خانه انجمن چه قدر با خودت فرق داری؟!
١٢٨٤
١٤٢
imanhkt

چه قدر با خودت فرق داری؟!

چه قدر با خودت فرق داری؟!

شخصیتت توی "جیم" چقدر با شخصیت واقعی ات تفاوت داره ، اخلاقت ، رفتارت ، طرز صحبت کردنت؟

تا به حال کسی ازجیمی ها شما رو دیده و بهتون گفته چه قدر با اون کاربری سایت از همین لحاظ فرق دارین ؟!

٩٤/٠٥/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
mard_s
mard_s
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
اول/ برا این صحبتا خیلی زوده
یک کاربر
یک کاربر
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
آقای م_نص کجایین ایشون باز اول شدن .بفرمایین جایزشون رو بدین :)))
mard_s
mard_s
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
آقااااااایون، آقایون! اصن من اشتباه کردم اول شدم. خواهش می کنم دعوا نکنین، نمی خوام باعث دعوا و به رخ کشیدن گذشته ها بشم.
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
منم همین حسو دارم٬ بزارین یه دو سه دهه رد شه بعد ازین انجمنا بزارین خوووو برا من كه خیلی زوده (آیكون یه فسیل بدبخت)!
امیر بهزادپور
امیر بهزادپور
٩٤/٠٥/١٠
١٨
٤
خیلی علاقه مندم که یک جلسه و یا گردهمایی برای برو بچه های جیم برگزار بشه تا از نزدیک با هم و شخصیت های هم آشنا بشیم... کی موافقه؟
f_eftekhari
f_eftekhari
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
من!
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
موافقم
mina_h
mina_h
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
من
tanin
tanin
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
من خییییییییییییییییییییییییلی دوست دارم:)))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
منم پایهههه
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
منم موافق گردهمایی هستم... حداقل میتونم خیلی از جیمی ها رو از نزدیک ببینم
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
موافق
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
ایده فوق العاده ای هست اینجوری میتونیم بپرسیم حالمون چطوره
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/١١
٢
٠
موافقم به شدت. یادمه یه سال که اون زمان من تو جیم نبودم . یه جلسه ای بود مال همین جیم تازه شله هم دادن عکساشم تو روزنامه چاپ کردن.حالا هم اگه یه جلسه ای باشه خوبه به شرط این که شله بدن .اگه جوجه و قیمه و مرغ بدن من نمیام
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/١٢
٠
٠
منم موافقم.:)
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
هیچ فرقی نداره، کسی نه من رو دیده نه من کسی رو دیدم
L.milad
L.milad
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
خودتون که خودتون رو میشناسین...
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
روحی از خودته، قابلتو نداره
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
چرا من دیدمتون!
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
کجا؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
تو عکستون دیگه !:دی
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
نه زمان آشپزخونه مونه
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
من که تقریبا" تازه واردم ولی کلا" خیلی راحت و رو رفتار میکنم، خودمم.
t.m
t.m
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
نع؛ هیشکی منو ندیده ! :))))))) هوممم ولی کلن با واقعیتم هوچ فرقی ندارم ! فقد در واقعیت یکم خجالتیم !
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
از مقامات بالا اشاره شد شخصیت خودم یکم مهربون تره:دی
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
مجازی اشنا هستیم و 100 درصد خود خودمم و اخلاق رفتار کامنت و... مختص خودم و تکرار نشدنی
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
تا الان هر کدوم از جیمی ها منو دیدن ګفتن هیچ فرقی نداری با دنیای مجازیت :\ :))
هاچ
هاچ
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
:دییییییییییییییییییییییییییییییییی
L.milad
L.milad
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
خخخخخخ
همتا
همتا
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
زنبور همیشه در پرده هستن ایشون:دی
L.milad
L.milad
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
سعی میکنم همینی باشم که هستم الیته اینجا رک ترم فکر کنم
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٥/١٢
٠
٠
هی وای من!!! اوکی
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٥/١٢
٠
٠
:)
L.milad
L.milad
٩٤/٠٥/١٠
٢
٠
و اعتماد به سقف خخخخخ
Cold
Cold
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
بر منکرش لعنت :))
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
خلاصه انچه خوبان همه دارند...
par!sa
par!sa
٩٤/٠٥/١٠
٠
٨
خیلیا دیدن ولی تاحالا نگفتن فذق دارم یا نه :| بیاین بگین خب :| پاییز تایید کردی بیا بگو خخخ!
par!sa
par!sa
٩٤/٠٥/١٠
٠
٦
گف فرق نداری :|
همتا
همتا
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
نداری!
