خانه انجمن آرزوی مورد نظر در دسترس نمی باشد!
٧٦٥
٧٢
sjalal

آرزوی مورد نظر در دسترس نمی باشد!

آرزوی مورد نظر در دسترس نمی باشد!

شاید تا این زمان یه سری آرزوهای محال به ذهنتون اومده . آرزوهایی که همیشه دسترسی بهشون واستون غیرممکن بوده !

چند تا آرزوی محال بگو !

٩٤/٠٤/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
آرزو محال نداشتم تا حالا
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
واقعا؟ هیچی؟ حتی وقتی کوچیک بودین؟
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
?!!
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
؟!!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
واقعا هیچ آرزوی محالی نداشتم....چون میدونستم اگر من بخواهم،همون لحظه خداهم جوابمو مثبت بده...درجا برآورده میشه و به آرزوم میرسم
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
پرواز/اینکه پدر و مادرم همیشهههههههه سایشون بالا سرم باشه/برم بزنم تو کله نتانیاهوشون و فرار کنم!خخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
آخ آخ گفتی :) منم مالیفیسنت و که دیدم این پرواز کردنه وبال پرواز داشتن تا یه مدتی همینجوری تو ذهنم پیچ وتاب میخورد (^_^)
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
آرزو اول جالب و آرزوی آخر عجیب
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
خرید ماشین(پراید).
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
چرا براتون محاله جناب؟ از نظر مالی یا چون پراید خطرناکه هیچ وقت نمیخرید ؟
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٨
١
٠
از نظر مالی، چون تا ما پول جور می کنیم ، قیمت پراید جهشی میره بالا
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
حالا چرا پراید؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
این آرزو محاله؟ بابا لیزینگش کنین برجی 400 قسطی بخرین دیگه :))
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
رویا خانم پولدار تشریف دارینا.فولوس لا موجود
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
چون عقده ای ام
آتی
آتی
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
هر کی یه ارزویی واسش محاله ..... هر کی یه نوع ارزو داره اقا مرتضی شاید در نظر شما پراید ارزوی محاله هیچ عیبی نداره اینم یه ارزوه ایشالله که بخرید
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٢٨
٢
٠
داداشم دوباره زنده شه برگرده، دو سال اول دنبال برنامه های زامبی بودم ببینم ممکنه یا نه :) (هرکی بگه دیوانه خودشه) بعدشم اینکه مثل فرشته ها بال داشته باشم و پرواز کنم و به هرکی کمک لازم داشت کمک کنم ، آرزوی محالترم این بود که زندگی رو هر وقت خودم خواستم تموم کنم و خلاص شم :| فعلا همینا یادم اومد آقای جلال، الان چند سالی هست به جز اون بال فرشته هیچ آرزوی محالی ندارم ولی از گذشته یادم بیاد میام میگم :)
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
:(((((
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
من 12 سال پیش هر آرزوی داشتم به خاطر وضعیت مالی خیلی عالی که داشتم و داشتیم برآوردش میکردم ولی الان به خاطر ورشکستگی مالی یک میلیونتها آرزوی رو هوا دارم!
t.m
t.m
٩٤/٠٤/٢٨
٢
٠
رفتن به استادیوم آزادی:|
t.m
t.m
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
قهرمانی ایران تو وردکاپ و ایضن گرفتن میزبانی ورد کاپ تا وقتی من زنده ام:|
t.m
t.m
٩٤/٠٤/٢٨
٢
١
پخش نشدن فیلمای کره ای از صدا و سیما:/
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٢٨
١
٠
اینم هست ، منم اینو دارم :))) البته محتوا دار شدن سریال ها و برنامه های تلویزیونیمون هم آرزوست :)))
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
موافقم
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٤/٣٠
١
٠
و ایضا پولدار شدن صدا و سیما...تا بلکه خلاص شیم از این همه آب بندی به برنامه ها ما مردم بی ماهواره:)
