خانه انجمن یک «ترین» به گینس اضافه کن !
٧٧٥
٤٨
mery

یک «ترین» به گینس اضافه کن !

یک «ترین» به گینس اضافه کن !

حتما در مورد گینس و ثبت رکوردهای عجیب و غریبش زیاد شنیدین

گه بخواین یه ترین به فهرست گینس اضافه کنین ،چه ترینی خواهد بود و چرا؟

٩٤/٠٤/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
پل اترک قوچان بهترین پل دنیا ، چون از زمان حمله آلمانها به ایران که این پل رو یه زن آلمانی ساخته تا الان یک بار هم خراب نشده حتی گارانتی هم داشته که چند سال پیش تموم شد.
Samira
Samira
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
خراب نشده؟ اون پل کامل بازسازی شده دوست عزیز .من زمان قبل بازسازیشم دیده بودم
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
بازسازی؟ مسئولین فقط میان یه دور گچ می کنن یا یه نور مخفی میزارن روش و میرن ، بازسازی؟؟؟
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
اون چیزی که ما قبل و بعد از بازسازیش دیدیم چیز دیگه میگه ، حالا شما اصرار دارین بگین اصلا خراب نشده دیگه بحثش جداست...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
بهمن بهمنی هستم ، مهندس عمران یک پل با طراحی سن مشخصی داره ،معمولاً سازه های فلزی تا 70سال و سازه های بتنی تا 800 سال می تونن پایدار باشن ،با فرض اینکه 36 سال انقلاب شده و 10 سال هم روش به خاطر زمان حضور مهندس های آلمانی در ایران میشه گفت تقریباً پل شما قدمتی در خدود 50 سال داره ! بعد از ساخت یک سازه چه فلزی چه بتنی ما دوره ی تعمیر و نگهداری داریم ، همان روکشی که میگین ، بحث تعمیر هست ، با توجه به نوع سازه و نوع تخریب که اگر بتنی باشه میشه تاثیر خوردگی و تخلخل ناشی از باران های اسیدی و یا ترک های ها حاصل از نشست تحکیم امری طبیعی است که با تعمیر بر طرف میشه و در صورتی که تعمیر نشه ، تخریب شکل می گیره و بحث گارانتی و اینا ، همان دوره ی تعمیر و نگهداری ما رو اونا می گن گارانتی پس وقتی شرکت اصلی تو ایران نباشه ، این نوع صحبت کردن از گارانتی نوعی مانور تبلیغاتی برای شرکت طراح هست ولاغیر که اگر خیلی هنر کردند بیان و بحث تعمیر و نگهداریش رو دست بگیرند ! :) البته این حرف ها به کنار مهندس های آلمانی خدمتی در صنعت پل سازی کردند که واقعا جای تشکر داره !
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
با تشکر از مهندس بهمن،
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
پیچ سرتاج توی روستامون(خسرویه) که دوتا پیچ سیصدوشصت درجه ای داره پشت سرهم ، که فقط کوچکتر از مینیبوس می تونه ازش رد بشه
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
:) ! چی با حال !
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
رکورد "گل ترین" آدم دنیا رو باس بدن به من:)
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
گل سفالگری منظورتونه؟؟؟
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
نخیر گل های زیبا منظورمه:)
tanin
tanin
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
دوست دارم رکورد ترین2048 بزنم:|
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٤/٢٠
١
٠
"بیکارترین"
tanin
tanin
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
خخخخ عالی بود رفیعه=))))
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
:/هععععی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
هههععییی ترین
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
بی اعصاب ترین :|
Cold
Cold
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
"بی ارزش ترین" مال خودمه...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
کلد؟ کجایی؟ کم پیدایی؟؟؟ خوبی عایا؟
Cold
Cold
٩٤/٠٤/٢٢
٠
٠
سلام :) بد نیستم ،شما خوبی؟ چی شد راستی؟؟...کلی مشکل پیش اومده واسم ،سرکارم که میرم تا آخر شب دیگه اصلا وقت آزاد ندارم!
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
بی معناترین،دروغین ترین،فریبنده ترین
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
چخ چخی ترین غذای دنیا "شله"
راتا
راتا
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
