خانه انجمن گوش بری در تاکسی!
٨٥٠
٧٤
mandana

گوش بری در تاکسی!

گوش بری در تاکسی!

دیروز عجله داشتم زود برسم دانشگاه؛ یکی دو تا شخصی ترمز زدند جلوی پام با خودم گفتم اینا خیلی گرون می‌گیرند. خلاصه واستادم یک تاکسی از راه رسید و سوار شدم. بهش طبق معمول 500 دادم،چشاش گرد شده می گه خانوم میشه 800!

حالا از من اصرار که آقا هر روز 500 میدم، این بابا هم می گفت 800 تومن میشه، دیدم با این آدم بی‌فرهنگ اگه بخوام کل کل کنم بر می‌گرده یک چیزی میگه. پولو انداختم جلوش.

راستی شما توی اینجوری موقعیتی چه کار می‌کنید؟

٩١/١٢/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/٠٢
١
٠
تو این موقعیت میگم اول! خخخخ
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٢
٢
٠
مویوم دوم...
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
شما که نوبرشی دیگه .. بابا گوله نمک تلخ شده!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/٠٢
١
٠
مایَم پرت میکنیم جلوش! :)))))
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٢
١
٠
میکوبم تو دهنش تا دیگه زور نگهـ....خخخخخخخخخخخخخخ مَنم دقیقاً همین کارِ شما رو میکنم....
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٢
١
٠
اُه! اُه! اعصاب نداری ها!
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٢
٢
٠
آره دیگه....پایه گذار مکتب کوبیسمم در جیم...
مجید
مجید
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
هیچی...
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٢
٤
٠
سیگار تارف نمیکنی بهش ؟!
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٢
١
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
m.hosseinzadeh
m.hosseinzadeh
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
هیچی کلا کار خوبیه!
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١٢/٠٢
٢
٠
این تاکسی زردا که خیلی گرون میگیرن...فک کنم تاکسی مترشون کیلومتری نیست.....پول زور نمیدم......ولی از بعضیا هم نباید بگذریم که تو روزای برفی و یا بارونی مسافر سوار میکنن...کرایه هم نمیگیرن..تا سر کوچه هم میرسوننت..بعد میگن تاکسی نیستیم یا شما محصل مهمون ما و.....
sahar
sahar
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
سوال سختیه! آدم باید تو اون موقعیت قرار بگیره...چی بگم والا!
s.a
s.a
٩١/١٢/٠٢
١
٢
زورم که بهش نمیرسه! حوصله دردسر هم ندارم! نمی خوام اعصابمو خورد کنم! اونم که عمرا از حرفش کوتاه بیاد! کلا هم آدم بدیه که گرون حساب کرده پس ممکنه هر عکس العمل زشتیو انجام بده!........ پول زور میدم :(((((((((((((
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٢
١
٠
خوب کاری می کنی...
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٢
١
٠
اینم حرفیه...ایول...
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٢
٣
١
اگر همچین اتفاقی بیفته (مثلا بگه 800 تومن 500 بدم) خیلی دوست دارم داد و فریاد کنم که آی آقا مگه نمیگی 800! من 1000 دادم 200 تومن رد کن بیاد!!:) بعدم در گوشش بگم که نه عمو! فکر نکن ما خُلیم!از تو یکی زرنگ تریم !! ها والا! ولی خوش بختانه تا به حال نیوفتاده :|
sadeghx98
sadeghx98
٩١/١٢/٠٢
١
٠
من که پسرم ولی بهش میگم 500 بیشتر ندارم میخوای چیکار کنی؟
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٢
٢
٠
منظورت از این که من پسرم این بود که میری میزنیش! ! )))
SMX
SMX
٩١/١٢/٠٣
١
٠
نه منظورم این بود که چون نویسنده خانم بود و نمیتونست با یک مرد غریبه دهن به دهن کنه
bye
bye
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
تو هم میخوای واقعا بزنی بنده خدارو ؟! مطمئنی میتونی ؟!
SMX
SMX
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
نه بابا مگه گفتم میزنم؟
ati200
ati200
٩١/١٢/٠٢
٣
١
اول اداب معاشرت یاد می گیرم..پول و جلو کسی نمی ندازم ..بعد یادم میاد الان مسافتی 400شده ...پس نباید به زمان دقیانوس کرایه داد..همیشه رو خدا بیامرز ه..بعدش به این فکر میکنم ..چرا بقیه چیزا گرون میشه هیچی نمی گم سکوت میکنم..سر کرایه تاکسی قلبم می گیره که اخ گرونه .....