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٤/٠٥/١١
٤
٠
زشت تر از آواتارتی خخخ
par!sa
par!sa
٩٤/٠٥/١١
٠
٣
چرا منفی خوردم :| خب شبیه نیستم :| چرا گریه میکنین خخخ
Cold
Cold
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
من فقط تو جیم مودبانه تر صحبت میکنم :))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
:-))
mina_h
mina_h
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
me too
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
دوس ندارم کسی از جیمیا منو ببینه:||
Anise
Anise
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
خیییلی فرق دارههه اصن!!من خیلی در حالت حقیقی خجالتیممم! ک اینجا اون جوری نیستمم!ولی تا حالا هیچکیو ندیدم اصن!
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
منم مثل تو خجالتییم عزیزم :)
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
واقعا؟ من اصلا فک نمیکردم! چن نفر گفتن خجالتی ترن، شاید منظورشون محجوبه، نه خجالتی!
sjalal
sjalal
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
دوستان درباره من نظر بدهند بهتره.سعی کردم خود خودم باشم. با چند بار دیدن نمیشه در مورد کسی اظهار نظر قطعی کرد ولی متاسفانه بعضی دوستان دچار پیش داوری یا قضاوت زود می شوند.فکر می کنم اکثر کاربران قدیم جیم من رو بشناسند
sjalal
sjalal
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
نه در اون حد.فکر می کنم آرومم
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
من که تا حالا هیچ کدوم از جیمی ها رو ندیدم
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
چندماه دیگه انشالله میام پیشت عزیزم:)
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/١٩
٠
٠
وایییییییییییییی ............. راست می گی راتا ............. کی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
همیشه سعی کردم خودم باشم
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
هر کی قیافمو دیده..معمولا باورش نشده با این شری گریام چنین قیافه ای داشته باشم:دی...اخلاق و رفتارمم خییییلی فرق داره..اصن دو شخصیت متفاوتم خخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
آره منم تعجب کردم خیلی با اینکه فقط از رو عکس بود
mina_h
mina_h
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
یا خداااo_O
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
ینی اینجا خشن نیست؟! :دی
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
وای وای وای وای
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
معمولا ظاهر و باطنم یکیه شاید توی به کار بردن بعضی جمله ها و واژه ها وسواس بیشتری داشته باشم ولی اصولا خیلی نقش بازی نمیکنم ! توی فضای مجازی همونی هستم که تو فضای واقعی هستم!
یه آدم
یه آدم
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
همه میدونن که من چقد کاربر ساکت و آروم و مظلومیم اصلا هم تخته رو شلوغ نمیکنم:)))بیرون از سایتم همینم اصلا هرجا میرم همه اصرار میکنن حتما حتما بازم برم:/
همتا
همتا
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
توام نداری
mina_h
mina_h
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
راستشو بخاین اینجا خیلی بچه مثبت تر از اونیم ک در واقعیت هستم خیلی....فکر بد نکنید هااا
tanin
tanin
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
کاملا مشخصه=)))مخصوصا با اون بلاهایی که سر مورچه های بدبخت و جوجه ها در اوردی :|خخخ
mina_h
mina_h
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
