خانه انجمن نمره ی قبولی انضباط می گیری؟!
٧٤١
١٠٥
meshkat

نمره ی قبولی انضباط می گیری؟!

نمره ی قبولی انضباط می گیری؟!

تو مدرسه انضباطت رو چند می شدی؟ 

الان نظم و انضباطتت چنده اگه بخوای به خودت نمره بدی؟! نظم فیزیکی داری، نظم ذهنی چطور؟

٩٤/٠٥/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
تو مدرسه همیشه 20(خرابکاریام ماست مالی میکردم:دی)////////تو زندگی 10:|فیزیکی17ذهنی5
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
منم تو مدرسه عین خودت بودم‎;)‎
tanin
tanin
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
واقعا20 میگرفتی عاطفه؟@_@:دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
طنین واقعا 20 میگرفتم خخخ من شاگرد زرنگه بودم:دی..کسی ب شیطونیام کاری نداشت خخخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
...
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
‎;)‎ کامنت خیلی گویاست!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
خداروشکر نیاز به توضیح بیشتر نیست :دی
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
تو مدر3 ک حرفشو نزنین!:| همش انضباطام رو کم میگرفدم:| خراب کاریاش رو بقیه میکردن،کا3 کوزه ها سر من میشکست:| نظم فیزیکی ک نع هنو متاسفانه:| نظم ذهنی ک اصن نگووووو!:|
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
اوا رفیعه! خب عزیزم زرنگی به خرج بده، شیطنت کن و بعدش مظلوم نمایی که کاسه کوزه ها سرت نشکنه‎;)‎ تندیس بلورین نظمو تا اینجا میگیری‎;)‎
tanin
tanin
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
بهت نمیاد رفیعه خخخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
من جزو اون دسته بچه هایی بودم که شیطنت زیاد میکردم اما مودب بودم و همین باعث میشد همیهش انظباطم 20 باشه به جز یه بار که سر یه کل کل با معلم انشا مون انظباطم شد 19.5 اونم کی؟؟؟ سال آخر راهنمایی که میخوام مدرسه عوض کنم!!! تو دبیرستان نمیدونستن به خاطر معدل 19 ثبت نامم کنن یا به خاطر انظباطم ثبت نامم نکنن!!! اگه از خواهرم بپرسین نظم ندارم الان ولی از نظر خودم نظم دارم ولی یکم تنبلم!
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
آفرین، خوشم میاد زبلی‎;)‎ منم سوم راهنمایی بخاطر کنسل کردن کلاس انضباط ۱۹/۵ شدم! واجب شد خواهرتم ببینم ‎;)‎
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
توو مدرسه همیشه انظباطم 20 بود...... انقد که من بچه منظم و آروم و سر به زیری بودم من.......... ولی الان به خودم از انظباط زیر 10 ........... :///
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
فاطمه دختر به این گلی چرا الان پسرفت کرده؟‎;)‎ برگرد به روزای اوجت‎:)‎
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
مرسی عزیزم ... لطف داری گلی از خودته ، شما گلستان گلی ... منظورم این بود که من کلا آدم منظمی نیستم.... دوران مدرسه هم همینطوری بودم ... مثلا از مدرسه که بر می گشتم خونه مانتو و شلوارم یه طرف بود کوله پشتیم یه طرف دیگه........ :))
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
شما همه جوره خوبی، با نظم، بی نظم‎:)‎
راتا
راتا
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
توعزیزدلی فاطمه جان....آفرین بابت دوران مدرسه.....وامیدکه الان وتاهمیشه انضباط زندگیت20باشه:))))
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
مرسی مشکات جون و راتا جون .......... شما هر دوتایی ماااااااااااااااهییییییییییییییییین :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
ای بابا چرا زیر 10 ... ؟ خخخ
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
تو مدرسه همیشه 20 بود...........ولی الان به خودم 17 یا18میدم...
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
نینا، تبریک میگم، تا اینجا بعنوان بچه مثبت جمع شناخته میشی‎:)‎
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
تشکرات فراوان...:)
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
آفرین نیناااااااااااااا :))
آتی
آتی
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
اورین
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
من از اول دبستان یادمه همیشه دم دفتر بودم برا موهام ! گیر سه پیچ داده بود مادرم به موهام ، هیچ وقت موهام رو به اون اندازه ای که مدرسه میخاست کوتاه نمیکرد ! ! ! ! واین لجاجت در من نهادینه شد تا زمان دبیرستان ! یادمه همیشه زنگای اول تو دبیرستان منو داخل راه نمیدان بخاطر موهام ! نظم مجازی که خیلی همه تو سایت میگن با نظمم (خیلــــــــــی) نظم فیزیکی هم که (خخخخخخخخخخخ یاد یه داستانی و فیزیکی که سرش دعوا میکردیم افتادم ، یارو میگفت فیزیکی یه چیز دیگه ست و من میگفتم ذهنت خرابه ، فیزیکیه !!!)