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٢
١
٠
فکنم شما راننده تاکسی هستی آره!!:!
ati200
ati200
٩١/١٢/٠٢
٢
٠
اره راننده تاکسی یم ..ازیه دکتر دفاع میکردم می گفتی حتما دکتری اره.
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
(-_-) .
bye
bye
٩١/١٢/٠٣
٢
٠
کاملا با حرف شما موافقم دوست عزیز !
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
کوجایی ادمین؟
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١٢/٠٢
١
١
سلام ترجیحا همون 500 تومن مورد نظر رو میدادید بهش میگفتید روتو زیاد نکن دیگه و میرفتید چیکار میخواست بکنه؟تا مظلوم نباشه ظالم جرات ظلم پیدا نمیکنه!
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٢
١
٣
حالا این خوبه، بگن گرون شده...سوار تاکسی شدم، هزار تومن دادم میگه پول خرد ندارم! منم در حالت:| از تاکسی پیاده شدم، بعد دیدم یه پونصدی جلو پاش بود...! نداد دیگه...
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٢
١
٢
اصن وظیف هی یه رانندس که پول خرد داشته باشه....
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٢
١
٢
چیرآ مَنفی میدین خُ؟ :(
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٢
١
٢
:(
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠٢
١
٠
منو مجید تاکسی فرارو ترجیح میدیم خخخخ
bye
bye
٩١/١٢/٠٢
١
٠
بهش میگم دوست خوبم کرایه اش میشه 500 تومان بعدش بنده یک تراول 50 تومانی بهش میدم و اون بنده خدا میگه آخه ... آخه ... منم میگم نه دوست عزیز عیبی نداره بقیه اش واسه خودت ! هیچ اشکالی نداره شما راننده ها افراد بسیار زحمت کشی هستین فقط قول بده برای دخترتون یک عروسک خوشگل هم بخری باز راننده تا میخواد حرف بزنه میگم برو دیگه نمیخوام بقیه شو ! راننده با حالت عصبانی بهم میگه : ای بابا بذار حرفمو بزنم خوب 50 تومانی که به من دادی گوشه نداره ...!
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
فقط میتونم بگم ... فردیــــــــــــن.
SMX
SMX
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
ما که مثل شما پولدار نیستیم
چرا ناشناس مهشیدم
چرا ناشناس مهشیدم
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
کاری که شما کردی؟
a_davoodi
a_davoodi
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
تا حالا برام پیش نیومده ولی اگه پیش اومد بهش میگم : داداش نخواستیم مارو برگردون سر جای اول.......................
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
خیلی خیلی کم پیدایی شما!
a_davoodi
a_davoodi
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
کنکوریم دیگه.............
mo_so
mo_so
٩١/١٢/٠٢
١
٠
هیچ کار
parisa
parisa
٩١/١٢/٠٢
١
٠
هیچ کار........ادم مجبوره که گوش کنه.......
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
لیکن ما اتوبوس سواریمو خط 11 وپاهای مبارکمان!
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٢
١
٠
لیکن زورمون به هیچی که نرسه به راننده تاکسی میرسه.من هم بهش میگم کرایش این نیست تا فکر نکنه ما هم بله..ولی پول روبهش میدم...
m-mousavi
m-mousavi
٩١/١٢/٠٢
١
٠
بهش می دم ولی اگر بیش تر از حقش گرفته باشه راضی نیستم.
m.hosseinzadeh
m.hosseinzadeh
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
به نظرت جواب میده؟
bye
bye
٩١/١٢/٠٣
١
٠
حــــــــاجـــــــــــــی عٌکسِت مارو گِرفت...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٢
١
٠
اگه روز خوبم باشه میدم بهش و چیزی نمیگم چون حوصله اعصاب خوردی ندارم!ولی اگه روز بدم باشه واعصاب مصاب نباشه میارمش پاپپن جوری میزنمش که صدای بز بده!پای همه چیشم وایمیستم!
bye
bye
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
واقعا ؟!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