t.m
t.m
٩٤/٠٤/٢٨
١
٠
دیگههههههه هومممممممممممم اینکه پسر بودم :( یا مثن شرکت کردن تو توردوفرانس... صعود به اورست ...
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
خیییییییلی ارزوهام بسیارررر زیادن...اما هیچوقت ارزو نکردم فقط تو ذهنم بوده
t.m
t.m
٩٤/٠٤/٢٨
٢
٠
بالا شدن سرعت نت :|
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
کاملا محال و غیرممکن
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٤/٢٨
١
٠
آرزوی محال زیاد دارم ..... هوووووم.......... مثلا یکیش اینکه زمانو متوقف کنم ، حالا تا هر تایمو و روز و ... انقد که بتونم خیلی چیزا رو جبران کنم . یکی از آرزوهای محال الانمم برگشتن به تاریخ 94/2/21 ..... وای که اگه میشد چی می شد !!!! هیععععع .......
راتا
راتا
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
فاطمه جون....بازم؟!؟.....گذشته بایدفراموش بشه.
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٤/٢٨
١
٠
آرزوی محالی دارم که برای همیشه تو دلم میمونه ...
هاچ
هاچ
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
...
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
امید... :(
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
تو بدترین شرایط حتی ... :)
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٣٠
٠
٠
؟!!!!
t.m
t.m
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
ساعت برناردم هست :|
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢٨
١
٠
کنکور و دیگر هیچ...
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٣٠
٠
٠
همین؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
اره یکیش محال و دور از دسترسه ولی نمیشه اینجا گفت!
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
اینکه حداقل 7 سال برگردم عقب و اشتباهاتمو جبران کنم...
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
آرزو اکثر ما برگشت به گذشته هست
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
نداشتم! چون داشتن ارزوهای محال و یا بهتر بگم داشتن ارزو های خیلی بلند مدت یکم خطرناکه!!!
فائزه
فائزه
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
هویج ! :دی
Cold
Cold
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
فعلا که هیچ آروزیی در دسترس نیس...
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٣٠
٠
٠
امیدوارم حداقل یک آرزو باشه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٤/٢٨
٠
٠
توی این دوره زمونه چیزی که زیاده آرزوی محاله آقا! آرزوی کار خوب، زندگی خوب، خونه ی خوب، ما شین خوب! برای ما دهه شصتی ها ساده ترین چیزها هم محاله
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
ینی الان دنیا به کام ما دهه 70 هاست؟!
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
کاملا با شما موافقم
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
دهه شصت یا نسل سوخته
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٤/٢٩
١
٠
ماهم نسل خسته ایم! خســـــــته! :دی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
اصولا دنیا به کام هیچ کس نبوده از ازل تا ابد هم نخواهد بود ولی ما دهه شصتی ها خیلی از بدبختی ها رو برای بار اول تجربه کردیم خیلی از محرومیت ها از ماها و هم نسل هامون آغاز شد زمان شما دهه هفتادی ها خیلی چیزها بهتر شده بود به نسبت
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٤/٣٠
٠
٠
خب عزیزم تا بوده همین بوده ماهم نسبت به 80 دی ها خیلی سوخته ایم دهه 50 هام نسبت به شما :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