خخخخ من اینجا بخاطر اصول اخلاقی سایت و اینکه یکم خجالت میکشم و کلا بچه های سایت همه اوج مثبت بودنن خیلی با واقعیتم فرق میکنم...برین خدارو شکر کنین منه واقعی رو ندیدین
tanin
tanin
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
من واقعیم خجالتیییییییییییییی ترم:))ولی دوستام که منو دیدن میگن از نظر شخصیت اخلاقیت مثل تو سایتی ولی گفتن قیافت با تصوراتمون خیلی فرق داشت خخخخ=)))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
قیافت با تصورات من فرق نداشت ولی :پی
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
هیچی ، همیشه همینجوری هستم و سعی میکنم چه تو جیم و چه تو دنیای واقعی یکی باشم ، و همه جا نزاکت رو رعایت کنم :) جیمی ها مشهدن اکثرا با من کیلومترها فاصله دارن :)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٥/١٠
١
٠
بعلهههههههههه هر کی دیده گفته چوقد فرق داری:/خوب توی سایت اروم ترم! یعنی سعی میکنم دختر سنگینی باشم خخخخ ولی در واقعیت خیلی شلوق وشیطون و خلاصه عصلا این شکلی که توی سایتم نیستم! ولی حرف زدنم همین شکلیه فرق زیادی نداره!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
سر سوزنی فرق ندارم
aassak13
aassak13
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
سر میخ طویله ای چی؟
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٥/١١
١
١
جدی میگم. من همیشه شوخ و funوcoolو handsomeو هر صفت خوب دیگه ای که به ذهنتون میرسه اون منم :).البته یه صفت دیگه هم دارم که اینجا قابلیت بروز نداره اونم اینه که رانندگیم عالیه .من جزو 20 راننده برتر دنیا هستم .( آیینه دوبل میزنم واست). باور ندارین از حمید بپرسین. جا داره واسه دوست مرحومم پل واکر هم یه فاتحه ای بخونین
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٥/١٠
٣
٠
من دقیقا همینی که اینجا میبینین ، بیرونم همینم :) برخوردمم کاملا بستگی به برخورد طرف مقابلم داره :) با هرکسی باید ب اندازه ی لیاقتی که داره برخورد کرد :)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
من دیدمشون.....ولی ازشون پرسیدم فرقه چندانی باخودم نداشتم.:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٥/١٢
٠
٠
مونا...نینا با نینا در ظاهرفرق داره؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
من از طریق عکس همه رو دیدم ولی یبار تو مسیر یونی بحث جیم شد یدفه کناریم گف نکنه ت دختر خاصی؟؟! خندم گرفت!
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
یعنی كی بوده؟؟؟
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
تو جیم خیلی مهربون تر و پر حرفم... در واقعیت خیلی کم خجالتی ترم، تو جیم خیلی سوتی میدم که در واقعیت کمتر سوتی میدم (البته خداروشکر سوتی های منو کمتر کسی از جیمی ها دیدن) ، قیافمو هم که خیلی ها دیدن فکر نکنم خیلی تعجب کنند در این مورد، ولی تا حالا غیر از طنین هیچ کدوم از جیمی ها رو ندیدم، میتونه بیاد نظر بده :| (((=
همتا
همتا
٩٤/٠٥/١١
٠
٥
خخخخخ با کمال شرمندگی باید بگم که فکر می کنم خیلی زیاد ! البته باید دوستانی که دیدن منو نظر بدن ! :)
par!sa
par!sa
٩٤/٠٥/١١
٠
٤
نوچ فرق نداری... البته یه چیزایی درونت هس ک اینجا بروز نمیدی خخخ اشاره ب اون فیلمااا و ایناااا خخخ
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٤/٠٥/١١
٣
٠
تو واقعیت بد تری! خیلی بد تر! خخخ
همتا
همتا
٩٤/٠٥/١١
٠
٣
خخخخخ با کمال شرمندگی باید بگم که فکر می کنم خیلی زیاد ! البته باید دوستانی که دیدن منو نظر بدن ! :)
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/١١
١
٢
همه میگن هیییییییییییچ فرقی ندارم!عین کامنتام میحرفم:دی
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/١١
١
٢
:||
فاطيما
فاطيما
٩٤/٠٥/١٤
٠
٠
دقيقا!
