خانه انجمن کیفیت زندگیت به چیه ؟
٥٦٠
٤٠
r_roshnavand

کیفیت زندگیت به چیه ؟

کیفیت زندگیت به چیه ؟

کیفیت زندگی را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می خوانید و انسانهایی که ملاقات می کنید.

واقعا ؟کیفیت زندگی شما رو چی تعیین می کنه ؟

من که فکر می کنم پول کیفیت رو تعیین می کند.

٩٤/٠٤/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
دقیقا پول
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢١
٠
٢
البته وقتی یه ادم با شخصیت باشه طوری لباس میپوشه و حرف میزنه که واقعا فکر میکنی همی الان ی ملیون نقد تو جیبش داره حالا شایدم هزار تومن نداشته باشه مثل دایی من بعضیام هستن اگه واقعااا پول داشته باشن اینقد بی ادب و بوقن ک...
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
مال من رو کتاب هایی که درس میدم و آدم های اطرافم تعیین میکنن :) پول که ول معطله این وسط، نقشی نداره بدبخت، شایدم داره من نمیفهمم :)))
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٤/٢١
٢
٠
شادی:)
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
پول و دیگر هیچ...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٤/٢١
١
٠
سلامتی دل خوش و پوووووول:|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٤/٢١
١
٠
نمیتونم از تاثیر کتاب ها چیزی نگم به قول فرمایش شما پول هم خیلیا رو از این رو به اون رو میکنه به نظر من ادم اگه جنبه و لیاقت داشته باشه هیچی نمیتونه در روحیه اش و رویه زندگیش تغیری ایجاد کنه... مچکرم.!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/٢١
٢
٠
آرامش
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
کتاب...آدما اطرافمون..پول...هرکدوم به یه اندازه دخیلن :)
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢١
١
٠
کتاب که این دوره زمونه کسی نمی خونه.در مورد ارتباط با دیگران هم که دیگه اعتمادها از بین رفته کسی به کسی اعتماد نمی کنه. میمونه پول
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢١
١
٠
ثروتمند بودن نه پولدار بودن
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢١
٢
٠
به قول معلم شیمی اول دبیرستانمون ( خدا حفظش کنه) : دعا کنید اول خدا جنبه شو بهتون بده بعد پول رو
آتی
آتی
٩٤/٠٤/٢١
٢
٠
موافق 100 درصدی
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
الحمدالله
راتا
راتا
٩٤/٠٤/٢١
٢
٠
کیفیت زندگی منوایمان به پروردگارم تعیین میکنه.....خیلی به حضورووجودش ایمان دارم توتمام لحظه های زندگیم.....هم بهم سلامتی داده....هم آرامش....هم خانواده سالم....هم باهمت وپشتکارخودم پول به اندازه رفع نیازهام نه بیشتر......وهم جرات واسه کارکردن وانگیزه.....هم دوستان خوب...هم کتابهایی مفیدکه وجوددارن واسه مطالعه وآگاهی.....مهم ترازهمه ایمان......فکرنکنم وجودهیچ چیزی جزخدامیتونست باعث شه کیفیت زندگیم انقدخوب باشه....راضیم همیشه به رضای خدا......خدایاشکرت
آتی
آتی
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
کتاب ؟؟؟ والا من زیاد اهل کتاب متاب نیستم خخخخ ولی با ادمای زیادی تو زندگیم سرو کار دارم به نظرم ادمام تاثیر گذارن ..... پول هم میتونه باشه هر کسی به یه دیدی به پول نگاه میکنه پولم خوبه چرا کنه به شرطی که به قول دوستان جنبه داشته باشیم
راتا
راتا
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
به ببببه دوست گرام.....کم پیدایی عزیزم:)
راتا
راتا
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
عزیزمنی توبااین کامنتای بزرگونه ات:)))))))))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
آرامش و لبخند هام.
saeede_eb
saeede_eb