اووووووم همیشه دلم میخواست(البته الانم از خواستنش بدم نمیاد) که یک معدن الماس داشته باشم :)) 1- به این دلیل که معدن هارو حیر انگیز میدونم وعاشق عمیق ترین نقطشم 2 - اینکه از بالا که به یه معدن (از نوع سنگ های قیمتی) نگاه کنی یه پیچ اسپیرال خوشکل وشاید فی از دنباله ی فیبوناچی معروف ببینی و اینکه من چقدر این پیچ و دوس دارم گفتن نداره 3- نگاه کردن از بالا به عمیق ترین نقطه یه حس کاملا متفاوت از نگاه کردن از عمیق ترین نقطه به بلندی داره و من همیشه عاشق قیاس این دو حس هستم 4- اینکه الماس جواهر بسیار دوست داشتنی هست 5- هم که گفتن نداره هر کدوم از ما حداقل یه بارو تو عمرمون خواستیم یه شبه پولدار وایضا مولتی میلیاردر بشیم ('^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
یکی دیگه از آرزوی های محالم داشتن یک خونه ویلایی نقلی وسطِ وسط ِ یه دشت بزرگِ که از 4طرفش پنجره داشته باشه از هر طرف که پنجره رو باز کنی یه منظره متفاوت ببینی...مثلا یه طرف دشت گلزا...یه طرف آفتابگردون...یه طرف گندم زار و طرف دیگه پر از گلای رنگی رنگی.....عشقم اینه که صب به صب از خواب که بیدار شدم برم سمت یه پنجره و پرده های گلگلیشو کنار بزنمو به طبیعت سلامو صبح بخیر بگم.....البته یکی از این صحنه ها یکبار برام اتفاق افتاده... خونه ی یکی از اقوام....یه صبحی که از خواب بیدار شدم پنجره رو باز کردم روبه روم مزارع وسیع گندم بود اونم وقتی که طلایی شدنو با هر نسیمی یه دست اینورو اونور میرن....شادی عمیقی که از دیدن این صحنه بهم دست دادو بازی چند تا پروانه همون نزدیکی ها تکمیل کرد...اونقدر که از شدت هیجان بی فکر پابرهنه از پنجره خودمو انداختم پایین که برم دنبالشو و لی خب نشد قدم از قدم بردارم :)))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
آرزو های این مدلی زیاد دارم..... چون قبلا زیاد درموردشون گفتم الان دیگه پرگویی نمیکنم...چون هم تکراری میشه هم دوستانی که موافق زیاد کامنت گذاشتن من نیستن ناراحت میشن.... اینو هم بگم که از محال به نظر رسیدنشون ناامید نیستم و تمام... چون صرف داشتنشون و فکر کردن بهشون حس خوبی بهم دست میده (^_^)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٢٩
٠
١
یه ویلا تو نورماندی :|
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
آقا میلاد سندش رو به عنوان زیر لفظی تقدیم میکنه :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٣٠
٠
٠
:| دلت خوشه ها برادر :)))
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/٢٩
١
٠
بازگشت به عقب!
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٣٠
٠
٠
چرا؟
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/٣٠
٠
٠
برا اینکه یه سری اشتباهاتو انجام ندم و آینده بهتری رو بسازم‎.
آتی
آتی
٩٤/٠٤/٢٩
١
٠
منم هم نظرم با میشکات دوس دارم برگردم عقبم جلوی یه سری اتفاقا رو بگیرم ...هعععی
امیر بهزادپور
امیر بهزادپور
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
آرزوی محال؟!!..... مممم... برگردی و همه چیز وارونه شود، احساسم را پهن کنم رو به آفتاب، تا آسمان دعای باران بخواند؛ صدایت کنم، نگاهم کنی، نگاهت کنم....و آفتاب در افق های دور نگاهمان شاعرانه غروب کند!
امیر بهزادپور
امیر بهزادپور
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
اینم ی آرزوی محاله دیگه... :(
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٤/٣٠
١
٠
آزادی اندیشه و بیان و قلم در ایران
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٣٠
٠
٠
خرید کارخونه میتسوپیشی:)ریاست جمهوری تا پوست همه رو بکنم
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٤/٣١
٠
٠
اینکه آدم به همه آرزوهاش برسه خودش یه آرزوی محاله:دی
L_rezaee
L_rezaee
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
اینکه به جای هر نفر که دلم میخواد قرار بگیرم در ان واحد و بتونم دنیا را بر طبق علایق خودم چیدمان کنم و هرکس که دلم خواست از دنیا ببرمش بیرون و ادمهای جدیدتر و خودم انتخاب کنم البته این ارزو محاله و قصدم توهین یا جسارت نیست
g_rezaei
g_rezaei
٩٤/٠٦/١٧
٠
٠
همیشه دوس داشتم که ساعت برنارد رو داشته باشم اخ اخ اخ هیچ وقت بهش نمیرسم
لیلی
لیلی
٩٤/٠٧/١٨
٠
٠
یکی از ارزوهای من به قول شاعر حذف کدخداها است