:))))))))
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
فقط حلیم قوچان
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
حلیم قوچان مال خودشونه . ولی شله یه غذای جهانیه که محدود به مرزهای جغرافیایی و سیاسی نیست
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
یه چیز میگم لطفا به مشهدی ها بر نخوره ، مشهد چون مرکز استانه ،چون امام رضا اونجاست، چون رادیو تلویزیون داره می تونه هر کاری که خواست بکنه ولی قوچان که دستش به جایی بند نیست یکی یکی دارن حقشو می خورن هم از شهرهای خراسان شمالی و هم از شهرهای خراسان رضوی
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
اي بابا باز شما گفتيد شله خخخخ البته اشكال ندار بگيد خودم امروز اومدم مشهد شله خوردم ديگه ميدونم چيه وچي جوريه خخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
ای بابا چرا پای خراسان شمالی رو میکشین وسط :))))
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
وسط هست
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
خانم کیاناز شله انواع مختلف داره . اما معیار درستش اینه که وقتی قاشقتو میاری بالا هموجور گوشتا از بغل قاشق آویزون باشن.شله باید پر گوشت و قیمه باشه.امیدوارم که شله ای که نوش جان کردین این استانداردها رو رعایت کرده باشه
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
همه جا همینه . تهرانم بری شهرای دیگه حقشو خوردن . یه روستای 10 خانورای هم بری بقیه شهرها حقشو خوردن.این حرفا چیه؟ درست رای بدید نه قومی و قبیله ای تا نمایندتون قومی قبیله ای نباشه. هر شهری ظرفیتی داره که بیشتر از اون کشش نداره. اول ظرفیتهای شهر خودتون از نظر منابع ،جغرافیا،نیروی انسانی،اقتصاد،صنعت و ...رو بشناسین بعد بگین حقتون خورده شده. من خودم بچه خراسان شمالی ام ولی حق همینه که کل خراسان مدیون امام رضا هستن چون اگه نبود ایشون خراسان زیاد جاذبه ای نداره به نظر من.تو شهر شما که مهد موسیقی مقامی شمال خراسانه واسه موسیقی چکار کردین آخه؟یه دونه هنرمندان مطرحتون تو شهر خودتون نیستن.بعد میگین شهرای دیگه حقتون رو خوردن.وقتی مردم خودتون حاضر نیستن به شهر خودشون خدمت کنن گردن رو تقصیر بقیه نندازین
f_etemadi
f_etemadi
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
لاااااااااااااااااااااااايك به شله ^_^
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
قوچانی نیستید که بدونید...
ana_jan
ana_jan
٩٤/٠٤/٢٠
١
٠
بالاترین هوش و عملکرد
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٠
٠
١
که مال منه
راتا
راتا
٩٤/٠٤/٢٠
١
٠
فکرکنم رکوردبهترین فرهنگ رانندگی روهم بدن به مشهد
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
خخخخخخخ و ایضا خخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
نمدونم چرا چن وقته حس فسفر سوزوندن ندارم فکر کنم علائم کنکوره خخخ
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
کنکوری ترین:)
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
خسته ترین :)))
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
ترين خنده ي مجازي تو دنيا برا منه خخخخخ چون من اينقدر كه تو فضاي مجازي ميخندم تو واقعيت نميخندم خخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
من نمیدونم! چی ترینم!:دی یکی کمک کنه خخخخ طنیییییییییییین؟!
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
ادمین ترین :))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
:|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٤/٢١
١
٠
مزخرف ترین کتاب دنیا! (البته 60 درصدش!) باید راس فهرست قرار بگیره چون واقعن بعضی رکوردایی که توش میذارن مزخرف و خنده دار و بی منطقه مثه اون بنده خدا که نشون میداد 14 ساعت دور خودش چرخیده!!خخخ خو ک چی؟؟!
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
کتاب گینس هم فک کنم جهانی ترین کتاب باشه...
آتی
آتی
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
باحالترین و شادترین :)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
تنبل ترین