بله بای جان!واقعا!البته خیلی کم اتفاق میفته تا اون حد ناراحت بشم ولی تا حالا اتفاق افتاده :)))
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
کل کل خوبه اما نه دیگه تا انی حد. عواقب قانونی اش اصلا نمیارزه...
Em Ad
Em Ad
٩١/١٢/٠٢
١
٠
تو شهری ککه من دانشجوام ، اگه بفهمن ماله اون شهر نیستی ، دوبله سوبله رفته تو پاچت !!!!! چ میشه کرد ؟؟؟ همیشه همینجوریه ! کل کل کنی چ فایده داره ؟؟ فقط پیاده روی ....
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٣
٢
٠
لیکن سلام کجایین دلمون تنگ شده بودا^_^
Em Ad
Em Ad
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
سلام ، خوبی شما ؟ همین جاهام ! خیلی دور ، خیلی نزدیک ...
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٢/٠٣
١
٠
من كارت !! خط يازده!!! بدون عوارضه ميتونيد از مناظر وطبيعت(استعاره از دروديوار وايضادودودم) هم استفاده بهينه ببريد :) اگه مجبور شدين تاكسي هم سوار شين كافيه نظرات اغواگرانه و سياسي راننده را تاييد كنيد! يا حرف اتحاديه تاكسي راني و آشناييتان با رئيس آن را وسط بكشيد!! اگه ديگه طرف خيلي نامرد بود. چاره اي ندارين پول بيزبونتون رو تقديمش كنيد! ابدا در تاكسي رو بهم نكوبيد كه عواقب آن بسي شديد ودامن گير است :(
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
خوب منم اول یک بار بهش میگم گرون حساب میکنی اگه حالیش نبود پولو بهش میدم ولی دفعه بعد عمرا تاکسی از اون منطقه سوار نمیشم حتی اگه زودتر از خونه بزنم بیرون بهتره
m.hosseinzadeh
m.hosseinzadeh
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
یعنی به خاطر یک نفر، همه تاکسی های اون منطقه رو از پول خودتون محروم می کنید!!!؟؟؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
وقتي ببينم كلاس دير شده بي خيال كلاس ميشم. كه ديگه به اين مشكل نخورم
mashhadiboy
mashhadiboy
٩١/١٢/٠٣
٢
٠
من بهش میگم ...اگر قبول نکرد بهش همون مبلغی که گفته میدم !! اگر اضاف گرفته باشه که اون دنیا هم هست که جواب بده !
آقا گرگه
آقا گرگه
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
نکته ای که خیلی ها بهش دقت نمیکنن همینه !
پسر جهنمی
پسر جهنمی
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
من یک مسیری رو روزایی که دیرم میشه رو با تاکسی می رم که با تاکسی متر میشه 350 تومان ولی بعضی موقعها یارو میگه 500 منم 350 تومان خورد بهش می دم و از تاکسی پیاده می شم میرم به سمت مقصد یارو هر چی خواست بگه به درک
علی خان
علی خان
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
هیچی بش میگم کرایش کمتره اگه قبول نکرد پلاکشو بر میدارم میدم بازرسی تاکسیرانی:D ولی خداییش تا حالا دقن کردین که اون راننده تاکسی هایی که تو مسیر بات گرم میگیرن و صحبت میکنن موقع پیاده شدن بیشتر میگیرن تو هم روت نمیشه چیزی بش بگی:D
sherlok
sherlok
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
راست میگی داداش. ولی دوست دارم گلاویز بشم تا حقشو بذارم کف دستش مرتیکه...... . .
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
تفاوتی نمیکنه. اگه بخواد منو با گرم گرفتن هالو فرض کنه بازم باهاش بحث میکنم.. کلا تو کتم نمیره پول زور ودم.
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
من که تا حالا پول زور ندادم. معمولا دهن به دهن میشم دیگه . البته اگه طرف قلدر باشه که نهایتا مجبور میشم دیگه
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
سارابانو کوووووووش؟
آقا گرگه
آقا گرگه
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
اولا که خدا پدر قطار شهری و اتوبوس رو بیامرزه که ما رو تو همچین موقعیتی قرار نمیدن :D ثانیا بستگی داره که مثلا عجله داشته باشم یا نه و اینکه از از قیمت اصلی مطمئم باشم یا نه ! در صورتی که عجله نداشته باشم و از قیمت هم مطمئن باشم ... خب به شیوه " آقا گرگه " (کف گرگی!) عمل میکنم :O تا باشد که دیگران را درس عبرتی شود !!!
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
هر هر.هیچی.