خانه انجمن حرف شما با تیم هسته ای؟
٦٧٧
٣٩
Mostafa_h

حرف شما با تیم هسته ای؟

حرف شما با تیم هسته ای؟

مذاکرات هسته ای هم با تموم شایعات و بحث های پیرامونش، به پایان رسید. جدای از نظر و عقیده ی شخصی خودتون راجع به بندهای توافق نامه ی مربوطه، چه حرفی دارین که با دکتر ظریف و همراهانش بزنین؟

٩٤/٠٤/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٢٤
١٤
١٣
ما به این مزاکرات خوشبین نیستیم.....اما با قدرت و استحکام پشتیبان دولت و اعضا تیم مزاکره هستیم.
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٤
٢
٥
هیچی
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٤
٦
٢
فقط ای کاش زمانهای تعیین شده به جای ۸ سال ۲ سال بود، آخه ۸ سال عمر دوتا دولته
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٤
٧
٢
باید آنها را ستود فارغ از هرگونه اعتقاد و بینش سیاسی. به یاد ندارم این همه تلاش و پیگیری را
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٤/٢٤
٤
٢
من یه سوالی داشتم از تیم مذاکره کننده دارم...تاحالا به مردم دروغ گفتین...؟؟؟ نظر کربران چیه در این مورد...؟؟؟
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
خدا داند و بس.نمی توان به راحتی قضاوت کرد
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
مطمئن نیستم!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
هبس:)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/٢٤
٣
٠
درود آقای نیچه جان.تا زمانی که متن 100 صفحه ای رو نخونیم هیچ چی معلوم نیست.چون هر دو طرف تا الان چیزایی رو گفتن که روش مانور تبلیغاتی بدن.البته ما اعتماد به سمت خودمون داریم . ولی متن توافق باید خوانده و بررسی بشه
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
البته گلایه کردن یا ستودن آنها هر دو باید منطقی باشد نه صرفا به خاطر مسائل سیاسی و حزبی.مدتی است که افرادی به خاطر دشمنی با دولت دائما در حال تمسخر یا توهین دکتر ظریف هستند که اصلا منصفانه نیست نادیده گرفتن زحمات او.همین طور عده ای در تمجید از دکتر ظریف افراط گونه عمل کردند و این هم منطقی نیست.ضمن این که نباید به دنبال تسویه حساب های سیاسی بود
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٢
٠
حرف چند ماه پبش رهبر:تیم مذاکره فرزاندان این کشور و انقلاب هستند............وقتی رهبر گفتن فرزندان انقلاب به شخصه از انتقادام و مخالفت هام کم کردم ولی نگران بودم
لبخند انار
لبخند انار
٩٤/٠٤/٢٤
٧
١
آقای ظریف خسته نباشید بابت تمام تلاش هایی کردید شما منطق و ادب ایرانی رو نشان دادید
Cold
Cold
٩٤/٠٤/٢٤
١١
٤
از این به بعد باید 2 تا امیرکبیر رو تو کتابای تاریخ معرفی کرد....weloveyouzarif#
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
امیر کبیر کی بود؟؟همونی که نفت و ملی کرد:)
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٤
٢
٠
نمی توان مطلقا او را با امیرکبیر مقایسه کرد.از بعضی جهات شبیه اوست و از بعضی جهات نه.
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
من میپرسم: آقا جواد! اوباما یه چیزای درهمی میگفت، شما خودت ساده بگو چی چی دادین، چی چی گرفتین بالاغیرتا؟
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
خسته نباشید دکتر جان . درود بر شما
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
خداقوووت
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٢٤
١٠
١
شما فوق العاده اید. بهتون افتخار میکنم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
هنوز هیچی معلوم نیست...هنوز دارن حرفای مخالف توافق میزنن
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
ظریف خسته نبشی:)سلام بچه انقلاب
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
هیچی ندارم بگم :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
عجب
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٤/٢٤
٤
٠
والا هنو ما هیچی نمیدونیم از توافق!فقد ی سوال داشدم:تا همین چند روز پیش ک طرف میگف ما باس بیایم از مراکز نظامیتون بازدید کنیم و اینا...مام قبول نمیکردیم!چی شد ک ی دفه توافق شد؟!
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
بی زحمت به زبانهای فرانسوی و روسی ترجمه کنید.با تشکر
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
نمیخام!خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
هیس
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
حق حساب محفوظ است
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٤/٢٥
١
٠
هیس!مخالفان فریاد نمیزنند!خخخ
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/٢٥
٠
١
ظریف مچکریم!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٤/٢٥
٤
٠
این وسط یکی زیر تعهداتش میزنه بعدها/یا ما یا اونا/حالا ببین کی گفتم.
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٤/٢٥
١
٠
لایک...منم با جناب اشکمهر خان موافقم
س.احمدی
س.احمدی
٩٤/٠٤/٢٥
٢
٠
اگه واقعن اجتناب ناپذیره، امیدوارم اون طرفیا بزنن زیرش، تا ماها عزت و صداقتمون حفظ بشه در جامعه ی بین الملل. :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٧
٢
٠
صد در صد..اتش و باروت کنار هم نمی تونن باشن
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٤/٢٦
١
٢
ظریف مچکریمممم
راتا
راتا
٩٤/٠٤/٢٦
٠
٠
من فقط خیلی خیلی تشکرمیکنم ازشون واحترام میذارم به تمام تصمیماتی که گرفتن:)))))))))
نسیم
نسیم
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
خداقوت جناب ظریف، واقعا این تلاش و پشتکار شما ستودنیس... امیدوارم توافق خوبی باشد نه فقط برای طرفین مقابل! بلکه برای هر دو طرف!
f_eftekhari
f_eftekhari
٩٤/٠٥/٠٤
٠
٠
قای ظریف امیدوارم بعدها کتابی ننویسد با عنوان" پشت پرده ی توافق ژنو" و قرار باشد پای هر صفحه اش اشک ها بریزیم:||||
h - razavi
h - razavi
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
حرف من اینه: خوب رفتین حال کردین برگشتین. خدا قسمت کنه ایشالا همه دوره همی بریم صفاسینی (ببخشید مذاکره هسته ای!!!!!!). یعنی واقعا تیم مذاکره کننده تو خواب هم می دیدن که یه روز برن همچین جاهایی و با اون افراد ملاقات کنن و ... . ما که بخیل نیستیم البته ولی ...