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
احسنت، باریکللا به مادرتون‎;)‎ منم اگه پسر بودم حتما بابت قضیه مو با مدرسه زاویه پیدا میکردم. با این "نظم مجازی" که گفتین باب جدیدی رو در این مقوله گشودین‎:)‎ باید انواع نظمو گسترش بدیم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
مو ره بره چی می بردن دفتر اینا ره بره چی..یکبار وسط شوخی تخته پاکن خورد تو صورت ناظممون..صورتش سفید و قرمز شد...کلی با شلنگ کتک خوردم:(
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
۲۰
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
کوتاه و کوبنده!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
ایش:)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
یه بار انضباط 9.5 شدم تو راهنمایی اما با حضور به موقع والدین قضیه حل شد. در سوم دبیرستان هم انضباطم 13 شد و همین نمره هم ثبت کارنامه شد. انضباطم معمولا 15 به بالا بود.اما درسم خوب بود.الان هم که آرومتر از من پیدا نمیشه
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
خب چرا نمره تونو تو گینس ثبت نکردن؟ حیفه ها‎;)‎ الانم که بله، به پاس اینهمه آروم بودن یه دیگ شله تقدیم تون میشه‎:D
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
اون زمان ما امکانات نبود.کسی هم نبود راهنمایمون کنه بریم دنبال گینس. سوختیم و دود نکردیم :(
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
نیما من درسامم بد بود:( چند مورد معدل 11 داشتم://
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
امان از این کمبود امکانات، اشک تو چشام حلقه زد! آقای نص، شما دیگه آنچه خوبان همه دارند رو یکجا دارین‎:D
tanin
tanin
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
O_o
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
فقط یک مورد 7 تا تجدید اوردم:/
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
بیا.حالا با این نمره هات انتظار داری شله هم بهت بدن :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
پس این قالتاق بازیات توی دانشگاه ، از همون دوران مدرسه ات شروع شده بوده ! .... :)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
قالتاق بازی؟!!! من؟!! اصلا در محیط علمی و فرهنگی دانشگاه از من آرومتر دیدی ؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
تو مدرسه که بین 16 تا 19 میگرفتم. الان خیلی خوبم به خودم 17 میدم. ذهنی هم ک -0- میدم ب خودم
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
به نسبت بقیه پسرا خیلی آرومین شما‎:)‎ یه خورده ذهنتونو سامون بدین، ناسلامتی جوونین، ورزشکارین‎:D
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
از لحاظ سلامتی جسمی 19_20 میدم ولی روحی زیر 10. ذهنمم ک...همون صفر هم زیاده واقعا
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
غیر سالی كه كلاسو تركوندیم باقیش بیست بود به جان خودم باقیشم شایعس...
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
شکسته نفسی میفرمایین، باقیش صد بوده، پرفکت...
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
من مطمئنم تو اون سال بچه مظلومه بودی حقتو خوردن:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
همه به نوعی از این خاطرات ترکوندن کلاس دارن ...:))
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
مو که همیشه کتک موخوردوم از معلمام:(مدام پشت در کلاس و دفتر بودوم..مدام تعهد مدادوم..مدام دعوت از ولی موشودوم:(مایه ابرو ریزی بودم کلا:)
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
فک کنم ناچارم اون تندیس بلورینو از نینا بگیرم بدم شما‎;)‎
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
الانم بچه خوبیم:)
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
الان دیگه اون دیگ شله رو هم مجبورم از نیماخان بگیرم بدم شما!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
دروغ میگه ... هنوزم همیشه دستش تو دماغشه!
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
من چیکار کنم، بالاخره دیگ شله رو بدم به کی؟
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
چی؟؟!!! خواهشا به دیگ شله من دست نزنین. هر چی دلت میخواد ببر شله رو با خودت نبر :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/٠٣
٠
٠
هیچ وقت یه جا بند نمیشدم خیلی اتیش میریختم ولی قیافه مم خیلی غلط انداز بود کمک میکرد به شناسایی حتی وقت هایی که هیچ کاری نکرده بودم میگفتن از چشمات اتیش میریزه! به خاطره قیافه غلط اندازم خیلی اذیت شدم! نمره همشون 15 است موقعی که تو جشن فارغ التحصیلی ترقه انداختم انضباطمو گرفته بودم..! :دی
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
آخی! دقیقا برعکس من، ظاهرم رسمی و معصومه، خودمم بغایت مبادی آداب! خلاصه نهایت سوءاستفاده رو میکردم! ترقه؟؟؟ خانومم یه خورده لطافت به خرج بده‎;)‎
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
هر سال انضباطم بیست می شد،به غیر از یه سال که بچه ها هفته آخر قبل عیدو پیچوندن، از همه هم بلا استثنا کم کردن:///در کل من به شدت آدم آن تایم و دقیقیم...!نظم تو همه جای زندگیم وجود داره وراضیم از انضباط زندگیم:)))نظم ذهنی هم که بستگی داره به موقعیتش؛موقع امتحانا و وقتایی که دغدغه های ذهنیم زیادن،مسلما برنامه های دقیقی تو ذهنم نیست دیگه:|
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
بابا آن تایم، ساعت، دیوار، چشمات، قلبم...‎:D منم هر سال بیست بودم جز یه بار بابت کنسلوندن! کلاس ۱۹/۵ شدم. خوشبحالت، من نظم فیزیکیم عالیه ولی ذهنی داغون، له!