راتا
راتا
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
زیادفرق نداره شخصیتم....درکل راحتم بااطرافیانم.....چه سایت....چه ملاقات حضوری:)
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
یه سوال چجوری میشه یه جیمی رو دید مثلا من برم به اقایی که داره روزنامه میخره بگم شما کاربر جیم هستید یا اگهی پخش کن ای کاربران جیم من n_gharib هستم خخخخخخخ
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
من اومدم مشهد و برگشتم ، کسی فهمید اصن ؟! کسی منو دید ؟! :))))) شخصیت مجازیم با واقعیم یه جورایی فرق داره ، ولی یه نقطه اشتراک داره ، اونم اینکه تو جفت شخصیتام شوخ طبعم تقریبا :]
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
:||
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
این چرا اینجا اومد؟!ببخش زهرا جان:))
saiideh70
saiideh70
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
موووو؟ نمدنوم باید بچه ها بگن خو !
ali-y
ali-y
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
سلام_ اخيرا كمتر وقت كردم بيام جيم_خوب يك فرقهايي هست خيلي وقتها خودم رو سانسور كردم اينجا- كلا سعي مي كنم از مباحث حاشيه اي وجنجالي دوري كنم
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
از لحاظ اخلاقی فقط اینكه اینجا زیاد شلوغ بازی درنمیارم ولی تو واقعیت تو هر جمعی باشم معمولا یكی از افرادی كه زیاد حرف میزنه منم شوخی هم زیاد میكنم از لحاظ فیزیكی كه هم هوارتا! قد 190! امروز رفتم استخر یارو میگفت لازم نیست تو عمیق پا بزنی فك كنم قدت جواب بده؛ در ضمن توی جشن برادر قوام كنارم نشسته بود اونم اصلا به شخصیت تو سایتش نمیخورد یه كلمه هم حرف نزد٬ محمد حسن بنده خدا هم كیك آبمیوه میداد چهرشم كلی جدی بود نمیدونم خاصیت میزه بود چون اونورش واستاده بود اصلانم با كسی شوخی نداشت موقع شله هم كه اصلا اخم كرده بود وجدانا ترسیدم برم جلو بهش سلام كنم...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٥/١١
٠
٢
من همیشه همه جا همونی هستم که واقعا هستم/به خاطر همین جریان هم خیلی جاها برام گرون تموم میشه.
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٢
١
١
از بین جیمی ها کسی رو ندیدم... ولی خب کامنتام اینجا مخاطبان خاموشی داره که بعضا یه چیزایی بهم میگن...مثلا موردی رو که براشون تعریف نکردم واینجا میخونن رو میان مجدد ازم میپرسن که واقعا اتفاق افتاده ومن چه آدم داغونی هستم (^_^) .......رفتارم هم بله مشخصا فرق داره.... من تو واقعیت بین دوستو آشنا اصلا درمورد خودم صحبت نمیکنم ولی نصف کامنام اینجا درمورد خودمه... من واقعا کم رو خجالتی هستم که شاید اینجا اصلا اینطور به نظر نرسه....در واقعیت اصلا حوصله ی تکرارو ندارم ویک حرفو بیش از یکبار نمیزنم و لی خب اینجا پیش اومده که بعضی کامنتارو مجبور شدم تا 3بار هم مجدد تایپ کنم.....اینجا از دست کسی عصبانی بشم ساده از کنارش میگذرم ولی واقعیت اگه دمه دستم باشه کتلتش میکنم....
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٥/١٢
٠
٠
تقریبا هیچ فرقی نیست
میرزا
میرزا
٩٤/٠٥/١٤
٠
٠
منم...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٥/١٥
٠
٠
سلام ... هيچي
HAF
HAF
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
من که همیشه خودمم ولی تا حالا هیشکی منو ندیده با اینکه بیشتر وقتا از جای روزنامه خراسان رفت وآمد دارم البته مردم که علم غیب ندارن!!خخخ
Niva
Niva
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
فکر نکنم فرق داشته باشم..... دوستانی که منو دیدن باید بگن :)
پری سا
پری سا
٩٤/٠٥/١٨
٠
٠
من دیدمتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت....خخخخخخخ.....واقعیت خیلی بهتریییی.....مجازیت خشک و جدی دختر عمه جانوم
هومن حقدادی
هومن حقدادی
٩٤/٠٥/٢٠
٠
٠
خوبی این فضاها اینه ک ادم جایی برا ریا نداره....شخصیت منه بیرون تا منه اینجا هیچ تفاوتی نداره
h_sadat
h_sadat
٩٤/٠٥/٢٢
٠
٠
بستگی داره خودت چی فکری کنی ... من که خودمم هر جاییم که مجبور شدم نباشم، سکوت میکنم!