا فكر كنيد و نظر درستي به ما ارايه بكنيد
نفس ( دختر تنها)
نفس ( دختر تنها)
٩٤/٠٥/٠٧
١
٠
بله
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٧
١
٠
:دی...سلام نگین جان.....بیا پایین همون کامنته کامنت بزار عزیزم.:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
منو میگن؟
نگين
نگين
٩٤/٠٥/٠٧
١
٠
ممنون از استقبال گرمتون
نگين
نگين
٩٤/٠٥/٠٧
١
٠
بچه ها اين كاري كه ما توي كمپين انجام ميديم يك كار گروهي وانشاا...همگي ما قبول داريم پس بياين مشخصات كامل رو از خودمون بنويسيم من نگين -13ساله از اصفهان هستم شما هم خودتونو معرفي كنيد.....
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٧
١
٠
سلام نگین جان...چرا عضو نمیشی؟؟
نگين
نگين
٩٤/٠٥/٠٧
١
٠
بچه نمي خوام نا اميدتون كنم ولي اگر حتي همه يه ما كه تو كمپين هستيم هم صرفه جويي كنيم تنها مي توانيم 2 يا 3 %از مشكل بحران آب رو برطرف مي كنيم ما بايد بجز اين كه خودمون صرفه جويي كنيم بيشتر به كشاورزا تذكر بديم بچه ها بحران آب خيلي جديه پس ماهم سعي كنيم كه اونو جدي بگيريم...
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٠
ممنون.:)همون 2 یا 3%هم خوبه.:)
نگين
نگين
٩٤/٠٥/٠٧
١
٠
بلد نيستم . اگه بلدي يادم بده ... لطفا
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٧
١
٠
ببین نگین جان باید از این جا .....http://jeem.ir/files/images/uploaded/Exclusive/other/profile0.jpg......جیمی شوید عضو بشی و..............http://jeem.ir/intro.php ...اینم کار کردن با پنل کاربریته.:)
نگين
نگين
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٠
نينا جون يه سوال؟ چجوري ربايد رفت تو آدرسي كه بالا زدي آخه من زياد تو اينجور چيزا وارد نيستم ...
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٠
نگین جان همین قسمت بالایی سایت نوشته ورود کاربران..درسته؟؟....بعد پایینش نوشته عضویت در جیم(جیمی شوید).....اونو میزنی و فرم عضویتت رو پر میکنی...اگرم سوال داری بیا وبم نظر بزار بپرس عزیزم.:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٠
http://www.jeem.ir/register.php ....اینو باید بزنی.و پرش کنی..:)
Niva
Niva
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٠
به نظر من که ملت فقط عضو میشن.. کمتر کسی رعایت میکنه... ما که بابامون از بچه گی عادت مون داده نه آب الکی مصرف کنیم نه برق.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٠
محمدرضا
محمدرضا
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٠
سلام من محمد رضا هستم 10ساله از اصفهان
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٠
سلام...خوش اومدین...چرا عضو نمیشین؟؟...خوشحال میشیم عضویتتون رو ببینیم.:)
نگین
نگین
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٠
سلام محمد رضا من نگینم . خوشحالم که توهم وارد این کمپین شدی منم مثل تو تازه اومدم کمپین و بادوستان خوبی مانند نینا*نیوا و نفس آشنا شدم
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٠
فدات.:)
L_rezaee
L_rezaee
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
خیلی کارها میشود کرد: ولی به نظر من موفق ترین کاری که دولت میتونه در این زمینه انجام بده اینه که قیمت فروش شیرالات لیزری منظورم اتصالاتی است که با گرفتن لیوان زیر شیر اب جاری میشود را به نصف کاهش بده تا همه بتونن از این شیرالات تهیه کنند و در مصرف اب صرفه جویی بشه
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
f_eftekhari
f_eftekhari
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
امیدوارم صرفا در حرف باقی نمونه و ابزاری برای کلاس گذاشتن نشه!:|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
باشه!
٩٤/٠٥/١٤
٠
٠
سلام ****نينا جون يه كمكي بهم بكن
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/١٤
٠
٠
جانم؟؟چیشده عزیزم؟؟...بیا وبم نظر بزاربگو من در خدمتم.:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/١٤
٠
٠
ofoghhaearmani.mihanblog.com
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٥/١٥
٠
٠
سلام ... عضوموثری يا عضو آماري ؟ عضو موثر يعني يك قطره را هم از دست نده
نگین
نگین
٩٤/٠٥/١٥
٠
٠
سلام من عضو موثر هستم😊☺
نگین
نگین
٩٤/٠٥/١٥
٠
٠
نینا جون من بلد نیستم وب و اینجور چیزا به چه معناس برا همین هم اینجا بهت می گم ..... نینا جون من اومدم و ثبت نام کردم ولی گفت واسم یه چیزی تو ایمیلم میاد اما هرچی صبرکردم نیومد
kianaz
kianaz
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
به همون ايميل بزن تا دستي عضو شي