tanin
tanin
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
خخخخ باورم نمیشه چون ماروهم همیشه تهدید میکردن ولی هیچ وقت عملی نمیکردن ولی مثل اینکه واقعنی برای شما عملی کردن از همتون هم کم کردن:)دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
اون موقع ها 20 ... اهل بازی و تفریح بودم اما بچه شری نبودم ، چون درسهامم خوب بود همیشه بیست بودم ... الانم بد نیست زیاد ... از نظر فکری که من که فقط برنامه ها و اتفاقات و آرزوها و غیره رو میریزم توی سرم ، طفلکی مغزم خودش منظمشون میکنه تا نمره ام از 20 پایینتر نیاد ، اما زیاد اهل انضباط فیزیکی نیستم ... اتاق شلوغ و پلوغ من ، منظم ترین جای دنیامه :))
راتا
راتا
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
اتاق شلوغ و پلوغ من ، منظم ترین جای دنیامه!.....بسی قشنگ بوداین جمله.
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
پس شمام اونموقع بچه مثبت بودین. منم دلم خوشه مغز دارما، نظم ذهنی صفر! همین دیگه، وقتی نظم ذهنی تون خوب باشه تو یه اتاق درهم هم به مشکل نمیخورین، زهی سعادت‎:)‎
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
این اتاق شلوغ پلوغتون که براتون منظم ترین جای عالمه نشون از ذهن خلاقتون داره، چون یکی از ویژگی های آدمای خلاق همینه در عین بی نظمی ،بیشترین نظم.این یعنی همون نظم خاص ............ تبریک جناب بزرگواری
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
به جان خودم اگه یک درصد از این تعریف هایی که کردین ، به فکر خودم رسیده باشه ... اصلا تا حالا از این زاویه به قضیه نگاه نکرده بودم ... خخخ :))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/٠٦
٠
٠
انضباط حمید=0
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٧
٠
٠
شایعه سازی نکن قالتاق ....
راتا
راتا
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
خداروشکرهنوزم خوبه....نمیگم همیشه20تم....گاهی19یا18شدم ولی همیشه تلاش کردم20باشم توزندگی چه ازلحاظ فیزیکی چه ازلحاظ ذهنی:)
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
عالی عالی... منم تلاش میکنم ولی ذهنم شلخته س‎:(‎
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
خیلیم عالی عزیز دلم .........خدا رو شکر :))
آتی
آتی
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
تو همیشه بیستی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
آفرین
آتی
آتی
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیامن تو مدرسه خیلی شر و شیطونم ولی خب همیشه تو مدرسه انضباطم بیست بوده درسمم خیلی خوبه جز شاگرد زرنگام ....... زیاد تو زندگی ادم مرتبی نیستم مخصوصا تو مدرسه همیشه خدا من خودکار ندارم رو اول مهر که میشه من یه بسته خودکار میخرم بع ظهرش که میشه میبینم هیچکدومو نیست ..... ولی تو سر وضع و لباس اینطوری نیستم مرتبم زیاد به خودم میرسم ولی در کل میانگینش میشه شلخته !!!!در کل 1 میدم شایدم 1.25
راتا
راتا
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
آتی جونم؟؟؟!!!!؟؟؟؟..........یه کم بیشترتلاش کن دوستم:)
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
آتی تو دیگه جمع اضدادی‎;)‎ همون سرووضع مهمه دختر، حالا خودکارم نداشتی طوری نمیشه!