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
با کتاب کاملا موافقم هم ذهنو باز میکنه هم هر چقدر که بیشتر میخونی دغدغه ها هم بزرگ تر و مهم تر میشن خود به خود کیفیت زندگی هم بالا میره:)البته نه هر کتابی مثلا تحت هیچ شرایطی رمان های عاشقانه ایرانیو نمیشه برای تفکر یا بهبود سطح زندگی خوند:)
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
آفرین.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢١
٣
٠
همینی که آدم یک زن خوب داشته باشه ، خودش میشه کیفیت زندگی ! :) ( ستاد تبلیغات ازدواج سایت جیم )
راتا
راتا
٩٤/٠٤/٢١
٣
٠
ینی موندم واقعاچه جوری میشه به یه نفرکه خودش توجلسه امتحان حواسش به امورغیراخلاقی ومنشوری هست اعتمادکردوتحت تاثیرکامنتش قرارگرفت!!!:))))))))))))))))
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
افرین :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٢
٠
٠
:) ! خانم راتا من واقعیت زندگی رو می نویسم ! پیغمبر که نیستیم ، انسانیم :) ! عرض یا کیفیت زندگی با همین یک موردی که گفتم تکمیل می شود
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٢١
١
١
با پول موافق نیستم. نسبیه. در یک بازه زمانی شاید پول ، زمانی داشتن یک دوست خوب، و .... بستگی داره زندگی برات چجوری بگذره
راتا
راتا
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
موافقم بازم باهات عزیزم....شیرینی بخوریم یانه؟!؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٢١
٠
١
بخورين بابا :-)) کشتین منو :-))
راتا
راتا
٩٤/٠٤/٢٢
٠
٠
پس مبارک باشه دیگه جدی جدی:)))))))))))))
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/٢١
١
٠
کیفیت رو بنظر من در درجه اول معنویات (آموزه های مذهبی-ایمان-کتاب) تعیین میکنند و بعد مادیات، ضمن اینکه اولی ها میتونن زمینه ساز بوجود اومدن دومی ها بشن ولی برعکس ش ممکن نیست. نقش پول رو در زندگی بسیار پررنگ میدونم ولی به هیچ وجه عامل اصلی کیفیت نیست، چون مثالهای نقض ش خیلی زیاده.
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
دوستان اینقدر نگید پول.پول تاثیر زیادی نداره و خوشبختی و آرامش و دوست خوب وخانواده خوب رو نمیشه با پول خرید.این تجربه شخصی منه به عنوان یه پولدار :)
f_etemadi
f_etemadi
٩٤/٠٤/٢١
٢
٠
كيفيت زندگي رو دانسته ها و تجربيات و نحوه عمل به اونها تعيين ميكنه . شايد شعاري بنظر بياد اما از چيزي كه برام ثابت شده دارم ميگم :) پول ضامن رفاه و كميته ضامن كيفيت نمي تونه باشه ! البته بستگي داره نگاه ما به كيفيت چي باشه؟؟ اگر كيفيت رو فقط در بي نياز بودن هاي دنيوي ببينيم شايد صدق كنه اين حرف كه پول باعثش ميشه اما اگر نگاه ما فراتر از اين باشه قطعا اينظور نيست!
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
من با سلامتی با پول با ارامش با هیچی موافق نیستم...چرا؟چون یکی هس در سلامتی کامله ولی شاد نیس بنظرم ون ادم اصن زندگیش کیفیت نداره...یا مثل همینایی ک گفتم..شادی و خوشحالی و اینکه هیچوقت ادم امیدشو از دست نده بنظرم خیلی مهمن:)]
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
همین که احساس خوشبختی کنی :) دنیا به کامت باشه:) زندگی بر وفق مردا دت بچرخه :) ارامش خیلی مهمه!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٢٢
٢
٠
به رضایت خدا
Cold
Cold
٩٤/٠٤/٢٢
٠
٠
به پول...
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٢
٠
٠
شخصیت-رفتار
m_sepehri
m_sepehri
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
حضور خدا تو زندگیم...هر چی بیشتر کیفیت بیشتر،هرچی کمتر کیفیت کمتر...به نظرم پول کمیت زندگی رو تعیین میکنه:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٢٥
١
٠
:)