آتی
آتی
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
چشم راتا جونی ....... بزن قدش مشیکات جون توام با خودم هم عقیده ای خوشالم یه هم فکر عین خودم پیدا کردم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
شما برو بگو ولی بیاد!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
مو از اول دبستان..یک بارم معدلم 20 نشده://
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
شما دیگه گینس واجبین، تو رو خدا پیگیری کنین حیف نشه رکوردتون‎:D
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
من معلم زمین شناسیم منو با مشت و لگد میزد..بعد از کلی کتک خوردن دوباره کخ میریختم..همچین ادمی بودم:)
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
آهان، پس ریشه علاقه تون به زمین شناسی معلوم شد!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
خیر از دیر معلم ها بیشتر کتک خوردم ولی مشت و لگد و فقط از این معلم خوردم:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
الان که دارم فکر می کنم می بینم من نصف دوران تحصیلم سر کلاس نبودم:(
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
شما ساده بودین، من اصلا نمیدونم کلاس یعنی چی!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
من همش پشت در کلاس بودم شما ذهنتون سر کلاس نبوده..بماند که در دورانی که من سرکلاس بودم ذهنم نبوده:)
tanin
tanin
٩٤/٠٥/٠٤
١
٠
خدایی همیشه هرسال20بودم:)دیده شده گاهی هم به عنوان الگو انتخاب شدم:|از نظر فیزیکی اگه اتاقم تا یک هفته مرتب بمونه به خودم19هر ومیدم:)ولی خوب از اون لحاظ از نظر فیزیکی به خودم 19میدم از نظر ذهنی خودمو مینذازم با6:|
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٤
١
٠
بابا الگو، طنین بانو‎;)‎ الگوی نسل جوان. تقریبا مثه منی، فیزیکی عالی، ذهنی ضعیف!
f_eftekhari
f_eftekhari
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
مدرسه19اینا:| ذهنی9.75 فیزیکی13
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
عزیزم شما همون روند مدرسه رو توی زندگی هم پیاده کن این نمرات ارتقا پیدا کنه‎;)‎
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
خیلی اوضاع خرابه!
f_eftekhari
f_eftekhari
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
نمیییشه:| خییییییییییییییییییییییییییییلی خراااااااااااااااب:دی
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
نظم ذهنی یعنی چی ؟؟؟اینو متوجه نشدم واقعا!!! تو مدرسه 20 بودم خداییش حقم نبود ولی خب .....!خخخ فیزیکی 15/75!! الان واقعا به خودم 19 میدم ..اینبار واقعا این حقمه!
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
یعنی فکرت چقد منسجمه، کارا و برنامه هات چقد رو نظمه... خخخخخ اون ۷۵صدم خیلی مهمه ها‎;)‎ من انضباطمو مدیون درس خوبم بودم وگرنه آتیش میسوزوندم!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
یکی واسه ایشون توضیح بده نظم ذهنی یعنی چی؟
sjalal
sjalal
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
همواره 20 بوده.نظم ذهنی گاهی ندارم
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
تبریک، شما اسطوره نظم شناخته میشین‎:)‎
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
راستشو بگو قضیه ی اون "گاهی" چیه؟ ها؟
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
تو مدرسه که همیشه 16 یا 17..هر جای مدرسه خراب کاری میشد..می اومدن در کلاس ما....چهار نفر بودیم....بازیجویی میکردن ما رو...مرتضی..محمد...جواد و من...از مرتضی و محمد خبر ندارم..و با جواد هنوز رفیقم...یه بارم سه روز اخراج موقت کردن منو....اخه اشغال های مدرسه رو جمع کرده بودن. ماشین اشغالی بیاد...من اتیششون زدم....الانم که انظباط که اتاقم همیشه شلوغه....ولی همون 13 یا14 هستم...من که از خودم راضی ام
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
باند مخوفی بودین با این حساب‎;) بنظرم ۱۶-۱۷ خیلی اجحاف بزرگی بوده در حق تون، دست کم باید واسه تسهیل کار شهرداری بعنوان شهروند نمونه انتخاب میشدین، این دیگه کف پاداشه بنظرم.
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
تو مدرسه همیشه مبسر بودم یا در مقامهای بالاتر عضو شورای مدرسه بودم خخخ معلومه دیگه 20بودم ، بله نظم فیزیکی هم دارم فقط نظم ذهنیم فعلا کمه که دنبال روبراه کردنشم :))
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
خوشم اومد، من تو مدرسه که هیچی، تو دانشگام مبصر بودم‎;)‎ و بقیه رو به نظم و انظباط فرا میخوندم خخخخ! اونم روبراه میشه و میشی یه دختر نمونه
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
مدرسه که همیشه 20 از اون بچه مظلومای همیشه مرتب روزگار بودم من......الان که 0 من هیچکارمو رو حساب وکتاب نظم انجام نمیدم (آیکن شرمندگی در حد ماشینای رادیـــــکآل) نظم فیزیکیم باز قابل تحمله....آشفتگی ذهنیم اما...اصلن گفتن نداره ('^_^)
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٥
٠
٠
اتفاقا دنیادیده جون، من تو همین مدت کم بنظرم تو یکی از منظمای جیم بودی و هستی، بی تعارف. خودم که سمبل و الهه آشفتگی ذهنی ام، نگران نباش‎;)‎